Vetura
Tiranë

Kia | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Kia

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Kia Rio 1.5 Nafte Manuale
  Vetura

  Kia Rio 1.5 Nafte Manuale

  Kia Rio III Motorri-1.5 Crdi Kambio-Manuale Karburanti-Nafte Viti i Prodhimit-2006 Kilometra-173000

  Tiranë Dje, 13:26
  3.700 €
 • 3 foto
  KIA SORENTO VITI 2011 AUTOMATIKE ... OKAZION
  Vetura

  KIA SORENTO VITI 2011 AUTOMATIKE ... OKAZION

  Kia sorento Automat 7 vendeshe Viti 2011 Nafte 146.282 km Super gjendje Dokumentat e paguara

  Tiranë Dje, 13:06
  9.000 €
 • 4 foto
  KIA SORENTO NAFTE
  Vetura

  KIA SORENTO NAFTE

  KIA SORENTO NAFTE 2.5 CRDI VITI 2006 KAMIO MANUALE4*4 KLIMA 2 ZONA KOMANDE TEMPOMAT SEDILE ELEKTRIKE

  Tiranë Dje, 10:41
  4.500 €
 • 2 foto
  Kia Carens 2.0 Naftë Automatike - si e Re!
  Vetura

  Kia Carens 2.0 Naftë Automatike - si e Re!

  Kia Carens 2.0 Naftë me 140 kf. kambio Automatike shumë ekonomike dh e kompletuar. Me vetëm 20 mijë

  Tiranë Dje, 10:15
  14.000 €
 • 4 foto
  KIA Cerato 1,6 Naftë gjendje e shëlqyer!
  Vetura

  KIA Cerato 1,6 Naftë gjendje e shëlqyer!

  Shitet KIA Cerato 1.6 Naftë e vitit 2007. Motor 1.6 Crdi me 115 Kf. me vetëm 58 mijë km. Makina ësht

  Tiranë Dje, 10:15
  6.000 €
 • 8 foto
  Kia Automat Naft
  Vetura

  Kia Automat Naft

  Gjendje shum te mir te gjitha sherbimet e bera nuk ka nevoj per asgje . Kambjo automatike sendilje l

  Tiranë 17 nëntor 14:20
  5.000 €
 • 0 foto
  SUPER OFERTE,Shitet Kia Venga 1.4 CRDI 90 CV
  Vetura

  SUPER OFERTE,Shitet Kia Venga 1.4 CRDI 90 CV

  Makina eshte e 2014,i ka te gjitha sherbimet e kryera.Dokumentat ,taksat siguracionet jane te sapopa

  Tiranë 17 nëntor 10:16
  7.500 €
 • 6 foto
  Shitet Fuoristrade KIA Sorento
  Vetura

  Shitet Fuoristrade KIA Sorento

  Shitet fuoristrade KIA SORENTO, 2.5 CRDI, VITI 2008, 145,000 KM, çmimi 7500€.

  Tiranë 17 nëntor 04:22
  7.500 €
 • 8 foto
  Kia k3 2016 super okazion
  Vetura

  Kia k3 2016 super okazion

  SUPER OKAZION KIA K3 1.6 NAFT AUTOMATIKE MAKINE MBRESLENESE SENSORE PARKIMI SENSORE SHIU NAVIGATOR,

  Tiranë 15 nëntor 22:24
  8.200 €
 • 0 foto
  Kia cee’d
  Vetura

  Kia cee’d

  Makina eshte e sapoardhur nga italia me dogan te paguar gati per targim. Motor 2.0 diesel Punon perf

  Tiranë 12 nëntor 17:39
  3.950 €
 • 9 foto
  Kia Sportage diesel
  Vetura

  Kia Sportage diesel

  Kia eshte ne gjendje shum te mire eshte e ardhur nga Zvicra , ka ca gervishje nga jashte

  Tiranë 12 nëntor 15:07
  4.200 €
 • 4 foto
  Jepet me qera Kia 7 vende Automatike , Klima
  Vetura

  Jepet me qera Kia 7 vende Automatike , Klima

  Jepet me qera Kia Carnival 6+1 vende automatike , dopio klima , lekure bezhe , shume komforte dhe e

  Tiranë 4 nëntor 10:05
  1 €
 • 5 foto
  Kia , Automatike , Okazion!! , Nderrohet!!!
  Vetura

  Kia , Automatike , Okazion!! , Nderrohet!!!

