Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Tiranë

 • 11 foto
  Pjese Kembimi Makinash RIMI
  Autopjese dhe paisje

  Pjese Kembimi Makinash RIMI

  Pjese Kembimi te te gjithe llojeve te Automjeteve , te te gjithe markave .Cmime konkuruese ! RIMI

  Tiranë Sot, 12:33
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITET AUDI Q7
  Vetura

  SHITET AUDI Q7

  SHITET AUDI Q7 VITI 2009 NAFTE 30 PASQYRAT ME PALOSJE KLIMA BI ZON E KOMPLETUAR ME PERDE ORIGINALE

  Tiranë Sot, 12:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma dhe disqe per fugon crafter dhe sprinter
  Autopjese dhe paisje

  Goma dhe disqe per fugon crafter dhe sprinter

  Shiten 4 goma bashk me disqet.. Per fugon crafter ose sprinter.. Goma Jan te sapoardhur nga Italia..

  Tiranë Sot, 12:31
  350 €
 • 8 foto
  Biciklete City Trekking 25 L Okazion.
  Biçikleta

  Biciklete City Trekking 25 L Okazion.

  Bicikleta Pathfinder 25 L, e ardhur nga Zvicra shume e paster dhe e mirmbajtur vizualisht dhe mekani

  Tiranë Sot, 12:30
  180 €
 • 3 foto
  Goma per Glk.. Sapoardhur nga Italia..
  Autopjese dhe paisje

  Goma per Glk.. Sapoardhur nga Italia..

  Shiten 4 goma.. Gomat Jan 4 stinet... Jan po thuaj te reja.. Tw sapoardhur nga Italia.. Adresa Tiran

  Tiranë Sot, 12:30
  300 €
 • 4 foto
  Salle interneti/call center
  Kompjutera

  Salle interneti/call center

  Shiten urgjent ! Kompjutera , postacione dhe karriget e nje salle call center. Jan te gjitha mjetet/

  Tiranë Sot, 12:30
  1.400 €
 • 4 foto
  Okazion Toyota aygo..kambio Automatike viti 2008
  Vetura

  Okazion Toyota aygo..kambio Automatike viti 2008

  Toyota aygo viti 2008.. Benzin.. 1.0.. Kambio automatike.. Kondicioner.. Ne gjendje super te mire..

  Tiranë Sot, 12:29
  4.000 €
 • 6 foto
  Tirane e re. 1+1 Kati 2..Pallat vjeter..Me hipotek
  Apartment / Banesa

  Tirane e re. 1+1 Kati 2..Pallat vjeter..Me hipotek

  Shitet apartament 1 +1 me hipotek..Kati 2... Me siperfaqe 57 m2.. Apartmenti eshte i mobiluar... Ban

  Tiranë Sot, 12:29
  60.000 €
 • 6 foto
  Ducati 749S Testastretta. Dhjetor 2006
  Motore (mbi 50 cc)

  Ducati 749S Testastretta. Dhjetor 2006

  Motorri ka vetem 12800KM origjinale !!! I rregullt per kudo i pa perdorur ne Shqiperi. Extra: Sh

  Tiranë Sot, 12:28
  3.800 €
 • 6 foto
  Benelli TNT 1131 Sport EVO. Okazion!!
  Motore (mbi 50 cc)

  Benelli TNT 1131 Sport EVO. Okazion!!

  Vetem 2 rrug Tirane Durres i pa perdorur ne Shqiperi 16.800 KM Bateri te re kandele te reja NG

  Tiranë Sot, 12:28
  4.500 €
 • 6 foto
  VW GOLF 4
  Vetura

  VW GOLF 4

  Golf 4 1.9 DI e kuqe 6 marrsha letrat e paguara der ne dhjetor 0674824049

  Tiranë Sot, 12:28
  3.200 €
 • 6 foto
  Wolskwagen crafter.. Fugon
  Vetura

  Wolskwagen crafter.. Fugon

  Marka,Modeli : Volkswagen Crafter ✔ Viti : 2009 ✔ Kambio : Manual ✔ Lenda Djegese : 2.5 Nafte

  Tiranë Sot, 12:28
  7.500 €
 • 1 foto
  Golf 5 plus 1.9 naft viti 2006.. Kambio automatike
  Vetura

