Vetura
Tiranë

Ssangyong | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  Ssangyong REXTON dizel
  Vetura

  Ssangyong REXTON dizel

  shitet rexton 2004 nafte2.7 automatik ngjyr e zeze brenda dhe jasht full opt drita kxenon tap

  Tiranë Dje, 20:06
  4.300 €
 • 11 foto
  SSANGYONG KYRON, 2006, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE
  Vetura

  SSANGYONG KYRON, 2006, AUTOMATIKE, 2.0 NAFTE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2006

  Tiranë Dje, 18:30
  4.900 €
 • 8 foto
  Daewoo Korando 4x4 cabrio 2.3L gaz -04
  Vetura

  Daewoo Korando 4x4 cabrio 2.3L gaz -04

  Shitet ose nderrohet Daewoo Ssangyong Korando 4x4 2.3L me te gjitha pjeset mercedes benz ML G class,

  Tiranë Dje, 18:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  REXTON 2009 nderrim -+
  Vetura

  REXTON 2009 nderrim -+

  Shitet 6500€ i diskutushem kesh Ssayoung Rexton viti 2009 super gjendje motorr 2.7 xdi,automat,lim s

  Tiranë Dje, 10:19
  6.500 €
 • 2 foto
  Tricikel elektrik i ri, pershtashem per invalide
  Vetura

  Tricikel elektrik i ri, pershtashem per invalide

  Shiten tricikla elektrike, 0 km perdorur, viti 2017, perfshire karikuesin. Per cdo karikim mund te b

  Tiranë 16 nëntor 11:36
  2.100 €
 • 7 foto
  Rexton Okazion
  Vetura

  Rexton Okazion

  shitet ose kembehet, Rexton, viti 2005, naft 2.7(motorr ML), nderrohet me makkne te vogel Benzjne/Ga

  Tiranë 15 nëntor 10:28
  2.900 €
 • 4 foto
  REXTONE
  Vetura

  REXTONE

  shitet rextone 2004,naft 2.7 145000 km ne gjendje te mir.cmimi 2800 euro i diskutushem

  Tiranë 7 nëntor 11:50
  2.800 €
 • 5 foto
  Ssangyong kyron 4x4 automat 2.0nafte okazion
  Vetura

  Ssangyong kyron 4x4 automat 2.0nafte okazion

  Shes KYRON 2.0nafte te ardhir nga italia me dogane gati per targa.... Makina eshte full me te gjitha

  Tiranë 22 tetor 01:02
  5.200 €
 • 7 foto
  OKAZION REXTON 2.7 AUTOMAT
  Vetura

  OKAZION REXTON 2.7 AUTOMAT

  Ne gjendje shume te mire.

  Tiranë 15 tetor 16:18
  4.999 €
 • 3 foto
  Ssangyong Kyron. Shitet komplet ose per pjese
  Vetura

  Ssangyong Kyron. Shitet komplet ose per pjese

  Shitet sangyong kyron komplet ose per pjese kembimi.

  Tiranë 28 shtator 09:33
  100 €
 • 4 foto
  Shes Makinen REXTON VITI 2006 Nafte Automatike
  Vetura

  Shes Makinen REXTON VITI 2006 Nafte Automatike

  Vetura ne shitje Ssangyong REXTON , Automatike, Nafte, viti 2006. Makina esht me tabella shqiptare D

  Tiranë 18 shtator 22:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ssangyong Action 2.0cc nafte automat 2010
  Vetura

  Ssangyong Action 2.0cc nafte automat 2010

  Ssangyong action 2.0cc nafte automat 2010 perfekt me 96000 km origjinale i sapo ardhur me dogane te

  Tiranë 17 shtator 14:23
  5.499 €
 • 10 foto
  !!OKAZION!! Suv ceo benzin-gaz viti 2008
  Vetura

  !!OKAZION!! Suv ceo benzin-gaz viti 2008

  Makina eshte ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike, me dogana, kontrollit teknik dhe sigurim.

