• 1 foto
  iPhone 7 Plus 32Gb i Zi I SHKELQYER!!
  Telefona celulare

  iPhone 7 Plus 32Gb i Zi I SHKELQYER!!

  Shes iPhone 7 Plus 32Gb i Zi I SHKELQYER!!i sapo ardhur nga Amerika telefoni eshte ne gjendje shum t

  Tiranë 18 gusht 17:16
  42.000 Lek
 • 1 foto
  samsung s6 edge gold platinium 32
  Telefona celulare

  samsung s6 edge gold platinium 32

  eshte ne gjendje shm tmir ..e shes sepse kam tl tjt .shitet per arsye mosperdorimi.eshte pa asnje g

  Elbasan 18 gusht 17:16
  260 Lek
 • 0 foto
  LG dhe ngm
  Telefona celulare

  LG dhe ngm

  Kërkoj tac ekran për LG stylo 2 plus ose e shes. Telefonin me ekran. Te thyer qarku ok. Dua një bate

  Elbasan 18 gusht 17:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LG stylo 2 plus dhe ngm 506
  Telefona celulare

  LG stylo 2 plus dhe ngm 506

  Kërkoj tac ekran për LG stylo 2 plus ose shes qarku punon ok.si dhe me duhet një bateri për ngm. 506

  Elbasan 18 gusht 17:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  j52017
  Telefona celulare

  j52017

  shitet telefon samsung j5 2017...PER arsye mosperdorimi....KUSH interesohet te me telefonoje ne num

  Elbasan 18 gusht 17:16
  220 €
 • 1 foto
  Android tv box 2 Gb ram.
  Telefona celulare

  Android tv box 2 Gb ram.

  Shes .androidin tv box 2Gb ram me te gjitha aplikacionet si ligat e futbollit ne shtete te ndryshme

  Prizren 18 gusht 17:16
  55 €
 • 6 foto
  lg g6 ..32gb 4gb ram i ri
  Telefona celulare

  lg g6 ..32gb 4gb ram i ri

  Lg g6 32 gb model vs988.. tel esht i ardhur dhurat .. esht i ri ka qeset ansore pa equr ..me akses

  Kuçovë 18 gusht 17:16
  249 €
 • 3 foto
  Iphone 6 gold me kuti
  Telefona celulare

  Iphone 6 gold me kuti

  Shes Iphone 6 me kuti i perdorur ne gjendje te mire pune full me tona kartelat pa asni defekt .ka ar

  Prishtinë 18 gusht 16:28
  175 €
 • 2 foto
  IPHONE X
  Telefona celulare

  IPHONE X

  Shitet iphone x i ri ne paket asnje grrith ose demtim , 64 gb ndegjuset , adapteri , garancion 1 mua

  Ferizaj 18 gusht 16:27
  799 €
 • 2 foto
  iphone x 64 gb me garancion i ri
  Telefona celulare

  iphone x 64 gb me garancion i ri

  Shitet iphone x i ri ne paket asnje grrith ose demtim , 64 gb ndegjuset , adapteri , garancion 1 mua

  Prishtinë 18 gusht 16:27
  799 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 8 Plus 256Gb Brandly Factory Sealed
  Telefona celulare

  Apple iPhone 8 Plus 256Gb Brandly Factory Sealed

  Të gjitha prodhimet tona janë krejtësisht të reja të vulosura në kutinë e fabrikës origjinale, vijnë

  Gjilan 18 gusht 16:27
  400 €
 • 0 foto
  iphone x 64 gb me garancion i ri
  Telefona celulare

  iphone x 64 gb me garancion i ri

  Shitet iphone x i ri ne paket asnje grrith ose demtim , 64 gb ndegjuset , adapteri , garancion 1 mua

  Shtime 18 gusht 16:27
  799 €
 • 2 foto
  iphone x 64 gb me garancion i ri
  Telefona celulare

  iphone x 64 gb me garancion i ri

  Shitet iphone x i ri ne paket asnje grrith ose demtim , 64 gb ndegjuset , adapteri , garancion 1 mua

  Kaçanik 18 gusht 16:27
  799 €
 • 2 foto
  iphone x 64 gb me garancion i ri
  Telefona celulare

  iphone x 64 gb me garancion i ri

  Shitet iphone x i ri ne paket asnje grrith ose demtim , 64 gb ndegjuset , adapteri , garancion 1 mua

  Gjilan 18 gusht 16:27
  799 €
 • 2 foto
  iphone x 64 gb me garancion i ri
  Telefona celulare

  iphone x 64 gb me garancion i ri

  Shitet iphone x i ri ne paket asnje grrith ose demtim , 64 gb ndegjuset , adapteri , garancion 1 mua

  Vushtrri 18 gusht 16:27
  799 €
 • 2 foto
  iphone x 64 gb me garancion i ri
  Telefona celulare

  iphone x 64 gb me garancion i ri

  Shitet iphone x i ri ne paket asnje grrith ose demtim , 64 gb ndegjuset , adapteri , garancion 1 mua

