Shtesa per telefon celulare në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  XIAOMI MI BAND 2-3 (NEW BOX) 3000 & 4000 LEK R&R
  Shtesa per telefon celulare

  XIAOMI MI BAND 2-3 (NEW BOX) 3000 & 4000 LEK R&R

  Per me shume klikoni linkun e meposhtem! http://www.mi.com/en/miband2/ Ky produkt ka 2 muaj Garanc

  Tiranë Sot, 00:45
  25 €
 • 11 foto
  Likujdim total malli produkte elektronike oferte
  Shtesa per telefon celulare

  Likujdim total malli produkte elektronike oferte

  LIKUJDOHET I GJITHE MALLI PER PRODUKTE ELEKTRONIKE OFERTE ME CMIM NEN KOSTO, PER ARSYE MBYLLJE AKTIV

  Tiranë Dje, 21:42
  430.000 Lek
 • 1 foto
  Ekran i ri Per Samsung J3 2017
  Shtesa per telefon celulare

  Ekran i ri Per Samsung J3 2017

  Ekran i ri Per Samsung J3 2017

  Tiranë Dje, 21:35
  65 Lek
 • 1 foto
  boks me bluetooth
  Shtesa per telefon celulare

  boks me bluetooth

  Dyqani AMO Electronics 🚨🔊Degjoni muziken tuaj te preferuar me Bluetooth speaker 🔸Manuali i perdorim

  Tiranë Dje, 18:06
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Karikues Makine Per Celular Baseus, USB C 30W
  Shtesa per telefon celulare

  Karikues Makine Per Celular Baseus, USB C 30W

  Karikues Makine Per Celular Baseus, USB C 30W Karikuesi është i planifikuar për përdorim në makine

  Tiranë Dje, 15:35
  999 Lek
 • 10 foto
  Ekrane Origjinal per LG, SONY, HUAWEI
  Shtesa per telefon celulare

  Ekrane Origjinal per LG, SONY, HUAWEI

  Ekrane Origjinal per LG(LG-G2, LG-G3, LG-G4, LG-G5, LG-NEXUS 4, X POWER) , SONY(SONY Z, SONY Z1, SON

  Tiranë Dje, 15:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Super oferte. Pjese per iphone 6s
  Shtesa per telefon celulare

  Super oferte. Pjese per iphone 6s

  Ekran iphone 6s + altoparlant + boksi degjimit + baze karkimi + buton home vetem per 5500 Leke. Bli

  Tiranë Dje, 15:35
  5.500 Lek
 • 5 foto
  Ekrane origjinale per Xiaomi
  Shtesa per telefon celulare

  Ekrane origjinale per Xiaomi

  Xiaomi,Redmi 2, Redmi 3, Redmi 4A, Redmi 4X, Redmi note 2, Redmi Note 3, Redmi Note 4, Redmi Note 4x

  Tiranë Dje, 15:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fisha Karikimi Baseus Fast charger 50 cm
  Shtesa per telefon celulare

  Fisha Karikimi Baseus Fast charger 50 cm

  Kabell Karikimi Baseus Per modelet : iphone 5,iphone 5s, iphone 6, iphone 6s, iphone 6+, iphone 6s+

  Tiranë Dje, 15:34
  499 Lek
 • 0 foto
  Ekran Per Huawei Y5 2018
  Shtesa per telefon celulare

  Ekran Per Huawei Y5 2018

  Specifikimet e artikullit Gjendja e produktit : Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe

  Tiranë Dje, 15:34
  3.190 Lek
 • 6 foto
  Ekrane per Samsung S3,S4,S5,S6, S6edge, S7,S7 edge
  Shtesa per telefon celulare

  Ekrane per Samsung S3,S4,S5,S6, S6edge, S7,S7 edge

  Ekrane per Samsung S3,S4,S4 mini,S5,S6, S6edge, S7,S7 edge,S8, S8+, J1,J2,J3,J5,J7,A3,A5,Core plus,

  Tiranë Dje, 15:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Ekran Per Huawei Honor 6A
  Shtesa per telefon celulare

  Ekran Per Huawei Honor 6A

  Specifikimet e artikullit Gjendja e produktit : Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe

  Tiranë Dje, 15:33
  3.299 Lek
 • 0 foto
  Ekran Origjinal Per Huawei MATE 9
  Shtesa per telefon celulare

