Vetura
Tiranë

Renault | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 7 foto
  Renault Kangoo Passenger 2015
  Vetura

  Renault Kangoo Passenger 2015

  Motorr 1.5 dCi 90 Kuaj Fuqi 68.000 Km Origjinale ·Sistem frenimi ABS + EBD ·Airbag per shofer + pasa

  Tiranë Dje, 07:34
  9.999 €
 • 11 foto
  RENAULT MEGANE GT LINE
  Vetura

  RENAULT MEGANE GT LINE

  Shitet Renault MEGANE GT- Line- 1.5 DCI ( 81kw - 110ps), Automjet me 1 pronar te meparshem * Modeli

  Tiranë Dje, 07:33
  7.200 €
 • 7 foto
  Tip top super gjendje nafte 1.5 viti 2005 126867Km
  Vetura

  Tip top super gjendje nafte 1.5 viti 2005 126867Km

  Renault modus 126867klm Viti 2005. Taksa siguracion te paguara. Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe

  Tiranë Dje, 06:43
  3.499 €
 • 1 foto
  Renault megane
  Vetura

  Renault megane

  Renault megane 1.5 dci e 2007 eshte shum makine e paster eshte e mbajtur ka 9 muaj qe ka ardhur nga

  Tiranë Dje, 06:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RENAULT MEGANE, 2008, MANUALE, 1.9 NAFTE
  Vetura

  RENAULT MEGANE, 2008, MANUALE, 1.9 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.9 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Dje, 00:34
  5.000 €
 • 11 foto
  RENAULT MEGANE SW, 2010, MANUALE, 1.5 NAFTE
  Vetura

  RENAULT MEGANE SW, 2010, MANUALE, 1.5 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.5 nafte, kambio manuale 6 marshe, viti prodhimi

  Tiranë Dje, 00:33
  5.000 €
 • 11 foto
  RENAULT MASTER, VITI 2007,2.4 NAFTE, 6+1 NAFTE
  Vetura

  RENAULT MASTER, VITI 2007,2.4 NAFTE, 6+1 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.4 nafte, karroceri, 6+1 vende, kambio manuale 6

  Tiranë Dje, 00:31
  6.500 €
 • 10 foto
  Renault Megane 1.5 naft automat bli me keste
  Vetura

  Renault Megane 1.5 naft automat bli me keste

  shitet renault megane 1.5 naft kamjo automat me dogan te paguar ardhur nga gjermania sherbime te sap

  Tiranë 21 tetor 21:42
  3.200 €
 • 12 foto
  Renault megane 2004 1.9 nafte dci
  Vetura

  Renault megane 2004 1.9 nafte dci

  Shitet renault megane 1.9 dci nafte 120 kuaj fuqi.makina eshte ne gjendje perfekte motorike xhenerik

  Tiranë 21 tetor 21:33
  2.500 €
 • 9 foto
  Shitet ose nderrohet megane scenic 1.9 dci
  Vetura

  Shitet ose nderrohet megane scenic 1.9 dci

  Makina disponon kondicioner, abs, airbag, pasqyra elektrike, mbyllje qendrore, sensor shiu,komande b

  Tiranë 21 tetor 20:33
  1.900 €
 • 8 foto
  2 Renaulta Scenic
  Vetura

  2 Renaulta Scenic

  shiten 2 renaulta scenic sapo ardhur me dogan te paguar viti 2004-2005 1.5 dhe 1.9 nafte nga 2600 eu

  Tiranë 21 tetor 20:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  OKAZIONN?! Renault Scenic!! OKAZIONN!!
  Vetura

  OKAZIONN?! Renault Scenic!! OKAZIONN!!

  OKAZION! Renault Scenic 1.9 2006 Ne super gjendje.. Full Option me navigator, klima !

