Okazion gaming super super!

Çmimi: 299 Lek
Okazion gaming super super!

Detajet

Postuar
1 nëntor 2023 14:35
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Okazin okazion gaming pc!!
Krenaria gjermane lenovo s30
, procesor xeon e5-1620 v2 3,7 ghz quad core 8 thread shum te shpejt si per programe inxhinjerike dhe lojra
- 32 giga ram
- ssd 500 giga
- kard grafike ge force 1050-Ti 4 giga dedikuar ddr5
- Super okazion inpadegjuar 300 mij lek !!!!!
- Monitor me cmim prerencial ! Vetem whatsapp 0683804778