Vetura
Tiranë

Vetura në shitje në Tiranë | Targa Kosovare |

Kategoria

Lloji

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  MITSUBISHI PAJERO, 2010, AUTOMATIKE, 3.2 NAFTE
  Vetura

  MITSUBISHI PAJERO, 2010, AUTOMATIKE, 3.2 NAFTE

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, dokumenta kosove, motorr 3.2 nafte, k

  Tiranë Sot, 13:47
  10.000 €
 • 3 foto
  Fiat Doblo
  Vetura

  Fiat Doblo

  fiat doblo ne gjendje perfekte, me letra kosovare, per ma shum info ne +38349676328

  Tiranë Sot, 13:23
  4.900 €
 • 0 foto
  Kombi T5 1.9 TDI Klim AC Tabela te Gjermanis
  Vetura

  Kombi T5 1.9 TDI Klim AC Tabela te Gjermanis

  Shes Kombi T5 1.9 TDI Dizel ne gjendje shum te mir Klim Ac gjama me rrymê Kombi gjindet ne Kosovë V

  Tiranë Sot, 12:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes clk230??????
  Vetura

  Mercedes clk230??????

  Shitet Mercedes Clk 230 nga zvicra pa dogan, 6 shpejtesi + R , tempomat , senzora para mbrampa , ule

  Tiranë 23 qershor 17:37
  900 €
 • 8 foto
  PEUGEOT 308 1.6 HDI
  Vetura

  PEUGEOT 308 1.6 HDI

  202000KM,68KW(92PS) DIZEL,NDRRUSI;MANUAL,DYER;5 VITI;2012,NGJYRE HIRI OPSIONET ABS,ESP,ALARM,KLIM

  Tiranë 20 qershor 14:21
  6.400 €
 • 11 foto
  RENAULT MEGANE -NAFTË- GT LINE 2015
  Vetura

  RENAULT MEGANE -NAFTË- GT LINE 2015

  Shitet Renault MEGANE GT- Line- 1.5 DCI (model i ri 81kw - 110ps), ......1 pronar nga fabrika,...

  Tiranë 9 qershor 12:51
  7.999 €
 • 0 foto
  Opel Kadet
  Vetura

  Opel Kadet

  Shitet opel kadett 1.8 benzin gjithqka nrregull ule nuk rrjedh perfekt osht gjithqka per me shum nr

  Tiranë 6 qershor 22:36
  300 €
 • 0 foto
   Telefona me keste,duke filluar nga 0% Interes,Tra
  Vetura

  Telefona me keste,duke filluar nga 0% Interes,Tra

  Transport falas ne te gjithe Shqiperine Mundesi pagese me keste, duke filluar nga 0% interes iPhone

  Tiranë 31 maj 15:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY J4+ PAGUAJ (1.330 Leke / 18 Muaj )
  Vetura

  SAMSUNG GALAXY J4+ PAGUAJ (1.330 Leke / 18 Muaj )

  🤳SAMSUNG GALAXY J4 PLUS 🤳 ➖ 150 Euro (1.330 Leke / 18 Muaj ) ✔Garanci 12muaj 🎁Xham,cover , karik

  Tiranë 31 maj 15:21
  100 €
 • 5 foto
  Sprinter 211 CDI 2005 me Klim targa kosovare
  Vetura

  Sprinter 211 CDI 2005 me Klim targa kosovare

  Shes Mercedes Benz Sprinter 211 CDI me Klim Ngendje Shum Te Mir ne Dokmenta Osht Per 3Persona Maki

  Tiranë 29 maj 17:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet vetura Mercedes 190 1.9 dizel
  Vetura

  Shitet vetura Mercedes 190 1.9 dizel

  Shitet vetura Mercedes 190 Eshte ne gjendje te mir Kubikazha 1.9 dizel Kurizion ska Qmimi me marrve

  Tiranë 27 maj 21:58
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Renault Megane Scenic RX4
  Vetura

  Renault Megane Scenic RX4

  Makina ndodhet ne Levan, Fier. Motor: 2000 benzin Fuqia Motorike: 101 kW Viti: 2001 Kilometra: 200'

  Tiranë 21 maj 11:09
  3.200 €
 • 5 foto
  Jeep Cherokee
  Vetura

  Jeep Cherokee

  Shitet jeep ne gjendje perfekte viti 2001 162000 km I pa pershkrum.... Fotot tregojn te terat....

