Vetura
Tiranë

Chevrolet | Vetura në shitje në Tiranë

Kategoria

Lloji

Modeli

Karburanti

Viti i prodhimit

Kilometrazha

Marshi

Targa

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Makine super e vecante
  Vetura

  Makine super e vecante

  Shitet foristrade shum e bukur e sapo ardhur nga zvicra Cervolete .HHR 240 .L T Kambio Automatike Be

  Tiranë Dje, 22:13
  8.400 €
 • 4 foto
  Chevrolet Orlando -14
  Vetura

  Chevrolet Orlando -14

  Shitet chevrolete orlando 2.2 benzine 7 vendeshe Makina eshte ne gjendje perfekte pa asnje problem

  Tiranë Dje, 20:26
  11.000 €
 • 7 foto
  Chevrolet Lacetti Okazion
  Vetura

  Chevrolet Lacetti Okazion

  Chevrolet lacceti sw 2010, 2.0 nafte manule 120 000 km. Radio cd , kondicioner, xhama elektrik, koma

  Tiranë Dje, 20:21
  3.700 €
 • 11 foto
  CHEVROLET ORLANDO,2013,MANUALE,2.0 NAFTE,6+1 VENDE
  Vetura

  CHEVROLET ORLANDO,2013,MANUALE,2.0 NAFTE,6+1 VENDE

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4x4, viti pro

  Tiranë Dje, 18:29
  8.400 €
 • 6 foto
  Chevrolet Captiva 2.2 Diesel 2012 6+1 vende.
  Vetura

  Chevrolet Captiva 2.2 Diesel 2012 6+1 vende.

  Chevrolet Captiva 2.2 Nafte manual 7vendeshe. Makina disponon: fikje ndezje ne semafor, sedilje leku

  Tiranë Dje, 15:17
  8.500 €
 • 3 foto
  2011 chevy spark 2700 euro
  Vetura

  2011 chevy spark 2700 euro

  Makine eshte ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike dsqe frenash dhe frena te reja sapo te ndruar

  Tiranë Dje, 09:06
  2.700 €
 • 10 foto
  Chevrolet Equinox 4x4, 2012
  Vetura

  Chevrolet Equinox 4x4, 2012

  Shitet Chevrolet Equinox,prodhim Amerikan i vitit 2012. Motorr benzine 2.4l me 184kf,automatike 6 ma

  Tiranë Dje, 08:20
  9.500 €
 • 4 foto
  Chevrolet Orlando 2013 automat Gaz
  Vetura

  Chevrolet Orlando 2013 automat Gaz

  Shitet Chevrolet Orlando 2013 vetem gaz nga fabrika automat..... gjendje e shkelqyer motorrike e xh

  Tiranë 17 nëntor 20:18
  9.600 €
 • 7 foto
  Chevrolet TrailBlazer
  Vetura

  Chevrolet TrailBlazer

  Chevrolet TrailBlazer 4.2 Motorri➡️ 4200 CC Ngjra➡️ E zeze Tapiceria➡️ Lekure ( e Zeze )

  Tiranë 17 nëntor 19:06
  6.000 €
 • 5 foto
  Chevrolet Tahoe
  Vetura

  Chevrolet Tahoe

  Super okazion Chevrolet tahoe 5.2 benzin gaz e bler ne amerik ne 2008 me 0 tashme ka 129 mij km dh

  Tiranë 17 nëntor 14:41
  14.300 €
 • 6 foto
  Okazion Chevrolet Matiz 2008-automatik
  Vetura

  Okazion Chevrolet Matiz 2008-automatik

  Chevrolet Matiz, Ardhur nga zvicra,0,8 .Benzin konsumon 100 km 4 Litra Dogane e paguar,Kondicioner,A

  Tiranë 17 nëntor 12:45
  2.700 €
 • 10 foto
  Chevrolet Nubira 2.0 tcdi
  Vetura

  Chevrolet Nubira 2.0 tcdi

  Chevrolet Nubira 2.0 tcdi, viti 2007, nafte, 290000 km, kambio manuale, cruise control, cd changer m

  Tiranë 17 nëntor 11:34
  3.000 €
 • 5 foto
  Chevrolet Epica 2.0 Nafte automat
  Vetura

