• 1 foto
  Shiten dy telefona Sony Ericsson!
  Telefona celulare

  Shiten dy telefona Sony Ericsson!

  Shes dy telefona Sony Ericsson (ELM J10i2) dhe (K610i). Telefonat jane te ardhur nga Suedia! Jane ne

  Prizren 10 maj 16:16
  20 €
 • 2 foto
  Sony Ericsson J220
  Telefona celulare

  Sony Ericsson J220

  Shitet telefoni Sonny Ericsson J220 color, telefoni eshte ne gjendje te mire dhe eshte shume i ruajt

  Prishtinë 6 maj 23:16
  10 €
 • 0 foto
  shitet xperia x10
  Telefona celulare

  shitet xperia x10

  shitet sony xperia x10 i bardhe

  Gjakovë 25 mars 15:22
  10 €
 • 3 foto
  Sony xperia
  Telefona celulare

  Sony xperia

  Shitet urgjent sony xperia punon viber facebook messenger

  Ferizaj 6 mars 17:19
  15 €
 • 0 foto
  Ps vita
  Telefona celulare

  Ps vita

  Shes ps vita esht shum e ruajtur

  Skënderaj 19 shkurt 12:27
  160 €
 • 0 foto
  Sonny ericsson +nokia
  Telefona celulare

  Sonny ericsson +nokia

  Shiten telefonat ngjendje te rregullt 2t 20 euro

  Gjakovë 23 janar 20:26
  20 €
 • 1 foto
  Sony ericsson
  Telefona celulare

  Sony ericsson

  Ne gjendej te rregullut Facebuk Instagram Viber Per me shum viber

  Lipjan 14 janar 11:16
  14 €
 • 2 foto
  Sony Ericsson K770
  Telefona celulare

  Sony Ericsson K770

  Shitet Sony Ericsson K770 vetem kamera defekt PRES VETEM BLERES SERIOZ VETEM THIRRJE ( NUK PRANOJ M

  Fushë Kosovë 13 janar 18:17
  10 €
 • 4 foto
  GoPro Hero3+ Silver
  Telefona celulare

  GoPro Hero3+ Silver

  Shes GoPro Hero3+ Silver Shume pak e perdorur Eshte thuaja se e re siq duket dhe ne foto

  Gjakovë 10 janar 16:16
  220 €
 • 1 foto
  Sony Ericsson Xperia mini X10
  Telefona celulare

  Sony Ericsson Xperia mini X10

  shiteti telefoni 25 euro

  Ferizaj 5 janar 15:18
  25 €
 • 2 foto
  shitet smartphone sony ericson u20i
  Telefona celulare

  shitet smartphone sony ericson u20i

  Gjendja 9/10 Cmimi 2.000 leke 0697256638

  Tiranë 14 dhjetor 08:16
  2.000 Lek
 • 3 foto
  Sony Ericsson
  Telefona celulare

  Sony Ericsson

  Në gjendje shumë të mirë

  Korçë 8 dhjetor 15:27
  45.000 Lek
 • 3 foto
  Sony Erixson Xperia
  Telefona celulare

  Sony Erixson Xperia

  Sony Erixson Xperia esht ne gjendje te rregullt vetem gjamin e ka te krisur pak te ndreqesh nuk i

  Ferizaj 2 dhjetor 04:16
  45 €
 • 0 foto
  Sony ericksson m4 aqua
  Telefona celulare

  Sony ericksson m4 aqua

  Telefoni ne gjemdje shhme shume te mire, i sapoardhur nga Kanadaja

  Prishtinë 13 nëntor 09:16
  85 €
 • 1 foto
  shitet
  Telefona celulare

  shitet

  Bateria si bon

  Mitrovicë 27 tetor 19:17
  70 €
 • 2 foto
  Telefon sony ericsson
  Telefona celulare

  Telefon sony ericsson

  Shes telefon gjysem me gisht krejt n rregull osht

  Fushë Kosovë 21 tetor 22:17
  20 €
 • 2 foto
  Sony Ericsson C902
  Telefona celulare

  Sony Ericsson C902

  Shitet Sony Ericsson C902 ka kamer 5.0 Megapixel dhe hapsire per Memory Stick Micro (M2) PRES VET

  Fushë Kosovë 8 shtator 15:16
  15 €
 • 0 foto
  PSY3
  Telefona celulare

  PSY3

  Shitet PSY3 i ardhur nga italia 1 muaj i perdorur

  Skënderaj 21 gusht 02:16
  4.500 €
 • 0 foto
  Sony Xperia
  Telefona celulare

  Sony Xperia

  SHITET SONY XPERIA PER PJESE KEMBIMI

  Mat 19 gusht 17:16
  3.000 Lek
 • 2 foto
  Shes Sony Ericsson
  Telefona celulare

  Shes Sony Ericsson

  Shes Sony Ericsson

  Prishtinë 14 gusht 23:16
  10 €
 • 1 foto
  sony ericsson
  Telefona celulare

  sony ericsson

  telefoni osht ne gjendje te rregull

  Lipjan 1 gusht 03:16
  30 €