• Samsung Galaxy s8 + Edicioni Evropian Hape

  Samsung Galaxy s8 + Edicioni Evropian Hape

  Samsung Galaxy SM-G955F S8 Plus 4GB RAM 64GB ROM European Edition Unlock. WhatsApp: +447481449434 Brand: Samsung Family Line : Samsung Galaxy S8+ Model: SM-G955F Network: Factory Unlocked Type:

  322 €
  Prishtinë
  8 dhjetor 20:26
 • SAMSUNG J3 2016

  SAMSUNG J3 2016

  Shes bej ndrrim vetem me.iphone 6 shkaku qe osht nshitje se i kom dy samsunga e ktae se perdori

  170 €
  Podujevë
  8 dhjetor 20:26
 • iPhone x 256GB Edukimi Evropian Hape

  iPhone x 256GB Edukimi Evropian Hape

  Apple iPhone X 256GB 5.8" 12MP Silver / Space Grey European Edition Factory Unlock WhatsApp: +447481449434 Brand: Apple Model: iPhone X Screen Size: 5.8" Storage Capacity: 256 GB Rear Camera Reso

  467 €
  Gjakovë
  8 dhjetor 20:19
 • Shes huawei y6

  Shes huawei y6

  Ne gjendje perfekte me poket shum pak i perdorun

  110 €
  Skënderaj
  8 dhjetor 20:18
 • Samsung Galaxy Tab 3 SIM Card (7 inch)

  Samsung Galaxy Tab 3 SIM Card (7 inch)

  Shitet samsung galaxy tab 3 me kartel sim qe mund te perdoret edhe si telefon. Eshte 7 inch dhe eshte ne gjendje perfekte pa asnje defekt apo grrithje ne ekran. Vjen me ne kuti me ndegjuese dhe adapte

  65 €
  Prishtinë
  8 dhjetor 20:18
 • Iphone 7 32 GB full unlock

  Iphone 7 32 GB full unlock

  Shes iphone 7 32 gb full unlock i ardhur nga zvicrra ne gjendje super te mir i perdorur

  388 €
  Prishtinë
  8 dhjetor 20:18
 • iPhone 6

  iPhone 6

  Shes iPhone 6 ne gjendje shum te mir,selfie nuk i punon.

  160 €
  Prishtinë
  8 dhjetor 20:18
 • shitet iphone 5c

  shitet iphone 5c

  shes iphone 5c i bardh ne gjendje shum te mir

  70 €
  Gllogoc
  8 dhjetor 20:16
 • iphone 5

  iphone 5

  shes iphone 5 me 16 giga i zi ne gjendje te mire.Arsyja e shitjes eshte se po kam qef te kaloj ne android.bej edhe ndrrim me qka mkonvenon kontakto ne viber +37745618438

  100 €
  Prizren
  8 dhjetor 20:16
 • iphone 6 plus

  iphone 6 plus

  shes iphone 6 plus wi-fi nuk i bon veq me 3G-4G per tjerat garantoj ,, per ma shumë info m’kontaktoni vetem ne viber.

  160 €
  Prishtinë
  8 dhjetor 20:16
 • Blackberry Prive

  Blackberry Prive

  Blackberry i ri ne kuti i ardhur nga anglia .. 32gb 3gb ram

  320 €
  Shkodër
  8 dhjetor 20:16
 • Shitet samsung

  Shitet samsung

  Shitet ose nderrohet samsung alpha 2016 2 giga ram 32 giga memorje me shenja gishti ndrrohet me samsung s5 qoft eshe verizone

  1.200 Lek
  Tiranë
  8 dhjetor 20:16
 • iPhone 5 C i bardh 16 giga

  iPhone 5 C i bardh 16 giga

  n e gjendje te shkelqyer qmimi i fundit 70 ndrrim nuk bej

  75 €
  Pejë
  8 dhjetor 20:16
 • General mobile

  General mobile

  Shes general mobile gm5 . Nuk ndizet nuk e di ca ka.Ka xham mbrojtes pa shenja perdorimi.

  50 €
  Durrës
  8 dhjetor 20:16
 • •Nderrohet• Iphone 6-64Gb

  •Nderrohet• Iphone 6-64Gb

  Telefoni ne gjendje te mir ndrrohet me S7 edge,plus lek nga ana im.. kontakt whatsapp!!!

