Kompjutera
Tiranë

Kompjutera në shitje në Tiranë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Laptop Acer !
  Kompjutera

  Laptop Acer !

  Cdo gjo funksionale . Lidhet me WIFI

  Tiranë Sot, 00:00
  11.000 Lek
 • 11 foto
  DELL Precision SUPER PC
  Kompjutera

  DELL Precision SUPER PC

  Shitet Dell Precision Super Kompjuter vetem truri qe perdoret per programime si arkitekture ,inxhinj

  Tiranë Dje, 23:34
  680 €
 • 2 foto
  Shitet Kompjuter HP Çmimi 350€
  Kompjutera

  Shitet Kompjuter HP Çmimi 350€

  Kompjuter HP në çmim përfshihet dhe monitori, tastiera, mausi, dhe bateri. Windows 7 Ultimate-HP Pro

  Tiranë Dje, 23:27
  350 €
 • 4 foto
  HP EliteBook 840
  Kompjutera

  HP EliteBook 840

  shitet laptop akull i ri i blere ne gjermani ka ram 8 giga ssd 160 giga core i5 cdo gje si ne fotog

  Tiranë Dje, 23:04
  30.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet Desktop HP + Monitor 24\" Lenovo Wide
  Kompjutera

  Shitet Desktop HP + Monitor 24\" Lenovo Wide

  Intel 2.7 ghz 500gb hdd 8gb ram 1gb gpu dedikuar Tastjere + Mouse Monitori Lenovo Wide 24\" i rrotul

  Tiranë Dje, 22:13
  22.000 Lek
 • 1 foto
  HP DESKJET 600 G3 MINI i5G7\8\250SSD\4GB SI I RI
  Kompjutera

  HP DESKJET 600 G3 MINI i5G7\8\250SSD\4GB SI I RI

  HP DESKJET 600 G3 MINI PC SASI E LIMITUAR! CPU i5 2.5 GHZ 7200 TURBO 3.5 GHZ RAM 8 GB DDR4 HDD 250

  Tiranë Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Laptop Hp OMEN 17 Gaming i7-8750H
  Kompjutera

  Laptop Hp OMEN 17 Gaming i7-8750H

  Hp OMEN 17 Gaming i7-8750H OMEN HP 17 Gaming Notebook Series , Intel Core i7-8750H up to 4.10

  Tiranë Dje, 21:16
  2.000 €
 • 1 foto
  DELL XPS 9370 TOUCHSCREN i7G8/16/500SSD/4K (I RI)
  Kompjutera

  DELL XPS 9370 TOUCHSCREN i7G8/16/500SSD/4K (I RI)

  CPU i7-8550U 1.8 GHZ TURBO 4.0 GHZ MEM 16 GB DDR4 HDD 500 SSD NVME GPU HD620 4 GB SCR 13.3 4K

  Tiranë Dje, 21:12
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Imac 27inch Core i5, 16GB Ram, 480Gb SSD, 550EURO
  Kompjutera

  Imac 27inch Core i5, 16GB Ram, 480Gb SSD, 550EURO

  Shitet per arsye se do marr nje model me te ri . Cmimi 550 Euro pak i diskutueshem pasi jane bere sh

  Tiranë Dje, 21:10
  550 €
 • 1 foto
  LENOVO X1 CARBON (SI I RI) i7G7\\8\\500SSD\\FHD
  Kompjutera

  LENOVO X1 CARBON (SI I RI) i7G7\\8\\500SSD\\FHD

  CPU i7-7500U 2.7 GHZ TURBO 3.5 GHZ MEM 8 GB DDR4 HDD 500 SSD GPU HD620 4 GB SCR 13. FULL FHD IPS

  Tiranë Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SUPER OFERTE@LAPTOP HP ZBOOK 17 i7-4910MQ
  Kompjutera

  SUPER [email protected] HP ZBOOK 17 i7-4910MQ

  LAPTOP HP WORKSTATION ZBOOK 17 CPU i7-4900MQ 2.9 GHZ RAM 16 GB DDR3 SSD 256 GB VGA NVIDIA QUADRO K41

  Tiranë Dje, 20:25
  799 €
 • 2 foto
  SUPER OFERTE ! PC HP 8200 ,CORE i5-2400 2.5 GHZ.
  Kompjutera

  SUPER OFERTE ! PC HP 8200 ,CORE i5-2400 2.5 GHZ.

