Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Tiranë

 • 11 foto
  Golf 7 viti 2015,automat, 2.0 TDI, 13500 euro
  Vetura

  Golf 7 viti 2015,automat, 2.0 TDI, 13500 euro

  Shitet Golf 7, viti 2015, kambio automatike, 2.0 TDI Motion, 5 porta, ngjyrë gri metalizato, kompjut

  Tiranë Sot, 20:52
  13.500 €
 • 3 foto
  FORD FOKUS URGJENT
  Vetura

  FORD FOKUS URGJENT

  Shitet Ford fokus per arsye familjare me cmim okazion Makina eshte me sherbime te kryera por ka vet

  Tiranë Sot, 20:51
  3.000 €
 • 3 foto
  4 disqe Benzi AMG Nr 16
  Autopjese dhe paisje

  4 disqe Benzi AMG Nr 16

  4 disqe Benzi AMG Nr 16 ne Gjendje shum te Mire

  Tiranë Sot, 20:51
  350 €
 • 9 foto
  HYUNDAI 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OPSIONE ( NDERROHET)
  Vetura

  HYUNDAI 2.0 NAFT AUTOMAT FULL OPSIONE ( NDERROHET)

  -KAMBIO AUTOMATIKE -MOTORR 2.0 NAFTE CRDI EKONOMIKE -CLIMA DIGITALE -ABS -ESP -SRS -SENSOR SHIU -SES

  Tiranë Sot, 20:51
  6.900 €
 • 4 foto
  4 disqe Benzi Cklas Eklas
  Autopjese dhe paisje

  4 disqe Benzi Cklas Eklas

  4 disqe Benzi E212 C204 Te ardhura nga Zvicra te paperdorur ne shqiperi gjendja prefekte...

  Tiranë Sot, 20:51
  350 €
 • 5 foto
  VW PASSAT CC 2.0 TDI Blue Motion VITI-2014-15
  Vetura

  VW PASSAT CC 2.0 TDI Blue Motion VITI-2014-15

  Vw passat cc 2.0 TDI bluemotion,kamjo automatike DSG .Pilot automatik,navigator,mp3,karte memorie.Ta

  Tiranë Sot, 20:51
  18.500 €
 • 5 foto
  Bmw X-6 LOOK-M-NAFT-4.0-X-DRIVE-VITI-2012-13
  Vetura

  Bmw X-6 LOOK-M-NAFT-4.0-X-DRIVE-VITI-2012-13

  Bmw X-6 LOOK-M-ORIGJINALE NGA FABRIKA NAFT-4.0-X-DRIVE,VITI-2012-13.MAK KA 125000-KM ORIGJINALE TE S

  Tiranë Sot, 20:51
  31.000 €
 • 4 foto
  Shitet vaneo 1.7 nafte e 2002 automat
  Vetura

  Shitet vaneo 1.7 nafte e 2002 automat

  Shitet vaneo 1.7 nafte auto.at e 2002 ne gjendje te mire me letra te paguara deri ne tetor..ka n

  Tiranë Sot, 20:51
  1.799 €
 • 11 foto
  VW Volkswagen 1.6 NAFT(AUTOMAT)V-12-13
  Vetura

  VW Volkswagen 1.6 NAFT(AUTOMAT)V-12-13

  Golf 6, viti 2012, 1,6 nafte, kamio automat dsg, xhama jeshil, kamera parkimi pasme, klimatronik,ETJ

  Tiranë Sot, 20:51
  11.000 €
 • 3 foto
  Disqe Nr 18 Bmw Seria5
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr 18 Bmw Seria5

  Disqe Nr 18 Bmv Seria 5 Seria 3 Seria 7

  Tiranë Sot, 20:51
  350 €
 • 5 foto
  VW Passat 2.o diesel 2006.automat gjendje perfekt
  Vetura

  VW Passat 2.o diesel 2006.automat gjendje perfekt

  Shitet passat ne gjendje te shkelqyer pa asnje difekt Motorr 2.0 tdi (naft) kambio automatik. viti

  Tiranë Sot, 20:50
  4.900 €
 • 3 foto
  SMART FOR FOUR 1.5 CDI
  Vetura

  SMART FOR FOUR 1.5 CDI

  letrat deri m 19 .06 .2020 MJETI ESHTE PANORAM ,XHAMA ELEKTRIK .(5+1) KAMJO ...... MAKINA ESHTE NE G

  Tiranë Sot, 20:50
  2.699 €
 • 4 foto
  A Clas 180 Atomat
  Vetura

  A Clas 180 Atomat

  Mercedez Benz A 180 Makina esht ne super gjendje te mir sherbimet e bera te gjitha makina nuk ka ne

