Kategoria

Çmimi

Vendi

 • MOTOROLA XT 910 BATTERY

  MOTOROLA XT 910 BATTERY

  SHITEN BATERITE E KETYRE LLOJEVE JU MIREPRESIM

  Me Marrveshje
  Gjilan
  Dje, 00:16
 • Okazion celular Range Rover& Land Rover 2015

  Okazion celular Range Rover& Land Rover 2015

  Okazion !! Celular Range Rover & Land Rover 2015 . I ri bashke me kutine origjinale , mund te perdoret edhe si karikus x cfardo lloj telefoni tjeter fale baterise shume te fuqishme qe ka 5000mAh.

  9.999 Lek
  Tiranë
  24 qershor 21:16
 • Karikues me vale per Samsung S6 Galaxy

  Karikues me vale per Samsung S6 Galaxy

  Karikues me vale per Samsung S6 Galaxy . sapo e vendos siper, telefoni fillon karikohet vet. E paperdorur. Sjelle dhurate nga Amerika. E shes 1.000 leke. Whats’app, Viber, SMS, TEL, 069 2793 560 Ti

  1.000 Lek
  Tiranë
  24 qershor 20:16
 • Adaptor Wireless Charger Qi per te gjithe Ajfonet

  Adaptor Wireless Charger Qi per te gjithe Ajfonet

  Adaptori i holle ngjyre e bardhe i cili ben kthimin ne karikim wireless te ketyre telefonave Ajfone 5SE/5C/5S/5/6S/6/6P/7P/7 edhe te Aipadeve etj Tashme me karikimin warles karikoni telefonin ose tab

  700 Lek
  Tiranë
  24 qershor 19:17
 • Ekran per Samsung Note 4

  Ekran per Samsung Note 4

  Shitet ekran per samsung note 4. Cmimi 100 € I diskutueshem

  100 €
  Shkodër
  24 qershor 19:16
 • Qark LG G3

  Qark LG G3

  shes qark lg G3 me marrveshje

  Me Marrveshje
  Shkodër
  24 qershor 16:16
 • Samsung s6 edge ekran

  Samsung s6 edge ekran

  Shes ekranin per Samsung s6 Edge gllanc i ri osht

  90 €
  Gjilan
  24 qershor 14:16
 • Lg g3 Si Punon Qarku

  Lg g3 Si Punon Qarku

  Shitet per pjes , ekranin e ka ne gjendje shum te mir pervec qarkut qe nk i punon ...

  100 Lek
  Tiranë
  24 qershor 00:16
 • Ndegjuese me Bluetooth, pa tel, te reja

  Ndegjuese me Bluetooth, pa tel, te reja

  Ndegjuese të papërdorura të cilat lidhen me Bluetooth dhe nuk kan tel për lidhje sikurse ato të zakonshmet. Ato mund të përdoren në largësi nga telefoni ku marrin muzikën. Mund të përdoren për gjitha

  16 €
  Mitrovicë
  23 qershor 23:16
 • 2 Tablet Havit

  2 Tablet Havit

  Shiten dy tablet Havit per pjese Dyte i kane pllakat e djegura njerit i punon ekrani,touchi,bateria dhe munden me ju marr butonat per za dhe dhezje i ka te ruajtura (15€ komplet) Tjetrit i punon ekran

  25 €
  Fushë Kosovë
  23 qershor 20:18
 • iphone im zoti 7 është për shitje në të përballues

  iphone im zoti 7 është për shitje në të përballues

  iphone im zoti 7 është për shitje në çmim të volitshme Ajo vjen me ngarkues dhe kabllo të dhënave dhe kufje Gjithashtu mollë

  300 €
  Kaçanik
  23 qershor 19:16
 • Shes kartel telefoni

  Shes kartel telefoni

  Shes numrin shum i leht 044-95-96-91 sipas marrveshjes

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  23 qershor 18:18
 • Adapter USB per vetur per me mbush telefonin

  Adapter USB per vetur per me mbush telefonin

  Adapter USB per vetur per me mbush telefonin Kodi i produktit:D710849 Ky mbushes origjinal nga Philips me dy dalje USB eshte i paisun me mbrojtje dhe perdoret per mbushje te telefonave Iphone, Samsu

  8 €
  Prishtinë
  23 qershor 16:19
 • GPU ATI RADEON 6450 1 GB DDR3

  GPU ATI RADEON 6450 1 GB DDR3

  KARTË GRAFIKE ATI RADEON HD 6450 1 GB DDR3...

