Shtesa per telefon celulare në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  045 54 55 56 numer Z MOBILE
  Shtesa per telefon celulare

  045 54 55 56 numer Z MOBILE

  Numer Z MOBILE 4G : 045 54 55 56 Qmimi 100 euro

  Prizren Sot, 08:33
  100 €
 • 0 foto
  Vala ipko 100 te dyte urgjent oferte
  Shtesa per telefon celulare

  Vala ipko 100 te dyte urgjent oferte

  shes vala ipko te dyte +38344-111-382 +38349-111-382 perkthimi ne post vala dhe ipko kontakti ne va

  Prishtinë Sot, 08:29
  100 €
 • 1 foto
  logitech g633 gaming pothujse te reja
  Shtesa per telefon celulare

  logitech g633 gaming pothujse te reja

  logitech g633 gaming pothujse te reja nuk kan shenja perdorimi

  Fushë Kosovë Sot, 07:57
  60 €
 • 11 foto
  Case per Iphone xs max original Spigen
  Shtesa per telefon celulare

  Case per Iphone xs max original Spigen

  Shitet case original firma Spigen Per iphone xs max Mbeshtet mbushjen me wifi E pershtatshme Mbroj

  Gjakovë Sot, 07:27
  25 €
 • 4 foto
  Shitet Batari me qant - Powerbank
  Shtesa per telefon celulare

  Shitet Batari me qant - Powerbank

  Shes powerbank original i vogel i pershtatshem per udhetim Bataria vjen me kabell si dhe qanten spe

  Gjakovë Sot, 07:27
  17 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy a5 2015 ekranin e thym per pjes
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung Galaxy a5 2015 ekranin e thym per pjes

  Shes galaxyn a5 2015 ekranin e thyn per pjes./

  Ferizaj Sot, 03:56
  25 €
 • 1 foto
  Shiten kufje motorola s10-hd me wi-fi, bluetooth
  Shtesa per telefon celulare

  Shiten kufje motorola s10-hd me wi-fi, bluetooth

  Shiten kufje origjinale motorrola pa fish. Kufje jan shum praktike dhe perdoren me wifi ose bluetoo

  Tiranë Sot, 02:46
  5.000 Lek
 • 0 foto
  Qark te SAMSUNG GALAXY S3
  Shtesa per telefon celulare

  Qark te SAMSUNG GALAXY S3

  Shesim qark SAMSUNG GALAXY S3 NEO Ne gjendje shume te mir . Shitja behet sepse kam nderuar telefon

  Kuçovë Sot, 02:25
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Bateri origjinale per iphone SE
  Shtesa per telefon celulare

  Bateri origjinale per iphone SE

  Shes baterin origjinale per iphone SE ne gjendje te rregullt, per me shume info kontakt ne tel

  Prishtinë Sot, 01:01
  25 €
 • 3 foto
  shkop(selfie stick) per d.kamera dhe gopro
  Shtesa per telefon celulare

  shkop(selfie stick) per d.kamera dhe gopro

  shkop(selfie stick) per kamera dixhitale,GoPro kamera,telefona mobil. shkopi eshte i ri. shkopi mome

  Mitrovicë Sot, 00:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ndegjojse per iphone
  Shtesa per telefon celulare

  ndegjojse per iphone

  ndegjojse per iphone jan origjinale te reja krejtesisht i kom hap veq me i provu qmimi 20 euro

  Mitrovicë Sot, 00:37
  20 €
 • 2 foto
  ndegjuese bluetooth BASEUS S09
  Shtesa per telefon celulare

  ndegjuese bluetooth BASEUS S09

  ndegjuese bluetooth BASEUS S09 super quality super bass qmimi 15 euro numrin e telefonit e dergoj me

  Mitrovicë Sot, 00:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kellef mbrojtes Samsung S8 Plus
  Shtesa per telefon celulare

  Kellef mbrojtes Samsung S8 Plus

  Shitet kellef mbrojtes per Samsung S8 Plus ne gjendje te mire. Kellefi eshte prej markave me te mira

  Tiranë Sot, 00:30
  1.700 Lek
 • 0 foto
  KARIKUES ORIGJINAL SAMSUNG S6/7/8/9 NOTE 4/5/8/9
  Shtesa per telefon celulare

  KARIKUES ORIGJINAL SAMSUNG S6/7/8/9 NOTE 4/5/8/9

  Karikues 100% origjinal fast charge per te gjithe llojet e telefonave dhe tabletave samsung si edhe

  Tiranë Sot, 00:16
  3.000 Lek
 • 4 foto
  Paisjet per hapjen e telefonave - Transport Gratis
  Shtesa per telefon celulare

  Paisjet per hapjen e telefonave - Transport Gratis

  Shes Paisjet per hapjen e telefonave te reja pa perdor, ne set komplet vine 22 paisje siq shihet ne

  Prishtinë Sot, 00:06
  10 €
 • 6 foto
  COVER TE NDRYSHEM PER IPAD-TABLET MARKA ME CILES..
  Shtesa per telefon celulare

  COVER TE NDRYSHEM PER IPAD-TABLET MARKA ME CILES..