  PC HP 8200 ELIT ULTRA-SLIM CPU i5-2400S 2.5 GHZ RAM 4 GB HDD 160 GB SATA VGA 1.7 GB SHARE GARANCI

  Tiranë Dje, 20:22
  99 €
 • 1 foto
  SUPER OFERTE !! HP Z400 NE SUPER OFERTE!!
  Kompjutera

  SUPER OFERTE !! HP Z400 NE SUPER OFERTE!!

  SUPER OFERTE !! HP Z400 NE SUPER OFERTE!! CPU: INTEL XEON W-3520 @ 3.33 GHZ RAM 8 GB DDR3 HDD: 50

  Tiranë Dje, 20:21
  155 €
 • 2 foto
   SUPER OFERTE,LAPTOP DELL LATITUDE E5440 ,i5-4210U
  Kompjutera

  SUPER OFERTE,LAPTOP DELL LATITUDE E5440 ,i5-4210U

  LAPTOP DELL LATITUDE E5440 PROCESOR i5-4210U 2.2 GHZ RAM 4 GB DDR3 SSD 128 GB VGA 1.7 GB SHARE LCD

  Tiranë Dje, 20:21
  219 €
 • 1 foto
  SUPER OFERTE @ LAPTOP DELL PRECIZION M6800
  Kompjutera

  SUPER OFERTE @ LAPTOP DELL PRECIZION M6800

  LAPTOP DELL PRECIZION M6800 CPU i7-4810MQ 2.8 GHZ RAM 16 GB DDR3

  Tiranë Dje, 20:21
  749 €
 • 2 foto
  SUPER OFERTE,SUPER LAPTOP FUJITSU E782 i5-3320M
  Kompjutera

  SUPER OFERTE,SUPER LAPTOP FUJITSU E782 i5-3320M

  LAPTOP HP NE SUPER OFERTE!! FUJITSU E782 CPU:i5-3320M RAM:4 GB DDR3 SSD:128 GB BATERI DHE SSD TE R

  Tiranë Dje, 20:21
  199 €
 • 0 foto
  SUPER KOMPJUTER HP WORKSTATION Z230-SFF 299 EURO
  Kompjutera

  SUPER KOMPJUTER HP WORKSTATION Z230-SFF 299 EURO

  SUPER KOMPJUTER HP WORKSTATION Z230-SFF 299 EURO CPU-XEON E3-1225(V3) RAM:16 GB DDR3 HDD:500 GB ATI

  Tiranë Dje, 20:21
  299 €
 • 0 foto
  OFERT @ PC HP WOEKSTATION Z440 XEON e5-1620 V3 3.5
  Kompjutera

  OFERT @ PC HP WOEKSTATION Z440 XEON e5-1620 V3 3.5

  PC HP WORKSTATION Z440 CPU XEON E5-1620 V3 3.5 GHZ QUAD-CORE RAM 32 GB DDR4 256 GB SSD VGA NVIDIA Q

  Tiranë Dje, 20:20
  999 €
 • 2 foto
  OFERTE LAPTOP @ HP ZBOOK 15, i7-4810MQ 2.8 GHZ
  Kompjutera

  OFERTE LAPTOP @ HP ZBOOK 15, i7-4810MQ 2.8 GHZ

  LAPTOP HP WORKSTATION ZBOOK 15 G2 CPU i7-4810MQ 2.8 GHZ RAM 16 GB DDR3 SSD 180 GB VGA NVIDIA QUADRO

  Tiranë Dje, 20:20
  499 €
 • 2 foto
  LAPTOP TOSHIBA SUPER GJENDJE
  Kompjutera

  LAPTOP TOSHIBA SUPER GJENDJE

  TOSHIBA SATELLITE CPU CORE2 DUO RAM 3GB HDD 500GB GRAFIKA 1.2 GB,BATERIA I MBAN 2-3ORE Shoqerohet

  Tiranë Dje, 20:13
  15.500 Lek
 • 5 foto
  IPAD 1 64GB ME SIM CARD GJENDJA 9/10
  Kompjutera

