• Shes Samsung A5 2017 boj Ndrrim

  Shes Samsung A5 2017 boj Ndrrim

  Shes samsung a5 2017 32 gb 3 gb ram pa asnje grrith posedon adapter fatroll i ardhur nga ch 1 muj i perdorur esht kundra ujit camera 16 mrapa 16 para .per ma shum info +37744861166

  265 €
  Ferizaj
  Sot, 08:16
 • Samsung Gear S3 Frontier 4g LTE

  Samsung Gear S3 Frontier 4g LTE

  Shitet Samsung Gear S3 Frontier 4g LTE unlock me E:sim(Elektronik SIM card) skeni nevoj te keni telefonin afer punon edhe me 4g sms ne viber,whatsap,skype email gps bluetooth wifi etj mundeni ti kontr

  290 €
  Prishtinë
  Sot, 05:16
 • Samgsun galaxy s6

  Samgsun galaxy s6

  Shitet samsung s6 ne gjendje te rregullt 32g ngjyra blue dark

  210 €
  Prizren
  Dje, 23:28
 • Samsung s4 mini

  Samsung s4 mini

  shes samsung s4mini lrigjinal iardhur prej zvicrre telefoni asht irujten dhe punon mir vrejte ka qe nuk eqet shejen qe mush amu mushet vetem qe spo kallxon qe mush perndryshe asht okej mush 100%veq nu

  55 €
  Suharekë
  Dje, 23:27
 • samsung s2plus

  samsung s2plus

  shes samsung s2plus iardhen pi gjermanie shum irujten kkmplet me pajisje adapter ndegjuese etje foto iqoj viber asht ibardh

  50 €
  Suharekë
  Dje, 23:16
 • Samsung S3 GT-i9300

  Samsung S3 GT-i9300

  telefoni esht gjithqka ne gjendje te rregullt i punojn te gjitha opsjonet me nje fjal esht ne menyr perfekte per me shume info kontaktoni ne nr:045-480-467

  60 €
  Podujevë
  Dje, 22:28
 • Samsung S4 I rujtun dhe Ska kod

  Samsung S4 I rujtun dhe Ska kod

  Eshte ne gjendje te rregullt I perform Viber +38649866746

  90 €
  Prizren
  Dje, 22:27
 • Samsung A3 2016

  Samsung A3 2016

  shes samsun galaxy A3 2016 per me shum ne viber +37749349720

  160 €
  Pejë
  Dje, 22:16
 • Shes Samsung s5 (ndrrim me dele)shiko fotot

  Shes Samsung s5 (ndrrim me dele)shiko fotot

  Samsung s5 mini ne gjendje perfekte e kom ble qe 2 muj i ri n paket edhe garancionin e kom kur e kom ble esht shum ne gjendje tmir garantoj per qdo sen as grrith ska as sen baterin e man e qdo sen i p

  130 €
  Prishtinë
  Dje, 22:16
 • Samsung note 5

  Samsung note 5

  cmimi padiskutushem .ne gjendje shume te mire .

  340 Lek
  Tiranë
  Dje, 22:16
 • SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO

  SAMSUNG GALAXY NOTE 3 NEO

  Shes Samsung Galaxy Note 3 NEO, është në gjendje shumë te rregullt pa asnje defekt, i ardhur nga Zvicra, nese jeni te interesuar kontakto ne numrin 044 694 442, kemi edhe whatsapp dhe viber +377 44 6

  170 €
  Gjilan
  Dje, 21:27
 • SAMSUNG.j5prime.si i ri..boj edhe ndrim

  SAMSUNG.j5prime.si i ri..boj edhe ndrim

  Shes samsungin j5 prime dues me dy kartela pa as ni vretje a ni cak ma te vogel i ri osht i ardhur nga gjermanija bone me te gjitha karata e ks..me ni fjal garantoj per ket tel... ....viber +377-45-55

