Elektronikë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
  Iphone 5s 16gb ne gjendje shume tmir
  Telefona celulare

  Iphone 5s 16gb ne gjendje shume tmir

  Per me shume shenoni edhe ne wiber

  Prishtinë Dje, 20:10
  65 €
 • 3 foto
  HP i3 PROBOOK / CAMER HD / WRILES / DVD
  Kompjutera

  HP i3 PROBOOK / CAMER HD / WRILES / DVD

  Laptopi eshte ne gjendje te shkelqyer, punon perfekt, Mbushes Origjinal Performancat CORE I3 Di

  Prishtinë Dje, 20:09
  130 €
 • 3 foto
  BLUETOOTH SPEAKER E RE
  Telefona celulare

  BLUETOOTH SPEAKER E RE

  E RE PA PERDORUR PER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER

  Prishtinë Dje, 20:09
  25 €
 • 4 foto
  Iphone 5s 16gb ne gjendje shume tmire
  Telefona celulare

  Iphone 5s 16gb ne gjendje shume tmire

  Te interesuarit mund te kontaktojne edhe ne wiber

  Gjilan Dje, 20:09
  65 €
 • 2 foto
  MACBOOK AIR i7 / SSD 251 / 8 RAM / NGA ZVICRRA
  Kompjutera

  MACBOOK AIR i7 / SSD 251 / 8 RAM / NGA ZVICRRA

  Laptopi eshte ne gjendje te shkelqyer, punon perfekt, i rujten Mbushes Origjinal Performancat C

  Prishtinë Dje, 20:08
  450 €
 • 0 foto
  DEGJUESE ME BLUETOOTH PA KABELL TE REJA
  Telefona celulare

  DEGJUESE ME BLUETOOTH PA KABELL TE REJA

  TE REJA PA PERDORPER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER

  Prishtinë Dje, 20:08
  7 €
 • 0 foto
  DEGJUESE ME BLUETOOTH PA KABLLA TE REJA
  Telefona celulare

  DEGJUESE ME BLUETOOTH PA KABLLA TE REJA

  PER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER

  Gjilan Dje, 20:08
  7 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy Note 8
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 8

  Ne gjendje tmire per me shume wiber

  Prishtinë Dje, 20:08
  399 €
 • 5 foto
  HP i7 SSD/WORKSTATION /NVIDIA / QUADRO / 17” INCH
  Kompjutera

  HP i7 SSD/WORKSTATION /NVIDIA / QUADRO / 17” INCH

  WORKSTATION Laptopi ne gjendje teper tmire,me nje fjal iri foto te laptopit jane Origjina

  Prishtinë Dje, 20:07
  350 €
 • 2 foto
  DELL i5 SLIM / 500 HDD / IMPORT NGA ZVICRRA
  Kompjutera

  DELL i5 SLIM / 500 HDD / IMPORT NGA ZVICRRA

  Laptopi eshte ne gjendje te shkelqyer, punon perfekt, i rujten shum thujse iri, Mbushes Origjinal

  Prishtinë Dje, 20:07
  150 €
 • 5 foto
  XIAOMI REDMI 5 SI I RI BEJ EDHE NDRRIM
  Telefona celulare

  XIAOMI REDMI 5 SI I RI BEJ EDHE NDRRIM

  ne gjendje super pune per me shume na shenoni edhe ne wiber

  Prishtinë Dje, 20:07
  160 €
 • 1 foto
  BLACKBERRY BOLD 9900 PER MERAKLI
  Telefona celulare

  BLACKBERRY BOLD 9900 PER MERAKLI

  NE GJENDJE SUPER PUNE PER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER

  Prishtinë Dje, 20:07
  60 €
 • 0 foto
  ANDROID BOX 1GB RAM 8GB ROM E RE
  Telefona celulare

  ANDROID BOX 1GB RAM 8GB ROM E RE

  E RE PA PERDORUR PER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER

  Gjilan Dje, 20:07
  35 €
 • 1 foto
  huawei e sapo ardhur nga ch
  Telefona celulare

  huawei e sapo ardhur nga ch

  shitet shum e ruajtun e ardhur nga zvicra para 4 dite

  Pejë Dje, 20:06
  30 €
 • 3 foto
  ASUS i7 VBOOK / SSD / 2 GRAFIKA / 8 RAM / NGA CH
  Kompjutera

