Telefona celulare në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  Samsung Galaxy S8
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8

  Shitet Samsung Galaxy s8 - Europian (64GB) Shitet ne kuti me aksesoret perkates. Ne gjendje perfekt

  Tiranë Sot, 18:19
  300 €
 • 5 foto
  UMIDIGI
  Telefona celulare

  UMIDIGI

  Shes UMIDIGI A3 pro Eshte i ri ne paket pa perdore 32 giga 3G ram Tel i po sa ardhur nga Italija Nr

  Prizren Sot, 18:11
  150 €
 • 1 foto
  Samung Galaxy A5 2017 i ri në paket
  Telefona celulare

  Samung Galaxy A5 2017 i ri në paket

  Shes mob. Samsung A5 2017 i ri në paket. Dizajn të përkryer. Rezistues ndaj ujit,rërës dhe pluhurit.

  Ferizaj Sot, 18:10
  380 €
 • 10 foto
  phoneDoc.Blejm Telefona tè Ri Apple iPhone/Samsung
  Telefona celulare

  phoneDoc.Blejm Telefona tè Ri Apple iPhone/Samsung

  phoneDoc.Blejm tè gjitha modelet e Telefonave tè Ri Apple iPhone X,XS,XS Max/Samsung/BlackBerry/Huaw

  Gjilan Sot, 18:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet iPhone 6s 16g
  Telefona celulare

  shitet iPhone 6s 16g

  shitet iPhone 6s 16g ne gjendje te mir

  Tiranë Sot, 18:06
  170 €
 • 0 foto
  Pjes per iPhone XS Max
  Telefona celulare

  Pjes per iPhone XS Max

  Shes pjes per iPhone XS Max Origjinale Korniza mrapa LCD Bateri Kamera

  Prishtinë Sot, 18:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 mobila
  Telefona celulare

  2 mobila

  shes dy mobila

  Gjilan Sot, 17:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Iphone 7 32gb icloud
  Telefona celulare

  Iphone 7 32gb icloud

  +37745576379

  Prishtinë Sot, 17:54
  95 €
 • 9 foto
  iPhone 7+ 32GB Gold si i ri i Pahapur Teknikisht
  Telefona celulare

  iPhone 7+ 32GB Gold si i ri i Pahapur Teknikisht

  Shes iPhone 7+ 32GB gold i perdorur ne gjendje te shkelqyer pa asnje lloj demtimi apo gervishtje i p

  Durrës Sot, 17:47
  40.000 Lek
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S8 64GB silver si i Ri *OKAZION*
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S8 64GB silver si i Ri *OKAZION*

  Shes SAMSUNG GALAXY S8 64GB/4GB ram silver model Universal SM-G950U me Android te fundit 9.0 i perdo

  Durrës Sot, 17:47
  23.000 Lek
 • 8 foto
  HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram Europian si i ri
  Telefona celulare

  HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram Europian si i ri

  Shes HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram i zi mode Europian pak i perdorur ne gjendje te shkelqyer pothuajs

  Durrës Sot, 17:47
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Samusung Galaxy S9 ✔️
  Telefona celulare

  Samusung Galaxy S9 ✔️

  Samusung Galaxy S9 ✔️ Gjendje Perfekte 10/10✔️ 5.8" inch Camera 12 + 8MP Ram : 4 GB Rom :

  Tiranë Sot, 17:27
  47.000 Lek
 • 2 foto
   iPhone 7 Black (32Gb) 8/10 Shenja Perdorimi
  Telefona celulare

  iPhone 7 Black (32Gb) 8/10 Shenja Perdorimi

  #boom_ofertash_okazione vetëm në Mobile Style • iPhone 7 Black (32Gb) 👉 27.000 Lek ✔️ • G

  Tiranë Sot, 17:27
  27.000 Lek
 • 6 foto
  Poradec shes sony erikson me tac super gjendje
  Telefona celulare

  Poradec shes sony erikson me tac super gjendje

  shes telefon me tac ne super gjendje

  Pogradec Sot, 17:26
  60 €
 • 0 foto
  ZHbllokime Icloud 1-3 Dite 100%
  Telefona celulare