  Tiranë 16 shtator 09:29
  4.500 €
 • 5 foto
  Shitet VITI 2007 MOTORR 200 NAFTE
  Vetura

  Shitet VITI 2007 MOTORR 200 NAFTE

  Shitet Makina viti 2007 me motorr 200 nafte e sapo ardhur nga Zvicra me 214.000 Kilometra.Me dogane

  Tiranë 13 shtator 16:15
  5.900 €
 • 4 foto
  makina vit 2003 automatike
  Vetura

  makina vit 2003 automatike

  Makina eshte ne gjendje shum te mir motorrike cdo info me teper na kontaktoni tel vibel 00383 445256

  Tiranë 12 shtator 16:51
  2.550 €
 • 4 foto
  Ssangyong KYRON 2.0 diesel automat viti 2009 me do
  Vetura

  Ssangyong KYRON 2.0 diesel automat viti 2009 me do

  Shes ssangyong Kyron 2.0 nafte automat i ardhur nga italia ne gjendje perfekte me 157mij km te verte

  Tiranë 26 gusht 15:02
  5.200 €
 • 6 foto
  Ssangyong Kyron 2.0 nafte Automat
  Vetura

  Ssangyong Kyron 2.0 nafte Automat

  Ssangyong Kyron 2.0 nafte Kambio automat Viti 2006 Km 135.000 Sallon lekure Xhama te zinj Sapo tar

  Tiranë 6 gusht 10:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ssangyong KYRON 2.0 diesel automat -09 perfekt 4x4
  Vetura

  Ssangyong KYRON 2.0 diesel automat -09 perfekt 4x4

  shes ssangyong KYRON 2.0 NAFTE NE GJENDJE PERFEKTE E ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR....MAKINA

  Tiranë 1 gusht 23:23
  5 €
 • 5 foto
  Ssangyong kyron 4x4 automat 2.0nafte FULL
  Vetura

  Ssangyong kyron 4x4 automat 2.0nafte FULL

  shes ssangyong KYRON 2.0 NAFTE NE GJENDJE PERFEKTE E ARDHUR NGA ITALIA ME DOGANE TE PAGUAR....MAKINA

  Tiranë 1 gusht 23:20
  5.300 €
 • 7 foto
  Ssangyong Kyron 2007
  Vetura

  Ssangyong Kyron 2007

  Shitet Ssangyong Kyron 2.0 nafte ne gjendje shum te mire me letra te paguara per nje vit 3500€ i dis

  Tiranë 18 korrik 14:26
  3.500 €
 • 7 foto
  shitet Rexton 2.7 nafte viti 2008
  Vetura

  shitet Rexton 2.7 nafte viti 2008

  Shitet Rexton ne gjendje shum te mir motorrike dhe shum e mbajtur makina shitet per arsye mos pordo

  Tiranë 4 korrik 15:29
  4.500 €
 • 6 foto
  rexton 2.7 nafte viti 2008
  Vetura

  rexton 2.7 nafte viti 2008

  Shitet rexton 2.7 nafte viti 2008 per arsye mospordorimi ne gjendje shum te mir brenda dhe jasht si

  Tiranë 3 korrik 12:24
  4.500 €
 • 4 foto
  SSANGYONG KYRON AUTOMAT DIEZEL 2.0 SWISS AUTO
  Vetura

  SSANGYONG KYRON AUTOMAT DIEZEL 2.0 SWISS AUTO

  SSANGYONG KYRON AUTOMAT DIEZEL 2.0 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGANE TE PAGUAR ME KM ORIGJINALE ME L

  Tiranë 29 qershor 19:29
  4.900 €
 • 1 foto
  OKAZION REXTON
  Vetura

  OKAZION REXTON

  Shes fuoristrad tip Rexton, viti 2005, automatike, 130000km origjinale, dokumenta te rregullta, sall

  Tiranë 16 qershor 10:44
  2.300 €
 • 7 foto
   Rexton 2.7
  Vetura

  Rexton 2.7

  Shitet Rexton 2.7, motorr dhe kambio automatike benci. Gomat e reja. Vaji dhe filtrat te nderruara.