  ASUS i7 VBOOK / SSD / 2 GRAFIKA / 8 RAM / NGA CH

  Laptopi ne gjendje teper tmire,me nje fjal iri foto te laptopit jane Origjinale Mbushes Origjinal

  Prishtinë Dje, 20:06
  350 €
 • 4 foto
  Laptop i5 2.4ghz 4gb Ram
  Kompjutera

  Laptop i5 2.4ghz 4gb Ram

  Shitet laptopi i5 firma Fujitsu gjenerata e trete 14.1\' eshte ne ngjendje te mrekullueshme shume i

  Gjilan Dje, 20:06
  180 €
 • 5 foto
  XIAOMI REDMI 5 SI I RI BEJ EDHE NDRRI.
  Telefona celulare

  XIAOMI REDMI 5 SI I RI BEJ EDHE NDRRI.

  Ne gjendje super pune per me shume wiber

  Gjilan Dje, 20:06
  160 €
 • 1 foto
  BLACKBERRY BOLD 9900 PER MERAKLU
  Telefona celulare

  BLACKBERRY BOLD 9900 PER MERAKLU

  NE GJENDJE SUPER PUNE PER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER

  Gjilan Dje, 20:06
  60 €
 • 1 foto
  PLAYSTATION 3 ME LOJRAT MAT REJA ME DY GJUSTIJ
  Lojra per PC / Videolojra

  PLAYSTATION 3 ME LOJRAT MAT REJA ME DY GJUSTIJ

  PES 2019 , GTA 5 , PES 2019 , FIFA 19 , BLUR BEJ NDRRIM ME NDONJE TABLET TELEFON QA TME KONVENON PE

  Gjilan Dje, 20:06
  120 €
 • 6 foto
  Hewlett-Packard EliteBook G1
  Kompjutera

  Hewlett-Packard EliteBook G1

  Prodhuesi : Hewlett-Packard Emri i prodhimit : HP EliteBook 840 G1 Sistemi : Windows 10 Pro (sipas d

  Fier Dje, 20:05
  249 €
 • 6 foto
  Packard Bell EasyNote TE69KB
  Kompjutera

  Packard Bell EasyNote TE69KB

  Prodhuesi : Packard Bell Emri i prodhimit : Packard Bell EasyNote TE69KB Sistemi : Windows 10 Pro (s

  Fier Dje, 20:05
  200 €
 • 3 foto
  TOSHIBA i5 / NVIDIA GRAFIK / 8 GB RAM / 15”6
  Kompjutera

  TOSHIBA i5 / NVIDIA GRAFIK / 8 GB RAM / 15”6

  Laptopi ne gjendje teper tmire, foto te laptopit jane Origjinale Mbushes Origjinal Performancat

  Prishtinë Dje, 20:05
  190 €
 • 1 foto
  SAMSUNG GALAXY NOTE 3 per po pjes
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY NOTE 3 per po pjes

  KERKOJ EKRAN PER NOTE 3 LE TI PUNOJE OSE E SHES PER PJES PER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER

  Prishtinë Dje, 20:05
  30 €
 • 1 foto
  SAMSUNG NOTE 3 per pjes
  Telefona celulare

  SAMSUNG NOTE 3 per pjes

  KERKOJ SAMSUNG NOTE 3 EKRANI LE TI PUNOJE PER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER

  Gjilan Dje, 20:05
  30 €
 • 0 foto
  Ofrojmë Tonera dhe Bojë për Printer
  Pjese per kompjuter

  Ofrojmë Tonera dhe Bojë për Printer

  Ofrojmë Toner dhe kartuçe me bojë origjinale dhe kompatibël (i pajtueshëm me modelin e printerit) pë

  Fier Dje, 20:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Laptop I5 Dell 2.4ghz 4gb Ram
  Kompjutera

  Laptop I5 Dell 2.4ghz 4gb Ram

  Shitet laptopi i5 firma Fujitsu gjenerata e trete 14.1\' eshte ne ngjendje te mrekullueshme shume i