  Golf 5 plus 1.9 naft viti 2006.. Kambio automatike

  Okazion shitet golf 5 plus 1.9 naft viti 2006.. Kondicioner.. Kambio automatike.. Me letra te paguar

  Tiranë Sot, 12:28
  5.200 €
 • 10 foto
  Mercedes Benz 560 SEL 1991
  Vetura

  Mercedes Benz 560 SEL 1991

  Shitet Mercedes Benz SEL 560 1991 ardhur nga usa ne gjendje pune.Makina ndodhet ne port eshte pa dog

  Tiranë Sot, 12:28
  400.000 Lek
 • 5 foto
  Ford fusion 1.4 naft viti 2007..
  Vetura

  Ford fusion 1.4 naft viti 2007..

  Shitet Ford fusion 1.4 naft viti 2006... Kondicioner xhama te errta original... Goma te reja.. Ne gj

  Tiranë Sot, 12:27
  3.200 €
 • 5 foto
  Okazion.. Golf 5 viti 2006 1.9 naft kambio automat
  Vetura

  Okazion.. Golf 5 viti 2006 1.9 naft kambio automat

  ✔ Marka,Modeli : golf 5 ✔ Viti : 2006 ✔ Kambio : AUTOMAT ✔ Lenda Djegese : 1.9 Naft ✔ Targ

  Tiranë Sot, 12:27
  5.200 €
 • 5 foto
  Okazion.. Audi A4 viti 2007.. Kambio automatike
  Vetura

  Okazion.. Audi A4 viti 2007.. Kambio automatike

  ✔ Marka,Modeli : Audi A4 ✔ Viti : 2007 ✔ Kambio : AUTOMAT ✔ Lenda Djegese : 2.0 Naft ✔ Tar

  Tiranë Sot, 12:27
  4.700 €
 • 8 foto
  Okazion Glk 220 automatike.. Panorama..
  Vetura

  Okazion Glk 220 automatike.. Panorama..

  ✔ Marka,Modeli :Mercedes Benz GLK ✔ Viti : 15/DHJETOR/2009 ✔ Kambio : AUTOMAT ✔ Lenda Djeges

  Tiranë Sot, 12:27
  11.800 €
 • 5 foto
  Okazion Toyota avensis viti 2008
  Vetura

  Okazion Toyota avensis viti 2008

  Okazion shitet Toyota avensis.. 2 naft.. Kondicioner.. Kambio manuale.. Ne gjendje shume te mire mot

  Tiranë Sot, 12:26
  4.900 €
 • 5 foto
  Okazion opel astra viti 2008 gaz-benzin 1.4
  Vetura

  Okazion opel astra viti 2008 gaz-benzin 1.4

  Okazion.. Shitet opel astra viti 2008 gaz-benzin 1.4.. Me kondicioner... Me dogan gati per targa.. C

  Tiranë Sot, 12:26
  3.200 €
 • 8 foto
  Okazion: Shitet BMW X3 Viti 2009
  Vetura

  Okazion: Shitet BMW X3 Viti 2009

  Okazion..Shitet bmw x3 viti 2009 ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 2.0 nafte

  Tiranë Sot, 12:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Toyota Corolla AUTOMATIKE
  Vetura

  Toyota Corolla AUTOMATIKE

  Shitet TOYOTA COROLLA AUTOMATIKE 1.4 nafte me dogane ngjyre gri viti fundi 2005 Klima air

  Tiranë Sot, 12:26
  4.400 €
 • 6 foto
  Volkwagen golf 6. Automatik
  Vetura

  Volkwagen golf 6. Automatik

  Shitet volkwagen golf 6. Kambio Automatike.

