Vetura
Tiranë
Posto shpallje

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • Mitsubishi Pajero Sport

  Mitsubishi Pajero Sport

  Shitet Mitsubishi Pajero Sport ,Ne gjendje shume te mire , Te gjitha sherbimet e kryera , 2.5 Nafte , 4X4 , Me kondicioner, Xhama elektrike, Letrat e paguara deri ne fund te Dhjetorit 2017

  5.200 €
  Tiranë
  Dje, 23:44
 • OKAZION MITSUBISHI

  OKAZION MITSUBISHI

  NE GJENDJE TE SHKELQYER

  3.000 €
  Tiranë
  22 qershor 10:47
 • Mitsubishi colt,1.3 2006. Nderrohet me automat

  Mitsubishi colt,1.3 2006. Nderrohet me automat

  E ardhur para 4 muajsh nga zvicra, letrat e paguara te gjitha dhe sherbimet te gjitha ok. Ska nevoje per asgje, makina eshte shume e mirembajtur dhe e paster

  2.450 €
  Tiranë
  19 qershor 16:50
 • Mitsubishi Pajero Okazion EDHE ME NDERRIM

  Mitsubishi Pajero Okazion EDHE ME NDERRIM

  Mitsubish pajero 1989.Me goma te reja .Me letra te paguara deri ne tetor te 2017 .Ne gjendje shum te mir 2. 600 Euro ose me NDERRIM Per me shum konaktoni ne numrin 0682143436 . Shitet me lek kesh 2.6

  2.600 €
  Tiranë
  15 qershor 23:34
 • 4500 € OKAZION Mitsubishi Outlander2.0 4x4Ben+Gaz

  4500 € OKAZION Mitsubishi Outlander2.0 4x4Ben+Gaz

  Mitsubishi Outlander 2006 2.0 4x4 Benzine+Gaz, Kambio Manuale ,Dritat perpara te gjitha LED. Shitet 4500 € i padiskutueshem ose nderrohet me makine Benzine me te re, Benz ,Audi, Bmw ,Wolkswagen +/-

  4.500 €
  Tiranë
  13 qershor 17:36
 • Mitsubishi Eclipse super okazjon b+gas atomat

  Mitsubishi Eclipse super okazjon b+gas atomat

  esht ne gjendje te sheklqyer epastr si nga jasht ashtu dhe nga brenda ka motor 299 GT super eshpejt prerje evecant automat dhe me Marsha ka xhama pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult baxho s

  2.000 €
  Tiranë
  13 qershor 08:47
 • Shitet.

  Shitet.

  Mitsubishi Pajero

  15.000 €
  Tiranë
  12 qershor 01:36
 • Kerkoje Letra per l200

  Kerkoje Letra per l200

  Jam i interesuar per nje pal dokumenta per l200

  350 €
  Tiranë
  11 qershor 21:35
 • Mitsubishi Outlander Benzin Gaz

  Mitsubishi Outlander Benzin Gaz

  makina eshte ne gjendhe shume te mire .....eshte shume ekonomike....e gatshme per cdo lloj prove....mundsi nderrimi

  8.200 €
  Tiranë
  11 qershor 11:57
 • Mitsubishi Lancer RALLIART 4x4 turbo AUTOSPORT

  Mitsubishi Lancer RALLIART 4x4 turbo AUTOSPORT

  Mitsubishi EVO 2.0benzine 4x4 makina eshte ne super gjendje nga zvicra me dogane dhe liber servisi..te gjitha opsionet e mundshme .navi.lekure,KEYLES GO! LAUNCHE CONTROL!!!!!

  14.500 €
  Tiranë
  11 qershor 10:36
 • Mitsubishi Colt 2006

  Mitsubishi Colt 2006

  Mitsubish colt viti 2006 1.3 benzine me 120.00 km me condicioner , makina esht super gjendje mund ta kontrolloni ku te doni cmimi 2850 euro i diskutushem pranojm ndrim me makin automat Smart,a clas ,

