Elektronikë
Tiranë

Elektronikë në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  MACBOOK PRO LATE 2018 (NE KUTI TE PAHAPUR) 15 INC
  Kompjutera

  MACBOOK PRO LATE 2018 (NE KUTI TE PAHAPUR) 15 INC

  CPU i7 2.9 GHZ QUAD CORE MEM 16 GB DDR4 HDD 500 SSD GPU IRIS PRO 550 GPU ATI PRO X560 4GB DEDIKUA

  Tiranë 11 dhjetor 10:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SAMSUNG NOTE 8 (SI I RI) JO REFURBISH! R&R
  Telefona celulare

  SAMSUNG NOTE 8 (SI I RI) JO REFURBISH! R&R

  Per me shume klikoni linkun e meposhtem! SAMSUNG NOTE 8 (SI I RI) JO REFURBISH! https://www.gsmar

  Tiranë 11 dhjetor 10:13
  400 €
 • 5 foto
  Boks per muzike me Bluetooth
  Audio / CD / Stereo

  Boks per muzike me Bluetooth

  Boks per muzike me Bluetooth. Bluetooth Speaker me karrikim. I ri dhe I paperdorur. Ka shume ze dhe

  Tiranë 11 dhjetor 10:09
  1.200 Lek
 • 0 foto
  Shitet iPhone 8 Plus si i Ri 800€
  Telefona celulare

  Shitet iPhone 8 Plus si i Ri 800€

  Shitet iPhone 8 Plus 256gb i Bardh. Gjendja perfekte. i mbajtur me cover case q n fillim. Xham mbeoj

  Tiranë 11 dhjetor 09:10
  800 €
 • 1 foto
  Note 2
  Telefona celulare

  Note 2

  Ne gjendje te mir

  Tiranë 11 dhjetor 09:00
  100 Lek
 • 7 foto
  XIAOMI REDMI NOTE 7 3/32 & 4/64 TE RINJ NE KUTI
  Telefona celulare

  XIAOMI REDMI NOTE 7 3/32 & 4/64 TE RINJ NE KUTI

  Xiaomi Redmi Note 7 te rinj ne kuti versioni origjinal europian <<<GLOBAL VERSION>>&g

  Tiranë 11 dhjetor 08:53
  30.000 Lek
 • 1 foto
  Shiten kufje motorola s10-hd me wi-fi, bluetooth
  Shtesa per telefon celulare

  Shiten kufje motorola s10-hd me wi-fi, bluetooth

  Shiten kufje origjinale motorrola pa fish. Kufje jan shum praktike dhe perdoren me wifi ose bluetoo

  Tiranë 11 dhjetor 01:46
  5.000 Lek
 • 6 foto
  BOKSE KEF Q30
  Audio / CD / Stereo

  BOKSE KEF Q30

  Shiten çift boksesh kef q30 125 wat 6 ohm. Bokset jane ne gjendje shume te mire dhe shum cilesore. S

  Tiranë 11 dhjetor 00:05
  100 €
 • 2 foto
  Shitet Hawei p9 , 32 GB , ose nderrohet
  Telefona celulare

  Shitet Hawei p9 , 32 GB , ose nderrohet

  Shitet Hawei p9 , Gjendja 9/10

  Tiranë 10 dhjetor 23:06
  250 Lek
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S8 Plus
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8 Plus

  Smart Phone Samsung Galaxy S8 Plus. Në gjendje shumë të mirë. Eshtë përdorur vetëm disa muaj. Shitet

  Tiranë 10 dhjetor 22:45
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Shtet samsung j3 2017
  Telefona celulare

  Shtet samsung j3 2017

  Ne kushte shume te mirs Shitet 75 euro 0697256638

  Tiranë 10 dhjetor 22:09
  75 €
 • 2 foto
  Shitet PS3 Super Slim 500 GB HDD+2 doreza+timon
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet PS3 Super Slim 500 GB HDD+2 doreza+timon

  Shitet PS3 Super Slim 500 Gb HDD Shitet per arsye mos perdorimi me te gjitha pajisjet dhe kabllat pe