  Shitet Kia Carnival 6+1 me kambio automatike . Motorri eshte 2.9 nafte me 4 pistona . Disponon klima

  Tiranë 4 nëntor 10:04
  3.300 €
 • 1 foto
  Kia spotage 3000 euro
  Vetura

  Kia spotage 3000 euro

  Kia foristrad 4/4 me benxin e gaz me klima me letra deri korrik 2020 makine eshte ne gjendje shume t

  Tiranë 3 nëntor 14:24
  3.000 €
 • 3 foto
  Shitet okazion per asye leku
  Vetura

  Shitet okazion per asye leku

  Shitet kia rio me letra per nje vit ne gjendje shume te mire te rregullta te gjitha pjeset xhenerike

  Tiranë 21 tetor 08:41
  1.500 €
 • 7 foto
  Kia Sportage 2.0 nafte okazion!!!!!
  Vetura

  Kia Sportage 2.0 nafte okazion!!!!!

  Kia Sportage 2.0 nafte viti 2006 me 145 mij klm ne gjendje perfekte super ekonomike full opsion me l

  Tiranë 14 tetor 21:00
  5.200 €
 • 11 foto
  KIA SPORTAGE, 2009, MANUALE, 4X4, 2.0 BENZINE+GAZ
  Vetura

  KIA SPORTAGE, 2009, MANUALE, 4X4, 2.0 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 benzine+gaz brc , kambio manuale, 4X4, viti p

  Tiranë 30 shtator 08:10
  6.500 €
 • 3 foto
  KIA Rio , 1.6 benzin , 2018 , 0 km !!!!!!
  Vetura

  KIA Rio , 1.6 benzin , 2018 , 0 km !!!!!!

  Kia Rio 1.6 benzin , automat , me 0 km . Clima , cruise control , sedilje me ngrohje , timon elektri

  Tiranë 29 shtator 14:55
  10.500 €
 • 0 foto
  Shitet Kia Rio e 2004 1.5 benzine
  Vetura

  Shitet Kia Rio e 2004 1.5 benzine

  Makina eshte me gjendej shume te mire motorike dhe xhenerike mund ta kontrolloni ku te doni dhe per

  Tiranë 27 shtator 16:41
  1.600 €
 • 6 foto
  Kia Sportage 2011 83.000 km!
  Vetura

  Kia Sportage 2011 83.000 km!

  Makina behet me porosi. Makina eshte si e re me vetem 82 mij km sic mund ta shikoni dhe ne foto. Vje

  Tiranë 26 shtator 00:41
  9.000 €
 • 11 foto
  KIA PICANTO 2012/1.0 BENZINE
  Vetura

  KIA PICANTO 2012/1.0 BENZINE

  KIA PIACANTO 1.0 BENZINE, SUPER EKONOMIKE DHE SHUME PRAKTIKE. CMIMI: 5590 EURO i Diskutueshem >

  Tiranë 25 shtator 11:03
  5.590 €
 • 7 foto
  KIA CARNIVAL NAFTE MANUALE 2003
  Vetura

  KIA CARNIVAL NAFTE MANUALE 2003

  KIA CARNIVAL NAFTE MANUALE 2003 ME LETRA TE PRERA 6+1 VETEM NE SWISSAUTO EXPERT

  Tiranë 23 shtator 18:20
  1.800 €
 • 5 foto
  Foristrad KIA Sportage
  Vetura

  Foristrad KIA Sportage

  Viti 2005 , manual , motorr 200\'. Gjendja motorike xhenerike perfekte. Sherbime te sapo kryera. Dok

  Tiranë 23 shtator 16:16
  4.300 €
 • 1 foto
  Kia carnial
  Vetura

  Kia carnial

  Marka 👉kia Karburanti 👉nafte Viti i prodhimit 👉2003 Kilometrat👉200000 Cmimi 👉i diskutushem Pershkri

  Tiranë 20 shtator 12:12
  1.800 €
 • 6 foto
  Kia Picanto 1.0 Benzine/Gaz ( fabrika) 2016
  Vetura

