• Shes Sony ericsson xperia

  Shes Sony ericsson xperia

  shes telefon en gjendje te shkelqyer

  20 €
  Pejë
  Dje, 23:16
 • Sony ericson xperia shum i rujten ndrim i mundshem

  Sony ericson xperia shum i rujten ndrim i mundshem

  Shitet sony ericsson xperia ngjendje te rregullt shum i rujten si i ri punon me gjitha aplikacionet ndrrim i mundshem kontakt viber +37744681760

  70 €
  Prizren
  Dje, 20:16
 • Sony Ericsson

  Sony Ericsson

  Në gjendje shumë të mirë

  45.000 Lek
  Korçë
  8 dhjetor 15:27
 • Sony Ericsson

  Sony Ericsson

  Ne gjendje shume te mire

  45.000 Lek
  Korçë
  8 dhjetor 15:17
 • Sony Erixson Xperia

  Sony Erixson Xperia

  Sony Erixson Xperia esht ne gjendje te rregullt vetem gjamin e ka te krisur pak te ndreqesh nuk i behet shume edhe nuk ka memorje Kam Edhe Viber +377107399 Mundi Me Kontaktu Prej 1-ve Dej 10

  45 €
  Ferizaj
  2 dhjetor 04:16
 • Sony Ericsson XPERIA MT 15i

  Sony Ericsson XPERIA MT 15i

  Shes Sony Ericsson XPERIA MT15i ne gjendje shume te mire me wifi

  25 €
  Pejë
  26 nëntor 22:17
 • Sony Ericsson S312

  Sony Ericsson S312

  Shitet Sony Ericsson S312 ka kamera 2.0 Megapixel dhe hapsire per Memory Stick Micro (M2) PRES VETEM BLERES SERIOZ VETEM THIRRJE (MOS SHKRUANI MESAZHA) Tel: 044882035 Viber: +37744882035

  10 €
  Fushë Kosovë
  20 nëntor 16:26
 • Sony ericksson m4 aqua

  Sony ericksson m4 aqua

  Telefoni ne gjemdje shhme shume te mire, i sapoardhur nga Kanadaja

  85 €
  Prishtinë
  13 nëntor 09:16
 • Sony android urgjent

  Sony android urgjent

  sony ne gjendje te mir android pranon viber whatsapp punon mir viber +38649653839

  15 €
  Prizren
  12 nëntor 17:16
 • Sony Ericsson xperia mini pro

  Sony Ericsson xperia mini pro

  Shiten 2 Sony Ericsson Xperia mini pro Android 2.3.4 ka Wireless kamera 5.0 Megapixel dhe hapsire per MicroSD PRES VETEM BLERES SERIOZ CMIMI ESHTE PER COP VETEM THIRRJE (MOS SHKRUANI MESAZHA) Tel:

  20 €
  Fushë Kosovë
  31 tetor 17:19
 • shitet

  shitet

  Bateria si bon

  70 €
  Mitrovicë
  27 tetor 19:17
 • Telefon sony ericsson

  Telefon sony ericsson

  Shes telefon gjysem me gisht krejt n rregull osht

  20 €
  Fushë Kosovë
  21 tetor 22:17
 • Sony Ericsson K750

  Sony Ericsson K750

  Shitet telefoni Sony Ericsson K750, telefoni eshte ne gjendje te mire dhe eshte shume i ruajtur, color dhe kamere 2mp. Afrimi : Tel/viber +37744621147 ______________________________________________

  30 €
  Prishtinë
  17 tetor 13:18
 • Sony Ericsson J220

  Sony Ericsson J220

  Shitet telefoni Sonny Ericsson J220 color, telefoni eshte ne gjendje te mire dhe eshte shume i ruajtur. Afrimi : Tel/viber +37744621147 _____________________________________________________________

  20 €
  Prishtinë
  17 tetor 13:18
 • Sony Ericsson Aino

  Sony Ericsson Aino

  Shitet Sony Ericsson Aino ka Wi-Fi kamera 8.1 Megapixel dhe hapsire per MicroSD PRES VETEM BLERES SERIOZ VETEM THIRRJE (MOS SHKRUANI MESAZHA) Tel: 044882035 Viber: +37744882035

  20 €
  Fushë Kosovë
  8 shtator 15:17
 • Sony Ericsson C902

  Sony Ericsson C902

  Shitet Sony Ericsson C902 ka kamer 5.0 Megapixel dhe hapsire per Memory Stick Micro (M2) PRES VETEM BLERES SERIOZ VETEM THIRRJE (MOS SHKRUANI MESAZHA) Tel: 044882035 Viber: +37744882035

  15 €
  Fushë Kosovë
  8 shtator 15:16
 • Sony Ericsson C510

  Sony Ericsson C510

  Shitet Sony Ericsson C510 ka kamer 3.2 megapixel dhe hapsire per memory card M2 PRES VETEM BLERES SERIOZ VETEM THIRRJE (MOS SHKRUANI MESAZHA) Tel: 044882035 Viber: +37744882035