  Chevrolet Epica 2.0 Nafte automat

  Sherbimet e sapo bera, ne gjendje shume te mire. Cmimi i shitjes 3,000 Euro ose mundesi ndrrimi me

  Tiranë 17 nëntor 08:02
  3.000 €
 • 4 foto
  OKAZION SHITET/NDERROT CHERVOLET CAPTIVA 2.0 2008
  Vetura

  OKAZION SHITET/NDERROT CHERVOLET CAPTIVA 2.0 2008

  OKAZION CHERVOLET CAPTIVA 2.0 e 2008 Makina eshte ne gjendje te perkryer, te gjitha sherbimet e ber

  Tiranë 16 nëntor 08:07
  5.490 €
 • 5 foto
  ?Okazion ?
  Vetura

  ?Okazion ?

  VETEM SHITET Marka 👉 Chevrolet Malibu Forca mottorrike👉 1\'956 cm3 Lloji i kambjos👉 Automatike Karb

  Tiranë 15 nëntor 20:29
  13.500 €
 • 5 foto
  2011 chevy spark 1.0 l benzine
  Vetura

  2011 chevy spark 1.0 l benzine

  Makina eshte ne gjendje shume te mire per me shume merni ne tel tel 0683345580. Sony Apple Apple

  Tiranë 12 nëntor 13:18
  2.700 €
 • 5 foto
  Chevrolet Cruze 1.9 Nafte Automat
  Vetura

  Chevrolet Cruze 1.9 Nafte Automat

  Me Targa Shqiptare, letra tepagura per 1 vit

  Tiranë 12 nëntor 06:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  CHEVROLET EPIKA VITI 2007 MOTORR 200 AUTOMAT
  Vetura

  CHEVROLET EPIKA VITI 2007 MOTORR 200 AUTOMAT

  Chevrolet epika viti 2007 motorr 200 nafte Automatike me 190.000 kilometra ne gjendje perfekte.Me d

  Tiranë 9 nëntor 20:24
  4.400 €
 • 5 foto
  Chevrolet Aveo 2009
  Vetura

  Chevrolet Aveo 2009

  Sapo ardhur nga Zvicra,me letra te sapo paguara. viti 2009 manual EURO 5 Benzine+Gaz (impiant me 3 v

  Tiranë 9 nëntor 14:59
  3.500 €
 • 2 foto
  Chevrolet Cruze 2016
  Vetura

  Chevrolet Cruze 2016

  Shitet Chevrolet Cruz 1.4 LT 2017 Benzine e ardhur nga amerika, e lyer per taxi ne gjendej shum te m

  Tiranë 3 nëntor 13:48
  13.000 €
 • 7 foto
  chevrolet captiva 2008. 4x4 2.0 nafte
  Vetura

  chevrolet captiva 2008. 4x4 2.0 nafte

  Ne gjendje perfekte e gatshme per cdo prove

  Tiranë 3 nëntor 10:39
  7.000 €
 • 3 foto
  CHECROLET AVEO 1.4 BENZIN VITI 2008
  Vetura

  CHECROLET AVEO 1.4 BENZIN VITI 2008

  shitet chevrolet aveo 1.4 benzin viti 2008 ne gjendje shum te mir sherbime te gjitha dokimenta deri

  Tiranë 21 tetor 21:32
  2.600 €
 • 5 foto
  Chevrolet Captiva 2008 automat 2.0 +Nderrim
  Vetura

  Chevrolet Captiva 2008 automat 2.0 +Nderrim

  Shitet Chevrolet Captiva 2008 automat 2.0 motorri... gjendje shume e mire motorr kambio dhe pjese xh

  Tiranë 21 tetor 08:35
  6.400 €
 • 6 foto
  Shitet chevrolet spark benzine 2010
  Vetura

  Shitet chevrolet spark benzine 2010

  Shitet chevrolet spark 2010 1000 benzin kamje manuale, ne gjendje te perkruer, makina esh me letra t

  Tiranë 16 tetor 13:37
  3.200 €
 • 9 foto
  CHEVROLET AVEO 1.4 2008
  Vetura

  CHEVROLET AVEO 1.4 2008

  CHEVROLET AVEO - Viti 2008 - 1.4 Benzine - 120.000 Km - Kolaudimi dhe taksat e prera ne Gusht - Te