  IPAD 1 64GB ME SIM CARD GJENDJA 9/10

  IPAD 1 64GB ME SIM CARD GJENDJA 9/10 Shoqerohet me karikues,& kover .Garancai 3 muaj.Transporti

  Tiranë Dje, 20:13
  50 €
 • 4 foto
  TABLET HUAWEI 9.6 INCH 16GB (POSTA FALAS)
  Kompjutera

  TABLET HUAWEI 9.6 INCH 16GB (POSTA FALAS)

  TABLET HUAWEI MEDIAPAD T1 9.6INCH 16GB 1Gb ram ne gjendje sh te mire .Garancai 1 muaj.Transporti ne

  Tiranë Dje, 20:13
  9.500 Lek
 • 1 foto
  SUPER LAPTOPE NE OFERTE!! HP ELITEBOOK 430-G2
  Kompjutera

  SUPER LAPTOPE NE OFERTE!! HP ELITEBOOK 430-G2

  SUPER LAPTOPE NE OFERTE!! HP ELITEBOOK 430-G2 CPU:i5-5010U @2.1 GHz SSD 128 GB RAM:4 GB DDR3 SCREEN

  Tiranë Dje, 20:08
  189 €
 • 3 foto
  LAPTOP PACKARD BELL CORE I5 SUPER GJENDJE
  Kompjutera

  LAPTOP PACKARD BELL CORE I5 SUPER GJENDJE

  PACKARD BELL CORE I5 RAM 4GB HDD 500GB GRAFIKA 1.7GB +DEDICATET ,BATERIA I MBAN 2-3ORE Shoqerohet

  Tiranë Dje, 20:07
  22.000 Lek
 • 5 foto
  SAMSUNG TAB 4 10.1 INCH WIFI (POSTA FALAS)
  Kompjutera

  SAMSUNG TAB 4 10.1 INCH WIFI (POSTA FALAS)

  SAMSUNG TAB 4 10.1 INCH ,10/10 Shoqerohet me karikues & gonine .Garancai 3 muaj.Transporti ne gj

  Tiranë Dje, 20:07
  16.000 Lek
 • 2 foto
  SUPER OFERTE! LAPTOP LENOVO t440s,i7-4600U 3.3 GHZ
  Kompjutera

  SUPER OFERTE! LAPTOP LENOVO t440s,i7-4600U 3.3 GHZ

  LAPTOP LENOVO t440s CPU i7-4600U 3.3 GHZ RAM 12 GB DDR3 SSD 256 GB VGA 1.7 GB SHARED LCD 14.1\'\' J

  Tiranë Dje, 20:07
  299 €
 • 1 foto
  SUPER OFERTE ! NVIDIA GFORCE GTX 1050 TI (E RE)
  Kompjutera

  SUPER OFERTE ! NVIDIA GFORCE GTX 1050 TI (E RE)

  KART GRAFIKE NVIDIA GFORCE GTX 1050 TI PALIT 4 GB ( E RE) DVI-D HDMI DP CEL-0682082012 ADRESA-RR.SU

  Tiranë Dje, 20:07
  185 €
 • 11 foto
  Professional Diagnostic scanner Launch X-431 GDS
  Kompjutera

  Professional Diagnostic scanner Launch X-431 GDS

  Shitet : Launch X 431 GDS diagnostifikim profesional i te gjitha autoveturave prodhuar ne Gjermani i

  Tiranë Dje, 19:55
  1.500 €
 • 7 foto
  Kompjuter per servis Bosch KTS 540 Esi tronic
  Kompjutera

  Kompjuter per servis Bosch KTS 540 Esi tronic

  Shitet kompjuter laptop Lenovo Thinkpad T420s 237 ssd, i instaluar me programin Bosch KTS 540 Esi tr

