Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Tiranë

 • 8 foto
  FORD C MAX 1.6 NAFTE 2008 ZVICRA FULL OPTIONS
  Vetura

  FORD C MAX 1.6 NAFTE 2008 ZVICRA FULL OPTIONS

  FORD C MAX 1.6 NAFTE 2008 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR FULL OPTIONS ME CLIMA BIZONA,

  Tiranë Sot, 20:40
  4.400 €
 • 7 foto
  FORD MONDEO 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME DOGAN
  Vetura

  FORD MONDEO 2.0 BENZIN 2008 ZVICRA ME DOGAN

  FORD mondeo 2.0 benzin 2008 E sapoardhur nga Zvicra me dogan te paguar Me clima bi zona Komanda ne

  Tiranë Sot, 20:40
  5.900 €
 • 10 foto
  DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN AUTOMAT 4X4 2006
  Vetura

  DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN AUTOMAT 4X4 2006

  DAIHATSU SIRION 1.3 BENZIN,VITI 2006,KAMBJO AUTOMAT,4X4,XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE,E SAPO ARDHUR NG

  Tiranë Sot, 20:40
  3.200 €
 • 9 foto
  FORD FOCUS 1.6 BENZINE 2010 ZVICRA ME DOGAN
  Vetura

  FORD FOCUS 1.6 BENZINE 2010 ZVICRA ME DOGAN

  Ford Focus 1.6 BENZINE 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME KONDICIONER XHAMA DHE P

  Tiranë Sot, 20:40
  4.400 €
 • 1 foto
  Disqe Reger rover Sport 19 origjinal model 2015
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Reger rover Sport 19 origjinal model 2015

  Disqe e goma pirelli viti 2015

  Tiranë Sot, 20:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe e goma benz 17 inch model 2017 origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma benz 17 inch model 2017 origjinal

  disqe e goma 17 inch origjinal model 2017

  Tiranë Sot, 20:40
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  DAEWOO NUBIRA 2004 AUTOMATIKE 1.8 BENZINE GAZ
  Vetura

  DAEWOO NUBIRA 2004 AUTOMATIKE 1.8 BENZINE GAZ

  Daewoo nubira Viti 2004 motor 1.8 benzine gaz KAMJE AUTOMATIKE ME dokumenta te PAGUARA DERI maj

  Tiranë Sot, 20:40
  3.400 €
 • 11 foto
  SMART FOR TWO 1.0 BENZIN TURBO FULL OPTION
  Vetura

  SMART FOR TWO 1.0 BENZIN TURBO FULL OPTION

  SMART FOR TWO 999KUBIK BENZIN TURBO,VITI 2009,KLIMA,SERDILE LEKURE ME NGROHJE,MARSHA NE TIMON(F1),TA

  Tiranë Sot, 20:40
  4.600 €
 • 9 foto
  C 220 cdi Evo Automat Avantgard 2005 Euro 4
  Vetura

  C 220 cdi Evo Automat Avantgard 2005 Euro 4

  C 220 cdi evo automat avantgard viti 2005 nga Gjermania ne gjendje perfekte liber sherbimesh me doga

  Tiranë Sot, 20:40
  6.200 €
 • 1 foto
  Disqe W pasat golf 5 6 kadi 16 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe W pasat golf 5 6 kadi 16 inch origjinal

  disqe e go.a

  Tiranë Sot, 20:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  RENAULT Modus 1.6 BENZINE 2010 AUTOMATIKE ZVICRA
  Vetura

  RENAULT Modus 1.6 BENZINE 2010 AUTOMATIKE ZVICRA

  Renault grand Modus 1.6 BENZINE Viti 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR KAMJE AUTOMA

  Tiranë Sot, 20:40
  4.900 €
 • 2 foto
  Disqe e goma. Golf. Pasat. Pahton 17 inch origjina
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. Golf. Pasat. Pahton 17 inch origjina

  Disqe e goma

  Tiranë Sot, 20:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAZDA 6 NAFTE 2.2 ZVICRA 2010 ME DOGAN
  Vetura

  MAZDA 6 NAFTE 2.2 ZVICRA 2010 ME DOGAN

  Mazda 6 Viti 2010 e SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR MOTOR 2.2 nafte (me zinxhir) KAMJE MA

  Tiranë Sot, 20:40
  6.900 €
 • 1 foto
  Disqe. 16. inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe. 16. inch

  disqe e goma

  Tiranë Sot, 20:40
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SKODA ROMSTER 1.2 BENZINE 2010 ZVICRA ME DOGAN
  Vetura

  SKODA ROMSTER 1.2 BENZINE 2010 ZVICRA ME DOGAN

  SKODA Romster 1.2 BENZINE Viti 2010 E SAPOARDHUR NGA ZVICRA ME DOGAN TE PAGUAR ME KONDICIONER XHAM

  Tiranë Sot, 20:40
  4.900 €
 • 10 foto
  OKAZION VW Touran 1.9 TDI viti 2004
  Vetura

  OKAZION VW Touran 1.9 TDI viti 2004

  Shitet VW Touran 1.9 TDI me (I) te kuqe manuale 6+R..E sapotarguar me letra te gjitha per nje vit..E

  Tiranë Sot, 20:39
  4.300 €
 • 9 foto
  E 320 evo Avangard Sport paket Automat.Ndrrohet
  Vetura

  E 320 evo Avangard Sport paket Automat.Ndrrohet

  E 320 evo Avangard .Automat Sport paket viti 2007 .Pa takse lluksi . Full option .Mundesi ndrrimi. V

  Tiranë Sot, 20:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  iPhone 7 32Gb I ZI SI I RI !!
  Telefona celulare

  iPhone 7 32Gb I ZI SI I RI !!

