Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | Targa Shqiptare |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Ford transit 1.9 naft
  Vetura

  Ford transit 1.9 naft

  Ford tranzit 1.9 naft manual me gjitja letrat shqiptare ne gjendje te mir Kontakt : 0693143555....

  Tiranë Sot, 22:17
  3.300 €
 • 6 foto
  Mercedes Benz E300 diesel
  Vetura

  Mercedes Benz E300 diesel

  Shitet makina per arsye mosperdorimi shum e paster e gatshme per cdo lloj prove. I diskutueshem

  Tiranë Sot, 22:03
  2.000 €
 • 7 foto
  Ford Fiesta 1.2 Benzine Gaz
  Vetura

  Ford Fiesta 1.2 Benzine Gaz

  Shes Ford Fiesta 1.25 zetec ne gjendje super te mire Benzine Gas e shenuar dhe ne lejen e qarkullimi

  Tiranë Sot, 20:57
  1.600 €
 • 3 foto
  Shitet Touareg 2005 v10
  Vetura

  Shitet Touareg 2005 v10

  Shitet touareg viti 2005 motorr 5.0 v10 me te gjitha sherbimet e sapo bera eshte ne gjendje shume te

  Tiranë Sot, 20:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Furgon Benz 408 D,viti 1989, 2.5 nafte, 2800 euro
  Vetura

  Furgon Benz 408 D,viti 1989, 2.5 nafte, 2800 euro

  Tirane, shitet Furgon mallrash Mercedes Benz 408 D, viti 1989, kambio manuale, motorr 2.5 nafte (4 p

  Tiranë Sot, 20:57
  2.800 €
 • 3 foto
  Mercedes-Benz E-CLAS-220CDI-(MANUAL)-V-04-05
  Vetura

  Mercedes-Benz E-CLAS-220CDI-(MANUAL)-V-04-05

  Benz E CLASS-220-CDI (MANUAL6+1MASHE)VITI-04-05-MAK DISPONON:KONDICIONER-KLIMA,AIRBAG,ABS,SRS,NAVI,A

  Tiranë Sot, 20:56
  4.400 €
 • 10 foto
  RANGE ROVER VOGUE -07 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  RANGE ROVER VOGUE -07 FULL FULL MUNDESI NDERRIMI

  RANGE ROVER VOGUE .ME MOTOR V6 3.0L MAKINA ESHTE 20.11.2006.MAKINA ESHTE FULL FULL OPSION DHE KA VE

  Tiranë Sot, 20:56
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MERCEDES BENZ ML63 AMG ORIGJINAL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES BENZ ML63 AMG ORIGJINAL MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDS BENZ ML63 AMG ORIGJINAL FABRIKE ME MOTOR 6.3L DOPJO KOMPRESOR .MAKINA ESHTE 20.10.2008 MAKIN

  Tiranë Sot, 20:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Citroen C-3 1.2-BENXIN-V15-16
  Vetura

  Citroen C-3 1.2-BENXIN-V15-16

  Citroen C-3 1.2-BENXIN-MANUAL-VITI-2015-2016,MAK DISPONON:KLIMA KONDICIONER-KLIMA,DRITA BIXENO,PILOT

  Tiranë Sot, 20:55
  7.300 €
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ G270 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES BENZ G270 FULL MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDS BENZ G270 ME MOTOR 2.7L ME BODY KIT TE 2012 ORIGJINAL FABRIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2004.MAKIN

  Tiranë Sot, 20:55
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   MERCEDES BENZ GL420 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  MERCEDES BENZ GL420 -09 FULL MUNDESI NDERRIMI

  MERCEDS BENZ GL420 ME MOTOR V8 ME BODY KIT TE 2011 ME LED ORIGJINAL FABRIKE.MAKINA ESHTE 20.12.2008

  Tiranë Sot, 20:55
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Ford Mustang-400-Kubik(BENXIN-GAZ)AUTOMAT
  Vetura

  Ford Mustang-400-Kubik(BENXIN-GAZ)AUTOMAT

  Ford MUSTANG-4000-BENXIN-GAZ-I SHENUAR NE LEJE(AUTOMAT)V-08-09-USA,ME 139000-KM TE VETAT,GJENDJE SHU

  Tiranë Sot, 20:55
  13.000 €
 • 4 foto
  WV CADY OKAZION
  Vetura

  WV CADY OKAZION

  Shitet volswagen cady ne gjendje shume te mire Me cdo sherbim te kryer dhe dokumenta te rregullta p

  Tiranë Sot, 20:54
  4.300 €
 • 8 foto
  Mercedes Benz CLS320 DISEL-V-06-07
  Vetura