  30 €
  Tiranë
  23 qershor 12:40
 • PowerBank Remax 2600 mAh

  PowerBank Remax 2600 mAh

  Powerbank Remax 2600mAh Kontaktoni ne Whatsapp per porosi +355 699769593 Dergimi ne Gjithe Shqiperine & Kosoven Paguaj Cash kur merr produktin! Faleminderit!

  990 Lek
  Tiranë
  23 qershor 12:17
 • Syze Virtual Reality REMAX Fantasyland 3D VR Box

  Syze Virtual Reality REMAX Fantasyland 3D VR Box

  Per porosi kontaktoni ne whatsapp: +355 699769593 Porosit Online & Paguaj kur merr produktin Dergimi ne gjithe Shqiperine & Kosoven E perbere nga material shume i forte plastik dhe shume rez

  2.190 Lek
  Tiranë
  23 qershor 12:17
 • Shes Nr-VALA - Tel 044-511-591

  Shes Nr-VALA - Tel 044-511-591

  044-511-591 kont. tel.. vib..+38649958869

  140 €
  Prishtinë
  23 qershor 10:24
 • Letkon

  Letkon

  Letkon xytronik 45 w, eshte shum pak i perdorur punon perfekt, e heki sepse sme hyn ne punë Vet e kam ble 70 euro

  50 €
  Gjakovë
  23 qershor 00:26
 • Pjes Mbajtse për Telefon

  Pjes Mbajtse për Telefon

  Pjes Mbajtse per Telefon , Qe vendoset Nvetur per rrugë të gjata , SHERBEN per Gjith telefonat , E pershtatshme per NAVIGACION, Spote,Muzika, Youtube , per me shumShkruni nviber +37744576761

  15 €
  Gjilan
  23 qershor 00:16
 • Ekran+shirit dhe mekanizem per nokia 8800 sirocco

  Ekran+shirit dhe mekanizem per nokia 8800 sirocco

  Ekrana me shirita komplet me mekanizem me camer dhe me ndegjuese komplet per nokia 8800 sirocco apo zipo ,ekranat jan refourbished ne gjendje perfekte si te ri , bejn per sirocco per zipo 8800 , pjese

  40 €
  Prishtinë
  23 qershor 00:16
 • Pjes Mbajtse për Telefon

  Pjes Mbajtse për Telefon

  Pjes Mbajtse per Telefon , Qe vendoset Nvetur per rrugë të gjata , SHERBEN per Gjith telefonat , E pershtatshme per NAVIGACION, Spote,Muzika, Youtube , per me shumShkruni nviber +37744576761

  15 €
  Gjilan
  23 qershor 00:16
 • VR- Pajisje per shikimin e videove ne formen 3D

  VR- Pajisje per shikimin e videove ne formen 3D

  Virtual Reality Pajisje per shikimin e videove ne menyren me te afert te asaj reale.

  5 €
  Prishtinë
  22 qershor 21:16
 • HTC Desire500

  HTC Desire500

  telefoni eshte i prishur eshte ne shitje vetem per pjeset e jashtme sepse pjesa harduerike nuk punon!!!

  20 €
  Prizren
  22 qershor 18:27
 • Shitet Numri Vala 044 67 67 44

  Shitet Numri Vala 044 67 67 44

  Shes numrin e vales 044 67 67 44

  250 €
  Prishtinë
  22 qershor 14:35
 • Shes gjera te ndryshme me EXTRA qmime

  Shes gjera te ndryshme me EXTRA qmime

  Shes gjera te ndryshme me EXTRA qmime: USB(128Gb)per Pc,Lp etj...35Euro. Case(4,4S,6,6S,6+,6S+)me qmime te ndryshme sasia e limituar.Scary mask(5 copa),qmimi per 1 eshte 2.50cent nese i merr te gjitha

  Me Marrveshje
  Kamenicë
  22 qershor 10:24
 • Numri IPKO  049 822 227      50 Euro