  2.560 €
  Tiranë
  11 qershor 08:54
 • Mitsubishi Colt 1.0 Gaz Benzin

  Mitsubishi Colt 1.0 Gaz Benzin

  Mitsubishi Colt 1.0 Gaz Benzine -VITI 2006 -CILINDRATA 1000cc(3 pistona) - BENZINE-GAZ( Impiant Landirenzo i montuar ne gjermani i shkruar dhe ne leje qarkullimi gjermane) -176000 KM ORIGJINALE -KAM

  3.650 €
  Tiranë
  11 qershor 01:44
 • MITSUBISHI COLT 1.3 OKAZION

  MITSUBISHI COLT 1.3 OKAZION

  Makina e sapo ardhur nga zvicra me dogane targa siguracion te sapo bera. TE gjitha sherbimet e bera ne gjendje te shkelqyer xhenerike dhe vizuale. Kontrollluar te koncesionar i MITSUBISHI ALB. SIgurac

  3.200 €
  Tiranë
  4 qershor 10:21
 • MITSUBISHI COLT 1.3 BENZINË VITI 2005

  MITSUBISHI COLT 1.3 BENZINË VITI 2005

  Mitsubishi Colt 1.3 benzinë viti 2005 kamio manuale klima full opsion e sapo ardhur nga Italia targa të reja dokumentat te paguara . .......... Çmimi 4000€ i di

  4.000 €
  Tiranë
  31 maj 13:56
 • Auto fortuzi

  Auto fortuzi

  2.0 nafte

  2.700 €
  Tiranë
  25 maj 22:38
 • Shitet Mitsubishi Carissima

  Shitet Mitsubishi Carissima

  Shitet Mitsubishi Carissma. Ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike. 1.6 benzine. Cmimi 1400€ i diskutueshem

  1.400 €
  Tiranë
  25 maj 19:54
 • Mitsubishi pajero sport pjese kembimi

  Mitsubishi pajero sport pjese kembimi

  Mitsubishi pajero sport pjese kembimi

  Me Marrveshje
  Tiranë
  22 maj 22:39
 • Mitsubishi Space Star manual 1.9 nafte

  Mitsubishi Space Star manual 1.9 nafte

  Shitet Mitsubishi Spacestar DI-D, portobagazh, viti 2004, kambio manuale, 1.9 nafte, ngyre gri metalizato, 5 porta, komputer bordi, xhama-pasqyra elektrike, kondicioner, kasetofon origjinal Mitsubishi

  2.800 €
  Tiranë
  21 maj 09:45
 • Okazion Mitsubishi L200 2.5 nafte (nderrim)

  Okazion Mitsubishi L200 2.5 nafte (nderrim)

  Shitet mitsubish L 200 viti i prodhimit 2003 . Ne gjendje te more motorrike dhe xhenerike . Dokumentat e paguara per 1 vit . Nderrim i mundshem me mercedes benz C200 ose c220 viti prodhimit 2001 e lar

  3.500 €
  Tiranë
  21 maj 07:55
 • Shitet : Mitsubishi Outlander Benzin+Gaz fab....

  Shitet : Mitsubishi Outlander Benzin+Gaz fab....

  Shitet makina me te gjitha sherbimet e kryera benzin gaz fabrikisht me xhama te si origjinal sensor parkimi navigator super gjendje 180000Km origjinale te vete

  5.700 €
  Tiranë
  20 maj 21:59
 • Mitsubishi Pajero

  Mitsubishi Pajero

  Makina ne super gjendje me letra te prera per nje vit motorr 2500 turbo shitet per arsye mos perdorimi.

  3.590 €
  Tiranë
  19 maj 00:37
 • L200

  L200

  Shes l 200 ne shendje te mir pune. Me dokumenta te rregullta per nje vit. .

  3.600 €
  Tiranë
  17 maj 08:55
 • Mitsubishi Pajero 2.5 naft Mundesi ndrrimi

  Mitsubishi Pajero 2.5 naft Mundesi ndrrimi

  Makina eshte ne gjendje te mire. Makina eshte 6+1vende por ne leje qarkullimi eshte 4+1 per arsye se sedilet e pasme ika me palosje .me kondicioner xhamat te katert me buton dhe dy te fundit manual .

