Shtepiza loje
Tiranë

Shtepiza loje në shitje në Tiranë

 • 3 foto
  Shitet Ps4+1 Leva + 3Lojraj
  Shtepiza loje

  Shitet Ps4+1 Leva + 3Lojraj

  shitet Ps4 ne gjendje te shkelqyer ka 1 leve dhe 3 lojra disk

  Tiranë 4 korrik 20:04
  27.000 Lek
 • 3 foto
  Playstation 3 Slim 300 GB ME TSIP
  Shtepiza loje

  Playstation 3 Slim 300 GB ME TSIP

  3 leva 20 lojra ethe instaloi sto loi se toni Shitet për arsyje mos përdorimi se mora ps4 (pro 18

  Tiranë 15 maj 15:31
  150 €
 • 1 foto
  PS3
  Shtepiza loje

  PS3

  Shitet ps3 80GB me nje leve,per arsye mosperdorimi. Mund te shkarkoni lojra sipas deshires.

  Tiranë 31 gusht 13:33
  160 Lek
 • 0 foto
  Ps3
  Shtepiza loje

  Ps3

  Shitet per arsye mosperdorimi. Shkruani ne wp 0695326348

  Tiranë 31 gusht 13:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ps4 9 lojera 1 leve
  Shtepiza loje

  ps4 9 lojera 1 leve

  red dead redmption,overwatch,gta,shadow of mordor,eyes of heaven,minecraft,black ops 3,fifa,fortnite

  Tiranë 24 korrik 13:13
  380 €
 • 2 foto
  Ps3
  Shtepiza loje

  Ps3

  Shitet PS3 ne gjendje shum te mir pune.80gb.Me nje leve dhe disa lojra te rregjistruara dh te gjitha

  Tiranë 31 janar 23:05
  20.000 Lek
 • 2 foto
  XBOX ONE S 500Gb + 7 lojra
  Shtepiza loje

  XBOX ONE S 500Gb + 7 lojra

  XBOX ONE S 500gb me 1 leve dhe lojrat jane COD BO4 , COD BO3 , Assassins Creed Odyssey, Forza Horizo

  Tiranë 30 tetor 21:15
  350 €