  ZHbllokime Icloud 1-3 Dite 100%

  Zhbllokime icloud clean 100% Kohezgjatja 1-3 Dite Lost me numer ne ekran Pagesa paypal , skrill , we

  Tiranë Sot, 17:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  BLI LIRE,BLI MIRE!SAMSUNG J2 CORE NE KUTI \"PHONECT
  Telefona celulare

  BLI LIRE,BLI MIRE!SAMSUNG J2 CORE NE KUTI \"PHONECT

  SAMSUNG J2 CORE I RI NE KUTI MEMORIA 8 GB CAMERA 8 MP GARANCI 12 MUAJ ADRESA:RR.ASIM VOKSHI PERBALLE

  Tiranë Sot, 17:22
  11.000 Lek
 • 3 foto
  OFERTE!!SAMSUNG A30 2019 I RI NE KUTI \"PHONECT\"
  Telefona celulare

  OFERTE!!SAMSUNG A30 2019 I RI NE KUTI \"PHONECT\"

  SAMSUNG A30 2019 I RI NE KUTI EKRANI 6.4 INCH MEMORIA 32 GB RAM 3 GB CAMERA 16 MP BATERIA 4000 mAh G

  Tiranë Sot, 17:22
  25.000 Lek
 • 2 foto
  SUPER OFERTE!!SAMSUNG M20 I RI NE KUTI "PHONECT"
  Telefona celulare

  SUPER OFERTE!!SAMSUNG M20 I RI NE KUTI "PHONECT"

  SAMSUNG M20 I RI NE KUTI MEMORIA 32 GB RAM 3 GB GARANCI 12 MUAJ ADRESA:RR.ASIM VOKSHI PERBALLE KOMPL

  Tiranë Sot, 17:22
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Samsung galaxy J7 2017 1.5 vjet garancion
  Telefona celulare

  Samsung galaxy J7 2017 1.5 vjet garancion

  Samsung galaxy j7 2017 ne garancion 1.5 vjet me paket Shum pak i perdorun.Android version i fundit f

  Prizren Sot, 17:22
  250 €
 • 3 foto
  \"2 VJET PHONECT\"SAMSUNG M10 I RI NE KUTI
  Telefona celulare

  \"2 VJET PHONECT\"SAMSUNG M10 I RI NE KUTI

  SUPER OFERTA SAMSUNG M10 I RI NE KUTI MEMORIA 16 GB RAM 2 GB CAMERA 13 MP GARANCI 12 MUAJ ADRESA:RR.

  Tiranë Sot, 17:22
  17.500 Lek
 • 3 foto
  shes iphon 4s ne super gjendje i sapo erdhur usa
  Telefona celulare

  shes iphon 4s ne super gjendje i sapo erdhur usa

  shes 4s ne gjendje shum te mire si i ri 10 10

  Pogradec Sot, 17:21
  40 €
 • 5 foto
  Noki Lumia 920
  Telefona celulare

  Noki Lumia 920

  Gjithqka ne gjendje te rregullt 32GB.

  Gjilan Sot, 17:18
  60 €
 • 8 foto
  Shit Sigurt Blejm Telefona iphone 5s 6s 7 8 X Xs
  Telefona celulare

  Shit Sigurt Blejm Telefona iphone 5s 6s 7 8 X Xs

  Blejm Telefona Apple iphone te Perdour apo te Ri 5s.6.6s.7.8.X.Xs.Xr Secili Telefon Blihet me Pare K

  Gjilan Sot, 17:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ofert-Blejm Telafona iphone 5 5s 6 6s 7 8 8+ X Xs
  Telefona celulare

  Ofert-Blejm Telafona iphone 5 5s 6 6s 7 8 8+ X Xs

  Blejm Telefona Apple iphone te Perdour apo te Ri 5s.6.6s.7.8.X.Xs.Xr Secili Telefon Blihet me Par

  Gjilan Sot, 17:17
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ofert Speciale Blejm Telefona Apple 6s 7 8 X Xs
  Telefona celulare

  Ofert Speciale Blejm Telefona Apple 6s 7 8 X Xs

  Ofert speciale - Blejm të Gjitha Llojet e Telefonave - ? Apple iphone ? të Ri Apo të Perdorur - ipho

  Gjilan Sot, 17:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Samsung A10 2019 Blue 32GB?
  Telefona celulare

