• Huawei p8 lite gold duos perfekt si i ri

  Huawei p8 lite gold duos perfekt si i ri

  Shitet huawei p8 lite gold duos ne gjendje perfekte sikur i ri 2gb ram memory 16gb rom memory 7.0 nougat program seri e fundit ju mirepres +383 44 118 089

  120 €
  Prizren
  Sot, 10:17
 • HUAWEI P8 Lite...Telefon perfekt...

  HUAWEI P8 Lite...Telefon perfekt...

  Huawei p8 lite 2017-sh me dy sim kartela full unlock shum i rujtun pa asnje grith punon perfekt dhe asht shum i shpejt asht ANDROID 6.0 me 4G ky model asht nje nder modelet ma te mira te Huawei...Pres

  200 €
  Gllogoc
  Dje, 17:17
 • HUAWEI P8 Lite...Telefon perfekt...

  HUAWEI P8 Lite...Telefon perfekt...

  Huawei p8 lite 2017-sh me dy sim kartela full unlock shum i rujtun pa asnje grith punon perfekt dhe asht shum i shpejt asht ANDROID 6.0 me 4G ky model asht nje nder modelet ma te mira te Huawei...Pres

  200 €
  Prishtinë
  Dje, 17:16
 • Huawei P9 Lite mini ( Eu model ) Dual Sim i ri

  Huawei P9 Lite mini ( Eu model ) Dual Sim i ri

  Huawei P9 Lite mini model SLA-22 / 5.0" HD IPS /Snapdragon 425 Quad Core 1.4Ghz / 2Gb Ram /16GB internal memory ( micro SD ) / 13Mp rear camera 5Mp Frontal /LTE Dual Sim Card / Metal Body + Fingerprin

  22.900 Lek
  Tiranë
  Dje, 16:18
 • Shitet honor 9

  Shitet honor 9

  Shitet honor 9 ne gjendje te shkelqyer

  300 €
  Tiranë
  Dje, 14:26
 • HUAWEI P9 Lite

  HUAWEI P9 Lite

  Memorie 16 GB MicroSD 32 GB Dual SIM RAM 2.0 GB Kamera primare 13 MP Kamera sekondare 8 MP Fingerprint Garanci 1 vit

  22.000 Lek
  Shkodër
  Dje, 09:17
 • HUAWEI P9 DUAL CAMERA LEICA - SI I RI

  HUAWEI P9 DUAL CAMERA LEICA - SI I RI

  Shes Huawei P9 ne gjendje si te re. Ka dy kamera Leica me Pro Mode, aluminium unibody, Android 7, etj.

  210 €
  Prishtinë
  19 shkurt 21:19
 • Huawei Y625

  Huawei Y625

  Huawei Y625.Shitet : 85 mij lek ose nderrohet .Gjendja 10/10.Si I Ri , me xham mbrojts , kllef , kufje , karikus.

  8.500 Lek
  Berat
  19 shkurt 21:16
 • Shitet ose nderrohet Mate 10 pro

  Shitet ose nderrohet Mate 10 pro

  Shitet ose nderrohet mate 10 pro. Super telefon me 6gb ram

  610 €
  Tiranë
  19 shkurt 16:18
 • Huawei ale-l21 European gjendje perfekte

  Huawei ale-l21 European gjendje perfekte

  Huawei p8 lite ne gjendje perfekte nderrohet me Samsung galaxy s5 European te zi ne gjendje perfekte, shiko fotot origjinale.

  16.000 Lek
  Tiranë
  19 shkurt 13:16
 • Honor 8 nderrohet me cel me te mir plus lek

  Honor 8 nderrohet me cel me te mir plus lek

  nderrohet me cel me te mire shtoj lek. 0682020214whats ap

  280 €
  Tiranë
  18 shkurt 23:16
 • Nderrohet

  Nderrohet

  Ngjyre Gold Me xham mbrojts,kllef, Si i Ri Gjendja 10/10

  Me Marrveshje
  Berat
  18 shkurt 19:18
 • HUAWEI

  HUAWEI

  Shes Hauwei P10 ne gjendje te mir shum i ardhur nga zvicra. Viber WhatsApp 64 giga mund te kontaktoni edhe ne viber ne nr +383 49 561 211

