• 5 foto
  IPHONE 6 GOLD (Në gjendje fenomenale) 159.00€
  Telefona celulare

  IPHONE 6 GOLD (Në gjendje fenomenale) 159.00€

  Shitet Iphone 6 Gold në gjendje fenomenale. Arsyeja e shitjes kemi ble telefon ma te ri. Oferta vetë

  Prizren Dje, 17:26
  159 €
 • 2 foto
  Shes iphone 6S 17000 leke
  Telefona celulare

  Shes iphone 6S 17000 leke

  Problem touchi dhe fingerprinti

  Tiranë Dje, 10:17
  17.000 Lek
 • 7 foto
  Tablet i ri I-touch 50 euro posta falas
  Telefona celulare

  Tablet i ri I-touch 50 euro posta falas

  Porosit online Tablet te ri I-touch 50 euro posta falas kontakto ne nr +377 45 635 290

  Rahovec 15 maj 10:28
  50 €
 • 2 foto
  Shitet Iphone X
  Telefona celulare

  Shitet Iphone X

  Shitet iphone X Orgjinal 800€, i perdorur vetem 1 muaj, me garanci 1 vitë.

  Tiranë 9 maj 21:16
  800 €
 • 0 foto
  iPhone 6
  Telefona celulare

  iPhone 6

  Shes iPhone 6 i qbllokuar nga ch gjendje shum te mir

  Gjilan 2 maj 11:30
  160 €
 • 0 foto
  Meizu m3s ne gjendje perfekte!!!!!!
  Telefona celulare

  Meizu m3s ne gjendje perfekte!!!!!!

  Meizu m3s ne shitje ,eshte ne gjendje pefekte....

  Prizren 23 prill 17:27
  110 €
 • 2 foto
  Iphone 5s gold
  Telefona celulare

  Iphone 5s gold

  Iphone 5s

  Korçë 18 prill 17:16
  120 Lek
 • 1 foto
  iphone
  Telefona celulare

  iphone

  shitet iphone 4 ne gjendje shum te mir

  Gjakovë 16 prill 16:18
  30 €
 • 2 foto
  shes tabletin logicom
  Telefona celulare

  shes tabletin logicom

  Shes tabletin ne gjendje te mir eshte i ardhur nga zvicrra po un dua ta shes ta blej nje telefon me

  Kamenicë 21 mars 19:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet iphone 6s 330 mij lek.
  Telefona celulare

  Shitet iphone 6s 330 mij lek.

  Shitet iphone 6s 16 gb ne gjendje shume te mire dhe shume i paster .

  Tiranë 15 mars 23:16
  33.000 Lek
 • 3 foto
  Iphone 6  64 gb
  Telefona celulare

  Iphone 6 64 gb

  Iphone 6 64 gb i ardhun prej zvicrres Per me shume info : 044-111-680

  Ferizaj 12 mars 21:17
  190 €
 • 2 foto
  iphone
  Telefona celulare

  iphone

  gjendja perfekte 16gb

  Tiranë 11 mars 11:19
  27.000 Lek
 • 1 foto
  Iphone 6s 16gb
  Telefona celulare

  Iphone 6s 16gb

  Shes iphone 6s 16g, ne gjendje te rregullt, 3 muaj i perdort, per ma shum informata na kontaktoni

  Kamenicë 8 mars 21:18
  235 €
 • 1 foto
  smart watch
  Telefona celulare

  smart watch

  shiten orat smart watch jon te reja e ka vedin per cart tel

  Pejë 2 mars 15:18
  18 €
 • 2 foto
  Iphone 5 i bardh
  Telefona celulare

  Iphone 5 i bardh

  Shes Iphone 5 ngjyre e bardh 16 giga Ne gjendje te mire teknike

  Mitrovicë 1 mars 13:28
  80 €
 • 2 foto
  Psp
  Telefona celulare

  Psp

  Psp punon shum mir osht e rujte shum pak e perdorur

  Skënderaj 23 shkurt 17:16
  120 €
 • 3 foto
  Orë dore
  Telefona celulare

  Orë dore

  Shes orë osht digjitale lidhet me mobil osht prodhim frances osht shum mir e pa perdorur