  Tiranë 11 tetor 14:23
  2.300 €
 • 3 foto
  Chevrolet Lacetti (Daewoo)
  Vetura

  Chevrolet Lacetti (Daewoo)

  Chevrolet Lacetti me motorr 1.4 benzine/gaz. Makina eshte ne gjendje perfekte. Vaji dhe filtrat te s

  Tiranë 4 tetor 12:39
  350.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet ose kembehet me nje makine me te madhe
  Vetura

  Shitet ose kembehet me nje makine me te madhe

  Ne gjendje shume te mire, e perdorur nga nje pronar, e blere e re tek Opel Noshi. Motor 1.2 Benzine

  Tiranë 3 tetor 13:31
  4.500 €
 • 4 foto
  Chevrolet Orlando 2011 6+1 vende
  Vetura

  Chevrolet Orlando 2011 6+1 vende

  Chevrolet Orlando 2011 6+1 vende. Makina disponon keto opsione: xhama elektrik, kondicioner, cruise

  Tiranë 29 shtator 14:18
  4.300 €
 • 5 foto
  makin koleksionistesh
  Vetura

  makin koleksionistesh

  super prototip makin 4.2 benxin+ gaz 2 goma te reja rezerv makin epoke unike ne llojin e saj kambi

  Tiranë 22 shtator 16:03
  7.000 €
 • 9 foto
  chevrolet equinox 1.5
  Vetura

  chevrolet equinox 1.5

  ✔ Marka,Modeli :Chevrolet Equinox 1.5 turbo ✔ Viti :2018 ✔ Kambjo :Automatike ✔Fuqia motorri

  Tiranë 19 shtator 13:30
  17.000 €
 • 4 foto
  Okazion vetem per pak dit
  Vetura

  Okazion vetem per pak dit

  Makina esht ne gjendje perfekte motorike xhenerike . Motor 1.2 gaz benxin i montuar jasht . Makina k

  Tiranë 18 shtator 18:30
  2.700 €
 • 4 foto
  ?SUPER OKAZION
  Vetura

  ?SUPER OKAZION

  makina esht 2.0 nafte automat teper komode dhe ekonomike me sensor parkimi sensor shiu sendilje me n

  Tiranë 18 shtator 11:57
  3.900 €
 • 8 foto
  CHEVROLET CAPTIVA LT
  Vetura

  CHEVROLET CAPTIVA LT

  shitet makine ne gjendje te shkelqyer,2000 kubikshe,sherbimet te kryera ne kohe te shevroleti ne ita

  Tiranë 12 shtator 13:15
  11.000 €
 • 11 foto
  CHEVROLET TAHOE -13 FULL MUNDESI NDERRIMI
  Vetura

  CHEVROLET TAHOE -13 FULL MUNDESI NDERRIMI

  CHEVROLET TAHOE ME MOTOR V8 BENZINE-GAZ 5.7L.SHUME EKONOMIK HARGJON VETEM 1000LEK GAZ PER 100KM.IMPI

  Tiranë 12 shtator 09:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Chervolet aveo super ekonomike cmim okazion
  Vetura

  Chervolet aveo super ekonomike cmim okazion

  Shitet chervolet aveo ne gjendje shume te mire,e ardhur nga gjermania me impiant gazi prins nga fabr

  Tiranë 12 shtator 01:51
  3.200 €
 • 6 foto
  Chevrolet Captiva 2.2 Diesel 2012 6+1 Vende
  Vetura

  Chevrolet Captiva 2.2 Diesel 2012 6+1 Vende

  Chevrolet Captiva 2.2 Diesel, Viti 2012, 6+1 Vende, Manuale 6 Marshe. Makina disponon : Sedilje leku

  Tiranë 12 shtator 01:49
  8.300 €
 • 5 foto
  Chevrolet aveo me gaz
  Vetura

  Chevrolet aveo me gaz

  Shitet chevrolet aveo ne gjendje shume te mire . E ardhur nga gjermania me impiant gazi prins nga fa