  Tiranë 17 maj 17:19
  8.500 €
 • 2 foto
  aparat per gjetje floriri
  Vetura

  aparat per gjetje floriri

  shitet aparat funksional per gjurmim dhe gjetje floriri.kerkon deri ne 1.5 meter.e afte te dalloj me

  Tiranë 6 maj 17:07
  200 €
 • 0 foto
  MERCEDES BENZ E CLASS 220 CDI BLEU EFFICIENCY 2011
  Vetura

  MERCEDES BENZ E CLASS 220 CDI BLEU EFFICIENCY 2011

  Mercedes-Benz W212 E 220 CDI ,///ELEGANCE BLUE EFFICIENCY - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 12/2010 Mod

  Tiranë 29 prill 12:13
  14.800 €
 • 5 foto
  gjipi ushtarak
  Vetura

  gjipi ushtarak

  shitet gjipi ushtarak

  Tiranë 11 prill 21:46
  3.500 €
 • 0 foto
  S‭hitet xhip American GMC Canyon (kamjonet)
  Vetura

  S‭hitet xhip American GMC Canyon (kamjonet)

  Shitet xhip American kamjonet/kamjon GMC Canyon gjendje prefekte. Targa:Kosovare, automatic, ardhur

  Tiranë 4 prill 10:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes CLA180 2014
  Vetura

  Mercedes CLA180 2014

  Shitet CLA 180 naft viti 2014 me 60000mi km origjinale shum pak e perdorur.Te interesuarit te na kon

  Tiranë 4 prill 10:20
  24.000 €
 • 4 foto
  Mercedes-Benz e-class
  Vetura

  Mercedes-Benz e-class

  Makina esht e gatshme per cdo lloj prove

  Tiranë 4 prill 09:59
  8.000 €
 • 2 foto
  Hammer H2
  Vetura

  Hammer H2

  Hameri H2 asht ne gjendje te rregullt. Regjistrim ka deri ne mujn 4 2019 Per info. +38344207534 vibe

  Tiranë 4 prill 07:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Disqe Per mecedez G te 2017Disqe p
  Vetura

  Disqe Per mecedez G te 2017Disqe p

  Disqe per mercedez nr 20 per Amg te ardhura nga gjermania me gjith gomat 80%

  Tiranë 4 prill 07:27
  1.700 €
 • 10 foto
  OKAZION SEAT LEON MOTOR 1.6 BENZIN+GAZ EURO 4
  Vetura

  OKAZION SEAT LEON MOTOR 1.6 BENZIN+GAZ EURO 4

  SHES SEAT LEON VITI 2006 MOTOR 1.6 BENZIN + IMPJANT GAZI I MONTUR DHE CERTIFIKUAR NE ITALI.ME TE. GJ

  Tiranë 4 prill 05:56
  4.300 €
 • 1 foto
  BMW 2 liter nafte
  Vetura

  BMW 2 liter nafte

  shitet BMW 2 liter nafte letra te prera per 1_ vit shitet ose ndrrohet

  Tiranë 3 prill 23:15
  2.500 €
 • 11 foto
  MERCEDES E 240 6 SHPEJSI ELGANCE FULL EKSTRA 2005
  Vetura

  MERCEDES E 240 6 SHPEJSI ELGANCE FULL EKSTRA 2005

  ● MERCEDES E 240 B 6 SHPEJSI ● MODELI ELEGANCE ● 152322 KILOMETRA ME GARANCION ● KLIMATRO

  Tiranë 3 prill 22:49
  5.200 €
 • 3 foto
  Shitet kombi 1600 ero me marrveshje
  Vetura

  Shitet kombi 1600 ero me marrveshje

  Osht dizel shum i mir ka friz per mi ftoft pijet ka tavolin osht shum i mir mrena edhe jasht 1600 e

  Tiranë 3 prill 22:42
  1.600 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz E270 Avangard
  Vetura

  Mercedes Benz E270 Avangard

  Vetura esht ne gjedje shum te rregullt dhe esht e ruajtur mbrenda dhe jasht. Vetura posedon te gjith

  Tiranë 3 prill 21:57
  5.700 €
 • 7 foto
  Land Rover Defender
  Vetura

  Land Rover Defender

  Land Rover Defender 2.5 tdi Viti i prodhimit : 2003 Gomat e reja Tag tag tag#####bmw.citr oen.pe

  Tiranë 3 prill 20:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jep grand chroke amerikan
  Vetura

  Jep grand chroke amerikan

  Jep grand chroke amerikan motorri 2.7 naft 4x4 me tabela kosovare 9 muaj regjistrim

  Tiranë 3 prill 16:18
  9.000 €
 • 0 foto
  shitet chrysler
  Vetura

  shitet chrysler

  chrysler 300 crd ne gjendje perfekte me targa kosovare

  Tiranë 3 prill 14:15
  12.500 €
 • 0 foto
  super vetura ne shitje
  Vetura

  super vetura ne shitje

  super vetur

  Tiranë 3 prill 14:03
  11.900 €
 • 2 foto
  Tiran
  Vetura

  Tiran

  Shes BMW pa dekumenta 318i 1.6 motorri ne gjendje shum te mir cmimi 1000 milion lek per me shum me k

  Tiranë 3 prill 10:54
  1.000 Lek
 • 5 foto
  Rane Rover sport autobiography 2010
  Vetura

  Rane Rover sport autobiography 2010

  Shes veturen Range Rover Sport Autobiography 2010, ngjyre: E Bardhe Km: 220,000, Targa: Kosove Mu

  Tiranë 3 prill 08:47
  23.500 €
 • 4 foto
  Iveco daily 2.8 turbo dizel
  Vetura

  Iveco daily 2.8 turbo dizel

  Iveko daily 2.8 turbo dizel viti 1996 ne gjendje shume te mire gjatesia e rimorkios 5 meter i persh