  Tiranë 21 tetor 19:51
  2.300 €
 • 11 foto
  RENAULT VEL SATIS 2006 NAFTE MANUALE
  Vetura

  RENAULT VEL SATIS 2006 NAFTE MANUALE

  RENAULT VEL SATIS 2006 NAFTE MANUALE ME LETRA TE PRERA ,,, SHUME KOMFORTE VETEM NE SWISSAUTO EXPERT

  Tiranë 21 tetor 18:09
  2.000 €
 • 8 foto
  Renault Scenic 1.9 diezel Viti: 2002
  Vetura

  Renault Scenic 1.9 diezel Viti: 2002

  Renault Scenic 1.9 diezel Viti: 2002 Kilometrazhi: Karburanti: nafte Kamio:manuale Ajer i kondicion

  Tiranë 21 tetor 17:21
  1.900.000 Lek
 • 5 foto
  Okazion Benzin/Gaz
  Vetura

  Okazion Benzin/Gaz

  Reno scenic viti 2004..1.6 b/g ..impianti landi renzo..montuar ne itali..jo ne leje qarkullimi..taks

  Tiranë 21 tetor 16:20
  1.600 €
 • 3 foto
  Shitet FULL FULL
  Vetura

  Shitet FULL FULL

  Renault Laguna 2.0 nafte,kamjo automatike,navigator,tavan xhami,sensor parkimi,pasqyra me palosje,kl

  Tiranë 21 tetor 16:05
  6.000 €
 • 7 foto
  Shitet OKAZION  AUTOMAT.
  Vetura

  Shitet OKAZION AUTOMAT.

  Shitet Reno twingo e 2006 AUTOMAT me kondisioner ne gjendje te shkelqyer si nga ana motorrike edhe

  Tiranë 21 tetor 14:52
  1.800 €
 • 9 foto
  OKAZIONNN ✅ RENAULT - TALISMAN ✅15 000km
  Vetura

  OKAZIONNN ✅ RENAULT - TALISMAN ✅15 000km

  RENAULT TALISMAN NENTOR 2018 1.6 DCI, 130HP, EDC 6 AUTOMATIKE. GRI METALIXATO GARANCI DERI NE - 150

  Tiranë 21 tetor 12:21
  20.500 €
 • 4 foto
  Renault Scenic
  Vetura

  Renault Scenic

  Renault Scenic Viti - 2003 Motorr- 1.9 Nafte Ekonomik, dokumenta te pagurara per 1 vit

  Tiranë 21 tetor 12:21
  2.300 €
 • 7 foto
  Renault Megane 1.5 nafte
  Vetura

  Renault Megane 1.5 nafte

  🚘 - Renault Megane 👌 📍 - Makina eshte e ardhur nga Zvicra eshte e gatshme per cdo lloj prove. - KO

  Tiranë 21 tetor 11:38
  2.550 €
 • 3 foto
  Renault Scenic Nafte
  Vetura

  Renault Scenic Nafte

  RENAULT MEGANE 1.9 NAFTE VITI P 2005 KAMIO MANUALE KLIMA 2 ZONA KOMANDE VOKALE TEMPOMAT SEDILE ELEK

  Tiranë 21 tetor 11:34
  2.650 €
 • 7 foto
  Renault Modus 2008
  Vetura

  Renault Modus 2008

  Shitet reno modus i 2008 1.5 naft 220 mij klm origjnale kater xhamat elektrike dhe te zi origjinal m

  Tiranë 21 tetor 11:19
  3.200 €
 • 3 foto
  Reanult Megane, 1.5 nafte, 2003, 120000KM , manual
  Vetura

  Reanult Megane, 1.5 nafte, 2003, 120000KM , manual

  Shitet Renault Megane, viti i prodhimit 2003 motorr nafte 1.5 kambio manuale 5 porta Ngjyra Jeshile

  Tiranë 21 tetor 11:16
  2.700 €
 • 9 foto
  CLIO 1.5 DCI OKAZION
  Vetura

  CLIO 1.5 DCI OKAZION

  Shitet Renault Clio 1.5 dci Viti i prodhimit 2004 Me 120.000 km Jane nderruar Vaj filtra , kit faz

  Tiranë 21 tetor 11:13
  2.480 €
 • 2 foto
  FURGON RENAULT
  Vetura

  FURGON RENAULT

  Shes furgon renault traffic. Ka 3 sedilje ne kabine. Motorri eshte i ri i vendosur ne itali ne konce