  Numri IPKO 049 822 227 50 Euro

  049 822 227 50 Euro

  50 €
  Prishtinë
  22 qershor 03:17
 • Numri IPKO 043 554 556  70 Euro

  Numri IPKO 043 554 556 70 Euro

  043 554 556

  70 €
  Prishtinë
  22 qershor 03:17
 • Numri IPKO 043 555 525 100 Euro

  Numri IPKO 043 555 525 100 Euro

  043 555 525 100 E

  100 €
  Prishtinë
  22 qershor 03:17
 • CASE,FOTROLL&KULETE per LG G2 origjinsle t'reja

  CASE,FOTROLL&KULETE per LG G2 origjinsle t'reja

  Case,fotroll,kulete per LG G2 Origjinale Shih foto! Tel&sms&viber +38649 600 449

  17 €
  Prizren
  22 qershor 00:26
 • Shes tablet

  Shes tablet

  Tablet me ekran te thyer mund te behet ose per pjes cmimi 40 lek

  40 Lek
  Durrës
  21 qershor 20:31
 • Shes tablet

  Shes tablet

  Shes tablet me ekran te thyer mund te behet ose per pjes 40 lek

  40 Lek
  Durrës
  21 qershor 20:31
 • Sony Bluetooth Headset Per Telefon I Bardhe

  Sony Bluetooth Headset Per Telefon I Bardhe

  Sony Bluetooth Headset Per Telefon I Bardhe Kodi i produktit: F695883 ________________________________________SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e K

  28 €
  Deqan
  21 qershor 19:31
 • Metal Detector

  Metal Detector

  Metal Detector

  Me Marrveshje
  Fier
  21 qershor 17:18
 • Ekrane Origjinal IPHONE 6s Black TECH TRONIC STORE

  Ekrane Origjinal IPHONE 6s Black TECH TRONIC STORE

  LCD Origjinal Iphone 6s Black Adresa: Rr "Muhamed Gjollesha", perballe Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit (tek stacioni ri i Unazes). ☎️:0674000067 📧:support@techtronic.info #Superoffers #T

  11.900 Lek
  Tiranë
  21 qershor 13:20
 • IPHONE 5S I RI ME ICLOUD TECH TRONIC STORE

  IPHONE 5S I RI ME ICLOUD TECH TRONIC STORE

  Shitet Iphone 5s Gold me Icloud per pjese Adresa: Rr "Muhamed Gjollesha", perballe Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit (tek stacioni ri i Unazes). ☎️:0674000067 📧:support@techtronic.info #Su

  10.000 Lek
  Tiranë
  21 qershor 13:18
 • Shes USB-OTG 64gb i ri,ne kuti

  Shes USB-OTG 64gb i ri,ne kuti

  shes usb- otg I ri 64 gb asht edhe usb per kompjuter edhe per telefon mun bart foto video e qdo document kur te mbushet telefoni veq I bart ne ta dhe e shliron telefonin pastaj ose mun I qet ne pc ose

  23 €
  Skënderaj
  21 qershor 13:16
 • FOTROLL ~BMW .M3~ PER IPHONE *6-6S

  FOTROLL ~BMW .M3~ PER IPHONE *6-6S

  SHES FOTROLL MBROJTSE PER IPHON ""6"" ORIGJINAL BMW.. m3 FOTROLL ORIGJINAL BMW M3.ME LOGO DHE MBYLLJE MAGNETI. NGJYRA E ZEZE DHE HIRI MATERIALI 100% LEKUR E FORTE DHE KARBON ..FOTROLLA ESHT E RE PA P

  22 €
  Prishtinë
  21 qershor 12:27
 • Adapter per telefon mobil

  Adapter per telefon mobil

  Adapter per telefon mobil Kodi i produktit: D838533 Mundeson lidhjen e nje USB Stikut ne telefon, pa pasur nevoje me u lidhe me PC per bartjen e fotografive, Video dhe te dhenave tjera. Perdoret per

  4 €
  Prishtinë
  21 qershor 11:19
 • circullar

  circullar

  Circullari punon, ja kam ndreq do kom drurit. 1 jav garanci

  30 €
  Gjilan
  21 qershor 11:17
 • Shitet numri 045 557 999 (i paperdorur)

  Shitet numri 045 557 999 (i paperdorur)

  Shitet numri i ri 045 557 999 numri eshte i paperdorur ende ne paket dhe vjen me 3€ mbushje Kontakt : +377 45 554 869 (viber)

