• 5 foto
  Huawei p10-lite 32giga Ram 4gb
  Telefona celulare

  Huawei p10-lite 32giga Ram 4gb

  Shes huawei p10lite me performanca teper tmira. Android. 7.0 Camera 13.0megapixel 2kamera Ram 4giga

  Pejë Dje, 23:16
  150 €
 • 1 foto
  hauwei p7 mini
  Telefona celulare

  hauwei p7 mini

  shes telefonin hauwei p7 mini pa asnje defekt irujtun siq eshete ne foto

  Prizren Dje, 18:27
  40 €
 • 3 foto
  Okazion Huawei ale-l21 gjendje perfekte
  Telefona celulare

  Okazion Huawei ale-l21 gjendje perfekte

  Shitet Huawei p8 lite ne gjendje perfekte 16gb

  Tiranë Dje, 15:16
  12.000 Lek
 • 4 foto
  Huawei P20 Lite
  Telefona celulare

  Huawei P20 Lite

  Shes Huawei P20 ne gjendje shume te mire Me pako me te gjitha paisjet.modeli i 2018 Per me shume edh

  Ferizaj 25 maj 11:19
  415 €
 • 11 foto
  HUAWEI Y5II I ZI 4G I ZI NGA ZVICRA OR DORE GRATIS
  Telefona celulare

  HUAWEI Y5II I ZI 4G I ZI NGA ZVICRA OR DORE GRATIS

  !!!!!!TELEFONI GJENDET NE QYTETIN E GJAKOVES NE GJAKOVE NUK BOJ NRIME ME TELEFONA TJER !!!!!! HUAWE

  Gjakovë 24 maj 16:19
  69 €
 • 11 foto
  HUAWEI Y5II I ZI 4G NGA ZVICRA DHE OR DORE GRATIS
  Telefona celulare

  HUAWEI Y5II I ZI 4G NGA ZVICRA DHE OR DORE GRATIS

  !!!!!!TELEFONI GJENDET NE QYTETIN E GJAKOVES NE GJAKOVE NUK BOJ NRIME ME TELEFONA TJER !!!!!! HUAWE

  Gjakovë 24 maj 16:18
  69 €
 • 11 foto
  HUAWEI Y5II I ZI 4G NGA ZVICRA DHE OR DORE GRATIS
  Telefona celulare

  HUAWEI Y5II I ZI 4G NGA ZVICRA DHE OR DORE GRATIS

  !!!!!!TELEFONI GJENDET NE QYTETIN E GJAKOVES NE GJAKOVE NUK BOJ NRIME ME TELEFONA TJER !!!!!! HUAWE

  Pejë 24 maj 16:18
  69 €
 • 11 foto
  HUAWEI Y5II I ZI 4G NGA ZVICRA DHE OR DORE GRATIS
  Telefona celulare

  HUAWEI Y5II I ZI 4G NGA ZVICRA DHE OR DORE GRATIS

  !!!!!!TELEFONI GJENDET NE QYTETIN E GJAKOVES NE GJAKOVE NUK BOJ NRIME ME TELEFONA TJER !!!!!! HUAWE

  Prizren 24 maj 16:17
  69 €
 • 7 foto
  Huawei Mate 10 pro
  Telefona celulare

  Huawei Mate 10 pro

  Shes telefonin Huawei Mate 10 pro si i ri 128Gb 6 Gb Ram ngjyr Kafe (Brown) i Ardhur nga suedia shum

  Vushtrri 24 maj 00:26
  560 €
 • 0 foto
  Shese Huwei
  Telefona celulare

  Shese Huwei

  Shese Telefon Me gjede Mir pa as ni Porbl

  Kamenicë 24 maj 00:17
  150 €
 • 4 foto
  Huawei P10 Lite. 4 giga ram. Okazionn
  Telefona celulare

  Huawei P10 Lite. 4 giga ram. Okazionn

  Shes huawei p10 lite. Ngjyre e zeze. 4 giga ram dhe 32 giga memorie. Me fingerprint, shume i paster

  Tiranë 23 maj 11:26
  220 Lek
 • 1 foto
  Huawei p20 lite - Boj Ndrrim
  Telefona celulare

  Huawei p20 lite - Boj Ndrrim

  Shes huawei p20 lite. Telefoni osht i ri qe dy jav me ka ardh osht me paket me paisje. Boj ndrrim.