  Ekran Origjinal Per Huawei MATE 9

  Specifikimet e artikullit Gjendja e produktit : Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe

  Tiranë Dje, 15:32
  4.299 Lek
 • 0 foto
  Karte memorie Samsung 32 GB
  Shtesa per telefon celulare

  Karte memorie Samsung 32 GB

  Karte memorie e markes Samsung Me kapacitet 32GB. 10 Class Shpejtesia e leximit 95MB/s ndersa e lex

  Tiranë Dje, 15:29
  1.990 Lek
 • 0 foto
  Bluetooth Speaker Sony SRS-XB1
  Shtesa per telefon celulare

  Bluetooth Speaker Sony SRS-XB1

  Shitet Bluetooth Speaker Sony SRS-XB1 Ne kuti

  Tiranë Dje, 13:51
  70 €
 • 4 foto
  KASE 100% ORIGJINALE PER IPHONE 8 (POSTA FALAS)
  Shtesa per telefon celulare

  KASE 100% ORIGJINALE PER IPHONE 8 (POSTA FALAS)

  KASE 100% ORIGJINALE PER IPHONE 8 NE KASEN JANE TE GJITHA PJESET SIC NE FOTO NR 5 Transporti ne g

  Tiranë Dje, 13:31
  8.000 Lek
 • 0 foto
  EKRAN SAMSUNG NOTE 4 100% origjinal
  Shtesa per telefon celulare

  EKRAN SAMSUNG NOTE 4 100% origjinal

  EKRAN SAMSUNG NOTE 4 100% origjinal I HEQUR NA TELEFONI .Ne cmimi perfshihet dhe montini . Per me s

  Tiranë Dje, 13:31
  50 €
 • 0 foto
  Mini GPS Tracker
  Shtesa per telefon celulare

  Mini GPS Tracker

  Deshironi te dini vendodhjen e makines tuaj ne kohe reale, kjo eshte pajisja qe jua mundeson ! Insta

  Tiranë Dje, 13:30
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Ekran per iPhone 8
  Shtesa per telefon celulare

  Ekran per iPhone 8

  ➡️Super oferta😊 ➡️Cmimi : 4999 Leke ➡️Ekran per iPhone 8 Specifikimet e artikullit Gjen

  Tiranë Dje, 13:30
  4.999 Lek
 • 0 foto
  Ekran J3 2016
  Shtesa per telefon celulare

  Ekran J3 2016

  🎁🎉Super Oferte ! ➡️Bli ekranin J3 2016, merr xhamin mbrojtes dhurate 🤣 📲 Porosit tani ne 0422531

  Tiranë Dje, 13:30
  3.500 Lek
 • 0 foto
  Ekran Per Huawei Y6
  Shtesa per telefon celulare

  Ekran Per Huawei Y6

  Specifikimet e artikullit Gjendja e produktit : Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe

  Tiranë Dje, 13:30
  2.999 Lek
 • 0 foto
  Ekran origjinal per Huawei P20Lite
  Shtesa per telefon celulare

  Ekran origjinal per Huawei P20Lite

  Specifikimet e artikullit Gjendja e produktit : Artikulli eshte i ri, i papërdorur, i pa hapur dhe

  Tiranë Dje, 13:29
  3.499 Lek
 • 5 foto
  SERVIS I SPECIALIZUR DHE CMIMET ME KONKURUSE NE TR
  Shtesa per telefon celulare

  SERVIS I SPECIALIZUR DHE CMIMET ME KONKURUSE NE TR

  Ndrrime ekranesh Iphone Samsung Etj... Servise te ndryshme Zhbllokim/programim/ckodim Pervec Icloud

  Tiranë Dje, 12:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
   ?Servis-Nderrimi i Xhamave per IPhone dhe Samsun
  Shtesa per telefon celulare

  ?Servis-Nderrimi i Xhamave per IPhone dhe Samsun

  📌Servis-Nderrimi i Xhamave per IPhone dhe Samsung ✅ ✍️Super sherbim, Super Oferte 👉Xham mbro

  Tiranë Dje, 12:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Cigareelektronike
  Shtesa per telefon celulare

  Cigareelektronike

  Menyra me e mire per te len duhanin

  Tiranë Dje, 10:06
  2.500 Lek
 • 3 foto
  Kufje me bluetooth I7-Mini
  Shtesa per telefon celulare