  Prishtinë 18 gusht 16:27
  799 €
 • 2 foto
  iphone x 64 gb me garancion i ri
  Telefona celulare

  iphone x 64 gb me garancion i ri

  Shitet iphone x i ri ne paket asnje grrith ose demtim , 64 gb ndegjuset , adapteri , garancion 1 mua

  Ferizaj 18 gusht 16:27
  799 €
 • 2 foto
  iphone x 64 gb me garancion i ri
  Telefona celulare

  iphone x 64 gb me garancion i ri

  Shitet iphone x i ri ne paket asnje grrith ose demtim , 64 gb ndegjuset , adapteri , garancion 1 mua

  Viti 18 gusht 16:27
  799 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S9 Plus of 256Gb
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9 Plus of 256Gb

  Të gjitha prodhimet tona janë krejtësisht të reja të vulosura në kutinë e fabrikës origjinale, vijnë

  Deqan 18 gusht 16:27
  400 €
 • 2 foto
  Iphone x 64 gb me garancion i ri
  Telefona celulare

  Iphone x 64 gb me garancion i ri

  Shitet iphone x i ri ne paket asnje grrith ose demtim , 64 gb ndegjuset , adapteri , garancion 1 mua

  Prishtinë 18 gusht 16:27
  790 €
 • 4 foto
  Samsung Galaxy S8 Plus De 64Gb Factory Sealed
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8 Plus De 64Gb Factory Sealed

  Të gjitha prodhimet tona janë krejtësisht të reja të vulosura në kutinë e fabrikës origjinale, vijnë

  Gjilan 18 gusht 16:27
  300 €
 • 0 foto
  Shitet samsung galaxy s9+
  Telefona celulare

  Shitet samsung galaxy s9+

  Ne gjendje perfekte europian. Mund te nderrohet me iphone 8plus

  Tiranë 18 gusht 16:26
  550 €
 • 4 foto
  Shitet iPhone 6 16 GB
  Telefona celulare

  Shitet iPhone 6 16 GB

  Shitet iPhone 6 16 GB punon perfekt me tgjitha aplikacionet. Telefoni vjen me adapter fotroll dhe fo

  Prishtinë 18 gusht 16:17
  130 €
 • 4 foto
  Shitet iPhone 6 16 GB
  Telefona celulare

  Shitet iPhone 6 16 GB

  Shitet iPhone 6 16 GB punon perfekt me tgjitha aplikacionet. Telefoni vjen me adapter fotroll dhe fo

  Prishtinë 18 gusht 16:17
  130 €
 • 4 foto
  Shitet iPhone 6 16 GB
  Telefona celulare

  Shitet iPhone 6 16 GB

  Shitet iPhone 6 16 GB punon perfekt me tgjitha aplikacionet. Telefoni vjen me adapter fotroll dhe fo

  Prishtinë 18 gusht 16:17
  130 €
 • 5 foto
  Shitet iphone 5s black
  Telefona celulare

  Shitet iphone 5s black

  Shitet iphone 5s black 16 giga ngjendje trregullt shum i mir.

  Mitrovicë 18 gusht 16:17
  95 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy J3 2016
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy J3 2016

  Samsung Galaxy J3 ngjyre e zezene gjendje te rregullt. 16 Gb hapsire e brendshme 2 Gb RAM Mundesi pe

  Prishtinë 18 gusht 16:17
  120 €
 • 6 foto
  Ipad 64gb me kartel
  Telefona celulare

  Ipad 64gb me kartel

  Ipad 64gb me paket paisje origjinal Qysh ka ardh prej zvicrrrs Punon me krejt kartat Pa asnje probl

  Prishtinë 18 gusht 15:26
  75 €
 • 5 foto
  Iphon
  Telefona celulare

  Iphon

  Iphone 6 16gb dy copa Vetem kartela nu i punon Pa asnje problem tjeter Ne gjendje te rregullt Vib

  Viti 18 gusht 15:19
  85 €
 • 4 foto
  New Apple iPhone7 Plus of 256Gb Factory Sealed
  Telefona celulare

  New Apple iPhone7 Plus of 256Gb Factory Sealed

  Të gjitha prodhimet tona janë krejtësisht të reja të vulosura në kutinë e fabrikës origjinale, vijnë

  Gjilan 18 gusht 15:19
  400 €
 • 5 foto
  Samsung galaxy j5 2016
  Telefona celulare

  Samsung galaxy j5 2016

  shes samsung galaxy j5 2016 osht ne gjendje per fejte per giga,per shpejtsi,per tjerat sene e pat ed

  Ferizaj 18 gusht 15:19
  105 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S6 Edge 64GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S6 Edge 64GB

  Shitet Samsung Galaxy S6 Edge 64GB ne gjendje te mire pa asnje gervishtje. I blere nga dyqani i T-Mo

  Tiranë 18 gusht 15:18
  28.000 Lek
 • 3 foto
  Iphone 7 32gb
  Telefona celulare

  Iphone 7 32gb

  Iphone 7 32 GB gold model evropian me cip punon me cdo kart shqiptare

  Durrës 18 gusht 15:18
  200 €
 • 0 foto
  OKAZION!
  Telefona celulare

  OKAZION!