  350 Lek
  Durrës
  8 dhjetor 20:16
 • Iphone

  Iphone

  Iphone 5s 16gb , shum i rujtun , ne gjendje shum te mire.

  110 €
  Prishtinë
  8 dhjetor 19:28
 • Iphon 5s

  Iphon 5s

  Shes iphon 5s gold 16 giga shum i ruajtun

  110 €
  Prizren
  8 dhjetor 19:27
 • IPHONE 6S FULL UNLOCK I ARDHUN NGA JASHT SHIH FOTO

  IPHONE 6S FULL UNLOCK I ARDHUN NGA JASHT SHIH FOTO

  Gjendje fantastiske gjithqka ne rregull shum i rujtun shihet edhe ne fotot i ardhun nga jasht full unlock punon me gjitha kartat kontanti 049148644 Ndrrim nuk baj

  260 €
  Prishtinë
  8 dhjetor 19:27
 • iPhone 6S 64 GB OKAZION

  iPhone 6S 64 GB OKAZION

  Shes iPhone 6s 64 Giga versioni Europian. Celulari eshte bler ne qershor, akoma brenda garancis. Ne gjendje shume te mir pervec gervishtjeve te vogla qe mund ti shihni dhe vet ne foto. Ekrani ka nje

  36.000 Lek
  Tiranë
  8 dhjetor 19:17
 • Shitet Iphone 7 red 128gb

  Shitet Iphone 7 red 128gb

  Shitet Iphone 7 red128gb ne gjendje shum te mir pune per telefon garantoj per gjdo sen nr per kontakt edhe viber +37744170477 043922444 Qmimi 490 euro

  490 €
  Prishtinë
  8 dhjetor 19:16
 • IPHONE 6 PLUS 64 GIGA FULL UNLOCK

  IPHONE 6 PLUS 64 GIGA FULL UNLOCK

  Gjendje fantastike i ardhun nga jasht 64 giga full unlock gjithqka ne rregull per me shum shif fotot kontakti 049148644

  265 €
  Prishtinë
  8 dhjetor 19:16
 • Android boxa 2ram 16 GB Supersport SKY Tring

  Android boxa 2ram 16 GB Supersport SKY Tring

  TV BOX Android 3cop bjeri nr per info 069 24 83 849 Android box 6.0 OS Funksionon ME dhe PA Abonim (me Aplikacionet e instaluara tek pajisja ON/OFF) mjafton te keni linj interneti. i Vendos dhe Abonim

  59 €
  Durrës
  8 dhjetor 19:16
 • IPHONE 6 GOLD 16 GIGA FULL UNLOCK I ARDHUN NGA EU

  IPHONE 6 GOLD 16 GIGA FULL UNLOCK I ARDHUN NGA EU

  Gjendje fantastike 16 giga gold full unlocket punon me gjitha kartelat i ardhun nga jasht shum i rujtun shihet edhe ne fototo nrrim nuk boj 049148644

  199 €
  Prishtinë
  8 dhjetor 19:16
 • iphone 7 32 giga

  iphone 7 32 giga

  shitet iphone 7 32 giga ne gjendje shum te mir eshte i ardhur pei chs me garancion osht ka ala garancion ne ch

  390 €
  Gjilan
  8 dhjetor 19:16
 • Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë

  Kredi ofrojnë në mes të veçantë Përshëndetje A keni probleme financiare? A ju është refuzuar nga banka për një hua? Ju doni për të zgjidhur borxheve tuaj një herë dhe për të gjithë. Këtu është nj

  110 €
  Gramsh
  8 dhjetor 18:48
 • Samsung Galaxy Note 5 i bardh si i ri

  Samsung Galaxy Note 5 i bardh si i ri

  Shes Galaxy Note 5 ngjyr e bardh shum i rujtun si i ri siq shifet ne foto ne gjendje shum te mir 4G , 3G i bejn te gjitha pa kurfar problemi e jap me garancion mundsi ndrrimi mundeni

  260 €
  Vushtrri
  8 dhjetor 18:27
 • Samsung galaxy A7 duos model 2017

  Samsung galaxy A7 duos model 2017

  Shes Samsung galaxy a7 duos gold model 2017 new gjendje teper te mir sikur i ri .

