Vetura
Tiranë

Smart | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Smart For Two Cabriolet
  Vetura

  Smart For Two Cabriolet

  Smart For Two Cabriolet 800cc nafte ne gjendje shume te mire

  Tiranë Sot, 08:21
  2.400 €
 • 11 foto
  SMART FOR TWO 1.0 BENZIN TURBO FULL OPTION
  Vetura

  SMART FOR TWO 1.0 BENZIN TURBO FULL OPTION

  SMART FOR TWO 999KUBIK BENZIN TURBO,VITI 2009,KLIMA,SERDILE LEKURE ME NGROHJE,MARSHA NE TIMON(F1),TA

  Tiranë Sot, 08:09
  4.600 €
 • 11 foto
  SMART ForTwo COUPE MICRO HYBRID DRIVE KLIMA-2013
  Vetura

  SMART ForTwo COUPE MICRO HYBRID DRIVE KLIMA-2013

  SMART ForTwo COUPE MICRO HYBRID DRIVE 45 KW KLIMA - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI PRODHIMIT : 12.2012

  Tiranë Sot, 08:08
  5.400 €
 • 11 foto
  Smart Fortwo
  Vetura

  Smart Fortwo

  Smart Fortwo Kupe! Viti Dhjetor/2006 700cc Benzine. Automat. Letrat e paguara deri ne Dhjetor 2019.

  Tiranë Sot, 07:46
  2.600 €
 • 4 foto
  Smart fortwo 800 nafte panoramik
  Vetura

  Smart fortwo 800 nafte panoramik

  viti 2000 nafte 800 kondicioner ngjyra gri mat Xhama elektrik disqe alumin Automat_tronik Letra te p

  Tiranë Sot, 07:40
  2.150 €
 • 4 foto
  Okazion Smart 2008 1.0 Benzin
  Vetura

  Okazion Smart 2008 1.0 Benzin

  SMART FORTWO •motorr 1.0 benzin •kambio automatike •90.000km orgjinale •tavan xhami (pan

  Tiranë Sot, 02:27
  3.300 €
 • 8 foto
  Shitet super Smart 600 cc viti 2003 me letra
  Vetura

  Shitet super Smart 600 cc viti 2003 me letra

  Shitet Smart 600 cc viti 2003 me letra shqiptare te gjitha deri ne Janar te vitit 2020 disqe alumini

  Tiranë Dje, 23:24
  2.300 €
 • 2 foto
  Smart ForTwo benzin
  Vetura

  Smart ForTwo benzin

  Shitet ose nderrohet foto ne wcp per nderrim ... Smart fourtwo ..viti 2007...motor 600 benzin .. M

  Tiranë Dje, 22:32
  3.800 €
 • 11 foto
  Smart Forfour 1.5 Nafte CDI 2005
  Vetura

  Smart Forfour 1.5 Nafte CDI 2005

  OKAZION Shitet Smart Forfour Forca Motorrike: 1.5 CDI (I e kuqe) 3 pistona Euro 4 Kambio: Manuale K

  Tiranë Dje, 21:38
  3.340 €
 • 11 foto
  Smart ForFour Nafte 2005 1.5 CDI
  Vetura

  Smart ForFour Nafte 2005 1.5 CDI

  OKAZION Shitet Smart Forfour Forca Motorrike: 1.5 CDI (I e kuqe) 3 pistona Euro 4 Kambio: Manuale K

  Tiranë Dje, 21:38
  3.500 €
 • 7 foto
  SMART FOR TWO 600CC VITI 2001
  Vetura

  SMART FOR TWO 600CC VITI 2001

  SHITET SMAT NE GJENDJE SHUM TE MIR ME DOKUMANTA 06-11-2019

  Tiranë Dje, 21:37
  2.200 €
 • 9 foto
  Smart fortwo 2005 600cc automatike me dogane
  Vetura

  Smart fortwo 2005 600cc automatike me dogane

  Shitet smart fortwo Viti prodhimit 2005 Motorr 600cc Kambio automatike Me kondicioner Motorr i sa

  Tiranë Dje, 21:28
  2.500 €
 • 10 foto
  ??SMART FOR TWO 800cx diesel 2010??
  Vetura

  ??SMART FOR TWO 800cx diesel 2010??