  Tiranë Sot, 20:50
  4.200 €
 • 11 foto
  E220 AUTOMAT AVANGARD EKONOMIKE (NDERROHET)
  Vetura

  E220 AUTOMAT AVANGARD EKONOMIKE (NDERROHET)

  -MOTORR 2.2 CDI NAFTE EKONOMIK -VITI FUNDI 2005 -KAMBIO AUTOMAT -CLIMA FUNKSIONALE 4 ZONA -KOMPJU

  Tiranë Sot, 20:50
  6.200 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz E-CLAS-220-EVO-(AUTOMAT)-V-06-07
  Vetura

  Mercedes-Benz E-CLAS-220-EVO-(AUTOMAT)-V-06-07

  Mercedes-Benz E-CLAS-MOTOR-220-EVO-(AUTOMAT)VITI-06-07-I SAPOARDHUR NGA GJERMANIA-ME DOGAN TE PAGUAR

  Tiranë Sot, 20:50
  6.800 €
 • 9 foto
  ML270 AUTOMAT GJENDJE SUPER LETRA 1VIT(NDERROHET)
  Vetura

  ML270 AUTOMAT GJENDJE SUPER LETRA 1VIT(NDERROHET)

  SHITET / NDERROHET -MOTORR 2.7 NAFTE CDI -CLIMA -KAMBIO AUTOMATIKE -VITI 2001 -ABS -ESP -SRS -SENS

  Tiranë Sot, 20:50
  4.200 €
 • 4 foto
  4 disqe Nr 18/ 225/40/18
  Autopjese dhe paisje

  4 disqe Nr 18/ 225/40/18

  4 disqe Bmw 2500 lek,me Goma 225/40/18/ 3500 lek

  Tiranë Sot, 20:50
  2.500 Lek
 • 7 foto
  ML270 AUTOMAT FULL OPSIONE SHUM E PASTER(NDERROHET
  Vetura

  ML270 AUTOMAT FULL OPSIONE SHUM E PASTER(NDERROHET

  SHITET / NDERROHET -MOTORR 2.7 NAFTE CDI -CLIMA -AUTOMAT -ABS -ESP -SRS -SENSOR SHIU -SENSOR DRITE

  Tiranë Sot, 20:50
  5.200 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz ML320 SPORT-EDITION-V-09-10
  Vetura

  Mercedes Benz ML320 SPORT-EDITION-V-09-10

  ●ML 320 4 Matic ● Sport Vit prodhimi 2009 ● ulje ngritje Automat/Manual ● Me dogane te pagua

  Tiranë Sot, 20:50
  12.500 €
 • 4 foto
  Shitet Mercedes. E 280. viti 2005. Diesel
  Vetura

  Shitet Mercedes. E 280. viti 2005. Diesel

  Shitet Mercedes E 280.diesel.viti 2005. Kambio Automat.. . Me dekumenta te paguara.... Okazion 3990

  Tiranë Sot, 20:50
  3.990 €
 • 0 foto
  Peugeot 308 2.0 NAFT AUTOMAT TAVAN PANORAM
  Vetura

  Peugeot 308 2.0 NAFT AUTOMAT TAVAN PANORAM

  -MOTORR 2.0 HDI SHUM EKONOMIKE -VITI FUNDI 2011 -CLIMA 4 ZONA -KOMPJUTER BORDI -AUTO PILOT -KOMAN

  Tiranë Sot, 20:50
  7.500 €
 • 3 foto
  Disqe Nr 17 Audi VW
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr 17 Audi VW

  Disqe 17 inch Audi Volkswagen

  Tiranë Sot, 20:50
  250 €
 • 5 foto
  Disqe Nr 18 Benz Audi VW
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr 18 Benz Audi VW

  Disqe Nr 18 Benz Audi Volkswagen Etj . Ne gjendje shum te mire origjinal.