  Tiranë 10 dhjetor 21:35
  230 Lek
 • 4 foto
  iPhone 5s
  Telefona celulare

  iPhone 5s

  iPhone 5s Shume pak i perdorur , 32 gb me 8 cikle karikimi. Me iOS 12.3 Si i ri . (120 pa karikues

  Tiranë 10 dhjetor 21:35
  117 €
 • 2 foto
  Iphone 7 Plus 128 Gb
  Telefona celulare

  Iphone 7 Plus 128 Gb

  Shutet Iphone 7 plus 128 gb ne gjendje shume te mire,me shenja minimale perdorimi

  Tiranë 10 dhjetor 21:27
  42.000 Lek
 • 11 foto
  Amplifikator Marantz - Model Twenty Seven
  Audio / CD / Stereo

  Amplifikator Marantz - Model Twenty Seven

  Ne gjendje shume te mire estetike dhe funksionale

  Tiranë 10 dhjetor 20:19
  800 €
 • 2 foto
  PsP
  Lojra per PC / Videolojra

  PsP

  PsP e Bardh E Mirmbajtur Pa Karikus Me Nje Loj Me Kart Memorie me Fish Per Internet...

  Tiranë 10 dhjetor 18:23
  50 Lek
 • 1 foto
  Nokia
  Telefona celulare

  Nokia

  I paster

  Tiranë 10 dhjetor 18:06
  9.000 Lek
 • 7 foto
  Asus Republic of Gamers G750JX - OKAZION
  Kompjutera

  Asus Republic of Gamers G750JX - OKAZION

  Laptopi ne gjendje perfekte, i blere ne amerike, perdorur shume pak, disponon kutine origjinale. -

  Tiranë 10 dhjetor 17:55
  700 €
 • 1 foto
  MONITOR SAMSUNG PERFEKT 22 INCH -- Cmim i diskutue
  Pjese per kompjuter

  MONITOR SAMSUNG PERFEKT 22 INCH -- Cmim i diskutue

  MONITOR SAMSUNG PERFEKT 22 INCH -- Cmim i diskutueshem--

  Tiranë 10 dhjetor 17:52
  55 €
 • 3 foto
  Xbox 360
  Lojra per PC / Videolojra

  Xbox 360

  Shes nje konzolate Xbox360.Ne nje gjendje te mirembajtur,pa cip,nje leve kontrolli,te gjith kabllot

  Tiranë 10 dhjetor 17:48
  275 €
 • 4 foto
  Salle interneti
  Kompjutera

  Salle interneti

  8 kompjutera 1 printer t bashkangjutura me karriget dhe tavolinat plus dhe frigoriferi 0666074476

  Tiranë 10 dhjetor 17:46
  950 €
 • 8 foto
  INSTALOJM LOJRA PER CDO MODEL PS3 &PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  INSTALOJM LOJRA PER CDO MODEL PS3 &PS4

  INSTALIME LOJRASH LOJRA PS4 PUBG THE CREW 2 NEED FOR SPEED PAYBACK FIFA 19 PRO EVOLUTION 19 + update

  Tiranë 10 dhjetor 17:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  iPhone 6 NOTE 5, SAMSUNG S6
  Telefona celulare

  iPhone 6 NOTE 5, SAMSUNG S6

  -IPHONE 4S I BARDHE PERFEKT= 100 EURO HTC ONE M9 32GB SILVER/GOLD= 290 EURO SI I RI SAMSUNG S6 I

  Tiranë 10 dhjetor 16:20
  400 Lek
 • 1 foto
  SERVER Dell T110 II
  Kompjutera

  SERVER Dell T110 II

  CPU- CORE 2 DUO RAM-8GB HDD-500GB ESHTE ME SISTEM windows server 2008 r2 KOMPJUTERI ESHT NE GJENDJ

  Tiranë 10 dhjetor 16:00
  170 Lek
 • 2 foto
  AMD Radeon RX 580 8GB Sapphire Pulse
  Pjese per kompjuter

  AMD Radeon RX 580 8GB Sapphire Pulse

  Kartat jane te reja te paperdorura ne kuti me 3muaj garanci. Karta eshte e pershtatshme per 1080p u