  Tiranë Sot, 12:26
  7.200 €
 • 6 foto
  Audi a3. Kambio automatike
  Vetura

  Audi a3. Kambio automatike

  Shitet audi a3. Kambio automatike. Motorti 2.0 nafte. Sedilje lekure. Viti 2008. 140000 km. Me lib

  Tiranë Sot, 12:25
  5.300 €
 • 11 foto
  Mercedes Benz Avantgarde c class 200
  Vetura

  Mercedes Benz Avantgarde c class 200

  Mercedes benz c class 200 Avantgarde viti 2005 kambio automatike ne gjendje shume te mire motorrike

  Tiranë Sot, 12:25
  4.900 €
 • 10 foto
  Renault Clio 1.5 dci
  Vetura

  Renault Clio 1.5 dci

  Shitet Renault CLIO 1.5 DCI viti 2006 ngjyre gri me dogane me 4 porta me Klima abs airbeg

  Tiranë Sot, 12:25
  3.100 €
 • 5 foto
  Makina me qera duke filluar me 10 euro dita
  Vetura

  Makina me qera duke filluar me 10 euro dita

  Makina me qera te llojeve te ndryshme duke filluar nga 10 euro dita. Wolkvagen. Toyota. Mercedes. Po

  Tiranë Sot, 12:25
  10 €
 • 9 foto
  Ford Fuzion 1.4 tdci
  Vetura

  Ford Fuzion 1.4 tdci

  Shitet Ford Fuzion 1.4 tdci viti 2007 Klima me dogane ngjyre gri xhama te zi origjinal cd origj

  Tiranë Sot, 12:25
  3.200 €
 • 8 foto
  C 220 cdi
  Vetura

  C 220 cdi

  Shitet C 220 CDI model 99 ngjyre blu me dokumeta te paguara me kondicioner xhama elektrike ab

  Tiranë Sot, 12:25
  2.300 €
 • 11 foto
   AUDI A6 FULL OPTION 2009 OKAZION
  Vetura

  AUDI A6 FULL OPTION 2009 OKAZION

  Audi A6 3.0 TDI quatro viti 2009 nuk e kap taksa e luksit (2967 cm3) motorr te tipit te ri EURO 5 me

  Tiranë Sot, 12:25
  12.500 €
 • 4 foto
  Gjurmuec Mini GPS GF 07
  Veshje / Kepuce / Ore

  Gjurmuec Mini GPS GF 07

  Gjurmues GPS Sherben per gjurmimin e makinave,motoreve, bicikletave, femijve, pleqve e per cdo lloj

  Tiranë Sot, 12:24
  2.500 Lek
 • 2 foto
  Shes iPhone 7+  128GB
  Telefona celulare

  Shes iPhone 7+ 128GB

  Shes iPhone 7+ 128 Gb Gjendje shum te mir 3 muj garanci maj per celin

  Tiranë Sot, 12:24
  310 Lek
 • 5 foto
  APARAT TENSIONI NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  APARAT TENSIONI NGA *ORA TAXI*

  Aparat tensioni elektronik Ngjyra e bardhe Per matjen e tensionit dhe rahjet e zemres Shume praktik

  Tiranë Sot, 12:24
  2.300 Lek
 • 0 foto
  Shtepi private
  Shtepi / Vila

  Shtepi private

  Kerkoj shtepi private me dekumenta te rregullta te jete dhe e vjeter kush mund te kete te kontaktoj

  Tiranë Sot, 12:24
  4.000 Lek
 • 6 foto
  ORE SMART PER FEMIJE nga *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART PER FEMIJE nga *ORA TAXI*

  ORE SMART PER FEMIJE ME KARTE SIM Ngjyrat - Roze dhe boje qiell Modele me butona Funksionet - Slee

  Tiranë Sot, 12:24
  2.800 Lek
 • 9 foto
  Mercedes Benz C-Class 220 BlueEfficent
  Vetura

  Mercedes Benz C-Class 220 BlueEfficent

  Okazion ! Shitet / Nderrohet - Mercedez Benz C class w204 , Fundi i 2011. Full Extra : Motorr 220 Bl

  Tiranë Sot, 12:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BMW Seria 3
  Vetura

  BMW Seria 3

  Shitet BMW Seria 3 2006 Manual 6 Marsha 200 Naft Navi Sedilje me ngrohje Tapiceri e ber me Porosi

  Tiranë Sot, 12:24
  5.200 €
 • 2 foto
  Karta memorie SAMSUNG
  Veshje / Kepuce / Ore

  Karta memorie SAMSUNG

  ✅Mikro SD card SAMSUNG ✅Madhesia 16 dhe 32 GB ✅E pershtatshe per telefona aparate fotografik