  Tiranë 11 shtator 23:08
  2.900 €
 • 5 foto
  CHERVOLET EPICA -2010 -2.0nafte
  Vetura

  CHERVOLET EPICA -2010 -2.0nafte

  makina esht 2.0 nafte automat teper komode dhe ekonomike me sensor parkimi sensor shiu sendilje me n

  Tiranë 9 shtator 15:40
  3.900 €
 • 9 foto
  Chevrolet Spark LS
  Vetura

  Chevrolet Spark LS

  Chevrolet Spark LS Viti 2010 Manuale 1.0 benzine 2999€ I diskutueshem Cel: 0698656322

  Tiranë 7 shtator 12:52
  2.999 €
 • 0 foto
  chervolet kalos
  Vetura

  chervolet kalos

  Super okazion shitet chervolet kalos benzin gas 2006 me 3 porta +siguarazioni i paguar per 1 vit c

  Tiranë 6 shtator 12:48
  1.800 €
 • 8 foto
  Shitet Chevrolet Orlando 2012 / 1.8 / 7 sedilje
  Vetura

  Shitet Chevrolet Orlando 2012 / 1.8 / 7 sedilje

  OKAZION! Shitet Chevrolet Orlando Makina eshte blere me 0km ne koncensionare e Chevrolet. Makina es

  Tiranë 5 shtator 11:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Chevrolet .Trailblazer 2006
  Vetura

  Chevrolet .Trailblazer 2006

  Chevrolet TrailBlazer 4.2 Motorri➡️ 4200 CC Ngjra➡️ E zeze Tapiceria➡️ Lekure ( e Zeze )

  Tiranë 3 shtator 23:10
  7.000 €
 • 2 foto
  Okazion chevrolet epica
  Vetura

  Okazion chevrolet epica

  makina esht 2.0 nafte shum ekonomike dhe komode full opsion

  Tiranë 31 gusht 16:00
  450.000 Lek
 • 3 foto
  ?SUPER OKAZION
  Vetura

  ?SUPER OKAZION

  chevrolet epica 2.0 nafte automat shum ekonomike dhe komode viti 2010 full opsion

  Tiranë 29 gusht 23:12
  3.700 €
 • 11 foto
  Chevrolet Avalanche benzin/gaz automat OKAZION
  Vetura

  Chevrolet Avalanche benzin/gaz automat OKAZION

  Chervolet Avalanche viti 2002 motorr 5000 benzin/gaz , shume e fuqishme, kambio automatike , e past

  Tiranë 27 gusht 16:35
  12.800 €
 • 9 foto
  Chevrolet Kalos,1.2 Benzin/Gaz, 2006, Manual
  Vetura

  Chevrolet Kalos,1.2 Benzin/Gaz, 2006, Manual

  Shitet Chevrolet Kalos,1.2 Benzin/Gaz,Viti 2006, me kamje manuale. Makina eshte ne gjendje te mire p

  Tiranë 21 gusht 14:42
  2.000 €
 • 10 foto
  Chevy camaro 2011
  Vetura

  Chevy camaro 2011

  Shitet chevy camaro Ne gjendje perfekte Sa P.O. erdhur nga USA Pa dogane Benzine motor 3.6

  Tiranë 20 gusht 14:23
  17.000 €
 • 6 foto
  Okazion aveo harxhon me pak se abone autobuzi
  Vetura

  Okazion aveo harxhon me pak se abone autobuzi

  Chevrolet aveo ! 1.2 benzin gaz e vitit dhjetor 2009 e ardhur nga gjermania ne gjendje shume te mire

  Tiranë 17 gusht 18:03
  3.000 €
 • 8 foto
  SUPER OKAZION!!! 3000€
  Vetura

  SUPER OKAZION!!! 3000€

  Super Okazion!!! Shitet Chevrolet Spark me vetem 80 mije Km,viti 2011. E blere ne konçensionar e per

  Tiranë 17 gusht 16:23
  3.000 €
 • 4 foto
  Chevrolet Nubira
  Vetura

  Chevrolet Nubira

  Chevrolet Nubira Motorri 2.0 cdti Manuale Viti 06.2009 E ardhur nga Gjermania Me dogan te psguar!

  Tiranë 16 gusht 10:01
  2.600 €