  280 €
  Vushtrri
  8 dhjetor 18:26
 • Samsung galaxy s7 edge 32gb full unlock(swiss)

  Samsung galaxy s7 edge 32gb full unlock(swiss)

  shitet samsung galaxy s7 edge 32 gb full unlock ne gjendje shum te.mir i perdoren punon perfekt i ardhun nga ch bojm ndrrim nese na konvenon

  350 €
  Gjilan
  8 dhjetor 18:26
 • shes samsung galaxy edge 6 URGJENT

  shes samsung galaxy edge 6 URGJENT

  shes samsung edge 6 me nje shej siq shihet ne foto po nuk pengon azgje qe 1 vjet e kom kurr problem nuk kom pas shes sepse kam nevoj per pare per me shum kontakto edhe n viber +37745656220

  220 €
  Gjilan
  8 dhjetor 18:26
 • Shes samsung A3

  Shes samsung A3

  Shes samsung a3 ne gjendje shum te mir shkurt i ri asht ska vrejtje per ma.shum info: viber +37745670385

  120 €
  Gjilan
  8 dhjetor 18:26
 • Shitet/Nderrohet Iphone 6s Plus 64 GB

  Shitet/Nderrohet Iphone 6s Plus 64 GB

  Shitet kae nderrohet iphone 6s plus 64GB ne gjendje si i ri me leter camouflage. Gjendja e telit si estetike dhe ne programe esht si i ri. Shoqerohet me karikues disa cover mbrojtes dhe kutine. Nderr

  57.000 Lek
  Tiranë
  8 dhjetor 18:18
 • I ri. Samsung Galaxy S6 Black. 32 gb

  I ri. Samsung Galaxy S6 Black. 32 gb

  Tel esht i ri ne qese. Ngjyra e zez Black saphire.

  220 €
  Pogradec
  8 dhjetor 18:18
 • Shes iPhone 6 6gb i zi

  Shes iPhone 6 6gb i zi

  Shes iPhone 6 64gb i zi; Simfree punon me te gjitha kartelat; Eshte i perdorun, ka gervishje (shih fotot); I importuar nga Zvicra; Posedon vetem adapterin; Cmimi 220e Ndrrime nuk bej

  220 €
  Prishtinë
  8 dhjetor 18:18
 • Samsung.A5(2016).golld boj edhe ndrim

  Samsung.A5(2016).golld boj edhe ndrim

  Shes samsungin a5(2016) golld ne gjemdje te shkelqyer osht i rujten shum pa as ni vrejte punon mir i ardhur nga gjermanija osht i swiscomit Orgjinal qin per qin per ma shum contact.. .....viber +377-4

  175 €
  Prizren
  8 dhjetor 18:18
 • I diskutueshem

  I diskutueshem

  Ne gjendje shum te mire

  150 Lek
  Tiranë
  8 dhjetor 18:17
 • LeEco 32GB Ram4GB i Ri ne Kuti Ardhur Italia

  LeEco 32GB Ram4GB i Ri ne Kuti Ardhur Italia

  Telefon LeEco S3 Ngjyre Gold 32GB i ri ne Kuti Ardhur nga italia . Kamera Para 8MP Kamera Mbrapa 21MP Video 4K Memorja 32GB Ram 4GB USB Type C Procesori Deca Core Ekrani 5.5 inch 1080 Full HD Cmimi

  240 Lek
  Kuçovë
  8 dhjetor 18:17
 • LeEco 32GB Ram4GB i Ri ne Kuti Ardhur Italia

  LeEco 32GB Ram4GB i Ri ne Kuti Ardhur Italia

  Telefon LeEco S3 Ngjyre Gold 32GB i ri ne Kuti Ardhur nga italia . Kamera Para 8MP Kamera Mbrapa 21MP Video 4K Memorja 32GB Ram 4GB USB Type C Procesori Deca Core Ekrani 5.5 inch 1080 Full HD Cmimi

  240 Lek
  Berat
  8 dhjetor 18:16
 • Android tv box 2gb ram

  Android tv box 2gb ram

  Shes .androidi box me 2Gb ram. me te gjitha aplikacionet si ligat e futbollit ne shtete te ndryshme si dhe liga kampijone te cilat nuk mund ti shiqoni pa pages dhe e vetmja paisje ku mund ti shiqoni e