  Prizren 23 maj 10:16
  370 €
 • 3 foto
  Huawei y6
  Telefona celulare

  Huawei y6

  huawei y6 2 gb ram ESHTE shum i mir Pa asni defekt NE gjendje te rregullt

  Gjakovë 23 maj 00:26
  75 €
 • 1 foto
  Shitet Honor 8
  Telefona celulare

  Shitet Honor 8

  Shitet Honor 8.Midnight black 5.2"  1080x1920  423 ppi Gorilla Glass 3 Kamera: 12 MP 1080p Dual Came

  Tiranë 22 maj 20:18
  250 Lek
 • 2 foto
  Huawei P10
  Telefona celulare

  Huawei P10

  Huawei P10 ne gjendje te rregullt

  Pejë 22 maj 18:29
  320 €
 • 5 foto
  Huawei p20 LITE
  Telefona celulare

  Huawei p20 LITE

  HUAWEI P20LITE NE GJENDJE SHUME TE MIRE.

  Tiranë 22 maj 17:28
  47.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet Huawei Y530
  Telefona celulare

  Shitet Huawei Y530

  Shitet Huawei Y530 Në Gjendje Shum Të Mirë

  Podujevë 22 maj 13:27
  35 €
 • 5 foto
  Huawei P20 Lite-Boj Ndrrim
  Telefona celulare

  Huawei P20 Lite-Boj Ndrrim

  Shes Huawei P20 Lite. Teli osht i ri shum pak i perdoret. Me paket me krejt paisjet. Boj edhe ndrr

  Prizren 22 maj 12:19
  440 €
 • 2 foto
  HUAWEI Mate 10 lite
  Telefona celulare

  HUAWEI Mate 10 lite

  Shes telefonin HUAWEI Mate 10 lite i posa ardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mir vetem 3 jav ek

  Mitrovicë 22 maj 11:18
  230 €
 • 1 foto
  Huawei Honor 8
  Telefona celulare

  Huawei Honor 8

  Shitet Honor 8.Midnight black 5.2"  1080x1920  423 ppi Gorilla Glass 3 Kamera: 12 MP 1080p Dual Came

  Tiranë 21 maj 17:16
  270 Lek
 • 0 foto
  Huawei P10+ perfekt si i ri
  Telefona celulare

  Huawei P10+ perfekt si i ri

  Huawei P10+ 128GB 6GB Ram perfekt si i ri i ardhun nga zvicrra Tel : +38349332244

  Prizren 21 maj 15:26
  475 €
 • 5 foto
  HUAWEI NEXUS 6P si i ri
  Telefona celulare

  HUAWEI NEXUS 6P si i ri

  SHITET HUAWEI NEXUS 6P NE GJENDJE PERFEKTE NGJYRE SILVER SIKUR I RI TEL VIBER WP +3834988

  Prizren 21 maj 03:17
  225 €
 • 1 foto
  HUAWEI P20 LITE 64GB kaltert i ri
  Telefona celulare

  HUAWEI P20 LITE 64GB kaltert i ri

  Shes HUAWEI P20 LITE 64GB Ngjyre te Kaltert te kombinuara, Eshte ne gjendje te rregullt po thuajse

  Prizren 21 maj 03:16
  450 €
 • 5 foto
  Shes tabletin huawei
  Telefona celulare

  Shes tabletin huawei

  Tableti osht shum i rujtum edhe i ri specifikat munden mu pa nfoto

  Pejë 20 maj 16:16
  60 €
 • 0 foto
  huawei p20 lite
  Telefona celulare

  huawei p20 lite

  shes huawei p20 lite prefekt telefon 4 gb ram 64 gb dual lens camera 16 mpx

  Prizren 19 maj 11:19
  450 €
 • 3 foto
  Huawei Honor 6X I Ri Ne Kuti Super Ofert
  Telefona celulare