  Samsung A10 2019 Blue 32GB?

  ofrohet per shitje Samsung A10 viti 2019 model Europja me kapacitet 32GB me 2 kartela i ri i perdoru

  Gjilan Sot, 17:14
  170 €
 • 10 foto
   Pajisje Fitnesi 10Vite garancion te gjitha tëReja
  Telefona celulare

  Pajisje Fitnesi 10Vite garancion te gjitha tëReja

  Shiten pajisje fitnesi modelet me te reja 2016/2017 fjala e fundit e pajisjeve mund te zgjedhni edhe

  Prishtinë Sot, 17:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION SAMSUNG A2 CORE 2019 (POSTA FALASA)
  Telefona celulare

  OKAZION SAMSUNG A2 CORE 2019 (POSTA FALASA)

  SAMSUNG A2 CORE (2019) 16 Gb 1Gb ram 6.2Inch,I riShoqerohet me kuti(aksesoert Origjinal) dhe xham dh

  Tiranë Sot, 17:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION IPHONE 6 16Gb Gjendja 10/10 (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  OKAZION IPHONE 6 16Gb Gjendja 10/10 (POSTA FALAS)

  IPHONE 6 16Gb Gjendja 10/10,Shoqerohet me karikues,gomine dhe xham mbrojtes Garancai 3 muaj.Transpor

  Tiranë Sot, 17:07
  15.900 Lek
 • 5 foto
  OKAZION IPHONE 6S 16GB (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  OKAZION IPHONE 6S 16GB (POSTA FALAS)

  IPHONE 6S GOLD 16GB Gjendja 10/10,Shoqerohet me karikues,gomine dhe kufje Garancai 3 muaj.Transport

  Tiranë Sot, 17:07
  19.000 Lek
 • 3 foto
  OKAZION IPHONE 6S 16GB SI I RI (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  OKAZION IPHONE 6S 16GB SI I RI (POSTA FALAS)

  IPHONE 6S 16GB Gjendja 10/10,Shoqerohet me karikues,gomine dhe xham Garancai 3 muaj.Transporti ne

  Tiranë Sot, 17:06
  19.900 Lek
 • 11 foto
  LG Q-7 THINK Q , I SAPO ARDHUR
  Telefona celulare

  LG Q-7 THINK Q , I SAPO ARDHUR

  LG Q-7 THINK Q PARAMETRA 3 GIGA RAM DHE 32 GIGA MEMORIE PRODHIM I VITIT 2018 GUSHT 100% ORIGJINAL DH

  Tiranë Sot, 16:59
  230.000 Lek
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A50 ➡️ 245 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A50 ➡️ 245 Euro

  SAMSUNG GALAXY A50 ➡️ 245 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Sot, 16:58
  245 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A30 ➡️ 190 Euro 4/64
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A30 ➡️ 190 Euro 4/64

  SAMSUNG GALAXY A30 ➡️ 190 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Sot, 16:58
  190 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A20 ➡️ 160 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A20 ➡️ 160 Euro

  SAMSUNG GALAXY A20 ➡️ 160 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Sot, 16:58
  160 €
 • 0 foto
  Samsung S10+  ➡️ I RI NE KUTI EUROPIAN
  Telefona celulare

  Samsung S10+ ➡️ I RI NE KUTI EUROPIAN

  Samsung S10+ ➡️ 829 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ 🆕🆕🆕 🏃

  Tiranë Sot, 16:58
  829 €
 • 2 foto
  ?iPhone 8 + 64gb ➡️699 Euro I RI NE KUTI EUROPE
  Telefona celulare

  ?iPhone 8 + 64gb ➡️699 Euro I RI NE KUTI EUROPE

  🇦🇱️🇦🇱️🇦🇱️ GEZUAR FESTAT E NENTORIT ME SUPER OFERTA! 🇦🇱️🇦🇱️🇦🇱 🍏iPhone 8 + 64gb ➡️699 E

  Tiranë Sot, 16:58
  699 €
 • 4 foto
  SUPER OFERTE PER XIAOMI
  Telefona celulare

  SUPER OFERTE PER XIAOMI

  ??????SUPER SUPER TELEFONA XIAOMI ?????? ❗❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID,2% INTERES NE MUAJâ