  Mercedes Benz CLS320 DISEL-V-06-07

  ercedes-Benz cls 320 nafte-VITI-2006-2007 Makina eshte ne gjendje Shum te mir si nga ana motorrike ,

  Tiranë Sot, 20:54
  8.000 €
 • 7 foto
  Ford Galaxy 2.3 benzin/gaz
  Vetura

  Ford Galaxy 2.3 benzin/gaz

  Ford galaxy 2.3 benzine/gaz, kamio manuale, viti 2002, 2500.000 km , 6+1 vende , impianti i gazit au

  Tiranë Sot, 20:52
  2.800 €
 • 11 foto
  Okazion golf 6  2.0diesel shum i paster
  Vetura

  Okazion golf 6 2.0diesel shum i paster

  Shitet golf 6 2.0 golf diesel...automat. Xhama te zinj origjinal..sedilje kamosh. Goma te reja. Sh

  Tiranë Sot, 20:52
  8.700 €
 • 0 foto
  Shitet makina 1.3 nafte 4+1 dokumente shkurt 2020
  Vetura

  Shitet makina 1.3 nafte 4+1 dokumente shkurt 2020

  Shitet makina 1.3 nafte 4+1 dokumente deri shkurt 2020 manuale kondicioner gomat dhe baterine t

  Tiranë Sot, 20:52
  1.700 €
 • 5 foto
  Benz Mercedez C-270-CDI-AVANGARDE(AUTOMAT)V-02-03
  Vetura

  Benz Mercedez C-270-CDI-AVANGARDE(AUTOMAT)V-02-03

  Benz Mercedes C-270-CDI-AVANGARDE-DIZEL-AUTOMAT+TRONIK-ARDHUR NGA GJERMANIA,ME DOKUMENTA TE PAGUAR,V

  Tiranë Sot, 20:52
  2.800 €
 • 3 foto
  FORD FOKUS URGJENT
  Vetura

  FORD FOKUS URGJENT

  Shitet Ford fokus per arsye familjare me cmim okazion Makina eshte me sherbime te kryera por ka vet

  Tiranë Sot, 20:51
  3.000 €
 • 9 foto
  HYUNDAI 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OPSIONE ( NDERROHET)
  Vetura

  HYUNDAI 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OPSIONE ( NDERROHET)

  -KAMBIO AUTOMATIKE -MOTORR 2.0 NAFTE CRDI EKONOMIKE -CLIMA DIGITALE -ABS -ESP -SRS -SENSOR SHIU -SES

  Tiranë Sot, 20:51
  6.900 €
 • 5 foto
  VW PASSAT CC 2.0 TDI Blue Motion VITI-2014-15
  Vetura

  VW PASSAT CC 2.0 TDI Blue Motion VITI-2014-15

  Vw passat cc 2.0 TDI bluemotion,kamjo automatike DSG .Pilot automatik,navigator,mp3,karte memorie.Ta

  Tiranë Sot, 20:51
  18.500 €
 • 5 foto
  Bmw X-6 LOOK-M-NAFT-4.0-X-DRIVE-VITI-2012-13
  Vetura

  Bmw X-6 LOOK-M-NAFT-4.0-X-DRIVE-VITI-2012-13

  Bmw X-6 LOOK-M-ORIGJINALE NGA FABRIKA NAFT-4.0-X-DRIVE,VITI-2012-13.MAK KA 125000-KM ORIGJINALE TE S

  Tiranë Sot, 20:51
  31.000 €
 • 4 foto
  Shitet vaneo 1.7 nafte e 2002 automat
  Vetura

  Shitet vaneo 1.7 nafte e 2002 automat

  Shitet vaneo 1.7 nafte auto.at e 2002 ne gjendje te mire me letra te paguara deri ne tetor..ka n

  Tiranë Sot, 20:51
  1.799 €
 • 11 foto
  VW Volkswagen 1.6 NAFT(AUTOMAT)V-12-13
  Vetura

  VW Volkswagen 1.6 NAFT(AUTOMAT)V-12-13

  Golf 6, viti 2012, 1,6 nafte, kamio automat dsg, xhama jeshil, kamera parkimi pasme, klimatronik,ETJ

  Tiranë Sot, 20:51
  11.000 €
 • 5 foto
  VW Passat 2.o diesel 2006.automat gjendje perfekt
  Vetura

  VW Passat 2.o diesel 2006.automat gjendje perfekt

  Shitet passat ne gjendje te shkelqyer pa asnje difekt Motorr 2.0 tdi (naft) kambio automatik. viti