  Tiranë 15 qershor 13:25
  4.500 €
 • 3 foto
  SANGION CEO VITI 2008 BENZIN-GAZ ME DOGANE
  Vetura

  SANGION CEO VITI 2008 BENZIN-GAZ ME DOGANE

  SANGION CEO VITI 2008 BENZIN GAZ ME DOGANE 145.000 KM MANUAL

  Tiranë 14 qershor 09:28
  4.000 €
 • 5 foto
  Shitet gjipi ssangyoung 2.0 diesel vp 2009
  Vetura

  Shitet gjipi ssangyoung 2.0 diesel vp 2009

  Shitet gjipi ne gjendje teper te mire teknike dhe optike. Vetura ka te gjitha opsionet e mundeshme d

  Tiranë 4 prill 08:58
  7.950 €
 • 1 foto
  Shite rexton
  Vetura

  Shite rexton

  Shitet rexton viti prodhimit 2008 karburanti benzine motorri 2.3 km 89000 shitet per arsyje mos perd

  Tiranë 4 prill 07:05
  3.000 €
 • 1 foto
  Shitet rexton
  Vetura

  Shitet rexton

  Shitet rexton viti prodhimit 2008 karburanti benzine motorrin 2.3 km 89000 shitet per asyje mos perd

  Tiranë 4 prill 07:03
  3.000 €
 • 11 foto
  okazion rexton 2.7 nafte
  Vetura

  okazion rexton 2.7 nafte

  shitet ne gjendje shume te mire 2 muaj qe ka hyre ne shqiperi full opsion

  Tiranë 4 prill 02:39
  6.500 €
 • 2 foto
  Shitet REXTON ne cmim okazion!!!!
  Vetura

  Shitet REXTON ne cmim okazion!!!!

  Shitet automjeti : SSANGYONG Tipi : Rexton Motori : 2 .7 Diessel Viti Prodhimit : 2005 Ngjyra : E Ze

  Tiranë 4 prill 01:20
  2.500 €
 • 3 foto
  Okazionn
  Vetura

  Okazionn

  Shitet mjet transporti vet shkarkues per me shum informacjon Cel:0699200482 cmimi i diskutueshem gom

  Tiranë 4 prill 00:55
  3.700 Lek
 • 5 foto
  Ssangyong Kyron dizel
  Vetura

  Ssangyong Kyron dizel

  shitet pa letra 0696800242

  Tiranë 4 prill 00:42
  1.500 €
 • 8 foto
  ssangyoung actyon full options 2008
  Vetura

  ssangyoung actyon full options 2008

  Ssangyoung actyon -2008 viti prodhimit Mbyllje pasqyrash 4 goma aktive Navigator //alpinee Super

  Tiranë 4 prill 00:21
  5.500 €
 • 3 foto
  Shitet Musso 4x4! Ne gjendje shume te mire!!
  Vetura

  Shitet Musso 4x4! Ne gjendje shume te mire!!

  Makina eshte ne gjendje shume te mire, me kondicioner, 4x4, ideale per terrene malore.