  Kia Picanto 1.0 Benzine/Gaz ( fabrika) 2016

  Kia Picanto 1.0 Benzine/Gaz (Nga fabrika, Siguri Maksimale) 2016 SUPER EKONOMIK, 250 LEK GAZ PER 100

  Tiranë 15 shtator 20:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kia Picanto 1.0 Benzine Viti 2013
  Vetura

  Kia Picanto 1.0 Benzine Viti 2013

  Kia Picanto 1.0 Benzine Viti 2013 SUPER EKONOMIK 3.5 Litra/100km Kamio Automatike 85 Kuaj Fuqi 86.00

  Tiranë 15 shtator 19:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kia sorento 2.2 nafte 201 kf
  Vetura

  Kia sorento 2.2 nafte 201 kf

  Kia sorento 2.2 nafte 201 kuaj fuqi me 32000 km e ardhur me kontinjer prej kores se jugut. Aktualosh

  Tiranë 15 shtator 18:54
  24.800 €
 • 2 foto
  Kia Carnival
  Vetura

  Kia Carnival

  Mundësi blerje me këste nga Mogo Albania. Na kontaktoni në 044520478/ 044520479 dhe në whatsapp &amp

  Tiranë 15 shtator 18:08
  2.700 €
 • 4 foto
  FORISTRADE KIA SPORTAGE
  Vetura

  FORISTRADE KIA SPORTAGE

  Foristrad KIA Sportage. Viti 2005 , manual , motorr 200\'. Gjendja motorike xhenerike perfekte. Sher

  Tiranë 13 shtator 14:23
  4.400 €
 • 0 foto
  Kia Sportage 2.0 Nafte 2015
  Vetura

  Kia Sportage 2.0 Nafte 2015

  Kia Sportage 2.0 Nafte Kamjo Automatike, Sedilje me ngrohje + Fryrje shfryrje, Timon elektrik, Koma

  Tiranë 13 shtator 13:04
  12.200 €
 • 3 foto
  Kia Sportage super gjendje
  Vetura

  Kia Sportage super gjendje

  Shitet Kia ne super gjendje lekure bezhe kamio automat baxha xhami xhama te zinj origjinal

  Tiranë 12 shtator 11:10
  4.000 €
 • 8 foto
  Kia Sportage 2.0 Nafte 2015
  Vetura

  Kia Sportage 2.0 Nafte 2015

  Kia Sportage 2.0 Nafte 3015 184 kuaj fuqi, Kamjo automatike Super gjendje

  Tiranë 11 shtator 20:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ME DOGAN TE PAGUAR
  Vetura

  ME DOGAN TE PAGUAR

  Shitet Kia Sorento Nafte Me Dogan Te Paguar E Sapo Ardhur Nga Italia Me Klima Navigator Me Usb Aux d

  Tiranë 11 shtator 19:05
  4.000 €
 • 4 foto
   KIA Sportage
  Vetura

  KIA Sportage

  Foristrad KIA Sportage. Viti 2005 , manual , motorr 200\'. Gjendja motorike xhenerike perfekte. Sher

  Tiranë 11 shtator 13:27
  4.400 €
 • 6 foto
  Kia Picanto 1.0 Benzin/Gaz (Nga fabrika, Siguri Ma
  Vetura

  Kia Picanto 1.0 Benzin/Gaz (Nga fabrika, Siguri Ma

  Kia Picanto 1.0 Benzin/Gaz (Nga fabrika, Siguri Maksimale) 2016 SUPER EKONOMIK, 250 LEK GAZ PER 100k

  Tiranë 10 shtator 12:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kia Picanto 1.0 Benzin Automat Viti 2013
  Vetura

  Kia Picanto 1.0 Benzin Automat Viti 2013

  Kia Picanto 1.0 Benzin Viti 2013 SUPER EKONOMIK 3.5 Litra/100km Kamio Automatike 85 Kuaj Fuqi 86.000

  Tiranë 10 shtator 12:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Foristrad KIA Sportage
  Vetura

  Foristrad KIA Sportage

  Foristrad KIA Sportage. Viti 2005 , manual , motorr 200\'. Gjendja motorike xhenerike perfekte. Sher