  230 €
  Istog
  17 shkurt 16:28
 • Huawei P8 Lite

  Huawei P8 Lite

  Huawei P8 Lite i perdorur Me gjitha paisjet org ne pako Wifi defekt Mrapa ka magnetin per vetur Vendorigjina: France Mundsi kontskti ne viber

  70 €
  Lipjan
  16 shkurt 23:26
 • Huawei P9 lite

  Huawei P9 lite

  Shes Huawei P9 lite vns-l31 model evropian Telefoni ka kto karekteristika Finger print dmth bon me hap me gisht e ka mbrapa 3 Gb ram 13 megapixel kamer kryesore 8 megapixel selfie kamer Record video 1

  200 €
  Pejë
  16 shkurt 19:17
 • huawei p9

  huawei p9

  eshte ne gjendjeee shum te mir eshte i ruajtun pronari i par jom i tina importuar nga jasht androir emui 7.0 ram 3gb 32gb

  250 €
  Fushë Kosovë
  15 shkurt 21:23
 • HUAWEI GRA-L09

  HUAWEI GRA-L09

  Tel osht ne gjendje te rregullt i sapo ardhur nga Ch ,Mundeni mem shenu vetem Sms dhe ne Viber ,sepse gjendem ne punè

  130 €
  Prishtinë
  14 shkurt 21:17
 • Hawei Y330-UO1

  Hawei Y330-UO1

  Eshte ne gjendje shume te mire,ka baterine e re ,me ram 4GB , procesori dual core 1.3GHz Telefoni vjen me adapter te vet edhe pse seshte I paraqitur ne foto Kontaktoni ne viber: 049 209 182

  50 €
  Malisheve
  14 shkurt 20:22
 • Shitet Huawei URGJENT

  Shitet Huawei URGJENT

  Shitet Telefon ne gjendje te rregullt pune 6 muj i perdorur. viti I prodhimit 2015 5.0 mpx kameren ANDROID. Pres bleres serioz. 049892406

  25 €
  Mitrovicë
  14 shkurt 19:18
 • Telefoni Huawei Y5 ne gjendje shume te mire

  Telefoni Huawei Y5 ne gjendje shume te mire

  Screen size:4.5 inch dual sim rezolucioni 480 x 854 pixels Ram 1 GB,Memory 8 GB camera 5 megapixels Bateria 2000 mAh Android version 5.1 Ngjyre e zeze Perfshihet karkuesi origjinal Cmimi i diskutueshe

  7.000 Lek
  Tiranë
  14 shkurt 15:26
 • Shitet Huawei P8 Lite i bardhe

  Shitet Huawei P8 Lite i bardhe

  Telefoni eshte ne gjendje perfekte funksionale me super parametra e dual sim.RAM 2GB,Memorie 16GB.,kamerat 13/5 bateria mban gjithe diten.Shoqerohet me kufje karikues 2 kellef gome karte memorie 16GB

  14.900 Lek
  Tiranë
  13 shkurt 13:26
 • Huawei P10 Gold i ri ne paket

  Huawei P10 Gold i ri ne paket

  shes Huawei P10 Gold 64Gb 4Gb ram i ri i pa perdorur kurr komoler me oaisje ne paket model europian i ardhur nga Gjermania 2 vjet me garancion nga prodhuesi fotot jan origjinale te telefonit ndrrim i

  380 €
  Vushtrri
  13 shkurt 02:16
 • Shitet Huawei

  Shitet Huawei

  Eshte shum I mir I rujtem shum nr kontaktues +381631920246

  30 €
  Gjilan
  12 shkurt 21:23
 • Okazion Huawei P7 si i RI

  Okazion Huawei P7 si i RI

  SHITET HUAWEI P7 si i RI 16GB 2GB ram 1jave i perdorur.garancia 1 muaj.Per me shume info kaloni nga dyqani qe ndodhet tek rruga Mine Peza perball hotel tafaj ku mund te gjeni dhe modeli te tjera

  90 €
  Tiranë
  12 shkurt 19:26
 • Huawei

  Huawei

  Shes huawei p7 super gjendje,si i ri,16 gb memorie,

  15.000 Lek
  Shkodër
  12 shkurt 15:21
 • Shitet telefon

  Shitet telefon

  Shitet telefon Huawei p7,ne gjendje shume te mire pune,pa asnje defekt,pothuajse i paperdorur,15000 (te reja)

  15.000 Lek
  Shkodër
  11 shkurt 23:19
 • Shitet Urgjentisht: Huawei y600!

  Shitet Urgjentisht: Huawei y600!

