• Loptop hp

  Loptop hp

  Shes loptop hp per pjes30 ejro ekrani batari i ban nuk ndez

  30 €
  Ferizaj
  Dje, 22:37
 • Shes hp jashte programi  Modeli: Slate 7

  Shes hp jashte programi Modeli: Slate 7

  Shes HP jashte programi Modeli: Slate 7 esht i rrujtun teper Cmimi i diskutueshem! Pres vetem bleres serioz Per me shum info kontakto viber +3774619075 ndrrim nuk boj kurgjo

  Me Marrveshje
  Prizren
  11 shkurt 01:16
 • Shiten te gjitha ne foto.

  Shiten te gjitha ne foto.

  Shiten te gjitha ne foto: Kompjuteri esht IBM me monitor Samsung me te gjitha paisje si mous, tastjer etj shume pak i perdorur , i gatshem per punim. Shitet lloptopi IBM me 1gb ram memory punim shum t

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  10 shkurt 18:26
 • kompjuter laptop

  kompjuter laptop

  shesim kompjuter laptop teper cilesor me parametra shum te mira ,kompjuteri esh shum pak dite i perdorur i ardhur nga gjermania eshte pothuajse i ri me cmim te arsyeshem . Cemimi 200000 mije te vjetra

  20.000 Lek
  Vlorë
  10 shkurt 12:30
 • Shitet

  Shitet

  Shes tabletin jashtë programi

  25 €
  Rahovec
  9 shkurt 19:18
 • SUPER HP LAPTOP

  SUPER HP LAPTOP

  🔥🔥Super oferta Laptop🔥🔥 💻Laptop Hp ne super gjendje= 28000 lek💻 💁Core i3 👉8GB Ram 👍500Gb Hardisk 🆘Na gjeni te rruga muhamet gjollesha🆘 ⛔️Perballe hyrjes se myslym shyrit⛔️ 🚛Bejme dergesa ne

  28.000 Lek
  Tiranë
  9 shkurt 11:16
 • Fliper ndrrim me telefon

  Fliper ndrrim me telefon

  Fliperi asht i ri +37745237588

  150 €
  Ferizaj
  8 shkurt 12:17
 • Shitet

  Shitet

  Shitet hp është jashtë programi

  30 €
  Prizren
  5 shkurt 20:25
 • HP tablet

  HP tablet

  ajpedi ne regull vetem ka nevoj per format hp e qet duhet format me komjputer ose baj ndrim m naj telefon

  34 €
  Prizren
  4 shkurt 09:27
 • shes/ndrroj

  shes/ndrroj

  gjithqka ne gjendje te rregullt veq tastieren e ka defekt ama punon baj edhe ndrrime

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  1 shkurt 10:18
 • shitet iphone7

  shitet iphone7

  shitet iphon 7 ne gjendje te rregullt iphoni asht I ardht prej ch

  380 €
  Gjilan
  24 janar 19:18
 • Hp pavalion g7

  Hp pavalion g7

  Shes dy loptopa pavalion g7 dhe ni acer per pjes hp ka problem me pllak shum i rutun as ni grrith se ka po nuk ndez qmimi 80 edhe acer expeira17 pllakanuk i ban 50ejro

  80 €
  Ferizaj
  19 janar 22:27
 • shiter hp e ardhur nga franca

  shiter hp e ardhur nga franca

  hp e ardhur nga franca ne gjendje te mire

  160 €
  Gjilan
  15 janar 01:16
 • Mikrotik CRS125-24G-1S / SWITCH L3 / ROUTER

  Mikrotik CRS125-24G-1S / SWITCH L3 / ROUTER

  Mikrotik CRS125-24G-1S Fully manageable L3 switch, full wire speed switching Configure ports as switch, or for routing If required, full RouterOS power right there CPU Qualcomm Atheros AR9344 600 MH

  110 €
  Tiranë
  13 janar 13:16
 • Hp Z420 500 Gb, 1603, 16 Ram, Nvidia 2Gb

  Hp Z420 500 Gb, 1603, 16 Ram, Nvidia 2Gb

  Workstation Z420 SI I RI Specifikimet : 16 Gb Memory Ram ECC DDR3 Visual Graphic NVIDIA 2GB DDR5 Cpu 1603 Intel 500 GB Pc profesional i pershtatshem per punime grafike, programe profesionale, apo l

  350 €
  Tiranë
  11 janar 17:16
 • Laptop HP

  Laptop HP

  Shes Laptop ne gjendje te rregullt eshte plotsisht i shfrytzueshem pres blers serioz