  Tiranë Sot, 12:23
  2.000 Lek
 • 11 foto
  shitet mercedes benz s okazjon
  Vetura

  shitet mercedes benz s okazjon

  shitet s viti 2006 ngjyre e zeze makina eshte me siguracjon full kasko dhe me te gjitha sherbimet e

  Tiranë Sot, 12:23
  14.500 €
 • 7 foto
  shitet sprinter 315 cdi 19 vende viti 2006
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet sprinter 315 cdi 19 vende viti 2006

  shitet sprinter 315 cdi viti 2006 me 19 vende ne gjendje te shkelqyer me dogan te paguar

  Tiranë Sot, 12:23
  12.000 €
 • 9 foto
  shitet 413 cdi viti 2006 21 vende
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet 413 cdi viti 2006 21 vende

  shitet 413 cdi viti 2006 me 21 vende ne gjendje te shkelqyer zhenerike dhe motorrike autobuzi ka 290

  Tiranë Sot, 12:23
  11.000 €
 • 10 foto
  AUDI A6 QUATTRO? 3.0 NAFTE, AUTOMATIKE, ME DOGANE
  Vetura

  AUDI A6 QUATTRO? 3.0 NAFTE, AUTOMATIKE, ME DOGANE

  AUDI A6 QUATTRO 🚘 MOTORR 3.0 TDI ( NAFTE ) NUK E KAP TAKSA E LLUKSIT✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONI

  Tiranë Sot, 12:22
  5.990 €
 • 9 foto
  SUBARU TREZIA 2011 AUTOMAT 1.4 NAFTE 129.000 KM?
  Vetura

  SUBARU TREZIA 2011 AUTOMAT 1.4 NAFTE 129.000 KM?

  SUBARU TREZIA 🚘 VITI 2011 ✅ MOTORR 1.4 NAFTE ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 129.000 KM ORIG

  Tiranë Sot, 12:22
  8.200 €
 • 9 foto
  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro
  Vetura

  Audi A6 3.2 Benzin? Automatike 2007 6900 Euro

  💥🚘 AUDI A6 QUATTRO ✅ MOTORR 3.2 BENZIN👌MODEL 2007 KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅ 171.000 KM OR

  Tiranë Sot, 12:22
  6.900 €
 • 1 foto
  Ore smart Y68
  Veshje / Kepuce / Ore

  Ore smart Y68

  Ore smart Y68 me bluetooth Ngjyrat - E zeze dhe roze Funksionet - Monitorues Gjumi -Mates hapash -Ra

  Tiranë Sot, 12:22
  2.500 Lek
 • 8 foto
  ORE SMART DZ09 NGA *ORA TAXI*
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART DZ09 NGA *ORA TAXI*

  SMART WATCH DZ09 ME KARTE SIM Ngjyrat - E zeze dhe silver Me prekje Funksionet -Mates hapash - Slee

  Tiranë Sot, 12:22
  2.000 Lek
 • 11 foto
  Caddy 1.6 2011
  Vetura

  Caddy 1.6 2011

  Shitet VW Caddy 1.6 TDI , Nafte , Viti 2011 , Manual e sapoardhur me dogane te paguar gati per targa

  Tiranë Sot, 12:22
  7.800 €
 • 6 foto
  ORE SMART Y1 NGA 'ORA TAXI'
  Veshje / Kepuce / Ore

  ORE SMART Y1 NGA 'ORA TAXI'

  SMART WATCH Y1 ME KARTE SIM Ngjyrat - e zeze Me prekje Funksionet -Mates hapash - Sleep monitor - An

  Tiranë Sot, 12:22
  2.200 Lek
 • 7 foto
  FORD FUSION 2004 MANUAL 166.000 KM✅
  Vetura

  FORD FUSION 2004 MANUAL 166.000 KM✅

  Auto Class

  Tiranë Sot, 12:22
  2.700 €
 • 10 foto
  G class Manual Mercedes G clas nderrohet
  Vetura

  G class Manual Mercedes G clas nderrohet

  Mercedes G class Shitet mercedes benz G class viti 2003 ngjyra e bardhe pa dokumenta . Makina eshte

  Tiranë Sot, 12:21
  Me Marrveshje