  Shes Huawei Y600 ne gjendje jo te mir pune! Telefoni momentalisht nuk shfaq asgje ne ekran! Gjat mbushjes ose pas mbushjes gjat tentimit per ta ndezur ai vibron(dridhet)! Telefoni ka qen duke punuar m

  35 €
  Prizren
  11 shkurt 01:18
 • Huawei Honor 9 i ri ne kuti pa qel

  Huawei Honor 9 i ri ne kuti pa qel

  Shes Huawei Honor 9 i ri ne paket i pa hapur model europian i ardhur nga Gjermania per informara ma te hollsisheme rrethvtelefonit klikoni linkun : https://m.gsmarena.com/huawei_honor_9-8704.php mund

  380 €
  Mitrovicë
  10 shkurt 20:22
 • HUAWEI P9 32GB

  HUAWEI P9 32GB

  HUAWEI P9 - 3GB RAM- 32GB ROM ME SHENJA TE LEHTA PERDORIMI

  240 €
  Tiranë
  10 shkurt 16:16
 • Huawei P9 Plus,4Ram,64gb, 340 euro

  Huawei P9 Plus,4Ram,64gb, 340 euro

  Gjendje perfekte

  340 €
  Tiranë
  10 shkurt 15:22
 • Huawei Ascend P8Lite

  Huawei Ascend P8Lite

  Shitet Huawei P8 Lite (2015) i ardhur nga jasht, eshte i perdorur por ne gjendje te rregullt. Performancat: (Procesori) - Octa core 1.2ghz CortexA-53, (Ram) - 2Gb, (Storage) - 16Gb, (Camera) - 13MP, S

  55 €
  Prishtinë
  9 shkurt 23:19
 • Huawei p9 lite

  Huawei p9 lite

  Shitet huawei p9 lite ne gjendje te mire.pak i gervishtur te cepat.shitet me gjith karikues dhe klefin e vet..shitet se kam mar model tj.

  16.000 Lek
  Tiranë
  9 shkurt 15:16
 • Shitet Huawei Honor 8 4GB RAM/ 32 ROM

  Shitet Huawei Honor 8 4GB RAM/ 32 ROM

  Shitet telefon i markes Huawei Honor 8 i perdorur me keto parametra. Sensor gishti, 4 GB RAM / 32 ROM LTE Bateria 3000 mAh Me 3 kamera: 12 MP PRODHIMI I JULY 2016 GJENDJA 10/10 GARANCIA 1 VIT CMIMI 2

  280 Lek
  Tiranë
  9 shkurt 01:17
 • Smartphone Huawei P8Lite

  Smartphone Huawei P8Lite

  Smartphone Huawei P8Lite ne gjendje shume te rregullt.Posedon 16 GB RAM,Camer full hd,Version te ri

  199 €
  Suharekë
  8 shkurt 19:39
 • Huawei P8 2017

  Huawei P8 2017

  Telefoni Huawei P8 2017 i ri Me Senzora te gishtit krahasohet me Iphone 7 Funksionon me dy simkartela

  220 €
  Skënderaj
  8 shkurt 19:16
 • Smartphone

  Smartphone

  Smartphone Huawei P8lite,ne gjendje shumë te rregullt versioni me i ri,camer full hd,16GB Ram memory

  195 €
  Suharekë
  7 shkurt 22:24
 • Huawei y6

  Huawei y6

  Shes huawei y6 ne gjendje te rregullt. Eshte i perdorur pak muaj Whatsapp:+38649452891