  Tiranë 3 prill 21:33
  4.000 €
 • 2 foto
  rexton foristrad 4x4 2006
  Vetura

  rexton foristrad 4x4 2006

  fuoristrad rexton ne gjendje te shkelqyer full opsion sendile me ngrohje sherbime te gjitha te krye

  Tiranë 3 prill 14:49
  4.200 €
 • 6 foto
  Okazion 4500 euro nderrim
  Vetura

  Okazion 4500 euro nderrim

  Shitet foristrad 200 cdi, 4×4 motorr dhe kambio benci, viti 2006 ne gjendje perfekte pune, me dokume

  Tiranë 3 prill 13:30
  4.500 €
 • 8 foto
  Ssangyong Rexton
  Vetura

  Ssangyong Rexton

  Makina eshte ne gjendje te mire por ka nevoje per disa rregullime te vogla pasi nuk ka levizur per d

  Tiranë 2 prill 15:14
  4.300 €
 • 5 foto
  Rexton
  Vetura

  Rexton

  REXTON 2.9 2004 - 17300 KM - Ne gjendje shume te mire. Vaj filtra te sapo ndruara. Eshte e gatshme

  Tiranë 2 prill 13:41
  4.200 €
 • 5 foto
  Rexton 2.7 (4000 euro)
  Vetura

  Rexton 2.7 (4000 euro)

  Shitet foristrada Rexton, prodhim i vitit 2005, motorr 2.7 nafte dhe kambio automatike Benci. Makina

  Tiranë 2 prill 12:46
  4.000 €
 • 6 foto
  OKAZION SSANGYONG REXTON -2.7 MOTORR BENZI
  Vetura

  OKAZION SSANGYONG REXTON -2.7 MOTORR BENZI

  SSANGYONG REXTON Makina eshte me dogan te paguar e sapo ardhur nga ITALIA,motorr 2.7 Mercedes Benz

  Tiranë 2 prill 11:59
  4.000 €
 • 5 foto
  Sangyong rodyos
  Vetura

  Sangyong rodyos

  Makina eshte shumë ne gjendje te Mire shitet per arsye mosperdorimi e gatshme per çdo lloi prove cmi

  Tiranë 1 prill 20:18
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Rexton nderrohet dhe shitet
  Vetura

  Rexton nderrohet dhe shitet

  Makina eshte ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike . Te gjitha sherbimet e bera. Goma te

  Tiranë 1 prill 17:22
  7.000 €
 • 11 foto
  Xhip 4×4 viti 2006 2.9 turbo disel I Shitur
  Vetura

  Xhip 4×4 viti 2006 2.9 turbo disel I Shitur

  Shitet xhipi Musso-Mercedes 2006 2.9 turbo disel 100mi km te garantume me liber servisi klimatronik

  Tiranë 1 prill 06:28
  2.850 €
 • 0 foto
  sangyong 2007
  Vetura

  sangyong 2007

  shes sangyong nafte 2007 ne gjendje te mir targa shqiptare

  Tiranë 1 prill 01:03
  1.900 €
 • 5 foto
  Ssangyong KYRON 2.0 diesel automat -09 perfekt 4x4
  Vetura

  Ssangyong KYRON 2.0 diesel automat -09 perfekt 4x4

  Shes ssangyong KYRON 2.0 nafte ne gjendje perfekte viti 2009.... Kambio automatike ...motorr mercede

  Tiranë 18 mars 19:57
  5.500 €
 • 2 foto
  Ssangyong Rexton 2.7nafte Me letra per 1vit
  Vetura

  Ssangyong Rexton 2.7nafte Me letra per 1vit

  Ssanyong Rexton 2.7 XDi ne gjendje shume te mire. per me shume info kontaktoni ne cel.

  Tiranë 22 shkurt 19:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  REXTON FULL 2.7NAFT AUTOMAT 2007
  Vetura

  REXTON FULL 2.7NAFT AUTOMAT 2007

  sendile me memoria,clima ,gjendje perfekte dogan e paguar okazjon

  Tiranë 23 janar 06:45
  4.900 €
 • 4 foto
  Ssangyong Kyron 200d automatike
  Vetura

  Ssangyong Kyron 200d automatike

  200 nafte atomatike shfeni vet gjendje normale lekure klima .enderroj me cklas automat vetem+/difere

  Tiranë 9 janar 16:34
  4.000 €