  Tiranë Sot, 20:50
  4.900 €
 • 3 foto
  SMART FOR FOUR 1.5 CDI
  Vetura

  SMART FOR FOUR 1.5 CDI

  letrat deri m 19 .06 .2020 MJETI ESHTE PANORAM ,XHAMA ELEKTRIK .(5+1) KAMJO ...... MAKINA ESHTE NE G

  Tiranë Sot, 20:50
  2.699 €
 • 4 foto
  A Clas 180 Atomat
  Vetura

  A Clas 180 Atomat

  Mercedez Benz A 180 Makina esht ne super gjendje te mir sherbimet e bera te gjitha makina nuk ka ne

  Tiranë Sot, 20:50
  4.200 €
 • 9 foto
  ML270 AUTOMAT GJENDJE SUPER LETRA 1VIT(NDERROHET)
  Vetura

  ML270 AUTOMAT GJENDJE SUPER LETRA 1VIT(NDERROHET)

  SHITET / NDERROHET -MOTORR 2.7 NAFTE CDI -CLIMA -KAMBIO AUTOMATIKE -VITI 2001 -ABS -ESP -SRS -SENS

  Tiranë Sot, 20:50
  4.200 €
 • 7 foto
  ML270 AUTOMAT FULL OPSIONE SHUM E PASTER(NDERROHET
  Vetura

  ML270 AUTOMAT FULL OPSIONE SHUM E PASTER(NDERROHET

  SHITET / NDERROHET -MOTORR 2.7 NAFTE CDI -CLIMA -AUTOMAT -ABS -ESP -SRS -SENSOR SHIU -SENSOR DRITE

  Tiranë Sot, 20:50
  5.200 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz ML320 SPORT-EDITION-V-09-10
  Vetura

  Mercedes Benz ML320 SPORT-EDITION-V-09-10

  ●ML 320 4 Matic ● Sport Vit prodhimi 2009 ● ulje ngritje Automat/Manual ● Me dogane te pagua

  Tiranë Sot, 20:50
  12.500 €
 • 4 foto
  Shitet Mercedes. E 280. viti 2005. Diesel
  Vetura

  Shitet Mercedes. E 280. viti 2005. Diesel

  Shitet Mercedes E 280.diesel.viti 2005. Kambio Automat.. . Me dekumenta te paguara.... Okazion 3990

  Tiranë Sot, 20:50
  3.990 €
 • 11 foto
  EVO 320 PA TAKS LLUKSI SPORT PAKET SAPO TARGUAR
  Vetura

  EVO 320 PA TAKS LLUKSI SPORT PAKET SAPO TARGUAR

  Mercedes E class 320 EVO/AVANTGARDE<>E ardhur nga Gjermania.<>Me dokumenta te prera deri

  Tiranë Sot, 20:50
  9.500 €
 • 0 foto
  GT SPORT LINEA 1.4 BENZINE SUPER GJENDJE(NDERROHET
  Vetura

  GT SPORT LINEA 1.4 BENZINE SUPER GJENDJE(NDERROHET

  -MOTORR 1.4 BENZINE TURBO GT -VITI 2008-2009 -CLIMA BI ZONE -KAMBIO MANUALE 6 MARSHE -KOMPJUTER B

  Tiranë Sot, 20:49
  5.200 €
 • 6 foto
  Shitet makina 1.9 nafte dokumente deri ne janar
  Vetura

  Shitet makina 1.9 nafte dokumente deri ne janar

  Shitet makina 1.9 nafte kondicioner ne gjendje te mire dokumente (taksa dhe siguracioni) deri

  Tiranë Sot, 20:49
  1.500 €
 • 10 foto
  C180 BENZIN+GAZ SUPER EKONOMIK LETRA1VIT(NDERROHET
  Vetura

  C180 BENZIN+GAZ SUPER EKONOMIK LETRA1VIT(NDERROHET

  SHITET MERCEDES BENZIN+GAZ (NDERROHET) -MOTORR 1.8 BENZIN GAS EKONOMIKE -IMPJANTI I SHENUAR NE LEJE

  Tiranë Sot, 20:49
  4.400 €
 • 8 foto
  Gl 350.okazion super gjendje 2010
  Vetura

  Gl 350.okazion super gjendje 2010

  Shitet. Gl. Viti. 2010 350 blutec. 7vende.sedilje mershin me ngroje. Kroskot me qepje. Pedana. Panor

  Tiranë Sot, 20:49
  16.000 €
 • 4 foto
  Mercedes ML 2.7 nafte e 2002 automat,e rregullt
  Vetura

  Mercedes ML 2.7 nafte e 2002 automat,e rregullt

  Mercedes ML 2.7 nafte e 2002 automat,e rregullt me dokumente deri ne gusht 2019 sherbimet sa i jane

  Tiranë Sot, 20:49
  3.500 €
 • 8 foto
  Ml 2011 blutec .
  Vetura

  Ml 2011 blutec .