  COVER IPAD 1-2-3-4- TABLET DUKE FILLUAR NGA 700 LEK CASE LOGIC PLATINET MAXELL, ETJ 7 INCH - 8 INC

  Tiranë Dje, 23:56
  1.000 Lek
 • 1 foto
  XIAOMI MI BAND 2-3 (NEW BOX) 3000 & 4000 LEK R&R
  Shtesa per telefon celulare

  XIAOMI MI BAND 2-3 (NEW BOX) 3000 & 4000 LEK R&R

  Per me shume klikoni linkun e meposhtem! http://www.mi.com/en/miband2/ Ky produkt ka 2 muaj Garanc

  Tiranë Dje, 23:52
  25 €
 • 1 foto
  PRINTER TERMIK & SCANER BARCODESH 6000 LEK
  Shtesa per telefon celulare

  PRINTER TERMIK & SCANER BARCODESH 6000 LEK

  Pranë R&R Compuer Services do të gjeni pajisje të përshtatshme për bar apo markete si: ➡️Mo

  Tiranë Dje, 23:51
  50 €
 • 0 foto
  KARIKUES DASH ORG ONE PLUS (SASI E LIMITUAR)
  Shtesa per telefon celulare

  KARIKUES DASH ORG ONE PLUS (SASI E LIMITUAR)

  R&R COMPUTER OFRON AKSESORE ORIGJINAL IPHONE & SAMSUNG & XIAOMI & ONE KUFJE ORG I

  Tiranë Dje, 23:51
  4.000 Lek
 • 3 foto
  CELLULARLINE ORG BLUETOOTH (SASI E LIMITUAR) R&R
  Shtesa per telefon celulare

  CELLULARLINE ORG BLUETOOTH (SASI E LIMITUAR) R&R

  KUFJE ORG CELLULARLINE (BLUETOOTH) SUPER CMIM! SUPER CILESI! GARANTUAR NGA R&R COMPUTER! ;)

  Tiranë Dje, 23:48
  2.000 Lek
 • 0 foto
  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER
  Shtesa per telefon celulare

  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER

  AIRPODS APPLE EUROPIAN 170 EURO R&R COMPUTER "R&R" Computer Service Rr Islam Alla Rr Kav

  Tiranë Dje, 23:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet numri
  Shtesa per telefon celulare

  Shitet numri

  Shes numrin 049315-325

  Pejë Dje, 23:43
  60 €
 • 0 foto
  APPLE AIRPODS ORIGJINALE (SASI E LIMITUAR) R&R
  Shtesa per telefon celulare

  APPLE AIRPODS ORIGJINALE (SASI E LIMITUAR) R&R

  APPLE AIRPODS ORIGJINAL (NE KUTI TE PAHAPUR) “R&R” Computer Service Rr Islam Alla Rr Kavaje

  Tiranë Dje, 23:37
  170 €
 • 1 foto
  USB flash 32 GB + OTG Adapter për telefona Android
  Shtesa per telefon celulare

  USB flash 32 GB + OTG Adapter për telefona Android

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:21
  6 €
 • 0 foto
  Micro SD 32 GB
  Shtesa per telefon celulare

  Micro SD 32 GB

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:21
  6 €
 • 0 foto
  Samsung Micro SD 32 GB 95 MB/s Ultra HD
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung Micro SD 32 GB 95 MB/s Ultra HD

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:21
  10 €
 • 0 foto
  Samsung Micro SD XC 64 GB 100 MB/s U3 Ultra HD 4K
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung Micro SD XC 64 GB 100 MB/s U3 Ultra HD 4K

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:21
  18 €
 • 0 foto
  Samsung Micro SD 128 GB 100 MB/s U3 Ultra HD 4K
  Shtesa per telefon celulare

  Samsung Micro SD 128 GB 100 MB/s U3 Ultra HD 4K

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:21
  30 €
 • 0 foto
  Micro SD 16 GB
  Shtesa per telefon celulare

  Micro SD 16 GB

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:21
  5 €
 • 0 foto
  Lexues i Micro SD kartelave
  Shtesa per telefon celulare

  Lexues i Micro SD kartelave

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:21
  1 €
 • 0 foto
  Micro SD Toshiba 16 GB me ultrashpejtësi 90 MB/s
  Shtesa per telefon celulare