  Shes iPhone 7 32Gb I ZI SI I RI !!telefoni eshte akull fare pa dallim nga i riu gjendja 10/10.vjen b

  Tiranë Sot, 20:39
  32.000 Lek
 • 6 foto
  Mercedes Benc
  Vetura

  Mercedes Benc

  Shitet E 220 cdi v.2003 ngjyre gri automatike klima sensore parkimi navigator xsenon pilot automatik

  Tiranë Sot, 20:39
  5.600 €
 • 1 foto
  Disqe AMG. 21 INCH. ML 166 . GL. GLE. ORIGJINAL
  Autopjese dhe paisje

  Disqe AMG. 21 INCH. ML 166 . GL. GLE. ORIGJINAL

  disqe e goma. origjinal model 2014.

  Tiranë Sot, 20:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION   Disqe Benz. Audi. Golf. 18. Inch.
  Autopjese dhe paisje

  OKAZION Disqe Benz. Audi. Golf. 18. Inch.

  Disqe Ne gjendje shume te mire.

  Tiranë Sot, 20:39
  160 €
 • 9 foto
  E 220 cdi.Automat.Avangard. 2003
  Vetura

  E 220 cdi.Automat.Avangard. 2003

  E 220 cdi automat Full option e ardhur nga gjermania letra te paguara

  Tiranë Sot, 20:39
  6.200 €
 • 0 foto
  Disqe. Audi. Pahton  Q5. origjinal. 19 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe. Audi. Pahton Q5. origjinal. 19 inch

  Disqe. e goma.

  Tiranë Sot, 20:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Disqe e goma. Fiat. 17. Inch. Origjinal.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. Fiat. 17. Inch. Origjinal.

  Disqe e goma 90 %

  Tiranë Sot, 20:39
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT
  Vetura

  FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFTE VITI 2007 AUTOMAT

  Fiat grande punto 1.3 nafte viti 2007 kamio automatike klima digitale airbag abs 4 xhama elekt

  Tiranë Sot, 20:38
  3.600 €
 • 6 foto
  Mercedes Benc
  Vetura

  Mercedes Benc

  Shitet Mercedes Benc E 220 cdi Kamio automatike Sedilje me ngrohje Ksenon Disqe alumini Gjendja perf

  Tiranë Sot, 20:38
  5.300 €
 • 9 foto
  Caddy 2011 Automatic
  Vetura

  Caddy 2011 Automatic

  Shitet cady viti prodhimit 2011,1.6 naft,automat,e ardhur nga gjermania letra te prera per nje vit,x

  Tiranë Sot, 20:38
  8.700 €
 • 12 foto
  Ora swatch origjinale
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ora swatch origjinale

  Ora swatch te ardhura nga zvicra origjinalitet dhe cilesi..me rrypa dhe me zinxhir..100%origjinale.d

  Tiranë Sot, 20:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion per pak dite !!! Bilardo Garlando
  Paisje per sport

  Okazion per pak dite !!! Bilardo Garlando

  Super bilardo ne super gjendje cope e re sapo vene gur belg steka xhetona ! Cmimi i diskutueshem

  Tiranë Sot, 20:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe e goma. AUDI. S LINE. A 8. ORIGJINAL 20 INCH
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. AUDI. S LINE. A 8. ORIGJINAL 20 INCH

  Disqe e goma.

  Tiranë Sot, 20:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  4. Goma. 205. 65. 16. C. Viti. 2016. Good yaer
  Autopjese dhe paisje

  4. Goma. 205. 65. 16. C. Viti. 2016. Good yaer

  Gomat. 90 % ADRESA E DYQANIT https://www.google.com/maps/place/Disqe+goma+spasi/@41.3122246,19.762

  Tiranë Sot, 20:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe e goma. Audi. Q7. Tuareg 255. 55. 18.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. Audi. Q7. Tuareg 255. 55. 18.

  Disqe e goma.