  70 €
  Prizren
  8 dhjetor 18:16
 • LeEco 32GB Ram4GB i Ri ne Kuti Ardhur Italia

  LeEco 32GB Ram4GB i Ri ne Kuti Ardhur Italia

  Telefon LeEco S3 Ngjyre Gold 32GB i ri ne Kuti Ardhur nga italia . Kamera Para 8MP Kamera Mbrapa 21MP Video 4K Memorja 32GB Ram 4GB USB Type C Procesori Deca Core Ekrani 5.5 inch 1080 Full HD Cmimi

  240 Lek
  Durrës
  8 dhjetor 18:16
 • Android tv box 1gb ram

  Android tv box 1gb ram

  Shes .androidin tv box 1Gb ram. me te gjitha aplikacionet si ligat e futbollit ne shtete te ndryshme si dhe liga kampijone te cilat nuk mund ti shiqoni pa pages dhe e vetmja paisje ku mund ti shiqoni

  50 €
  Prizren
  8 dhjetor 18:16
 • Nokia lumia 1020 - 41 Mega Pixel kamera

  Nokia lumia 1020 - 41 Mega Pixel kamera

  Shes Nokia Lumia modeli 1020 kamera 41 Mega Pixel eshte i ardhur nga Zvicrra ne gjendje te tregullt me garancion Per informata kontakto tel. 044812358

  120 €
  Prishtinë
  8 dhjetor 18:16
 • Samsung Galaxy S - 16GB shum i rujtun nga Zvicrra

  Samsung Galaxy S - 16GB shum i rujtun nga Zvicrra

  Shes Samsung Galaxy S - 16GB shum shum i rujtun dhe ne gjendje te rregullt me garancion i ardhur nga Zvicrra swisscom Per me shum informata kontakto tel. 044812358

  80 €
  Prishtinë
  8 dhjetor 18:16
 • Samsung S6

  Samsung S6

  N'gjendje shum të mir perveq, gjamit pak të krisur në pjesën e sipërme

  180 €
  Rahovec
  8 dhjetor 18:15
 • Samsung Galaxy Note 3

  Samsung Galaxy Note 3

  Samsung Galaxy Note 3 i posa ardhun nga gjermania me poket me adapter org fotroll ban perfekt

  130 €
  Prishtinë
  8 dhjetor 17:24
 • Shes telefon ne kuti wiko leny3

  Shes telefon ne kuti wiko leny3

  Shes telefonin I ardhur prej zvicres ne gjendje tregullt ne kuti esht 1.3dual core 16gb kamera 8mp 5mp selfie te gjitha I pranon snap Viber Instagram what's app Skype etj qmimi 85 euro +37745333101

  85 €
  Gjilan
  8 dhjetor 17:24
 • Samsung galaxy C7 32gb

  Samsung galaxy C7 32gb

  Shitet Samsung galaxy C7 32gb 4gb ram ne gjendje shum te mir pune Per telefon garantoj per gjdo sen Nr per kontakt 043922444 Mun shkruni edhe viber +37744170477

  225 €
  Mitrovicë
  8 dhjetor 17:21
 • Shitet

  Shitet

  S7 Edge gjendje 10/10 , shoqerohet me kufje , karikues dhe bateri tjashtme .

  470 Lek
  Tiranë
  8 dhjetor 17:19
 • Shitet Iphone X Black 256 Gb

  Shitet Iphone X Black 256 Gb

  Vetem 10 dite i perdorur i mare dhurate nga Suedia , ngjyra e zeze.

  900 €
  Tiranë
  8 dhjetor 17:18
 • iphone

  iphone

  shesh 2 iphone 5s njeri iphone eshte ne rregull ndersa tjetri me icloud veq per pjes ose veq disa gjera mund ti besh me ta. QMIMI SIPAS MARRVESHJES +37745873588 VIBER

  40 €
  Prishtinë
  8 dhjetor 17:18
 • shes iphone 5s

  shes iphone 5s

  shes iphone 5s esht shum i mir ne gjendje te rregull per me shum kontaktoni ne numrin +37744919481 dhe viber

  100 €
  Istog
  8 dhjetor 17:18