  Tiranë Sot, 20:50
  350 €
 • 11 foto
  EVO 320 PA TAKS LLUKSI SPORT PAKET SAPO TARGUAR
  Vetura

  EVO 320 PA TAKS LLUKSI SPORT PAKET SAPO TARGUAR

  Mercedes E class 320 EVO/AVANTGARDE<>E ardhur nga Gjermania.<>Me dokumenta te prera deri

  Tiranë Sot, 20:50
  9.500 €
 • 0 foto
  Disqe 18 Inch Benzi Amg
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 18 Inch Benzi Amg

  Disqe 18 inch Benz Amg origjinal Germany .

  Tiranë Sot, 20:50
  250 Lek
 • 2 foto
  Disqe 19 inch Audi Benz VW
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 19 inch Audi Benz VW

  Disqe Nr19 Benzi Audi Volkswagen Porsche . Ne gjendje shum te mire .

  Tiranë Sot, 20:50
  400 €
 • 0 foto
  GT SPORT LINEA 1.4 BENZINE SUPER GJENDJE(NDERROHET
  Vetura

  GT SPORT LINEA 1.4 BENZINE SUPER GJENDJE(NDERROHET

  -MOTORR 1.4 BENZINE TURBO GT -VITI 2008-2009 -CLIMA BI ZONE -KAMBIO MANUALE 6 MARSHE -KOMPJUTER B

  Tiranë Sot, 20:49
  5.200 €
 • 6 foto
  Shitet makina 1.9 nafte dokumente deri ne janar
  Vetura

  Shitet makina 1.9 nafte dokumente deri ne janar

  Shitet makina 1.9 nafte kondicioner ne gjendje te mire dokumente (taksa dhe siguracioni) deri

  Tiranë Sot, 20:49
  1.500 €
 • 10 foto
  C180 BENZIN+GAZ SUPER EKONOMIK LETRA1VIT(NDERROHET
  Vetura

  C180 BENZIN+GAZ SUPER EKONOMIK LETRA1VIT(NDERROHET

  SHITET MERCEDES BENZIN+GAZ (NDERROHET) -MOTORR 1.8 BENZIN GAS EKONOMIKE -IMPJANTI I SHENUAR NE LEJE

  Tiranë Sot, 20:49
  4.400 €
 • 8 foto
  Gl 350.okazion super gjendje 2010
  Vetura

  Gl 350.okazion super gjendje 2010

  Shitet. Gl. Viti. 2010 350 blutec. 7vende.sedilje mershin me ngroje. Kroskot me qepje. Pedana. Panor

  Tiranë Sot, 20:49
  16.000 €
 • 4 foto
  Mercedes ML 2.7 nafte e 2002 automat,e rregullt
  Vetura

  Mercedes ML 2.7 nafte e 2002 automat,e rregullt

  Mercedes ML 2.7 nafte e 2002 automat,e rregullt me dokumente deri ne gusht 2019 sherbimet sa i jane

  Tiranë Sot, 20:49
  3.500 €
 • 8 foto
  Ml 2011 blutec .
  Vetura

  Ml 2011 blutec .

  Mercedes benz Ml 350 bluetec viti 2011 me dogan te paguar 2987 cc pa taks lluksi 149.000 Km origjina

  Tiranë Sot, 20:49
  16.500 €
 • 11 foto
   BMW X5 diesel.350 xdrive. 2012 ne librez km meGar
  Vetura

  BMW X5 diesel.350 xdrive. 2012 ne librez km meGar

  Shitet BMW X5 , xdrive35d viti 2012 ne certifikate pronesie dhe dale ne qarkullim ne 2012) dhe e sap

  Tiranë Sot, 20:49
  18.000 €
 • 2 foto
  4 Disqe Nr 17 Benz Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe Nr 17 Benz Origjinal

  4 Disqe Nr 17 Benzi origjinal.

  Tiranë Sot, 20:49
  350 Lek
 • 5 foto
  Shes Mercedes Benz B Class
  Vetura

  Shes Mercedes Benz B Class

  Shes Mercedes Benz B Class, ngjyre Blu e erret, viti prodhimit 2006, nafte, kamio automatike, kondi

  Tiranë Sot, 20:49
  4.900 €
 • 5 foto
  Mercedes ML 350.blutec 2010 okazion
  Vetura

  Mercedes ML 350.blutec 2010 okazion

  Mercedes benz Ml 350 bluetec viti 2010 me dogan te paguar 2987 cc pa taks lluksi 199.000 Km origjina