  Mercedes benz Ml 350 bluetec viti 2011 me dogan te paguar 2987 cc pa taks lluksi 149.000 Km origjina

  Tiranë Sot, 20:49
  16.500 €
 • 11 foto
   BMW X5 diesel.350 xdrive. 2012 ne librez km meGar
  Vetura

  BMW X5 diesel.350 xdrive. 2012 ne librez km meGar

  Shitet BMW X5 , xdrive35d viti 2012 ne certifikate pronesie dhe dale ne qarkullim ne 2012) dhe e sap

  Tiranë Sot, 20:49
  18.000 €
 • 5 foto
  Shes Mercedes Benz B Class
  Vetura

  Shes Mercedes Benz B Class

  Shes Mercedes Benz B Class, ngjyre Blu e erret, viti prodhimit 2006, nafte, kamio automatike, kondi

  Tiranë Sot, 20:49
  4.900 €
 • 5 foto
  Mercedes ML 350.blutec 2010 okazion
  Vetura

  Mercedes ML 350.blutec 2010 okazion

  Mercedes benz Ml 350 bluetec viti 2010 me dogan te paguar 2987 cc pa taks lluksi 199.000 Km origjina

  Tiranë Sot, 20:49
  12.500 €
 • 11 foto
  Shifet X5 350 m.look.diesel....okazion 35000€
  Vetura

  Shifet X5 350 m.look.diesel....okazion 35000€

  Model X5 SDRIVE35I (USA) Steering LL Doors 5 Engine N55 Displacement 3.00 Power 225 Drive HECK Trans

  Tiranë Sot, 20:48
  35.000 €
 • 6 foto
  Volkswagen Touareg.td.2010 Okazion
  Vetura

  Volkswagen Touareg.td.2010 Okazion

  Shitet VW touareg.diesel ..2010 PA taxi luksi. Automatic.lekur kafe, me dogane.tel 0692073444

  Tiranë Sot, 20:48
  11.000 €
 • 5 foto
  BMW X5,2010, gjendje prefekte.mundesi nderimi
  Vetura

  BMW X5,2010, gjendje prefekte.mundesi nderimi

  ✔BMW X5 3.0 Diezel Viti 2010 ✔Makina me Dogane ✔✔Cmimi 12590€ ✔Salloni Lekure mjalt ✔Se

  Tiranë Sot, 20:48
  12.590 €
 • 5 foto
  Mercedes ML 350. W166. Diesel.
  Vetura

  Mercedes ML 350. W166. Diesel.

  MERCEDES-BENZ ML 350 BlueTEC -model 166.128.000km FULL OPTIONS BLUEFFICENCY viti 2012, ngjyre e zez

  Tiranë Sot, 20:48
  22.970 €
 • 6 foto
  Vw passat 2.5 benzin  2013 okazion
  Vetura

  Vw passat 2.5 benzin 2013 okazion

  Shitet passat 2.5 benzin super ekonomike per gas. Viti 2013.automatik, me dogan te paguar.cemimi

  Tiranë Sot, 20:47
  9.000 €
 • 11 foto
  MERCEDES-BENZ C 220 BLUETEC 2014
  Vetura

  MERCEDES-BENZ C 220 BLUETEC 2014

  MERCEDES-BENZ C 220 BLUETEC, Viti i prodhimit 03.10.2014, Kambio 7G-Tronic Plus/ F1, 209.000 kilomet

  Tiranë Sot, 20:47
  23.900 €
 • 11 foto
  Shitet Mercedes E klas. Me 130000km tecertifikuara
  Vetura

  Shitet Mercedes E klas. Me 130000km tecertifikuara

  Shitet Mercedes E klas 2009. 300 benzin perimpiant gas.. Me 129000km te me dekumenta.. sherbimet tel

  Tiranë Sot, 20:47
  9.500 €
 • 5 foto
   Mercedes ML 350. w166, 2012.okazion 100000 km
  Vetura

  Mercedes ML 350. w166, 2012.okazion 100000 km

  Shitet MERCEDES - BENZ ML 350 BLUETEC diezel VITI 2012 ...w 166.. me ? 000 km me garanci !!BLUEFFIC

  Tiranë Sot, 20:47
  23.490 €
 • 3 foto
  BMW x5 2015 350xdriveTd.
  Vetura

  BMW x5 2015 350xdriveTd.

  Model X5 SDRIVE35td) Steering LL Doors 5 Engine N55 Displacement 3.00 Power 225 Drive HECK Transmiss

  Tiranë Sot, 20:46
  34.990 €