  Tiranë Sot, 20:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  FORD GALAXY? / CMIM OKAZION \n
  Vetura

  FORD GALAXY? / CMIM OKAZION \n

  Shes Ford Galaxy të vitit 2004 ⛧me dokumenta per 1 vit ⛧Automat ⛧sendilje me ngrohje ⛧pasqyr

  Tiranë Sot, 20:37
  3.299 €
 • 8 foto
  Touran 2017 automat seria comfort line
  Vetura

  Touran 2017 automat seria comfort line

  Makina e sapo ardhur nga gjermania dogan e paguar taksa te prera per nje vit,makina esh ne gjendje p

  Tiranë Sot, 20:37
  18.500 €
 • 6 foto
  Toyota Rav 4
  Vetura

  Toyota Rav 4

  Shitet Toyota Rav 4 Viti 2014 Kamio automatike Klima Sedilje lekure me ngrohje Tempo mat Marshe ne t

  Tiranë Sot, 20:37
  18.500 €
 • 0 foto
  Disqe e goma. Bmw. S3. Origjinal 17 inch
  Autopjese dhe paisje

  Disqe e goma. Bmw. S3. Origjinal 17 inch

  Disqe bmw ne gjendje shume te mire

  Tiranë Sot, 20:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Disqe GOMA Rrezerve benz. 203. 211. 212. Ml gl.
  Autopjese dhe paisje

  Disqe GOMA Rrezerve benz. 203. 211. 212. Ml gl.

  Disqe. Rrezerv. Me gome te holle. ..benz. 203. 211. 212. 221. Ml. Gl. ..

  Tiranë Sot, 20:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  4. Disqe. E goma. 18. Inch. Te gjere mbrapa
  Autopjese dhe paisje

  4. Disqe. E goma. 18. Inch. Te gjere mbrapa

  Disqe e goma

  Tiranë Sot, 20:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  disqe e goma Jaguar 20 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  disqe e goma Jaguar 20 inch origjinal

  disqe goma

  Tiranë Sot, 20:37
  Me Marrveshje
 • 8 foto
   X5 3.5 xDrive 2012
  Vetura

  X5 3.5 xDrive 2012

  Makina e sapo ardhur dogan e paguar taksa te prera per nje vit,X5 3.5xdrive makina disponon keto ops

  Tiranë Sot, 20:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FIAT PUNTO 1.9 NAFT VITI FUNDI 2001
  Vetura

  FIAT PUNTO 1.9 NAFT VITI FUNDI 2001

  Shitet fiat punto 1.9 naft jtd viti dhjetor i 2001 me letra te paguara deri ne qershor te 2020.makin

  Tiranë Sot, 20:36
  1.800 €
 • 0 foto
  Mercedes C Klas 200 CDI “ Avantgarde “ 2006
  Vetura

  Mercedes C Klas 200 CDI “ Avantgarde “ 2006

  Mercedes Benz . C Klas . 200 CDI . Viti 2006 . Avantgarde . Kambio Automatike . Klima Automatike . S

  Tiranë Sot, 20:36
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes GLK 220 • BLUEEFICENCY • 2010
  Vetura

  Mercedes GLK 220 • BLUEEFICENCY • 2010

  Mercedes Benz • GLK 220 • 4 Matic • BLUEEFICENCY • Viti 2010 • Modeli Avantgarde • Naft

  Tiranë Sot, 20:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FIAT GRANDE PUNTO // DYNAMIC // 1.3 MULTIJET
  Vetura

  FIAT GRANDE PUNTO // DYNAMIC // 1.3 MULTIJET

  FIAT GRANDE PUNTO 1.3 NAFT • KAMBIO MANUALE 6 MARSHE • GUIGARIO DESING • DYNAMIC • TAPICERI

  Tiranë Sot, 20:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  OKAZION!! WV Passat CC 2.0T 2012
  Vetura

  OKAZION!! WV Passat CC 2.0T 2012

  VW Passat CC AMERIKAN 2.0 Benzin TSI I Pershatur per Gaz 100% , Viti Prodhimit 2012 , sedilje elektr

  Tiranë Sot, 20:36
  8.400 €
 • 8 foto
  BMW X5 4.8i Sapo Erdhi
  Vetura

  BMW X5 4.8i Sapo Erdhi

  Dogana e Paguar

  Tiranë Sot, 20:36
  14.999 €
 • 9 foto
  Mercedes E Klas 250 - BLUEEFICENCY - Look AMG
  Vetura

  Mercedes E Klas 250 - BLUEEFICENCY - Look AMG

  Mercedes Benz ‘ E Klas 250 ‘ BLUEEFICENCY ‘ Viti 2010 ‘ Look AMG ‘ Kambio Automatike ‘ K

  Tiranë Sot, 20:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Disqe Audi S line 18 inch origjinal
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Audi S line 18 inch origjinal

  disqe origjinal

  Tiranë Sot, 20:36
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes Benz E 350 CDI 4 Matic
  Vetura

  Mercedes Benz E 350 CDI 4 Matic

  Mercedes-Benz E 350 CDI 4 Matic- Motorr 2987 CC nuk e kap taksa e luksit. 4 Gomat e Reja 100% me gji

  Tiranë Sot, 20:36
  13.600 €
 • 11 foto
  MITSUBISHI L200 MAGNUM AMERICAN EDITION 4x4 2005
  Vetura

  MITSUBISHI L200 MAGNUM AMERICAN EDITION 4x4 2005

  MITSUBISHI L200 MAGNUM AMERICAN EDITION 4x4 -EURO 4 -FACELIFT - FULL OPSIONAL DESIGNO -VITI 12/

  Tiranë Sot, 20:36
  Me Marrveshje