  Tiranë Dje, 19:55
  1.500 €
 • 0 foto
  Okazion! PC IBM SYSTEM X3100 M4, CPU E3-1220 3.1 G
  Kompjutera

  Okazion! PC IBM SYSTEM X3100 M4, CPU E3-1220 3.1 G

  PC IBM SYSTEM X3100 M4 CPU XEON E3-1223 3.1 GHZ RAM 2 GB HDD 500 GB SATA VGA 1.7 GB JEPEN DHE ME K

  Tiranë Dje, 19:26
  69 €
 • 1 foto
  TIRANE SHITET PC HP Z420 E5-1603  2.8 GHZ
  Kompjutera

  TIRANE SHITET PC HP Z420 E5-1603 2.8 GHZ

  PC HP Z420 WORKSTATION PROCESOR

  Tiranë Dje, 19:26
  299 €
 • 1 foto
  ✅✅✅GAMING SUPER OFERTE???
  Kompjutera

  ✅✅✅GAMING SUPER OFERTE???

  ✅✅✅GAMING SUPER OFERTE🌟🌟🌟 ↪️↪️Fujitsu Tower 🔛🔝 🔴Brand :Fujitsu 🔴Model : Fusitsu Espri

  Tiranë Dje, 19:21
  600 €
 • 0 foto
  ✅ Monitor Lg 24\'\' 60hz -- 60 Euro
  Kompjutera

  ✅ Monitor Lg 24\'\' 60hz -- 60 Euro

  🔴Monitor 24\" Lg 🔴Model : E241

  Tiranë Dje, 19:20
  60 €
 • 4 foto
  Salle interneti
  Kompjutera

  Salle interneti

  8 kompjutera 1 printer t bashkangjutura me karriget dhe tavolinat plus dhe frigoriferi 0666074476

  Tiranë Dje, 18:46
  950 €
 • 11 foto
  Laptop DELL 7567 GTX1050 Gaming/Rendering Okazion!
  Kompjutera

  Laptop DELL 7567 GTX1050 Gaming/Rendering Okazion!

  Dell Inspiron 7567. Super laptop me super parametra per Gaming, Rendering,Video Editting, Design etj

  Tiranë Dje, 18:42
  825 €
 • 6 foto
  Super WORKSTATION HP ZBOOK G3 STUDIO nVidia QUADRO
  Kompjutera

  Super WORKSTATION HP ZBOOK G3 STUDIO nVidia QUADRO

  Laptop Workstation HP Zbook G3 Studio ne gjendje te shkelqyer shume i fuqishem per Pune Grafike, Ren

  Tiranë Dje, 18:42
  849 €
 • 1 foto
  SUPER KOMPJUTER HP Z600,e5520 2.27 GHZ. 2 CPU
  Kompjutera

  SUPER KOMPJUTER HP Z600,e5520 2.27 GHZ. 2 CPU

  SUPER KOMPJUTER HP Z600 CPU:XEON E5520 @2.27GHz (2 CPU FIZIKE) RAM 12 GB HDD 250 GB GPU:NVIDIA QUADR

  Tiranë Dje, 18:10
  250 €
 • 1 foto
  SUPER OFERTE @ LAPTOP HP 8570P ,i5-3320M
  Kompjutera

  SUPER OFERTE @ LAPTOP HP 8570P ,i5-3320M

  LAPTOP HP ELITBOOK 8570P CPU i5-3320 2.5 GHZ RAM 4 GB DDR3 ( 8 GB RAM + 20 EURO) SSD 180 GB VGA AM

  Tiranë Dje, 17:38
  249 €
 • 0 foto
  SUPER OFERTE! VGA NVIDIA ZOTAC 1080TI 11 GB
  Kompjutera

  SUPER OFERTE! VGA NVIDIA ZOTAC 1080TI 11 GB

  KART GRAFIK NVIDAI GEFORCE ZOTAC 1080TI 11 GB JEPEN DHE ME KESTE CEL-0682082012 ADRESA-RR MUHAMED G

  Tiranë Dje, 17:33
  399 €
 • 1 foto
  Gaming PC
  Kompjutera

  Gaming PC

  Shitet kompiuteri HP 8300 i3 Gen3, 8GB Ram, SSD 120GB, HDD 500G Grafika Nvidia Qudro 1GB Windows 10