  Tiranë 9 shtator 13:11
  4.400 €
 • 11 foto
  KIA SPORTAGE, VITI 2011, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  KIA SPORTAGE, VITI 2011, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2011

  Tiranë 9 shtator 08:50
  11.900 €
 • 11 foto
  KIA SPORTAGE/2015 2.0 NAFTE/AUTOMAT
  Vetura

  KIA SPORTAGE/2015 2.0 NAFTE/AUTOMAT

  KIA SPORTAGE -2015-2.0 NAFTE AUTOMATIKE (45.000 KM-ORGJINALE) CMIMI: 13.800 EURO i Diskutueshem &g

  Tiranë 8 shtator 11:21
  13.800 €
 • 5 foto
  Kia picanto 2010
  Vetura

  Kia picanto 2010

  Makina eshte ne super gjendje ska nevoje per asgje shum ekonomike..shitet per arsye se kam makin tj.

  Tiranë 5 shtator 19:16
  2.500 €
 • 4 foto
  KIA SPORTAGE
  Vetura

  KIA SPORTAGE

  Foristrad KIA Sportage. Viti 2005 , manual , motorr 200\'. Gjendja motorike xhenerike perfekte. Sher

  Tiranë 5 shtator 14:57
  4.400 €
 • 11 foto
  KIA PICANTO, VITI 2009, MANUALE, 1.1 BENZINE+GAZ
  Vetura

  KIA PICANTO, VITI 2009, MANUALE, 1.1 BENZINE+GAZ

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 1.1 benzine+gaz (BRC), kambio manuale, viti prodh

  Tiranë 5 shtator 08:46
  3.700 €
 • 4 foto
  Shitet urgjent
  Vetura

  Shitet urgjent

  Foristrad KIA Sportage. Viti 2005 , manual , motorr 200\'. Gjendja motorike xhenerike perfekte. Sher

  Tiranë 4 shtator 16:34
  4.400 €
 • 2 foto
  Kia Sportage 2017
  Vetura

  Kia Sportage 2017

  🗓️ Viti : 2017 ⛽Karburanti : Nafte ⚙️ Transmisioni : Automatik 🛣️ Kilometra : 20000-25000

  Tiranë 4 shtator 10:45
  17.000 €
 • 8 foto
  Kia sorento 2.5 manual nafte 4x4
  Vetura

  Kia sorento 2.5 manual nafte 4x4

  Makina e gatshme per cfaredolloj prove.Letrat e pagura deri ne gusht 2020.Cmimi shum pak i diskutush

  Tiranë 2 shtator 18:57
  4.700 €
 • 7 foto
  KIA 6+1 VENDE
  Vetura

  KIA 6+1 VENDE

  Me 6+1 vende. Ne gjendje pune shume te mire. E mirembajtur. Cmimi eshte i diskutueshem.. shitet me c

  Tiranë 28 gusht 20:39
  3.500 €
 • 8 foto
  Kia sportage
  Vetura

  Kia sportage

  Kia sportage ne gjendje shume te mire

  Tiranë 28 gusht 13:38
  5.500 €
 • 11 foto
  Kia Picanto 1.0 Benzin/Gaz (Fabrika) Automat 2016
  Vetura

  Kia Picanto 1.0 Benzin/Gaz (Fabrika) Automat 2016

  Kia Picanto 1.0 Benzin/Gaz (Nga fabrika, Siguri Maksimale) 2016 SUPER EKONOMIK, 250 LEK GAZ PER 100k

  Tiranë 27 gusht 00:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kia Sportage Full Option 2.0 Automat Nafte 2015
  Vetura

  Kia Sportage Full Option 2.0 Automat Nafte 2015

  Kia Sportage Full Option 2.0 Automat Nafte 2015 Shume ekonomike, 5 litra Per 100km Kamio Automatike

  Tiranë 26 gusht 23:51
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Okazion:KIA SORENTO 2.2 NAFTE AUTOMAT 4X4 VITI 08
  Vetura

  Okazion:KIA SORENTO 2.2 NAFTE AUTOMAT 4X4 VITI 08

  Shitet: KIA SORENTO 2.2 NAFTE AUTOMAT 4X4 esa po ardhur me dogane te paguar makina esht ne gjendie s

  Tiranë 26 gusht 11:41
  Me Marrveshje