  Prishtinë 20 shkurt 18:16
  30 €
 • 0 foto
  Shes
  Telefona celulare

  Shes

  Shes ose nderroj me samsung galaxy S8+ , iphone 7+ ne gjendje shume te mire , silver 32gb me adapter

  Prishtinë 15 shkurt 08:17
  365 €
 • 4 foto
  evolveo
  Telefona celulare

  evolveo

  evolveo esht vaterprof esht telefon qe nu thehet esht per pun esht shum funksional eman baterin 4 de

  Gjakovë 14 shkurt 18:26
  149 €
 • 1 foto
  iphone 4s
  Telefona celulare

  iphone 4s

  shes ifone 4s ne gjendje te rregullt shum i rujtun

  Prizren 6 shkurt 12:26
  60 €
 • 7 foto
  Sende te ndryshme
  Telefona celulare

  Sende te ndryshme

  Te gjitha te mirmbajtura shiten per arsye mosperdorimi

  Tiranë 2 shkurt 22:16
  1 Lek
 • 0 foto
  Karta
  Telefona celulare

  Karta

  Shiten dy numra special njeri vala dhe tjetri ipko Vala-044-200-213 Ipko-049-200-213

  Shtime 30 janar 20:18
  120 €
 • 0 foto
  telefon
  Telefona celulare

  telefon

  shes iphone 4es ne gjendje te rregull ngjyra e zez per me shum na kontaktoni ne nr

  Lipjan 29 janar 09:26
  55 €
 • 1 foto
  iPhone 6+
  Telefona celulare

  iPhone 6+

  Iphone 6+ Dubai Version

  Tiranë 28 janar 22:16
  90 €
 • 2 foto
  Nexus 6p 64 giga
  Telefona celulare

  Nexus 6p 64 giga

  Shes Nexusin 64 giga 3 giga ram 2016 i ardhur nga ch per me shum nifo +37744809751 ndrroj me iphone

  Prizren 15 janar 19:16
  220 €
 • 2 foto
  iphone
  Telefona celulare

  iphone

  shes iphone 7 128GB n gjendje t rregullt per ma shum info +38649804997

  Ferizaj 15 janar 15:16
  350 €
 • 0 foto
  KARTELA
  Telefona celulare

  KARTELA

  Shitet numri i vales 044200213 dhe numri i ipkos 049200213 mund te kontaktoni ne ketë numer 04553672

  Shtime 14 janar 16:16
  80 €
 • 2 foto
  Iphone 6
  Telefona celulare

  Iphone 6

  Shes iphone 6 CE 16 gb ne gjendje te rregullt

  Gllogoc 10 janar 21:28
  220 €
 • 3 foto
  Iphon 7 gold-128giga
  Telefona celulare

  Iphon 7 gold-128giga

  Shes Iphone 7 128 giga gold, i perdorun 4 muaj shum i rujten pa asnje grrith dhe punon perfekt Me sh

  Mitrovicë 9 janar 17:28
  499 €
 • 0 foto
  Shitet
  Telefona celulare

  Shitet

  Shitet iPhone 8 64 gb si I ri

  Pukë 5 janar 11:17
  80.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet I Phone 5 C
  Telefona celulare

  Shitet I Phone 5 C

  Mobili eshte ne gjendje shume te mire dhe punon. Nuk me nevojitet dhe dua ta shes. Modeli eshte I Ph

  Prizren 26 dhjetor 13:17
  80 €
 • 4 foto
  T Mobilen
  Telefona celulare

  T Mobilen

  xhamin e ka pak the thyer Shitet per mos perdorim.Eshte I rregullt nuk ka shenja gervishtje

  Pogradec 18 dhjetor 15:16
  20 €
 • 1 foto
  Okazion iphone 5 i zi!!
  Telefona celulare

  Okazion iphone 5 i zi!!