  Tiranë Sot, 16:58
  99 €
 • 5 foto
  IPHON 4S
  Telefona celulare

  IPHON 4S

  Iphon 4s ne gjendje perfekte 16gb

  Durrës Sot, 16:58
  120 €
 • 2 foto
  GALAXY S7 EDGE I PA PERDORUR 28000 LEKE
  Telefona celulare

  GALAXY S7 EDGE I PA PERDORUR 28000 LEKE

  SAMSUNG GALAXY S7 EDGE I PA PERDORUR 28000 LEKE ? MUNDESI PAGESE ME KESTE! ? ?? BEJME TRANSPORT NE

  Tiranë Sot, 16:58
  225 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A70 ➡️ 320 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A70 ➡️ 320 Euro

  SAMSUNG GALAXY A70 ➡️ 320 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Sot, 16:57
  320 €
 • 0 foto
  iPhone 7
  Telefona celulare

  iPhone 7

  Imir

  Elbasan Sot, 16:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SAMSUNG GALAXY S7 I PA PERDORUR 165EURO
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S7 I PA PERDORUR 165EURO

  SAMSUNG GALAXY S7 I PA PERDORUR 165 eu ? MUNDESI PAGESE ME KESTE! ? ?? BEJME TRANSPORT NE GJITHE S

  Tiranë Sot, 16:57
  165 €
 • 0 foto
   iPhone XS Max I RI EUROPIAN 950 EU
  Telefona celulare

  iPhone XS Max I RI EUROPIAN 950 EU

  IPHONE XSMAX I RI EUROPIAN ➡️ 950 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI

  Tiranë Sot, 16:56
  950 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A10 ➡️ 130 Euro
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A10 ➡️ 130 Euro

  SAMSUNG GALAXY A10 ➡️ 130 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë Sot, 16:55
  130 €
 • 3 foto
  IPHONE 7 128GB I ZI MAT CE EUROPIAN SIKUR I RI
  Telefona celulare

  IPHONE 7 128GB I ZI MAT CE EUROPIAN SIKUR I RI

  IPHONE 7 128GB I ZI MAT NE GJENDJE PERFEKTE FULL UNLOCK PA ASNJE VREJTJE GJITHQKA NE RREGULL SHUM I

  Prishtinë Sot, 16:51
  215 €
 • 3 foto
  IPHONE 7PLUS 32GB I ZI MAT SIKUR I RI SHUM I RUJT
  Telefona celulare

  IPHONE 7PLUS 32GB I ZI MAT SIKUR I RI SHUM I RUJT

  IPHONE 7 PLUS 32GB I ZI MAT FULL UNLOCK NE GJENDJE PERFEKTE PA ASNJE VREJTJE SHUM I RUJTUN SIKUR I R

  Prishtinë Sot, 16:51
  285 €
 • 3 foto
  IPHONE XS 64GB I ZI PA ASNJE GERVISHJE CE EUROPIAN
  Telefona celulare

  IPHONE XS 64GB I ZI PA ASNJE GERVISHJE CE EUROPIAN

  IPHONE XS 64GB I ZI FULL UNLOCK SHUM I RUJTUN SIKUR I RI GANC NE GJENDJE PERFEKTE PA ASNJE VREJTJE C

  Prishtinë Sot, 16:51
  655 €
 • 5 foto
  LG G-6 THINK Q MEMORIE 64 RAM 4
  Telefona celulare

  LG G-6 THINK Q MEMORIE 64 RAM 4

  NE SUPER GJENDIE LG G6 THINK Q ME 4 RAM DHE 64 MEMORIE I SAPOARDHUR NGJYRA SILVER PA ASNJE SHENJE PE

  Tiranë Sot, 16:50
  240.000 Lek
 • 11 foto
  SAMSUNG NOTE 7 FAN EDITION SUPER GJENDIE
  Telefona celulare

  SAMSUNG NOTE 7 FAN EDITION SUPER GJENDIE

  SAMSUNG GALAXY NOTE 7 VERSIONI I FUNDIT , 4 GIGA RAM DHE 64 MEMORIE BLUE GOLD NE GJENDIE TE SHKELQYE

  Tiranë Sot, 16:49
  350.000 Lek