  Tiranë Dje, 17:19
  190 €
 • 3 foto
  SHITET LAPTOP FUJITSU E SERIES E780 GJENDJA 10/10
  Kompjutera

  SHITET LAPTOP FUJITSU E SERIES E780 GJENDJA 10/10

  SHITET LAPTOP FUJITSU E SERIES E780 INTEL(R) CORE(TM) i5 CPU M460 @ 2.53 GHz RAM 4 GB HDD 320GB

  Tiranë Dje, 16:16
  22.000 Lek
 • 3 foto
  SHITET LAPTOP-TABLET
  Kompjutera

  SHITET LAPTOP-TABLET

  LapTop-Tablet , i perdorur vetem 3 muaj . Cmimi i diskutueshem . Display 13.3'' - LCD IPS 1920x1080

  Tiranë Dje, 15:45
  220 €
 • 0 foto
  SUPER OFERTE @ MONITOR HP L231 23'' FULL HD
  Kompjutera

  SUPER OFERTE @ MONITOR HP L231 23'' FULL HD

  Super oferte monitor HP 23'' FULL HD Signal Input- DP,,DVI-D USB:2.0 x 3 Resolution:1920 x 1080 @ 6

  Tiranë Dje, 15:05
  75 €
 • 1 foto
  SUPER OFERTE! PC FUJITSU M720 E5-1620 3.6 GHZ,
  Kompjutera

  SUPER OFERTE! PC FUJITSU M720 E5-1620 3.6 GHZ,

  PC FUJITSU M720 CMIMI 379 EURO. (te rinj)

  Tiranë Dje, 15:05
  379 €
 • 3 foto
  LAPTOP DELL GJENDJE SUPER
  Kompjutera

  LAPTOP DELL GJENDJE SUPER

  DELL INSPIRON CORE I3 GEN 3 RAM 4GB HDD 500GB GRAFIKA 1.7GB ,BATERIA I MBAN 2-3ORE Shoqerohet me

  Tiranë Dje, 14:26
  18.000 Lek
 • 4 foto
  LENOVA YOGO TABEL HD+,16GB 2GB RAM 10.1
  Kompjutera

  LENOVA YOGO TABEL HD+,16GB 2GB RAM 10.1

  LENOVA YOGO TABEL HD+,16GB 2GB RAM 10.1 INCH WIFI SUPER TABELT Shoqerohet me karikues dhe kufje .Ga

  Tiranë Dje, 14:26
  15.000 Lek
 • 2 foto
  DESKTOP HP
  Kompjutera

  DESKTOP HP

  Shes desktop HP, monitori Samsung 17\".Shitet me te gjithe aksesoret.

  Tiranë Dje, 14:00
  80 €
 • 0 foto
  Intel Core 2 Duo E8400/4GB/320GB/1GB
  Kompjutera

  Intel Core 2 Duo E8400/4GB/320GB/1GB

  Kompjuter shum i mir per zyra, dhe lokale, INTEL CORE 2 DUO E8400 3.0GHz 4GB RAM DDR3 320GB HDD 6.0

  Tiranë Dje, 13:59
  60 Lek
 • 0 foto
  Desktop Core 2 Quad Q8200/8GB/500GB/1GB
  Kompjutera

  Desktop Core 2 Quad Q8200/8GB/500GB/1GB

  Intel Core 2 Quad Q8200 4 cores 8GB RAM DDR3 500GB HDD 7200RPM RADEON HD 5450 1GB DVD RW +/- Windows

  Tiranë Dje, 13:59
  100 €
 • 0 foto
  Gaming PC i3G3/8GB/500GB/2GBGT610
  Kompjutera

  Gaming PC i3G3/8GB/500GB/2GBGT610

  Intel Core i3 3220 G3 8GB Ram DDR3 500GB HD 6.0GBPS NVIDIA GT 610 2GB

  Tiranë Dje, 13:59
  150 Lek