  Prishtinë Dje, 20:04
  180 €
 • 5 foto
  SHITEN ORAT DHE UNAZAT
  Telefona celulare

  SHITEN ORAT DHE UNAZAT

  Smartwatch i bardh - 25 euro Rolex - 25 euro Unaza qelik - 11 eur Ora e zeze - 10 euro

  Prishtinë Dje, 20:04
  10 €
 • 3 foto
  PLAYSTATION 3 MULTIMAN ME DY GJUSTIK
  Lojra per PC / Videolojra

  PLAYSTATION 3 MULTIMAN ME DY GJUSTIK

  ME LOJRAT SI PES 2019 , PES 2013 , BLUR , FIFA 19 PER ME SHUME SHENONI EDHE NE WIBER

  Prishtinë Dje, 20:04
  150 €
 • 4 foto
  MACBOOK PRO i7 / EXTRA GRAFIK / SSD / 8 RAM / 15”6
  Kompjutera

  MACBOOK PRO i7 / EXTRA GRAFIK / SSD / 8 RAM / 15”6

  Laptopi ne gjendje teper tmire,me nje fjal iri foto te laptopit jane Origjinale Mbushes Origjinal

  Prishtinë Dje, 20:04
  390 €
 • 3 foto
  LENOVO i5 THINKPAD / KEYBOARD LIGHT / 2014
  Kompjutera

  LENOVO i5 THINKPAD / KEYBOARD LIGHT / 2014

  Laptopi eshte ne gjendje te shkelqyer, punon perfekt, i rujten shum thujse iri, Mbushes Origjinal

  Prishtinë Dje, 20:03
  180 €
 • 3 foto
  MACBOOK PRO APPLE / IMPORTUAR NGA ZVICRRA
  Kompjutera

  MACBOOK PRO APPLE / IMPORTUAR NGA ZVICRRA

  Laptopi eshte ne gjendje te shkelqyer, punon perfekt, Mbushes Performancat CORE 2 DUO 320

  Prishtinë Dje, 20:02
  185 €
 • 6 foto
  DELL i7 INSPIRON / RADEON GRAFIK / 8 RAM / 2017
  Kompjutera

  DELL i7 INSPIRON / RADEON GRAFIK / 8 RAM / 2017

  Laptopi ne gjendje teper tmire,me nje fjal iri foto te laptopit jane Origjinale Mbushes Origjinal

  Prishtinë Dje, 20:01
  550 €
 • 2 foto
  OKAZION TABLET APPLE I RI
  Kompjutera

  OKAZION TABLET APPLE I RI

  shes tablet i ri 32 G ne kuti i pahapur me celefon i ardhur nga it

  Fier Dje, 20:00
  300 €
 • 3 foto
  Shitet HP Z24n - LED monitor - 24
  Kompjutera

  Shitet HP Z24n - LED monitor - 24

  Shitet HP Z24n - LED monitor - 24 per Arsye mos perdorimi

  Tiranë Dje, 19:58
  130 €
 • 0 foto
  Hp pavilion 15 inch screen slim
  Kompjutera

  Hp pavilion 15 inch screen slim

  15 inch screen Cpu core i5 1.8 ghz Ram 4 gb ddr3 Gpu 1.5 gb ded Hard drive 600gb Hp pavilion b15 b14

  Durrës Dje, 19:58
  350 Lek
 • 9 foto
  Shes PC-GAMING i9 7900X, GTX 1080Ti ROG Poseidion
  Kompjutera

  Shes PC-GAMING i9 7900X, GTX 1080Ti ROG Poseidion

  Shes PC Gaming me performancat me te larta dhe teknologjine me te fundit, PC eshte i dedikuar per lo

  Prishtinë Dje, 19:58
  4.000 €
 • 1 foto
  Iphone 5 16gb origjinal
  Telefona celulare

  Iphone 5 16gb origjinal

  Iphone 5 origjinal ne gjendje perfekte Ndrrim nuk bejm Qmimi volitshem..046 147 415

  Prishtinë Dje, 19:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Hdd 2.5 Laptopi
  Pjese per kompjuter