  Kufje me bluetooth I7-Mini

  🎧Kufje me bluetooth I7-Mini 🔥Per vetem 1800 Leke ✅Kontabel per Iphone , Android , Tablet ✅ D

  Tiranë Dje, 08:58
  1.800 Lek
 • 0 foto
  Xham mbrojtes per XIAOMI MI MIX 6.4
  Shtesa per telefon celulare

  Xham mbrojtes per XIAOMI MI MIX 6.4

  Xham origjinal mbrojtes per telefon. XIAOMI MI MIX , me ekran te madh 6.4.

  Tiranë Dje, 08:07
  1.000 Lek
 • 3 foto
  Super oferte Xham mbrojtes per iphone
  Shtesa per telefon celulare

  Super oferte Xham mbrojtes per iphone

  shiten xhama mbrojtes me cmime shimice. Shiten Xhama mbrojtes per modelet e Iphone . Xhami eshte tep

  Tiranë 11 dhjetor 19:18
  200 Lek
 • 0 foto
  Apple AirPods
  Shtesa per telefon celulare

  Apple AirPods

  shes apple airpods ne gjendje te mire si te reja.

  Tiranë 11 dhjetor 13:20
  129 €
 • 6 foto
  COVER TE NDRYSHEM PER IPAD-TABLET MARKA ME CILES..
  Shtesa per telefon celulare

  COVER TE NDRYSHEM PER IPAD-TABLET MARKA ME CILES..

  COVER IPAD 1-2-3-4- TABLET DUKE FILLUAR NGA 700 LEK CASE LOGIC PLATINET MAXELL, ETJ 7 INCH - 8 INC

  Tiranë 11 dhjetor 12:32
  1.000 Lek
 • 1 foto
  PRINTER TERMIK & SCANER BARCODESH 6000 LEK
  Shtesa per telefon celulare

  PRINTER TERMIK & SCANER BARCODESH 6000 LEK

  Pranë R&R Compuer Services do të gjeni pajisje të përshtatshme për bar apo markete si: ➡️Mo

  Tiranë 11 dhjetor 10:30
  50 €
 • 0 foto
  KARIKUES DASH ORG ONE PLUS (SASI E LIMITUAR)
  Shtesa per telefon celulare

  KARIKUES DASH ORG ONE PLUS (SASI E LIMITUAR)

  R&R COMPUTER OFRON AKSESORE ORIGJINAL IPHONE & SAMSUNG & XIAOMI & ONE KUFJE ORG I

  Tiranë 11 dhjetor 10:21
  4.000 Lek
 • 0 foto
  APPLE AIRPODS ORIGJINALE (SASI E LIMITUAR) R&R
  Shtesa per telefon celulare

  APPLE AIRPODS ORIGJINALE (SASI E LIMITUAR) R&R

  APPLE AIRPODS ORIGJINAL (NE KUTI TE PAHAPUR) “R&R” Computer Service Rr Islam Alla Rr Kavaje

  Tiranë 11 dhjetor 10:19
  170 €
 • 3 foto
  CELLULARLINE ORG BLUETOOTH (SASI E LIMITUAR) R&R
  Shtesa per telefon celulare

  CELLULARLINE ORG BLUETOOTH (SASI E LIMITUAR) R&R

  KUFJE ORG CELLULARLINE (BLUETOOTH) SUPER CMIM! SUPER CILESI! GARANTUAR NGA R&R COMPUTER! ;)

  Tiranë 11 dhjetor 10:19
  2.000 Lek
 • 0 foto
  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER
  Shtesa per telefon celulare

  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER

  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER "R&R" Computer Service Rr Islam Alla Rr Kav

  Tiranë 11 dhjetor 10:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten kufje motorola s10-hd me wi-fi, bluetooth
  Shtesa per telefon celulare

  Shiten kufje motorola s10-hd me wi-fi, bluetooth

  Shiten kufje origjinale motorrola pa fish. Kufje jan shum praktike dhe perdoren me wifi ose bluetoo

  Tiranë 11 dhjetor 01:46
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Okazion!!! Karikues apple 45w 4000 leke i diskutue
  Shtesa per telefon celulare

  Okazion!!! Karikues apple 45w 4000 leke i diskutue

  https://www.bestbuy.com/site/apple-45w-magsafe-2-power-adapter-with-magnetic-dc-connector-white/5856

  Tiranë 10 dhjetor 11:46
  35 €
 • 0 foto
  Bateri samsung s3 i9300 e re 2850 mAH
  Shtesa per telefon celulare

  Bateri samsung s3 i9300 e re 2850 mAH

  Bateri samsung s3 i9300 e re

  Tiranë 10 dhjetor 11:27
  1.500 Lek
 • 0 foto
  AirPods 2, 190 euro
  Shtesa per telefon celulare

  AirPods 2, 190 euro

  Te reja.