  3.000 €
  Tiranë
  16 maj 14:37
 • Mitsubishi Colt 1.3 automat

  Mitsubishi Colt 1.3 automat

  Mitsubishi automat 1.3 benzin e ardhur nga zvicra me dogane ne gjendje shume te mire kondicioner goma te reja timon lekur Cmimi 3200 euro

  3.200 €
  Tiranë
  15 maj 14:44
 • Okazion Mitsubishi Carisma

  Okazion Mitsubishi Carisma

  Shitet Mitsubishi Carisma per arsye emigrimi, te gjitha te paguara. 799 euro

  799 €
  Tiranë
  14 maj 19:47
 • Mitsubishi pajero

  Mitsubishi pajero

  Makina eahte ne gjendje te mir pune e gatshme per cdo lloj prove . ndodhet ne f.kruj ...... Cmimi i diskutushem

  3.500 €
  Tiranë
  13 maj 16:35
 • Okazion kovertim

  Okazion kovertim

  Me dokumenta te paguara per nje vit ndarruar vaje filtra te gjitha sherbimet e bera cmimi arsyshem dhe i diskutushem pranoj dhe kovertim 5600 euro

  5.600 €
  Tiranë
  12 maj 23:34
 • Mitsubishi pajero Sport 2.5 TDI,4x4,GLS.

  Mitsubishi pajero Sport 2.5 TDI,4x4,GLS.

  Makina eshte në gjendje shume te mirë motorrike dhe xhenerike.Makina eshte shume e paster si brenda edhe jasht, Ka 4x4,kondicioner,klima,abs,airbags,baxho, xhama te zinj origjinal, goma 70%te reja etj

  4.800 €
  Tiranë
  3 maj 20:46
 • Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200

  SHes Mitsubishi l200 2002,makina eshte ne gjendje shume te mire si motorike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet te sapokryera,me dokumenta te rregullta.Nderrohet me audi A4 2007. Cmimi pak i diskutu

  6.700 €
  Tiranë
  1 maj 20:44
 • Mitsubish L200

  Mitsubish L200

  Shitet Mitsubish L200 ne gjendje shume te mire. Cmimi i diskutueshem.

  6.500 €
  Tiranë
  1 maj 11:45
 • mitsubishi colt

  mitsubishi colt

  super gjendje kondicioner sherbimet e sapo bera taksa deri me janar 2018.disqe alumini.cmimi i diskutueshem

  120.000 Lek
  Tiranë
  30 prill 22:35
 • Mitsubishi l200 warrior 2003

  Mitsubishi l200 warrior 2003

  Mitsubishi L200 warrior.Viti 30 dhjetor 2003,ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike.

  5.000 €
  Tiranë
  29 prill 20:54
 • Olazion Mitsubishi Pajero 2.5 nafte 4x4

  Olazion Mitsubishi Pajero 2.5 nafte 4x4

  Okazion !! Shitet mitsubish pajero 2.5 nafte . Kamio mauale. 4x4 funksionale . Ne gjendje shume te mire . Me kondicioner . Shume e paster si makine . Makina shitet pa dokumenta . Cmimi 1300 euro i pad

  1.300 €
  Tiranë
  29 prill 10:38
 • Mitsubishi L200 2003 super okazion...

  Mitsubishi L200 2003 super okazion...

  Mitsubishi L200: gjendje perfekte! Cmimi i diskutushem...

  2.500 €
  Tiranë
  28 prill 23:34
 • mitsubish carisma

  mitsubish carisma

  Makina esht ne gjendje shum te mir pune , ka nje vit qe ka ardh nga greqia, letra ika per nje vite te paguara, makina ka nevoj per nje larje tapicerie, mundesi nderrimi, elkli

  Me Marrveshje
  Tiranë
  28 prill 19:36
 • Okazion Mitsubish pajero 2.5

  Okazion Mitsubish pajero 2.5

  Shes mitsubish pajero pa dokume ta ne gjendje te mir pune . Makina esht automat . Cmimi 1200 euro . Per me shum info kaontaktoni ne nr 0682296078. Watssap viber .0686475054

  1.200 €
  Tiranë
  27 prill 11:34
 • Makine coupe sportive

  Makine coupe sportive

  Mitsubishi colt e ngjashme mw honda civic 1.3benxin Gli me 8000 xhiro motorrike 12v Makine komodw shume e rehatshme ne rruge te gjata impiant muzike pioner me bagazhiere me kondicioner hapje e bagaz