  250 €
  Gjilan
  8 janar 23:18
 • Shitet

  Shitet

  Shitet tableti kret rregull shihet foto pres blerës serioze

  70 €
  Prizren
  8 janar 19:29
 • Shitet

  Shitet

  Shitet tableti kret rregull shihet foto

  70 €
  Rahovec
  7 janar 03:26
 • Shitet

  Shitet

  Shitet tableti kret rregull shihet foto

  70 €
  Prizren
  7 janar 03:26
 • Shitet

  Shitet

  Shitet tableti kret rregull shihet foto

  70 €
  Suharekë
  7 janar 03:26
 • Shitet

  Shitet

  Shitet tableti kret rregull shihet foto

  70 €
  Malisheve
  7 janar 03:26
 • Shes ndrroj oren diesel automatik

  Shes ndrroj oren diesel automatik

  Shes oren diesel automatike ngjendje te mir punon pa bateri origjinal ose ndrroj

  250 €
  Prishtinë
  20 dhjetor 22:26
 • Hp I 2017 shitet

  Hp I 2017 shitet

  Shitet laptop hp I 2017 ekranin e ka me tac 500 giga 2 giga ram e she’s se sme un ne pun 7 or bateri mban

  160 Lek
  Tiranë
  16 dhjetor 22:27
 • Printer hp

  Printer hp

  Shes printer hp ne gjendje te rregullt ka edhe ngjyra baj edhe ndrrim me naj telefon.

  40 €
  Prizren
  14 dhjetor 18:18
 • printer hp

  printer hp

  shes printerin hp color laserjet 2600n me ngyjra

  70 €
  Prishtinë
  14 dhjetor 17:28
 • Shes 2 iphon 5s dhe. Ni 6 urgjend

  Shes 2 iphon 5s dhe. Ni 6 urgjend

  Shes iphon 5s dy. Njani. 32 gb njani 16 gb qatij 32 gb i. Bon. Finger printi ktij 16 jo iphon. 6 osht 16 gb shum i. Mir finger printi. Si. Bon per. Tjerat. Krejt. Shes. Urgjend. Te ardhur. Nga. Gjerma

  Me Marrveshje
  Podujevë
  13 dhjetor 23:20
 • Shitet

  Shitet

  Shitet tableti kret rregull veq mbushjen e prisht

  40 €
  Prizren
  4 dhjetor 16:19
 • Laptop HP i5 i sjelle nga Gjermania 270 eur

  Laptop HP i5 i sjelle nga Gjermania 270 eur

  Laptop HP Elitebook 8440p ,i sjelle nga Gjermania, Procesor Intel Core i5-520M 2.4 ghz , RAM 4 Gb, HDD 250 Gb, Karta Grafike e dedikuar Nvidia 3100M, Ekran 14'', Webcam, Wireless, Fingerprint, Ne gjen

  270 €
  Tiranë
  30 nëntor 15:26
 • Smart Watch Ore

  Smart Watch Ore

  Shume pak e perdorur (1 muaj) e ardhur nga jasht e mban baterin deri ne 5 dite me SIM dhe micro SD funksionon perfekt

  20 €
  Vushtrri
  30 tetor 22:17
 • Llaptop HP shum I ruajtur

  Llaptop HP shum I ruajtur

  She's laptopin shum te ruajtur I ardhur nga gjermania punon shum Mir vjen me adapter ka 4 Porte USB lidhet me WI FI Dhe me kabell Lan per internet lidhet edhe me monitor me kabell vga

  150 €
  Ferizaj
  25 tetor 16:18
 • Enevy 8 Note

  Enevy 8 Note

  Shitet tableti Hp envy 8 /HD display / windows 10 / office mobile / Me sim cartel 4G dhe micro sd / me tastier te veten dhe laps / i ri me pako / viber +38649850377/ bej edhe ndrrim me tel

  199 €
  Prishtinë
  22 tetor 20:19
 • hp pavillion core i3 6gb ram

  hp pavillion core i3 6gb ram

  shitet hp laptop ne gjendje fenomenale core i3 /6gb ram memorje/ 250 hardisk i ardhur nga jasht pa asnje vrejtje si dhe shum i rujtur

  135 €
  Ferizaj
  20 tetor 14:18
 • SHITET HP LOPTOP

  SHITET HP LOPTOP

  Loptopi eshte ne gjendje perfekte eshte : 4 GB RAM 500 Gb Har

  200 €
  Prizren
  16 tetor 16:16
 • Shes laptopin HP ose ndrroj me iPhone 5s

  Shes laptopin HP ose ndrroj me iPhone 5s

  Shes laptopin HP n gjendje shum t mir ose baj ndrrim me iphone 5s

  150 €
  Ferizaj
  15 shtator 21:22
 • cmimi i diskutueshem

  cmimi i diskutueshem

  Shitet komolet me gjith tavoline. Ne gjenjdje shume te mire. I vetmi problem eshte karta grafike.

  Me Marrveshje
  Elbasan
  14 gusht 18:16
 • hp 250 g3. pothuajse i ri

  hp 250 g3. pothuajse i ri

  Gjendje shume e mire Procesor 2.16 Ghz 500 giga hard disk Ram 2Gb mund ta shtosh deri ne 8.

  23.000 Lek
  Elbasan
  1 gusht 19:26