  💥5490€🇨🇭SMART FOR TWO 799cc Diesel 11/2010 ,82mij km liber sherbimi,ardhur nga zvicra🇨🇭ne gjendje pe

  Tiranë Dje, 20:37
  5.490 €
 • 11 foto
  Smart forfour viti 2017,automat,1.0 benzine,9700 €
  Vetura

  Smart forfour viti 2017,automat,1.0 benzine,9700 €

  Shitet Smart forfour, viti 2017, kambio automatike, 1.0 cc benzinë, 4 porta, ngjyrë e bardhë+gri-shu

  Tiranë Dje, 17:47
  9.700 €
 • 7 foto
  Okazjonnn⚠️Smarte 600 benzine automat 2002⚠️
  Vetura

  Okazjonnn⚠️Smarte 600 benzine automat 2002⚠️

  Smarte fortwo motori 600cc benzine automatik viti 2002 me te gjitha sherbimet e bera dhe motori 15 d

  Tiranë Dje, 17:00
  1.799 €
 • 1 foto
  smart 700cc benzin 2004
  Vetura

  smart 700cc benzin 2004

  shitet smart for two 2004 700 cc automat me kondicjoner tavan panoramik cmimi 2350 euro 0698911953

  Tiranë Dje, 16:43
  2.350 €
 • 10 foto
  smart for two brabus fabrike
  Vetura

  smart for two brabus fabrike

  shitet smart fortwo brabus fabrike 700 cc automat marshe f1 disqe brabus goma te reja coninental dr

  Tiranë Dje, 16:43
  4.200 €
 • 4 foto
  Makina te ndryshme nga gjermania automat,manual
  Vetura

  Makina te ndryshme nga gjermania automat,manual

  Shesim makina te markave te ndryshme si mercedes benz cklas.A klas.B klas ,smart,toyota verso yaris

  Tiranë Dje, 16:43
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Smart for two 800cc naft 2011
  Vetura

  Smart for two 800cc naft 2011

  shitet smart for two viti 2011 me naft me kondicjoner me dogan te paguar ardhur nga gjermania panora

  Tiranë Dje, 16:43
  5.600 €
 • 4 foto
  Smart ForTwo 1.0 Benzin -15
  Vetura

  Smart ForTwo 1.0 Benzin -15

  Smart ForTwo 1.0 Benzin, Viti Prodhimit 2015 , Km: 82.000 , sedilje me ngrohje , klima tronik , hapj

  Tiranë Dje, 16:20
  6.300 €
 • 6 foto
  SMART FORTWO OKAZION
  Vetura

  SMART FORTWO OKAZION

  Shitet smart fortwo 700cc benzin turbo , shume ekonomike, sherbime te kryera, me impjant muzike te s

  Tiranë Dje, 16:02
  2.300 €
 • 9 foto
  Smart 800cdi nafte
  Vetura

  Smart 800cdi nafte

  Shitet smart For Two naft automat letra te pagume deri ne mars 2020 sendilet i ka lekure kondicione

  Tiranë Dje, 15:01
  2.100 €
 • 10 foto
  SMART FORTWO, VITI 11/2004,AUTOMAT, 0.7 BENZINE
  Vetura

  SMART FORTWO, VITI 11/2004,AUTOMAT, 0.7 BENZINE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 0.7 benzine, kambio automatike

  Tiranë Dje, 14:57
  2.450 €
 • 5 foto
  Smart nafte shume ekonomik
  Vetura

  Smart nafte shume ekonomik

  Smart nafte shume ekonomik me te gjitha sherbimet e bera freskjon i ri luk i sapo vendosur me robot