  Tiranë Sot, 20:49
  12.500 €
 • 4 foto
  Disqe 19 Inch Bmw X6
  Autopjese dhe paisje

  Disqe 19 Inch Bmw X6

  Disqe 19Inch Bmv X5 X6

  Tiranë Sot, 20:49
  280 €
 • 0 foto
  4 Disqe 20 inch Benz dy te gjere
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe 20 inch Benz dy te gjere

  4Disqe Benzi 20inch dy te gjere S class 221 Cls Sl

  Tiranë Sot, 20:49
  350 Lek
 • 5 foto
  General Mobile 4G
  Telefona celulare

  General Mobile 4G

  Shes smartphone General Mobile 4G Ekrani 5 inch Ram 2gb Memorie 16gb Android 7.1.1 Telefoni esht ne

  Tiranë Sot, 20:48
  60 Lek
 • 0 foto
  Karte memorie 32gb Samsung Evo
  Telefona celulare

  Karte memorie 32gb Samsung Evo

  Shes karte memorie 32gb marka Samsung Evo origjinale me cilesi te larte Class 10 U1

  Tiranë Sot, 20:48
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Karte Memorie 128Gb Samsung Evo
  Telefona celulare

  Karte Memorie 128Gb Samsung Evo

  Shes Karte memorie per telefona 128gb. class 10 U3 E markes samsung cilesi shum e mire.

  Tiranë Sot, 20:48
  3.500 Lek
 • 5 foto
  Samsung Galaxy A5 2017
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy A5 2017

  Shes samsung A5 2017 ne gjendje shum te mire.Pothuajse i ri. 3gb ram 32gb memorie kamera mbrapa 16mp

  Tiranë Sot, 20:48
  15.500 Lek
 • 2 foto
  4 disqe Nr 15 Benzi cklas 2005
  Autopjese dhe paisje

  4 disqe Nr 15 Benzi cklas 2005

  4 disqe Nr 15 ne Gjendje shum te mire

  Tiranë Sot, 20:48
  1.500 Lek
 • 11 foto
  Shifet X5 350 m.look.diesel....okazion 35000€
  Vetura

  Shifet X5 350 m.look.diesel....okazion 35000€

  Model X5 SDRIVE35I (USA) Steering LL Doors 5 Engine N55 Displacement 3.00 Power 225 Drive HECK Trans

  Tiranë Sot, 20:48
  35.000 €
 • 6 foto
  Volkswagen Touareg.td.2010 Okazion
  Vetura

  Volkswagen Touareg.td.2010 Okazion

  Shitet VW touareg.diesel ..2010 PA taxi luksi. Automatic.lekur kafe, me dogane.tel 0692073444

  Tiranë Sot, 20:48
  11.000 €
 • 4 foto
  4 Disqe Nr 18 Audi VW Origjinal
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe Nr 18 Audi VW Origjinal

  4 Disqe Nr 18 Audi VW Golf 4 5 6 7 Passat Audi A3 A4 A6 VW Xeta Skoda VW Turan Origjinal Ne gjendje

  Tiranë Sot, 20:48
  37.000 Lek
 • 2 foto
  4 Disqe Nr 16 Benz Borbet
  Autopjese dhe paisje

  4 Disqe Nr 16 Benz Borbet

  4 Disqe Nr16 Benzi Borbet origjinal.

  Tiranë Sot, 20:48
  350 Lek
 • 7 foto
  Blackberry Curve 9320
  Telefona celulare

  Blackberry Curve 9320

  Shes Blackberry Curve 9320 per vetem 1500 leke.

  Tiranë Sot, 20:48
  1.500 Lek
 • 2 foto
  Disqe Nr 20 Benz Audi Q7 Tuareg Porsche cayenne
  Autopjese dhe paisje

  Disqe Nr 20 Benz Audi Q7 Tuareg Porsche cayenne

  Disqe Nr 20 Benzi ML Audi Q7 Tuareg Porche cayene

  Tiranë Sot, 20:48
  250 €
 • 5 foto
  BMW X5,2010, gjendje prefekte.mundesi nderimi
  Vetura

  BMW X5,2010, gjendje prefekte.mundesi nderimi

  ✔BMW X5 3.0 Diezel Viti 2010 ✔Makina me Dogane ✔✔Cmimi 12590€ ✔Salloni Lekure mjalt ✔Se

  Tiranë Sot, 20:48
  12.590 €