  Shitet Hdd 2.5 Laptopi

  Shitet Hard Disk 500 GB Laptopi Hdd 2.5 500 giga ---------------------------------+------------

  Tiranë Dje, 19:57
  25 €
 • 3 foto
  Shitet Set Kompiuteri Acer me monitor 21
  Kompjutera

  Shitet Set Kompiuteri Acer me monitor 21

  Shitet Kompiuter i kompletura bashe me monitor 21 HP Shitet per arsyer mos perdorimi eshte ne gjend

  Tiranë Dje, 19:57
  140 Lek
 • 1 foto
  Shiten 2 PS4 me nga 2 Doreza e me lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten 2 PS4 me nga 2 Doreza e me lojra

  Shes 2 PS4 me nga 2 doreza e me lojra Lojrat jane Pes 19,gta 5,call of duty black ops 3,mafia 3,Call

  Tiranë Dje, 19:57
  85.000 Lek
 • 3 foto
  macbook air 2017
  Kompjutera

  macbook air 2017

  shes macbook air 2017 ne gjendje shum te mir shitet vetem si laptop pa aksesor cmimi 600

  Durrës Dje, 19:53
  600 €
 • 6 foto
  sony xperia xz
  Telefona celulare

  sony xperia xz

  shitet sony xperia xz ne gjendje sh te mir gjendja 9.5/10..... 5.2 inch, 3 giga ram, 32 giga memorje

  Tiranë Dje, 19:53
  18.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet Lenovo laptop touchscreen
  Kompjutera

  Shitet Lenovo laptop touchscreen

  10.1\" HD (1900 x 1200) Intel Atom with 4 GB of RAM 64 GB eMMC Up to 10 hours of battery life 0.7\"

  Prishtinë Dje, 19:52
  250 €
 • 1 foto
  iPhone 6S Plus 32GB PERFEKT!!
  Telefona celulare

  iPhone 6S Plus 32GB PERFEKT!!

  Shes iPhone 6S Plus 32GB PERFEKT!! i sapo ardhur nga USA ne gjendje perfekte pa gervishtje shum i pa

  Tiranë Dje, 19:51
  24.000 Lek
 • 3 foto
  iPhone 8 64GB I ZI SI I RI
  Telefona celulare

  iPhone 8 64GB I ZI SI I RI

  Shes iPhone 8 64GB I ZI SI I RI.i sapo ardhur nga USA telefoni eshte akull pa dallim nga i riu batte

  Tiranë Dje, 19:51
  43.000 Lek
 • 7 foto
  Kompjuter per servis Bosch KTS 540 Esi tronic
  Kompjutera

  Kompjuter per servis Bosch KTS 540 Esi tronic

  Shitet kompjuter laptop Lenovo Thinkpad T420s 237 ssd, i instaluar me programin Bosch KTS 540 Esi tr

  Tiranë Dje, 19:50
  1.500 €
 • 11 foto
  Amplifikator Sony Xplod 2 bokse Sony+ vufer Kenwoo
  Audio / CD / Stereo

  Amplifikator Sony Xplod 2 bokse Sony+ vufer Kenwoo

  Shitet ; Amplifikator Sony Xplod per vetura dy bokse Sony Xplod te dy 400w , vufer Kenwood 600w dy s

  Tiranë Dje, 19:49
  400 €
 • 11 foto
  Professional Diagnostic scanner Launch X-431 GDS
  Kompjutera

  Professional Diagnostic scanner Launch X-431 GDS

  Shitet : Launch X 431 GDS diagnostifikim profesional i te gjitha autoveturave prodhuar ne Gjermani i

  Tiranë Dje, 19:49
  1.500 €
 • 3 foto
  Shitet Hp Z600
  Kompjutera

  Shitet Hp Z600

  Shitet Hp Z600 x2 CPU "Intel Xeon E5630" 2.53 GHZ Ram; 8GB HDD: 250GB GPU: Nvidia Quadro 2000

  Tiranë Dje, 19:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Samsung Galaxy S9-shitet
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9-shitet

  Shitet Samsung galaxy S9. 64GB Memorje , Ne gjendje te rregullt.

  Rahovec Dje, 19:46
  350 €