  Huawei Honor 6X I Ri Ne Kuti Super Ofert

  Cmimi: 29000 Leke Huawei Honor 6X (2017) I Ri Ne Kuti Version Europian. Kerkoni nje Smartfon te veca

  Fier 18 maj 16:26
  29.000 Lek
 • 1 foto
   Huawei Honor 8
  Telefona celulare

  Huawei Honor 8

  Shitet Honor 8.Midnight black 5.2"  1080x1920  423 ppi Gorilla Glass 3 Kamera: 12 MP 1080p Dual Came

  Tiranë 18 maj 16:16
  270 Lek
 • 0 foto
  Huawei
  Telefona celulare

  Huawei

  Huawei p9 lite me garanci

  Elbasan 18 maj 15:28
  150 Lek
 • 2 foto
  Huawe Honor U 19
  Telefona celulare

  Huawe Honor U 19

  Shitet Huawei Honor U19 në gjendje perfekte, pa asnjë gërvizhje apo shenjë përdorimi. Specifikat e

  Prishtinë 18 maj 12:16
  90 €
 • 5 foto
  Huawei Nexus 6P perfekt si i ri shun i ruajtun
  Telefona celulare

  Huawei Nexus 6P perfekt si i ri shun i ruajtun

  Huawei Nexus 6P perfekt si i ri shun i ruajtun Tel : +38349332244

  Prizren 18 maj 09:29
  229 €
 • 7 foto
  Huawei P10 Plus 128GB 6GB Ram Perfekt
  Telefona celulare

  Huawei P10 Plus 128GB 6GB Ram Perfekt

  Shitet Huawei P10 Plus ngjyra black ne gjendje perfekte pa asni gervishtje me 128gb rom,6gb ram, ka

  Prizren 17 maj 23:26
  475 €
 • 1 foto
  Shitet Huawei Honor 8
  Telefona celulare

  Shitet Huawei Honor 8

  Shitet Honor 8.Midnight black 5.2"  1080x1920  423 ppi Gorilla Glass 3 Kamera: 12 MP 1080p Dual Came

  Tiranë 17 maj 20:18
  280 Lek
 • 2 foto
  Super okazion huawei y3 + dhurate
  Telefona celulare

  Super okazion huawei y3 + dhurate

  Gjendje perfekte 1 muaj i perdorur 10/10 Parametra normale 512 mb ram 4 gb memorie Kamer mbrapa 5 mp

  Lushnjë 17 maj 10:16
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Huawei P20 Lite perfekt pothuaj i ri
  Telefona celulare

  Huawei P20 Lite perfekt pothuaj i ri

  Huawei P20 Lite perfekt 1 jav i perdort e ka kutin me paisje org tvetat Tel : +38349332244

  Prizren 17 maj 04:18
  459 €
 • 5 foto
  Huawei Ascend P10+ perfekt si i ri
  Telefona celulare

  Huawei Ascend P10+ perfekt si i ri

  Huawei Ascend P10+ perfekt si i ri 128GB Rom 6GB Ram tel i ardhun nga jashte Tel : +38349332244

  Prizren 16 maj 21:16
  489 €
 • 4 foto
  Huawei P7 si RI
  Telefona celulare

  Huawei P7 si RI

  Huawei p7 gjendja si i ri 16 gb 2gb ram Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjende dhe modele

  Tiranë 16 maj 17:22
  120 Lek
 • 2 foto
  OKAZION HUAWEI P10 Lite 1muaj i perdorur
  Telefona celulare

  OKAZION HUAWEI P10 Lite 1muaj i perdorur

  Shitet Huawei P10 Lite, i bardhe ne gjendje perfekte. vetem 1muaj i perdorur, me kutine,karikuesin d

  Tiranë 16 maj 15:24
  200 €
 • 0 foto
  Huawei P Smart
  Telefona celulare

  Huawei P Smart

  Shitet telefon celular i paperdorur ne kuti P Smart me gjithe aksesoret e perfshire.