  Micro SD Toshiba 16 GB me ultrashpejtësi 90 MB/s

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:21
  7 €
 • 1 foto
  USB flash 16 GB + OTG Adapter për telefona Android
  Shtesa per telefon celulare

  USB flash 16 GB + OTG Adapter për telefona Android

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:21
  5 €
 • 0 foto
  Micro SD 32 GB
  Shtesa per telefon celulare

  Micro SD 32 GB

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:21
  7 €
 • 0 foto
  Micro SD Kingston 32 GB, me ultrashpejtësi 45 MB/s
  Shtesa per telefon celulare

  Micro SD Kingston 32 GB, me ultrashpejtësi 45 MB/s

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:20
  9 €
 • 0 foto
  Sandisk OTG USB Dual Drive 32GB, 3.0, 150 MB/s
  Shtesa per telefon celulare

  Sandisk OTG USB Dual Drive 32GB, 3.0, 150 MB/s

  Produkti është i ri dhe në paketim hermetik nga fabrika. Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shit

  Prizren Dje, 23:20
  12 €
 • 0 foto
  SanDisk Micro SD 16 GB
  Shtesa per telefon celulare

  SanDisk Micro SD 16 GB

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:20
  6 €
 • 0 foto
  SanDisk Micro SD 32 GB
  Shtesa per telefon celulare

  SanDisk Micro SD 32 GB

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:20
  9 €
 • 0 foto
  SanDisk Micro SD 64 GB, 80 MB/s
  Shtesa per telefon celulare

  SanDisk Micro SD 64 GB, 80 MB/s

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:20
  15 €
 • 0 foto
  SanDisk Micro SD 8 GB
  Shtesa per telefon celulare

  SanDisk Micro SD 8 GB

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:20
  4 €
 • 0 foto
  Micro SD Kingston 128 GB, 80 MB/s
  Shtesa per telefon celulare

  Micro SD Kingston 128 GB, 80 MB/s

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:20
  30 €
 • 0 foto
  Micro SD Kingston 16 GB, me ultrashpejtësi 45 MB/s
  Shtesa per telefon celulare

  Micro SD Kingston 16 GB, me ultrashpejtësi 45 MB/s

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:20
  6 €
 • 0 foto
  Micro SD Kingston 64 GB, me ultrashpejtësi 45 MB/s
  Shtesa per telefon celulare

  Micro SD Kingston 64 GB, me ultrashpejtësi 45 MB/s

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:20
  16 €
 • 0 foto
  Sandisk OTG USB Dual Drive 16 GB, 3.0, 130 MB/s
  Shtesa per telefon celulare

  Sandisk OTG USB Dual Drive 16 GB, 3.0, 130 MB/s

  Produkti është i ri dhe në paketim hermetik nga fabrika. Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shit

  Prizren Dje, 23:20
  9 €
 • 0 foto
  Micro SD Kingston 8 GB
  Shtesa per telefon celulare

  Micro SD Kingston 8 GB

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:20
  4 €
 • 0 foto
  Micro SD Kingston 16 GB, me ultrashpejtësi 80 MB/s
  Shtesa per telefon celulare

  Micro SD Kingston 16 GB, me ultrashpejtësi 80 MB/s

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:20
  6 €
 • 0 foto
  Sandisk OTG USB Dual Drive 16GB, 3.0, 130 MB/s
  Shtesa per telefon celulare

  Sandisk OTG USB Dual Drive 16GB, 3.0, 130 MB/s

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:20
  9 €
 • 0 foto
  SanDisk Micro SD 128 GB
  Shtesa per telefon celulare

  SanDisk Micro SD 128 GB

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:20
  29 €
 • 0 foto
  Micro SD Toshiba 32 GB, me ultrashpejtësi 100 MB/s
  Shtesa per telefon celulare

  Micro SD Toshiba 32 GB, me ultrashpejtësi 100 MB/s

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:19
  8 €
 • 0 foto
  USB OTG adapter për telefona me Android
  Shtesa per telefon celulare

  USB OTG adapter për telefona me Android

  Ky është çmim i shitjes me pakicë. Për shitje me shumicë na kontaktoni në numrin e telefonit dhe të

  Prizren Dje, 23:19
  1 €
 • 11 foto
  Dual USB EU Adapter Fast Ch iPhoneX78 + Cable
  Shtesa per telefon celulare

  Dual USB EU Adapter Fast Ch iPhoneX78 + Cable

  Dual USB Fast Charging iPhone X 7 8 iPad Xiaomi Huawei EU Adapter + Cable USB Type-C, MicroUSB D

  Prishtinë Dje, 22:10
  11 €