  Telefoni sapo eshte mare nga kompania vodafe me 6 muaj garanci dhe eshte i pahapur nga kutia...100e

  Tiranë 18 gusht 15:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Samsung S7 Edge i Zi 32 Gb. Super gjendje.
  Telefona celulare

  Samsung S7 Edge i Zi 32 Gb. Super gjendje.

  Shitet ne gjendje shum te mire. I sapo ardhur nga jasht.

  Tiranë 18 gusht 15:18
  33.000 Lek
 • 8 foto
  LG G6 32GB/4GB Ram ice platinum si i ri 10/10
  Telefona celulare

  LG G6 32GB/4GB Ram ice platinum si i ri 10/10

  Shes LG G6 32GB/4GB Ram ngjyra ice platinum, shum i bukur pak i perdorur dhe ne gjendje thuajse te r

  Durrës 18 gusht 15:18
  30.000 Lek
 • 1 foto
  OKAZION S8+
  Telefona celulare

  OKAZION S8+

  Okazion shes Samsung S8+ model europian i zi ne gjendje te shkelqyer plus aksesore usb connetor dhe

  Tiranë 18 gusht 14:26
  50.000 Lek
 • 1 foto
  Apple iPhone X - 256GB - Space Gray (Factory Unloc
  Telefona celulare

  Apple iPhone X - 256GB - Space Gray (Factory Unloc

  I want to sell Apple iPhone X - 256GB - Space Gray (Factory Unlocked) Smartphone World-Phone

  Devoll 18 gusht 14:26
  700 €
 • 6 foto
  Shes Iphone 7 32 GB I Zi i ardhun nga Zvicra
  Telefona celulare

  Shes Iphone 7 32 GB I Zi i ardhun nga Zvicra

  Shes Iphone 7 32 gb i zi i ardhun nga Zvicra shum pak i perdorur vetem 10 dit asht i perdorur nuk e

  Prizren 18 gusht 14:26
  330 €
 • 6 foto
  J7 2016
  Telefona celulare

  J7 2016

  J7 2016 16 giga 3 giga ram gjyra e zez versioni 7 berban karikus gomin me nje sim cmimi i diskutushe

  Fier 18 gusht 14:18
  18.000 Lek
 • 3 foto
  Samsung s7 edge
  Telefona celulare

  Samsung s7 edge

  Shitet samsung s7 edge.... ka pak ekranin e thyer te butoni ‘back’ , por qe nuk i nxjerr problem

  Tiranë 18 gusht 14:18
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Xiaomi redmi pro 3gb/64gb
  Telefona celulare

  Xiaomi redmi pro 3gb/64gb

  Xiaomi redmi pro 3gb ram 64gb memorje Gjendje shume te mire 6muaj perdorim Me finger print bateri 41

  Tiranë 18 gusht 14:17
  170 Lek
 • 1 foto
  iPhone 4S  Shitet .Gjendja perfekte .
  Telefona celulare

  iPhone 4S Shitet .Gjendja perfekte .

  Shitet ne gjendje shum te mire .Shoqerohet me aksesoret origjinal .

  Tiranë 18 gusht 14:16
  75 €
 • 1 foto
  Blackberry Curve 9360 ne gjendje te mire funksiona
  Telefona celulare

  Blackberry Curve 9360 ne gjendje te mire funksiona

  Shitet ish super blackberry .

  Tiranë 18 gusht 14:16
  27 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy E7 16Gb NE GJENDJE TE MIRE .
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy E7 16Gb NE GJENDJE TE MIRE .

  Punon perfekt dhe bateria mban shum .

  Tiranë 18 gusht 14:16
  175 €
 • 0 foto
  Nokia 6310i ne gjendje shum te mire .
  Telefona celulare

  Nokia 6310i ne gjendje shum te mire .

  I sapo ardhur .

  Tiranë 18 gusht 14:16
  65 €
 • 5 foto
  iPhone 5S 32GB
  Telefona celulare

  iPhone 5S 32GB

  Shes ose ndrroj iphone 5s 32 gb. Fingerprinti nuk i bon por homebutoni po. Kam edhe paketen. Kontakt

  Prizren 18 gusht 14:16
  90 €
 • 1 foto
  Sony Xperia Z1 Compact ne gjendje perfekte .
  Telefona celulare

  Sony Xperia Z1 Compact ne gjendje perfekte .

  Shitet ne gjendje shum te mire . Punon perfekte me te gjitha programet .

  Tiranë 18 gusht 14:16
  75 €
 • 4 foto
  IPHONE 7plus 256 GB SAPOARDHUR FULLUNLUCK!!
  Telefona celulare

  IPHONE 7plus 256 GB SAPOARDHUR FULLUNLUCK!!

  SHES IPHONE RED 7PLUS 256GB SAPO KA ARDH NGA SUEDIA ESHTE FULL UNLUCK I RI ME GJITHA PAISJET KONTAK

  Prishtinë 18 gusht 14:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  I ri pa perdorur me pare
  Telefona celulare

  I ri pa perdorur me pare

  Telefon i thjeshte me kamera . Bateria mban 1 jave .

  Tiranë 18 gusht 14:16
  15 €