  Okazion shes iphone 5 te zi 16gb factory unlocked me shenja te vogla perdorimi ne gjendje shume te m

  Tiranë 12 dhjetor 22:16
  80 €
 • 1 foto
  Samsung es 3
  Telefona celulare

  Samsung es 3

  Telefon es 3shum i mir i ri

  Prishtinë 12 dhjetor 20:17
  90 €
 • 1 foto
  radjolidhje
  Telefona celulare

  radjolidhje

  radjolidhje

  Mitrovicë 8 dhjetor 15:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  WIKO LENNY 2
  Telefona celulare

  WIKO LENNY 2

  Shes Wiko LENNY 2 Telefoni esht ne gjendje te mir , i ka +2G QIP PER VIBER +37745820372

  Ferizaj 6 dhjetor 14:30
  75 €
 • 5 foto
  Shitet iphon 6 silver
  Telefona celulare

  Shitet iphon 6 silver

  Shitet iphon 6 silver 16 gb ne gjendje te regullt xhamin e krisur touch screnin ne gjendtje te regu

  Prishtinë 5 dhjetor 14:26
  170 €
 • 6 foto
  Shes ipod
  Telefona celulare

  Shes ipod

  Shes ipodin mp3 4GB plus me radio nga Suedia si iri +38649407420 Viber

  Pejë 1 dhjetor 18:26
  35 €
 • 0 foto
  Iphone 6, 16GB
  Telefona celulare

  Iphone 6, 16GB

  Shitet Iphone 6, 16 GB ne gjende te shkelqyer, si i ri. Defekti i vetem qe ka eshte fingerprint, i c

  Tiranë 15 nëntor 23:16
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Wiko
  Telefona celulare

  Wiko

  Është Në Gjendje Perfecte I Sa Po Ardhur Nga Zwicrra Ngjyra Është E Bardh

  Prizren 29 tetor 10:18
  60 €
 • 1 foto
  shes iphone 5s tre iphone 5s i mer me 100 €
  Telefona celulare

  shes iphone 5s tre iphone 5s i mer me 100 €

  Kontakto ket numer dhe mer super ofert pej meje 100€ tre iPhone 5s

  Istog 13 tetor 01:16
  100 €
 • 2 foto
  I phone 5s
  Telefona celulare

  I phone 5s

  Shitet i phone 5s shum pak i perdorur dhe pa asnje gervishtje

  Prishtinë 14 shtator 14:18
  110 €
 • 0 foto
  ne gjendje pune
  Telefona celulare

  ne gjendje pune

  2. muaj I perdorur

  Elbasan 13 shtator 20:20
  60 Lek
 • 0 foto
  Iphon4
  Telefona celulare

  Iphon4

  Shitet iphon 4 lire ÷ me addptere

  Klinë 6 shtator 23:17
  30 €
 • 1 foto
  IPhone 5 64 giga
  Telefona celulare

  IPhone 5 64 giga

  shes tel iphone5 ne gjendje shume te mire

  Prizren 3 shtator 21:16
  130 €
 • 4 foto
  Telefon celular
  Telefona celulare

  Telefon celular

  Shes telefonin e ardhur nga gjemania i perdorur dy jave "Timmy 20 pro"ne gjendje perfekte i ka dy m

  Prishtinë 14 gusht 13:19
  220 €
 • 4 foto
  Ndrim i Iphone 5 S me Samsung S6
  Telefona celulare

  Ndrim i Iphone 5 S me Samsung S6

  Bej vetem ndrim te I phone 5S me Samsung S6. Bej edhe shtim.I phone'i esht ne gjendje te rregullt.

  Prizren 7 gusht 15:17
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Leagii
  Telefona celulare

  Leagii

  Eshte i rregully

  Prizren 4 gusht 23:28
  45 €