  Tiranë Dje, 14:54
  2.400 €
 • 3 foto
  Smart viti 2004.800 naft
  Vetura

  Smart viti 2004.800 naft

  Shitet smart fortwo viti 2004 motorr 800 naft kambio tronik tapiceri ngjyr gri tavan panoramik Maki

  Tiranë Dje, 13:31
  1.700 €
 • 2 foto
  Okazion
  Vetura

  Okazion

  Shitet smart for two kabriolet ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike , Shitet per arsye mo

  Tiranë Dje, 13:19
  1.800 €
 • 5 foto
  Smart 700cc zvicra
  Vetura

  Smart 700cc zvicra

  Smart super gjendje sapo ardhur nga zvicra me dogan te paguar makina ska nevoi per asgje esht super

  Tiranë Dje, 09:48
  2.200 €
 • 6 foto
  Smart super full 1000turbo
  Vetura

  Smart super full 1000turbo

  Smart ne gjendje shum te mir sapo ndruar vaj filtra ska nevoj per asgje me dokumenta te paguara der

  Tiranë Dje, 09:42
  3.750 €
 • 2 foto
  Smart ForFour
  Vetura

  Smart ForFour

  Shitet (ose nderrohet me Audi A4 2005-2009) Smart ForFour, ngjyre e zeze me gri, kamio automatike, 2

  Tiranë Dje, 09:39
  2.800 €
 • 11 foto
  Okazion smart for two 2007
  Vetura

  Okazion smart for two 2007

  Smart i sapoardhur nga Zvicra. Me dogane te pagur dhe me targa te reja. . Me kondicioner. Disqe dhe

  Tiranë Dje, 08:17
  4.000 €
 • 4 foto
  Smart eco 1000cc
  Vetura

  Smart eco 1000cc

  Smart kabrio super gjendje sapo ardh nga zvicra shum makin e paster si jasht dhe brenda versioni ec

  Tiranë Dje, 08:02
  3.850 €
 • 8 foto
  Smart viti 2001 automat 600benxin
  Vetura

  Smart viti 2001 automat 600benxin

  Shitet smart viti 2001 kamjo automatike 600benxine koma te reja xhame panoramik kondicionere ne gjen

  Tiranë Dje, 04:45
  2.200 €
 • 0 foto
  Smart Fortwo 1.0 turbo benzin
  Vetura

  Smart Fortwo 1.0 turbo benzin

  Smart Fortwo 2013 1.0 turbo benzin (90cv) 67000 km Tel. 00393277546860

  Tiranë Dje, 00:51
  6.300 €
 • 5 foto
  Shitet Smart Fortwo
  Vetura

  Shitet Smart Fortwo

  Shitet Smart Fortwo 700 benzine ne gjendje perfekte si nga ana motorrike si nga ana fizike , makina

  Tiranë 14 qershor 23:02
  2.100 €
 • 0 foto
  Shitet Smart
  Vetura

  Shitet Smart

  Smart 800cc, nafte, a/c. Gjendja perfekte

  Tiranë 14 qershor 21:33
  2.500 €
 • 10 foto
  SMART FORTWO -11 1000-BENZINE MUNDESI
  Vetura

  SMART FORTWO -11 1000-BENZINE MUNDESI

  SMART FORTWO BENZINE 1000KUBIK VITI PRODHIMIT 30.03.2010.MAKINA KA 146700 KM ORIGJINALE.TAVAN PANORA

  Tiranë 14 qershor 13:51
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Smart ForTwo Passion Benzine 1.0 Automatike
  Vetura

  Smart ForTwo Passion Benzine 1.0 Automatike

  Me letra te prera deri ne Shtator 2017. Importuar nga Italia, me liber sherbimesh, nje vit perdorim

  Tiranë 14 qershor 12:44
  5.400 €
 • 6 foto
  Smart 1.0 CC 2010 59.000 KM OKAZION
  Vetura