  90 €
  Suharekë
  7 shkurt 22:22
 • Huawei p10 lite 200€/ose ndrohet

  Huawei p10 lite 200€/ose ndrohet

  Huawei p10 lite Ndrim ose 200€ Gjemdje 9/10 ka nje t krisur mbrapa Kover i blere me garanci tek neptun

  200 €
  Durrës
  7 shkurt 20:26
 • Huawei P8 Lite

  Huawei P8 Lite

  Shitet Huawei P8 Lite per arsye mosperdorimi, 16 GB, 2GB RAM, kamera 13 dhe 5 mp, me shenja anesore te lehta perdorimi, WIFI nuk punon por mund te rregullohet. Cmimi 120 mije lek, i diskutueshem.

  12.000 Lek
  Tiranë
  7 shkurt 17:26
 • Smartphone Huawei Honor 8

  Smartphone Huawei Honor 8

  Shitet Huawei Honor 8 ne gjendje te perkryer pune: Me keto parametra: Ekrani 5.2" 4 GB Ram 32 Gb memorja e brendshme! 12 MP KAMERA, 3000 mAH bateria!

  230 €
  Tiranë
  7 shkurt 17:20
 • Huawei mate 9 .

  Huawei mate 9 .

  Shes Huawei mate 9 version europian blere ne itali. 4 gb ram 64 gb memorje . Shume pak i perdorur pa asnje shenje perdorimi fare si i ri. Jepet me kutine dhe aksesoret origjinale + kase mbrojtese.

  360 €
  Elbasan
  7 shkurt 12:16
 • Shes telefonin orgjend

  Shes telefonin orgjend

  Shes telefonin orgjent

  40 €
  Viti
  6 shkurt 16:18
 • Huawei P10 Lite - 32gb, 3gb ram, EU i ri!

  Huawei P10 Lite - 32gb, 3gb ram, EU i ri!

  Shes telefona Huawei p10 lite. Ska grrith, si fabrik. Telefona eshte perfekt, veq ce probu. Jo ndrrim! Viber: +37745675800 Shterpc/Prishtine

  170 €
  Prishtinë
  5 shkurt 04:16
 • Shitet p9 lite super tel me 2 giga ram 16 giga mem

  Shitet p9 lite super tel me 2 giga ram 16 giga mem

  Tel eshte ne gjendje te mire punon perfekt me camer te paster 8/13megapixel contaktoni ne viber

  160 €
  Prizren
  4 shkurt 20:27
 • Shes p10 lite i blere para 10 ditesh

  Shes p10 lite i blere para 10 ditesh

  Shitet huawei p10 lite i bler para 8-9 ditesh, kuptohet gjendje perfekt, i bler 360 dhe e shes 330,ka gjith aksesoret edhe kasen mbrojtse e ven nga une. Bej edhe nderrim me s6g edge dhe plus diference

  330 Lek
  Durrës
  4 shkurt 16:17
 • Huawei Mate S 32gb

  Huawei Mate S 32gb

  Ne gjendje perfekte pa kurfar defekti me 32gb rom 3gb ram ekrani 5.5inch full hd Kontakt viber: +38649477125

  135 €
  Prizren
  4 shkurt 09:16
 • Huawei p6

  Huawei p6

  shes huawei p6 sikur i ri me foli mbrojtse kontakto per info viber:+37745618438

  80 €
  Prizren
  3 shkurt 21:17
 • huawei

  huawei

  Shitet ne gjendje super taci i punon perfekt Ose nderrohet

  50 Lek
  Elbasan
  3 shkurt 21:16
 • Shitet huawei p10 lite 10/10 200€

  Shitet huawei p10 lite 10/10 200€

  Shitet huawei p10 lite 10/10 . Kover,karikus. I bler tek neptun me kuti. 200€ i disk ose ndrim

  200 €
  Durrës
  3 shkurt 19:16
 • Shitet Huawei P10 300 Euro

  Shitet Huawei P10 300 Euro

  Shitet Huawei P10 i Ri Ngjyra Silver Ram 4 Gb Memorie e brendeshme 64 Gb.

  300 €
  Tiranë
  3 shkurt 18:16