Vetura
Tiranë

Bentley | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Bentley Continental GT
  Vetura

  Bentley Continental GT

  Bentley Continental gt w12 I sapo targuar. Super full super gjendje Cmimi 79000€ Mundesi nderrimi

  Tiranë 28 shtator 20:27
  79.000 €
 • 10 foto
  Bentley continental GTC
  Vetura

  Bentley continental GTC

  Makina esht ne gjendje shum te mire super full option vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Dur

  Tiranë 20 shtator 12:13
  40.000 €
 • 5 foto
  Shitet per arsye emigracioni
  Vetura

  Shitet per arsye emigracioni

  Shitet benz 250 ne gjendje shum te mire e me letra te rregullta

  Tiranë 23 gusht 17:35
  1.000 €
 • 3 foto
  ???SHES OKAZION...2800€ OKAZION... MAKIN???
  Vetura

  ???SHES OKAZION...2800€ OKAZION... MAKIN???

  SHES MAKIN...BENC...MANUALE...NAFT...VITI 2007.....

  Tiranë 26 korrik 00:52
  2.800 €
 • 2 foto
  ???SHES 2800€ MAKIN???
  Vetura

  ???SHES 2800€ MAKIN???

  SHES MAKIN...MANUALE...NAFT...2800€...

  Tiranë 25 korrik 22:25
  2.800 €
 • 2 foto
  ?OKAZION...SHES MAKIN???
  Vetura

  ?OKAZION...SHES MAKIN???

  SHES MAKIN...BENC...MANUALE...NAFT

  Tiranë 22 korrik 16:25
  3.200 €
 • 2 foto
  SHES MAKIN ?
  Vetura

  SHES MAKIN ?

  SHES MAKIN BENC...NAFT...3200€

  Tiranë 19 korrik 00:39
  3.200 €
 • 0 foto
  FALAS!!!
  Vetura

  FALAS!!!

  Keni gjera per shitje apo kerkoni gjera per me ble? SHarko aplikacionin me modern ne Shqiptari fal

  Tiranë 4 qershor 23:35
  1 Lek
 • 4 foto
  Shitet makine benz
  Vetura

  Shitet makine benz

  Shitet makine ne gjendje perfekte dhe shum pak e perdorur cmim okazion sedilje lekure dhe e sapo lye

  Tiranë 29 maj 11:41
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Shite e 220 viti 2006
  Vetura

  Shite e 220 viti 2006

  Shite e 220 viti 2006 manuale nr 0685555265

  Tiranë 4 prill 06:26
  10.000 Lek
 • 6 foto
  Bently ogazjon
  Vetura

  Bently ogazjon

  Makina po thuaj se e re me 100 mij kilometra. Ska nevoj per koment.motorri v12 mbi turbo. Shitet ose

  Tiranë 8 shkurt 18:44
  35.000 €