  Tiranë 21 tetor 09:08
  6.000 €
 • 4 foto
  Renault automat 3200 euro
  Vetura

  Renault automat 3200 euro

  Motorr 1.6 benzine Kambio automatike Viti 2007 120 000 km

  Tiranë 21 tetor 08:11
  3.200 €
 • 6 foto
  Reno Megane 1.5 Naft
  Vetura

  Reno Megane 1.5 Naft

  Shitet Renault Megane 1.5 dci nafte 185 mij km Klima , 2 celsa me skede , aux, pasqyra elektrike

  Tiranë 20 tetor 20:11
  2.600 €
 • 6 foto
  Fugon renault trafic 1.9 dci
  Vetura

  Fugon renault trafic 1.9 dci

  Shitet fugon renault trafic 1.9 dci..sherbime te gjitha te bera..kit komplet i nderruar pompe uji rr

  Tiranë 20 tetor 18:42
  4.500 €
 • 4 foto
  Renault Megane 1.5 dci 2005
  Vetura

  Renault Megane 1.5 dci 2005

  Shitet Renault Megane 2005 1.5 nafte. Makina eshte ne gjendje te mire pune.Rripi faze,freksion siste

  Tiranë 20 tetor 18:17
  2.000 €
 • 7 foto
  Reault Scenic 1.9 nafte
  Vetura

  Reault Scenic 1.9 nafte

  Shitet Renault Scenic me kambio manuale, 1870cc nafte, viti 2001 me 230 mije km. Cdo sherbim i eshte

  Tiranë 20 tetor 14:57
  2.200 €
 • 6 foto
  Okazion,Renault Modus 1.4 Benzine Viti.2006
  Vetura

  Okazion,Renault Modus 1.4 Benzine Viti.2006

  Shitet per arsye mos perdorimi,makina ka ardhur nga Zvicra ne Tetor te 2017 dhe ka 115000 km,me 5 dy

  Tiranë 20 tetor 13:06
  3.000 €
 • 4 foto
  Reno clio sport Tour
  Vetura

  Reno clio sport Tour

  Reno Clio sport Tour 2008 Benzin 1.2 Makine me targa shqiptare Makina ka patur vetem 1 pronare.

  Tiranë 20 tetor 11:30
  3.100 €
 • 5 foto
  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1500€ OKAZION💥💥💥
  Vetura

  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1500€ OKAZION💥💥💥

  SHES MAKIN...RENO SHENIK...VITI 2006...MOTORR 1.9...ME NAFT...MANUALE...ME 5 PORTA...E SAPO ARDHUR N

  Tiranë 20 tetor 00:13
  1.500 €
 • 8 foto
  Okazion! 2000€!
  Vetura

  Okazion! 2000€!

  Shitet Renault Megane 1.4 16V benzin viti 2001. Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe x

  Tiranë 19 tetor 19:59
  2.000 €
 • 10 foto
  Renault Scenic 2007  shitet / nderrohet
  Vetura

  Renault Scenic 2007 shitet / nderrohet

  Te dhenat teknike Data e pare e regjistrimit.2007 Kilometra te pershkruara. 192000 Motorr: Nafte me

  Tiranë 19 tetor 13:25
  3.800 €
 • 9 foto
  Renault Megane 2010 1.5 DCI
  Vetura

  Renault Megane 2010 1.5 DCI

  Shitet Renault Megane, vitprodhim i 2010, transmision manuale, 1.5 L, nafte dci. Makina ka pershkru

  Tiranë 19 tetor 10:36
  5.300 €
 • 6 foto
  SHITET RENAULT LAGUNA
  Vetura

  SHITET RENAULT LAGUNA

  Renault Laguna Të dhënat Teknike: Viti i Prodhimit: 2009 Motorri: Nafte 1.6 Kambio: Automatike Kil

  Tiranë 19 tetor 09:33
  9.500 €
 • 7 foto
  Clio- 1.2 Benizne + Gaz- Viti 2005- Manual - 2700€
  Vetura

  Clio- 1.2 Benizne + Gaz- Viti 2005- Manual - 2700€

  Shes Renault Clio. Viti 2005, motorr 1.2 benzine, kambio manuale. Makina eshte e importuar nga Gjerm