  Tiranë 3 prill 07:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Bokse Vufer Benzi
  Vetura

  Bokse Vufer Benzi

  Bokse E Classi Ewo Te Pershtatshme Edhe per makina te tjera 0688119119

  Tiranë 3 prill 07:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  financimit & partneritetit
  Vetura

  financimit & partneritetit

  ju jeni shqiptar ose qytetarë të Austrisë dhe keni një projekt në kërkim të financimit ose partnerit

  Tiranë 3 prill 07:05
  60.000 €
 • 2 foto
  Golf 2
  Vetura

  Golf 2

  Shes Golf 2 1.9 Dizell 4 gumat e reja te dimnit fellne tmira 15she muzik tmir mundesi ndrrimi vetem

  Tiranë 3 prill 03:57
  1.850 €
 • 5 foto
  Jaguar XJ 2012 3.0 Nafte
  Vetura

  Jaguar XJ 2012 3.0 Nafte

  Shitet vetura Jaguar XJ 3.0 nafte km 116,000 km Ne gjendje te mire teknike. Mundesi ndrrimi me G C

  Tiranë 2 prill 15:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kerr i vjedhur
  Vetura

  Kerr i vjedhur

  Pershendetje.. Jam Leotrim Alijaj nga Gjakova - Kosova Me daten 25 tetor me eahte vjedhur kerri golf

  Tiranë 2 prill 14:20
  500 €
 • 5 foto
  Audi A1 Rks 1.6 dizell 7 shpejci
  Vetura

  Audi A1 Rks 1.6 dizell 7 shpejci

  Audi A1 RKS 1.6 dizell 2013 Sensora fellne alarm gjamat e zi fabrikisht

  Tiranë 2 prill 11:09
  12.500 €
 • 5 foto
  Shitet Toyota 4-Runner
  Vetura

  Shitet Toyota 4-Runner

  Shitet Toyota 4-Runner, me Regjistrim, Goma te reja, ne gjendje perfekte, Kontakti +38344717001

  Tiranë 2 prill 06:34
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Toyota Hilux 2.8 Dizel
  Vetura

  Toyota Hilux 2.8 Dizel

  Toyota eshte ne gjendje shume te mire Ndodhet ne Kosove- Peje

  Tiranë 2 prill 06:31
  4.600 €
 • 1 foto
  TransporT - 24/7 Jemi Aty Ku Ju Duhemi ?‍♂️?
  Vetura

  TransporT - 24/7 Jemi Aty Ku Ju Duhemi ?‍♂️?

  Gjindemi në Kosov-Prishtinë - Jemi Aty Ku Ju Duhemi ... - Bëjm TransporT 24/7-online nënë shërbimin

  Tiranë 2 prill 06:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Shes golf 2 1.6 turbo dizel Komuna obilic
  Vetura

  Shes golf 2 1.6 turbo dizel Komuna obilic

  Shes golf 2 turbo dizel 16 regjistrim 6 muj vetura esh pa as ni problem wechapp +37744806876 komu

  Tiranë 2 prill 05:44
  950 €
 • 3 foto
  shitet mercedes ben 250
  Vetura

  shitet mercedes ben 250

  Shitet mercedes benz 250 ne gjendje te rregullt me letra dhe regjistrim deri ne muajin prill mercede

  Tiranë 2 prill 05:05
  1.400 €
 • 1 foto
  Medical marijuana and other drugs
  Vetura

  Medical marijuana and other drugs

  NB; Për shkak të arsyeve të sigurisë, ne kemi vënë në vend një metodë të re të komunikimit duke përd

  Tiranë 2 prill 03:18
  100 €
 • 5 foto
  Mercedes S400
  Vetura

  Mercedes S400

  SHITET MERCEDES BENZ S400 ne gjendje te rregullt

  Tiranë 2 prill 02:09
  5.000 €
 • 5 foto
  mercedes benz c class 180 kompresor shitet
  Vetura

  mercedes benz c class 180 kompresor shitet

  vetura esht sapo e ardhur nga angli

  Tiranë 1 prill 23:13
  2.500 €
 • 8 foto
  OKAZION.TD NAFT. AUTOMAT
  Vetura

  OKAZION.TD NAFT. AUTOMAT

  makina esht super gjendje nga gjitha anet mund ta kontrolloni ku te doni. motorr 2.5 naft . kamje au

  Tiranë 1 prill 22:23
  1.100 €
 • 7 foto
  Mercedes-Benz 25-28
  Vetura

  Mercedes-Benz 25-28

  Shitet mercedes benz 25-28 (motorri i nderruar 29 per arsye : me shum fuqi dhe me pak konsum). Mund

  Tiranë 1 prill 20:03
  13.000 €
 • 9 foto
  Volkswagen Karmann Ghia
  Vetura

  Volkswagen Karmann Ghia

  Shes volkswagen karmann ghia te vitit 1970 Ne gjendje perfekte Motori boxer 1600cc 51 PS 100% orgjin

  Tiranë 1 prill 20:01
  Me Marrveshje