  15 €
  Prishtinë
  1 shtator 20:17
 • Sony Ericsson Elm (J10i2) Roze Pink

  Sony Ericsson Elm (J10i2) Roze Pink

  Shitet Sony Ericsson Elm (J10i2) teper i rujtum si i ri ngjyra Roze Pink ka Wi-Fi ka kamer 5.0 Megapixel ka hapsire per MicroSD PRES VETEM BLERES SERIOZ VETEM

  15 €
  Prishtinë
  1 shtator 20:17
 • PSY3

  PSY3

  Shitet PSY3 i ardhur nga italia 1 muaj i perdorur

  4.500 €
  Skënderaj
  21 gusht 02:16
 • Sony Xperia

  Sony Xperia

  SHITET SONY XPERIA PER PJESE KEMBIMI

  3.000 Lek
  Mat
  19 gusht 17:16
 • Shes Sony Ericsson

  Shes Sony Ericsson

  Shes Sony Ericsson

  10 €
  Prishtinë
  14 gusht 23:16
 • Sony Ericsson W508

  Sony Ericsson W508

  Shes Telefonin Sony Ericsson W508 pres vetem bleres serioz

  15 €
  Prishtinë
  5 gusht 18:26
 • Sony Xperia

  Sony Xperia

  Shes Sony Ericsson Xperia ne gjendje te shkelqyer Me ka ardh nga jasht I posedon te gjitha Facebook Viber Camer etj etj. Shum Praktik -049446663

  50 €
  Pejë
  2 gusht 12:27
 • sony ericsson

  sony ericsson

  telefoni osht ne gjendje te rregull

  30 €
  Lipjan
  1 gusht 03:16
 • Sony Ericsson Z600

  Sony Ericsson Z600

  Shes telefonin Sony Ericsson Z600 Pres vetem bleres serioz

  10 €
  Prishtinë
  28 korrik 18:16
 • Shes

  Shes

  Shes telefonin xperia z3, ngjendje te mire pune, qmimi fiks 110, boj ndrrim me samsung vlera e te cilit duhet te jet mbi 100 ero, nr viber +37745 639 458

  110 €
  Prizren
  27 korrik 00:26
 • ndrroj sony xperia per radio t vetures

  ndrroj sony xperia per radio t vetures

  Sony xperia ne gjendjen shum tmir , baterin e mir. Mundet me instalu viber ,whatsapp e tj senet ....Ndrroj me naj radio t vetures qe o ne gjendjen t rregul pioneer ,kenwood ,jvc, sony ,me aux ,usb .

  Me Marrveshje
  Pejë
  24 korrik 10:17
 • Shes telefonin ne gjendje te rregullt

  Shes telefonin ne gjendje te rregullt

  Telefoni eshte ne gjendje te rregullt.qmimi i volitshem

  25 €
  Prishtinë
  4 korrik 19:19
 • Sony Ericson

  Sony Ericson

  Shitet Sony Ericson ngjendje perfekte me garancion .

  40 €
  Prizren
  3 korrik 18:20
 • Sony ericsson j20i

  Sony ericsson j20i

  Tel eshte ne gjendje te shkellqyer

  6.000 Lek
  Elbasan
  30 qershor 13:17
 • Sony Ericsson

  Sony Ericsson

  Telefoni shitet per je arsye se telefoni eshte ne gjendje te mire

  50.000 Lek
  Fier
  20 qershor 15:19
 • xperia

  xperia

  shes ne gjendje te rregull se sme hin ne pun

  40 €
  Ferizaj
  14 qershor 22:33
 • Shitet Sony Xperia Mini

  Shitet Sony Xperia Mini

  Shitet Sony Xperia Mini osht ne gjendje te rregullt . per me shum : 044 868 616

  20 €
  Gjilan
  14 qershor 20:23
 • Sony ericson E10i

  Sony ericson E10i

  sony ericson E10i Smart phone. Ne gjendje te mire. Android. Map, kamera 5Mpx na ndiqni ne Servis kompjuteri facebook.com

  55.000 Lek
  Fier
  30 maj 11:16
 • Sony ericsson

  Sony ericsson

  Shes sony x10 mini ne gjendje shume te mire.Praktike dhe e vogel per tu mbajtur shume kollaj si edhe me aplikacionet e tjera. kamera 5 megapixel

  3.100 Lek
  Tiranë
  20 maj 20:18
 • sony ericsson

  sony ericsson

  SHITET SONY ERICSSON NE GJENDJE TE MIR

  13 €
  Gjilan
  18 maj 23:20
 • Sony Ericson

  Sony Ericson

  Telefoni eshte ne gjendje te rregull nuk eshte perdorur aspak

  5 €
  Prizren
  29 gusht 15:19