  Smart 1.0 CC 2010 59.000 KM OKAZION

  Smart 1.0 cc benzin automat tavan xhami super gjendje.Cmimi diskutushem

  Tiranë 14 qershor 12:35
  4.700 €
 • 4 foto
  ForTwo 2016 kambio DSG
  Vetura

  ForTwo 2016 kambio DSG

  Smart fortwo viti prodhimit2016 KM:37.000 Kambio DSG Start/Stop ECO/Sport Siguarion+ Siguracion Ka

  Tiranë 14 qershor 12:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Okazion Smart automat 2005
  Vetura

  Okazion Smart automat 2005

  Smart 2005 kamio Automatik,Airbeg,kasetofon Cd, Mbyllje me Pult,Benzin 0,69 konsumi 3,5 Liter, 4 gom

  Tiranë 14 qershor 12:08
  1.700 €
 • 5 foto
  Shitet Smart !!!
  Vetura

  Shitet Smart !!!

  Shitet Smart viti 2008 1000 cc ne gjendje shume te mire.Makina i ka te gjitha serviset e bera,goma t

  Tiranë 14 qershor 07:27
  3.900 €
 • 8 foto
  OKAZIONNNNNN 1.0 BENZIN AUTOMTIKE PANORMA
  Vetura

  OKAZIONNNNNN 1.0 BENZIN AUTOMTIKE PANORMA

  Smart Motorr 1.0 Benzine Ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike. Super Ekonomike. Kambio Au

  Tiranë 14 qershor 06:36
  3.799 €
 • 3 foto
  Shitet Smart fortwo / OKAZION
  Vetura

  Shitet Smart fortwo / OKAZION

  Smart 600 viti 2006 Cmimi : 2000€ Ne gjendje shume te mire Kontakt : 0692403707

  Tiranë 13 qershor 22:18
  2.000 €
 • 3 foto
  OKAZION . Smart 800 cdi  . 2002
  Vetura

  OKAZION . Smart 800 cdi . 2002

  Smart 2002 Motorr 800 cdi Me sherbime te bera , xhenerike , bateri e re, goma te reja Letra te sapo

  Tiranë 13 qershor 19:14
  1.800 €
 • 10 foto
  Smart center - vetem Smart - ????
  Vetura

  Smart center - vetem Smart - ????

  - Smart center 🔛🔝 - cmime konkuruese💰 - cilesi - garanci 🛠🥇 - pjes kembimi - shu

  Tiranë 13 qershor 13:08
  1 €
 • 9 foto
  Smart fortwo 2009 1.0 benzin cabrio nga zvic 5500€
  Vetura

  Smart fortwo 2009 1.0 benzin cabrio nga zvic 5500€

  Shes smartin fortwo 1.0 benzin cabrio edhe me pult i ardhur nga zvicra ne gjendje te shkelqyer me ng

  Tiranë 13 qershor 13:03
  5.500 €
 • 7 foto
  Smart center - for tow - full
  Vetura

  Smart center - for tow - full

  SMART FORTWO 800cc PULSE -VITI 2003 - CILINDRATA 600 cc benxin - VERSIONI \"PULSE\" cabrio -64 .000

  Tiranë 13 qershor 12:28
  2.500 €
 • 9 foto
  Smart center - BRABUS - super
  Vetura

  Smart center - BRABUS - super

  SMART FORTWO Brabus - VITI 2005 - CILINDRATA 700 cc turbo & kompresor - VERSIONI BRABUS Fabrik

  Tiranë 13 qershor 12:28
  4.500 €
 • 5 foto
  Smart center - for tow - cabrio
  Vetura

  Smart center - for tow - cabrio

  SMART FORTWO 600 cc PULSE -VITI 2003 - CILINDRATA 600 cc -VERSIONI \"PULSE\" 78000 KM ORIGJINALE -KA

  Tiranë 13 qershor 12:28
  2.350 €
 • 5 foto
  Smart center - for tow - 2010
  Vetura

  Smart center - for tow - 2010

  SMART FORTWO 999 cc PULSE -VITI 2009 - CILINDRATA 999 cc -VERSIONI \"PULSE\" 67 . 000 KM ORIGJINALE

  Tiranë 13 qershor 12:28
  4.500 €