  Me Marrveshje
  Podujevë
  20 qershor 21:34
 • VIVANCO degjuese veshi per muzik ne telefon

  VIVANCO degjuese veshi per muzik ne telefon

  VIVANCO degjuese veshi per muzik ne telefon Kodi i produktit: V32254 Keto STEREO degjuse veshi IN EAR nga Vivanco qe jane te pershtatshme per telefon mobil me EXTRA BASS. Konektimi 3,5mm stereo qe k

  4 €
  Prishtinë
  20 qershor 17:19
 • Mbushes adapter me 2 x USB 2000mA

  Mbushes adapter me 2 x USB 2000mA

  Mbushes adapter me 2 x USB 2000mA. Me kete adaptor mund te lidhen shume aparate te ndryshme si IPHONE, Fotoaparate dhe paisje te tjera qe kan dalje me USB. Kodi 9757069. _____________________________

  14 €
  Prishtinë
  20 qershor 16:33
 • Adapter origjinal per telefon Samsung Galaxy S6

  Adapter origjinal per telefon Samsung Galaxy S6

  Adapter origjinal per telefon Samsung Galaxy S6 me e lidh me TV Kodi i produktit:F694917 Adapter origjinal per telefon Samsung Galaxy S6 me e lidh me TV _______SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 1

  38 €
  Prishtinë
  20 qershor 16:33
 • bateri e pa përdorur LG BL-53YH

  bateri e pa përdorur LG BL-53YH

  bateri e pa përdorur LG BL-53YH Në qese të pa hapur

  10 €
  Prizren
  20 qershor 16:17
 • AKSION Bateri origjinale per telefon Samsung G..

  AKSION Bateri origjinale per telefon Samsung G..

  AKSION! Cmimi i meparshem : 24 euro Sasi e limituar!! Bateri origjinale per telefon Samsung Galaxy GH43-03539A. Kodi 7766080. ________________________________________ SPECIALE!! Artikujt ne vlere

  16 €
  Prishtinë
  20 qershor 15:23
 • Mbushes telefoni per Samsung origjinal ETA-U90EBE

  Mbushes telefoni per Samsung origjinal ETA-U90EBE

  Mbushes telefoni per Samsung origjinal ETA-U90EBEGSTD Me kete mbushes origjinal Samsung qe posedon 2 amper kapacitet, mundeni telefonin tuaj intelegjent Samsung per nje kohe te shkurt ta mbusni. Pr

  22 €
  Prishtinë
  20 qershor 15:18
 • Adapter per bateri Nikon  EN-EL15 LS2715

  Adapter per bateri Nikon EN-EL15 LS2715

  Adapter per bateri Nikon EN-EL15 LS2715 Kodi i produktit: 6111590 _____________SPECIALE!! Artikujt ne vlere permbi 100euro, posta eshte gratis per te gjitha qytetet e Kosoves, Nese porositni artiku

  28 €
  Prishtinë
  20 qershor 15:18
 • Kabell adapter HDMI me micro USB per S2

  Kabell adapter HDMI me micro USB per S2

  AKSION! Cmimi i meparshem : 20 euro Ky artikull eshte ne zbritje 51% Kabell adapter HDMI me micro USB per Galaxy S2/HTC Kodi i produktit: D368053 Kablli MHL HDMI mundson Smart telefonat Galaxy S2 d

  10 €
  Prishtinë
  20 qershor 14:25
 • Gume Speciale Antistatike Per Smartfone Dhe Tablet

  Gume Speciale Antistatike Per Smartfone Dhe Tablet

  Gume Speciale Antistatike Per Smartfone Dhe Tablet Kodi i produktit: G528141 ESD shtres speciale antistatike me madhsi 43x29CM qe eshte ne set me kabell 1,5m gjatsi. Kjo gume speciale me hapsira te i

  65 €
  Prishtinë
  20 qershor 14:23
 • DYQAN - SERVIS -CELULARESH

  DYQAN - SERVIS -CELULARESH

  SHITET AKTIVITETI DYQAN TELEFONASH ME KLIENTELE TE RREGULLT- ME GJITH PAISJET QE KA NJE SERVIS - ME SHUME PJESE TE PERDORURA DHE TE REJA - ESHTE NE GJENDJE PUNE CMIMI NE VARESI TE MARRVESHJES ! ADR

  Me Marrveshje
  Durrës
  20 qershor 12:26