Vetura
Tiranë

Pontiac | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 6 foto
  Makine Antike
  Vetura

  Makine Antike

  Gjendje perfekte Makins vjen ne shqiperi per 3 jave Milje origjinale Ne cmim perfshihet dhe dogana e

  Tiranë 5 shtator 04:47
  19.000 €
 • 3 foto
  Pontiac Solstice 2.4
  Vetura

  Pontiac Solstice 2.4

  Shitet Ponyiac Solstice Makine benzine ne gjendje te perkryer xhenerike dhe motorrike Kabrio Makine

  Tiranë 15 qershor 11:23
  12.000 €
 • 9 foto
  Pontiac Solstice Cabriolet
  Vetura

  Pontiac Solstice Cabriolet

  Pontiac--Solstice CMIMI: 12 000 Euro Category Cabriolet / Roadster Mileage 112.000 km Cubic Capacit

  Tiranë 30 janar 11:35
  12.000 €
 • 11 foto
  Pontiac GT-3.5 Benzin+Gaz Sekuencial-FULL-AUTOMAT
  Vetura

  Pontiac GT-3.5 Benzin+Gaz Sekuencial-FULL-AUTOMAT

  Pontiac GT-3.5 Benzin + Gaz Sekuencial , Viti Prodhimit 2005 me 70.000 milje , FULL OPTIONS , kamio

  Tiranë 4 janar 13:57
  3.500 €