  Tiranë 10 dhjetor 15:55
  25.000 Lek
 • 11 foto
  DELL ALIENWARE 15
  Kompjutera

  DELL ALIENWARE 15

  Intel(R) Core (TM) i5-4210H CPU @2.90 GHZ--------8.0GB DDR3--------SSD TOSHIBA 256GB--------INTEL(R)

  Tiranë 10 dhjetor 14:50
  670 €
 • 0 foto
  Workstation Z600
  Kompjutera

  Workstation Z600

  Dual Procesor XEON 2 x 2.2 GHZ QUAD CORE, RAM 16 GB, Hard disk SSD 120 GB, Hard disk 1 TB 7200 RPM,

  Tiranë 10 dhjetor 14:21
  550 €
 • 8 foto
  Okazion sall playstation
  Lojra per PC / Videolojra

  Okazion sall playstation

  Shitet sall playstation tek stacioni trenit ne rrug kryesore tek kompleksi usluga 8 sete: 5 ps3 dhe

  Tiranë 10 dhjetor 14:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten Okazion 30 Sete Dell Optiplex
  Kompjutera

  Shiten Okazion 30 Sete Dell Optiplex

  SUPER OKAZION SHITEN 30 SETE DELL OPTIPLEX TE KOMPLETUAR NJESI EKRAN MAUSE TASTIER FISHA .(monitor t

  Tiranë 10 dhjetor 14:00
  8.000 Lek
 • 0 foto
  iPhone 4
  Telefona celulare

  iPhone 4

  Shitet iphone 4 prano programet e ios 8 nderrohet me me tel tjeter esht me icloud

  Tiranë 10 dhjetor 13:07
  40 Lek
 • 3 foto
  Macbook Pro Retina 15.4 2012 super laptop
  Kompjutera

  Macbook Pro Retina 15.4 2012 super laptop

  Laptopi eshte mbajtur me kundes dhe nuk ka asnje gerbishtje. Ka parametrat me te mira te ketij model

  Tiranë 10 dhjetor 12:59
  1.200 €
 • 2 foto
  DELL LATITUDE E7440
  Kompjutera

  DELL LATITUDE E7440

  AG Computers SUPER OFERTE SUPER CMIME 189 €URO PRODUKTE GJERMANE SUPER CILESI 🖥Dell Latitude E7440

  Tiranë 10 dhjetor 12:57
  189 €
 • 9 foto
  Transferimet Shkurt 2019 PES 2013 Patch 18/19
  Lojra per PC / Videolojra

  Transferimet Shkurt 2019 PES 2013 Patch 18/19

  PES 2013 Patch 18/19 per te gjith modelet PS3 ...Skerd S.P & Play Tirana. Na ndiqni ne Instagram

  Tiranë 10 dhjetor 12:30
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten RAM Laptopi 2GB
  Pjese per kompjuter

  Shiten RAM Laptopi 2GB

  Shiten Ram Laptopi nga 2GB

  Tiranë 10 dhjetor 12:29
  1.200 Lek
 • 0 foto
  Mega Oferte 10 Lojera per te gjith PS3 3000L
  Lojra per PC / Videolojra

  Mega Oferte 10 Lojera per te gjith PS3 3000L

  Mega Oferte 10 Lojera per te gjith PS3 3000L Si dhe sum oferta te tjera...na ndiqni ne Instagram @p

  Tiranë 10 dhjetor 12:29
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Bejme PS3 me CIP (multiman)
  Lojra per PC / Videolojra

  Bejme PS3 me CIP (multiman)

  Bejme PS3 me CIP (Multiman i vetmi cip per ps3...nqs nuk ka ose nuk hapet Multiman domethen qe nuk e

  Tiranë 10 dhjetor 12:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Lojera Per PS3 (DIXHITALE PA CIP)
  Lojra per PC / Videolojra

  Lojera Per PS3 (DIXHITALE PA CIP)

  Follow Instagram @playtirana Per te gjith ata qe nuk kan PS3 me CIP nuk esht nevoja te blini me dis

  Tiranë 10 dhjetor 12:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Iphone 7 i zi 32 GB
  Telefona celulare