  Tiranë 9 dhjetor 17:50
  190 €
 • 0 foto
  Kufje AKG origjinale
  Shtesa per telefon celulare

  Kufje AKG origjinale

  Kufjet jane te pa hapure marr nga samsung S9.

  Tiranë 9 dhjetor 14:43
  20 €
 • 5 foto
  PowerBank-solar charger.
  Shtesa per telefon celulare

  PowerBank-solar charger.

  PowerBank-solar charger me dopio panel (me rreze diellore)Xtorm 6000mAh.Cmimi 30 euro.Shkruani ne Wh

  Tiranë 9 dhjetor 09:58
  30 €
 • 0 foto
  Jbl Kufje 710 Everest
  Shtesa per telefon celulare

  Jbl Kufje 710 Everest

  Kufje JBL 710 Everest Profesionale Te pahapura nga Kutia Cel: 0692375366

  Tiranë 8 dhjetor 21:59
  200 €
 • 1 foto
  Mini kufje me bluetooth model s650
  Shtesa per telefon celulare

  Mini kufje me bluetooth model s650

  🎧Mini kufje me bluetooth model s650 📣Cilesi e zerit shume e paster HD. 🎸Mund te degjoni muzike deri

  Tiranë 8 dhjetor 20:30
  1.300 Lek
 • 3 foto
  PERFORCUES VALESH WIFI
  Shtesa per telefon celulare

  PERFORCUES VALESH WIFI

  🚀PERFORCUES VALESH WIFI Per 🔸BANESA & 🔸HOTELE 📲Deshironi te keni 🌐internet wifi falas ne shtep

  Tiranë 8 dhjetor 19:06
  3.500 Lek
 • 4 foto
  Mini kufje me bluetooth
  Shtesa per telefon celulare

  Mini kufje me bluetooth

  🔊Mini kufje me bluetooth model s650 📣Cilesi e zerit shume e paster HD. 🎸Mund te degjoni muzike deri

  Tiranë 8 dhjetor 19:05
  1.500 Lek
 • 0 foto
  KARIKUES ORIGJINAL SAMSUNG S6/7/8/9 NOTE 4/5/8/9
  Shtesa per telefon celulare

  KARIKUES ORIGJINAL SAMSUNG S6/7/8/9 NOTE 4/5/8/9

  Karikues 100% origjinal fast charge per te gjithe llojet e telefonave dhe tabletave samsung si edhe

  Tiranë 8 dhjetor 16:56
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Shes çante dore
  Shtesa per telefon celulare

  Shes çante dore

  Shes çante dore shum e forte dhe praktike.

  Tiranë 8 dhjetor 10:59
  1.200 Lek
 • 1 foto
  Kelluf per Samsung S7 edge
  Shtesa per telefon celulare

  Kelluf per Samsung S7 edge

  Kelluf mbrojtes per Samsung S7 edge.

  Tiranë 8 dhjetor 10:59
  700 Lek
 • 1 foto
  Kufje me bluetooth.
  Shtesa per telefon celulare

  Kufje me bluetooth.

  🔸Kufje me bluetooth. 🔸Degjoni muziken tuaj te preferuar kudo. 🔸Cilesi shume e lart e zerit 🔸Bateri t

  Tiranë 7 dhjetor 16:58
  1.800 Lek
 • 3 foto
  Portable wireless speaker jbl xtreme
  Shtesa per telefon celulare

  Portable wireless speaker jbl xtreme

  🔴portable wireless speaker jbl xtreme 🔥🔥Cmimi me oferte per vetem 2700 leke 📞Kontaktoni 0695667888 🔊

  Tiranë 6 dhjetor 18:22
  2.700 Lek