?2015 - Volkswagen Touareg 3.0 TDI 4Motion

Çmimi: 22.000 €
?2015 - Volkswagen Touareg 3.0 TDI 4Motion

Detajet

Postuar
16 nëntor 2023 13:08
Kategoria
Automjete > Vetura
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë
Marshi
Automatik
Kilometrazha
200 000 - 249 999
Karburanti
Nafte
Targa
Të huaja
Lloji
VW Volkswagen
Modeli
Touareg

Përshkrimi

◾️NE SHITJE◾️➡️📍Mbikalimi i Fushë-Krujës
📂2015 - Volkswagen Touareg 3.0 TDI 4Motion
✅Motorri: 3.0 TDI (245Ps/185Kw)
✅Viti: 2015
✅Karburanti: Nafte
✅Kambio: Automatike
✅Kilometra: 240.000 KM
✅Targa: Dogane e Paguar (Gati per Targim)
📂Lista e Opsioneve:
◾️Full Tavan Xhami Panorama
◾️Keyless GO
◾️Ndezje-Fikje (Start-Stop) me Buton
◾️Kamera Parkimi
◾️Sendilje Para Elektrike + Memorie
◾️Sendilje Para me Ngrohje ♨️
◾️Sendilje Mbrapa me Ngrohje ♨️
◾️Bagazh Mbyllje me Buton
◾️Cruise Control
◾️Komanda ne Timon
◾️Sensor Parkimi
◾️Sensor Dritash dhe Shiu
◾️Fener dhe Stopa LED FULL
◾️Pasqyra me Palosje & Ngrohje
◾️Pasqyra dhe Xhama Elektrik
◾️Edhe shume Opsione Tjera
📂Makina eshte ne gjendje te shkelqyer, e gatshme per tu kontrrolluar nga ju tek mekaniku juaj i besuar.
💶Cmimi:22.000€
📞Tel: 069 93 11111 / 069 563 5555
📲 @autohafuzi
📍Mbikalimi i Fushë-Krujës


Shpallje te ngjashme