  Tiranë 16 maj 14:19
  180 €
 • 0 foto
  Okazion p10 lite
  Telefona celulare

  Okazion p10 lite

  Shes Huawei P10 lite (2017). 3GB Ram dhe 32 GB Rom, 3 muaj i perdorur gjendje shum te mir 9/10. Qe

  Durrës 16 maj 13:27
  220 €
 • 3 foto
  huawei p9 lite lcd touchscreen (2)
  Telefona celulare

  huawei p9 lite lcd touchscreen (2)

  ekran tach p9 lite te ri Gold White

  Elbasan 16 maj 12:17
  60 €
 • 0 foto
  Shes Huawei P9 Lite te ri ne kuti
  Telefona celulare

  Shes Huawei P9 Lite te ri ne kuti

  Smartphone Huawei P9 Lite. Camera 16/8 mpxl System Android 7.0 Ram 2 GB Rom 16 GB Batery 3200 mph

  Vlorë 15 maj 21:26
  200 €
 • 2 foto
  Huawei Honor 8
  Telefona celulare

  Huawei Honor 8

  Shitet Honor 8.Midnight black 5.2" 1080x1920 423 ppi Gorilla Glass 3 Kamera: 12 MP 1080p Dual Came

  Tiranë 15 maj 18:19
  300 Lek
 • 5 foto
  HUAWEI P9 PLUS 64GB 4GB RAM EUROPIAN OKAZION
  Telefona celulare

  HUAWEI P9 PLUS 64GB 4GB RAM EUROPIAN OKAZION

  TELEFONI NE GJENDJE SHUME TE MIRE ME DY KAMERA MBRAPAME EFEKTIN E FOTOS SI IPHONE 7 PLUSI MEMORJE 64

  Tiranë 15 maj 17:17
  350 Lek
 • 0 foto
  Huawei P8 Lite
  Telefona celulare

  Huawei P8 Lite

  Shitet Huawei P8 Lite per arsye mosperdorimi, 16 GB, 2GB RAM, kamera 13 dhe 5 mp, me shenja anesore

  Tiranë 15 maj 11:26
  80 Lek
 • 5 foto
  SHES HUAWEI P10 DUOS 2017 4 GIGA RAM 64 HDD
  Telefona celulare

  SHES HUAWEI P10 DUOS 2017 4 GIGA RAM 64 HDD

  SHES HUAWEI P10 DUOS I PERDORUN SHUM PAK I RUJTUN MIRE VJEN ME KABELL TYPE C VIBER +38349311011

  Prishtinë 13 maj 19:16
  310 €
 • 4 foto
  HUAWEI 16.Gb android shes+nderoj
  Telefona celulare

  HUAWEI 16.Gb android shes+nderoj

  Shes nderoj telefon android 16 Gb eshte i peredispozuar per memo kart 120 Gb i ri i perdorur pak ne

  Vlorë 12 maj 19:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Huawei G535
  Telefona celulare

  Huawei G535

  asht ne gjendje te rregullt pa asni defekt dhe i ruajtun me 8gb memorje me mundsi zgjerimi, ekrani

  Prizren 12 maj 14:16
  45 €
 • 0 foto
  huawei p10 lite 32 gb 3 gb ram si i ri
  Telefona celulare

  huawei p10 lite 32 gb 3 gb ram si i ri

  tel si i ri paasni grith ju mirpres

  Prizren 11 maj 22:27
  170 €
 • 3 foto
  Huawei p8 lite
  Telefona celulare

  Huawei p8 lite

  Huawei p8 lite

  Durrës 11 maj 14:18
  170 Lek
 • 9 foto
  I Ri,Huawei Mate 10 pro 6gb ram+128 gb room.
  Telefona celulare

  I Ri,Huawei Mate 10 pro 6gb ram+128 gb room.

  Cel,eshte i ri ne kutine e vet dhe me aksesore extra,frimware globale.per me shume shihni fotot.

  Korçë 11 maj 14:17
  75.000 Lek