  Iphone 7 i zi 32 GB

  Iphone 7 i zi mat 32 GB me shenja te lehta perdorimi

  Tiranë 10 dhjetor 12:12
  400 €
 • 0 foto
  ✅ Monitor Lg 24\'\' 60hz -- 60 Euro
  Kompjutera

  ✅ Monitor Lg 24\'\' 60hz -- 60 Euro

  🔴Monitor 24\" Lg 🔴Model : E241

  Tiranë 10 dhjetor 12:08
  60 €
 • 1 foto
  Telefon shtepie 5€
  Pjese per kompjuter

  Telefon shtepie 5€

  Telefon shtepie

  Tiranë 10 dhjetor 11:48
  8 €
 • 2 foto
  Okazion!!! Karikues apple 45w 4000 leke i diskutue
  Shtesa per telefon celulare

  Okazion!!! Karikues apple 45w 4000 leke i diskutue

  https://www.bestbuy.com/site/apple-45w-magsafe-2-power-adapter-with-magnetic-dc-connector-white/5856

  Tiranë 10 dhjetor 11:46
  35 €
 • 0 foto
  OKAZION!!! VETËM PËR NJË JAVË ZTE 50€ te dyja
  Kompjutera

  OKAZION!!! VETËM PËR NJË JAVË ZTE 50€ te dyja

  Original ZTE ZXDSL 9806H access, DSLAM, ADSL access, switch,Multi-Media-Service DSLAM 9806H chassis

  Tiranë 10 dhjetor 11:46
  50 €
 • 1 foto
  Logitech air pad 2... 80 lekë Ose ndërrohet
  Pjese per kompjuter

  Logitech air pad 2... 80 lekë Ose ndërrohet

  Kasë mbrojtëse dhe tastjerë Bluetooth Type+ për air pad 2. I ri në kuti nga amerika. http://www.logi

  Tiranë 10 dhjetor 11:45
  81 €
 • 8 foto
  LG G-2 MOBILE KOREA SHOP
  Telefona celulare

  LG G-2 MOBILE KOREA SHOP

  Ne gjendie shum te mir LG G-2 2 GIGA RAM DHE 32 MEMORIE SHUM I PASTER DHE 100% FUNKSIONAL VETEM SHIT

  Tiranë 10 dhjetor 11:43
  100 Lek
 • 0 foto
  Anten wifi thithese 13 dbi me 5m kabull
  Pjese per kompjuter

  Anten wifi thithese 13 dbi me 5m kabull

  Shitet anten thithese usb adapter 13 dbi me 5m kabull (kontakt ne uacap)

  Tiranë 10 dhjetor 11:27
  4.500 Lek
 • 0 foto
  Bateri samsung s3 i9300 e re 2850 mAH
  Shtesa per telefon celulare

  Bateri samsung s3 i9300 e re 2850 mAH

  Bateri samsung s3 i9300 e re

  Tiranë 10 dhjetor 11:27
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Shitet modem interneti amc per kompjuter
  Pjese per kompjuter

  Shitet modem interneti amc per kompjuter

  Shitet modem interneti (amc) per kompjuter me gjith kart nevoitet vetem rrimbushje

  Tiranë 10 dhjetor 11:27
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Shitet anten 8 dbi
  Pjese per kompjuter

  Shitet anten 8 dbi

  Shitet anten 8 dbi per ruder etj 18 cm ( femer ) Kontakt ne uacap

  Tiranë 10 dhjetor 11:27
  1.200 Lek
 • 0 foto
  QUADRO K2200
  Pjese per kompjuter

  QUADRO K2200

  QUADRO K 2200 4GB DDR5 adresa rr. jordan misja pran burgut 313 fredi computer

  Tiranë 10 dhjetor 11:10
  185 €
 • 0 foto
  HP ELITEBOOK 820
  Kompjutera

  HP ELITEBOOK 820

  HP ELITEBOOK 820 8GB RAM DDR3 128GB SSD CORE I3 GEN 5 garanci 6 muaj adresa rr. jordan misja p

  Tiranë 10 dhjetor 11:09
  219 €