  Tiranë 19 tetor 09:15
  2.700 €
 • 9 foto
  Renault Meganne 1.5 nafte 2006. Super gjendje
  Vetura

  Renault Meganne 1.5 nafte 2006. Super gjendje

  OKAZION!!!! Shitet Renault meganne viti 2006 me Marsha. 1.5 nafte . Shum e shpejte dhe shum ekonomik

  Tiranë 19 tetor 08:22
  4.200 €
 • 4 foto
  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1700€ OKAZION💥💥💥
  Vetura

  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1700€ OKAZION💥💥💥

  SHES MAKIN...RENO -SHENIK...VITI 2005...BENXIN-GAZ...ME 5 PORTA...ME TAVAN PANORAMIK... MOTORR 1.6.

  Tiranë 19 tetor 00:22
  1.700 €
 • 5 foto
  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1500€ OKAZION💥💥💥
  Vetura

  💥💥💥OKAZION SHES MAKIN 1500€ OKAZION💥💥💥

  SHES MAKIN...RENO-SHENIK...VITI 2006...MOTIRR 1.9...ME NAFT...MANUALE...ME 5 PORTA...E SAPO ARDHUR N

  Tiranë 19 tetor 00:16
  1.500 €
 • 3 foto
  OKAZION -SHITET RENAULT MODUS 1.2i, 2007
  Vetura

  OKAZION -SHITET RENAULT MODUS 1.2i, 2007

  Shitet vetura monovolume 4+1 ngjyrë bordo, 5 dyer, motor 1,2i benzine, me kasetofon dhe klima origji

  Tiranë 18 tetor 23:39
  3.500 €
 • 8 foto
   Renault Megane
  Vetura

  Renault Megane

  👉Renault Megane👉Viti 2006👉1.5Naft👉Kamjo Automatike👉Pilot Automatik👉126000Km👉Makina Eshte E Ardhur Ng

  Tiranë 18 tetor 21:31
  3.400 €
 • 9 foto
  Shitet Renault Kangoo
  Vetura

  Shitet Renault Kangoo

  Makina e ardhur nga Italia, dora e 2te e perdorimit , sherbimet te bera tek Renault , motorri n gjen

  Tiranë 18 tetor 19:45
  4.900 €
 • 5 foto
  OKAZION!!!! Renault fundi 2005
  Vetura

  OKAZION!!!! Renault fundi 2005

  Renault Scenic fundi 2005, 1.9 nafte, 270.000 km. 5 muaj qe ka ardhur nga Franca. Ska nevoje per a

  Tiranë 18 tetor 17:02
  2.300 €
 • 3 foto
  twingo 2004
  Vetura

  twingo 2004

  shitet reno twingo viti 2004 kondicjoner abs timon elektrik xhama elektrik disqe alumini makina esht

  Tiranë 18 tetor 14:25
  1.800 €
 • 3 foto
  Shitet Renault Megane
  Vetura

  Shitet Renault Megane

  Shitet Renault Megane Sport Viti 2012 Motorri 1.6 Nafte kambio manuale Letrat deri ne korrik 2020 Km

  Tiranë 18 tetor 13:11
  7.000 €
 • 3 foto
  RENAULT Clio
  Vetura

  RENAULT Clio

  Shitet Renault clio 1.4 / 8 V gjendja xhenerike dhe motorike mjaft e mire. Komsuni i ulet dhe prakti

  Tiranë 18 tetor 08:55
  1.150 €
 • 2 foto
  Shitet Reno clio
  Vetura

  Shitet Reno clio

  Shitet Reno Clio viti i prodhimit 2001 motorr ⛽️ 1.4 16v benzine kamjo manuale me 160000 km te

  Tiranë 17 tetor 18:47
  2.050 €
 • 2 foto
  Renault modus 1.5 naft 2007.
  Vetura

  Renault modus 1.5 naft 2007.

  Shitet Renault modus 1.5 Naft ,viti 2007, 210000 km origjinale me garanci. Kondicjoner sedilje me n

  Tiranë 17 tetor 14:07
  3.300 €