  999 €
  Tiranë
  24 prill 23:36
 • Shitet Mitsubishi Carisma

  Shitet Mitsubishi Carisma

  Shitet Mitsubishi Carisma. Ne gjendje shum te mire xhenerike dhe motorrike. 1.6 benzine. Cmimi 1400€ i diskutueshem

  1.400 €
  Tiranë
  24 prill 17:34
 • Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200

  Makina eshe ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar

  7.800 €
  Tiranë
  20 prill 14:54
 • Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200

  Shitet Mitsubishi L200 naft 2.5 esht ne gjendje shum te mir esht krah anglez goma 90% shitet per arsye mosperdorimi 5500 euro i diskutushem

  5.500 €
  Tiranë
  19 prill 20:35
 • shitet makin ne gjendje perfekte

  shitet makin ne gjendje perfekte

  Shitet per me shum info ne nr e tel

  260 €
  Tiranë
  14 prill 16:34
 • Mitsubishi Pajero

  Mitsubishi Pajero

  Mitsubitshi ngjyre blu 4×4 turbo interculer 2.8 nafte me letra te prera per nje vit

  3.000 Lek
  Tiranë
  14 prill 07:44
 • Mitsubishi L200—2.5 Diesel-Automatik-NDERROHET

  Mitsubishi L200—2.5 Diesel-Automatik-NDERROHET

  Mitsubishi L200—2.5 Diesel , Viti Prodhimit Fundi 2007 me 193.000 km , sallon lekure , kamio automatike , sedilje ngrohje + ftohje , baxha xhami , navigator , cd palyer , kompjuter bordi , xhama te

  13.500 €
  Tiranë
  13 prill 20:46
 • Mitsubishi

  Mitsubishi

  Shitet mitsubishi l200 e mirmbajtur 2.5 nafte krah anglez goma 90 % te reja shitet per arsye moperdorimi 5500 euro qmimi pak i diskutushem flm

  5.500 €
  Tiranë
  12 prill 20:34
 • Mitsubishi L200

  Mitsubishi L200

  Shitet Mitsubishi l200 2.4 nafte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike ka nevoj vtm per disa stukime te vogla bashke me makinen jepet dhe kapaku I karrocerise 4200 euro pak I diskutueshe

  Me Marrveshje
  Tiranë
  11 prill 23:35
 • Okazion 1.3 Automatike

  Okazion 1.3 Automatike

  Makina esht e sapoardhur nga zvicra Kamje automat Ne gjendje perfekte Si brenda dhe jashte Llamrine dhe tapiceri shum e paster Me 4 goma te reja ........ ........ ......... ........ ............

  2.800 €
  Tiranë
  11 prill 23:35
 • MITSUBISHI SPACRSTAR , 1.3 benz , 1800 Eurl

  MITSUBISHI SPACRSTAR , 1.3 benz , 1800 Eurl

  MITSUBISHI SPACESTAR , MODEL 2000 , 1.3 BENZIN , AC , DOKUMENTA TE PAGUARA. CMIMI : 1800 €

  1.800 €
  Tiranë
  10 prill 14:56
 • Mitsubishi Carisma

  Mitsubishi Carisma

  Shitet Mitsubishi Carisma, te gjitha te paguara me targa shqiptare. Nr. Cel: 0696169324

  1.400 €
  Tiranë
  10 prill 13:54
 • Mitsubishi Pajero DID Automat

  Mitsubishi Pajero DID Automat

  Mitsubishi Pajero DID 3.2 diesel, 2009. Makina disponon xenon bi-xenon, veshje lekure, sedilje elektrike me ngrohje, 7 vende, tavan xhami, sensor parkimi, dy bateri dhe te gjitha opsionet e tjera. Mak

  12.000 €
  Tiranë
  8 prill 15:54
 • Mitsubishi Outlander benzin+gaz

  Mitsubishi Outlander benzin+gaz

  Mitsubishi outlander 4x4 makina e ardhur nga usa ne gjendje super te mir e gatshme ne cdo lloj prove impjanti i montuar para 6 muajsh sherbimet te gjitha te bera sendile lekure baxho disqe te kromua

  7.300 €
  Tiranë
  7 prill 15:34