  177 €
  Prizren
  Dje, 21:26
 • Samsung s7 edge perfekt

  Samsung s7 edge perfekt

  4gb ram 32gb hapsir 2kartela Teli osht 2 muaj i perdorun por her pas here i del vija e pembe nuk pengon n pun teli vjen me garancion pa defekte

  250 €
  Prizren
  Dje, 21:26
 • Samsung galaxy Note 5 duos

  Samsung galaxy Note 5 duos

  Shitet Samsung Note 5 32 gb duos Telefoni osht ne gjendje shum te mir pune shum i rujtun garantoj per gjdo sen nr per kontakt edhe viber +37744170477 043922444 Qmimi 275 euro

  275 €
  Mitrovicë
  Dje, 21:16
 • Samsung S7 me paket

  Samsung S7 me paket

  Shitet Samsung S7 i sapoardhur nga Zvicrra me paket ka garanti i posedon të gjitha pajisjet.

  320 €
  Rahovec
  Dje, 21:16
 • Samsung J3 2016

  Samsung J3 2016

  Shitet samsung J3 2016 ne gjendje te rregullt / Adapter + ndegjuse original

  110 €
  Gjilan
  Dje, 20:29
 • Okazion leagoo p1

  Okazion leagoo p1

  Shes leagoo p1 7000 leke i blere nga dyqani globe nga 1 muaj. Eshte i ri akull. Android 7.0 5 inc Kamer para 5 megapixel dhe 2 kamera mbrapa 8 megapixel. 8 giga memorie dhe 1 giga ram Telefoni shoqe

  70 Lek
  Tiranë
  Dje, 20:17
 • Samsung Note 5 per pjese

  Samsung Note 5 per pjese

  Samsung Note 5 per pjese.Nuk ndizet.Cmimi i diskutueshem

  15.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 20:17
 • Shitet samsung s7edge 32gb

  Shitet samsung s7edge 32gb

  Shitet samsung s7edge 32gb ne gjendje shum te mir teknike shum i ruajtun perpos e ka nje vi ne ekran po nuk pengon kurgjo ne perdorim Ndrrim vetem me iphone 6s/6+ Viber +37745215663

  200 €
  Gjakovë
  Dje, 20:16
 • Samsung google nexus 10

  Samsung google nexus 10

  2560X1600pixels(10.1") 5mp(1080p)-kamera mbrapa 2mp-kamera për para 2gb ram 9000 mAh Plotësisht në gjendje të rregullt.

  100 €
  Prishtinë
  Dje, 19:17
 • Galaxy j7 2017

  Galaxy j7 2017

  Ndrrohet vetem me iphone 6 6s Samsung galaxy j7 2017 i ri barok me gjitha paisjet e veta

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  Dje, 19:17
 • Samsung.ALPA.golld.32gb..boj edhe ndrim

  Samsung.ALPA.golld.32gb..boj edhe ndrim

  Shes samaungin alapa golld 32 gb ne gjendje shum te mir punon perfekt pa pik problemi osht i rujten mesatarish..per pun osht tip top.o ardhur gjermanija...viber +37744696606.. ...me nderim qmimi 100er

  89 €
  Prizren
  Dje, 18:26
 • SAMSUNG GALAXY S6 Edge Plus black saphire si i Ri

  SAMSUNG GALAXY S6 Edge Plus black saphire si i Ri

  Shes SAMSUNG GALAXY S6 Edge Plus 32GB black saphire model SM-G928T modeli me i mire, ne gjendje te shkelqyer pa demtime apo gervishtje, e jap me garanci te plote per cfardo lloj problemi. Fotot jane r

  36.000 Lek
  Durrës
  Dje, 18:17
 • Shes edhe boj ndrrim 5 5s 5c

  Shes edhe boj ndrrim 5 5s 5c

  Esht ndrregullt ska as nje deffekt boj ndrrim me naj telefon tjeter per me shum informanta me kontaktoni ne viber

  50 €
  Podujevë
  Dje, 18:16
 • SAMSUNG GALAXY NOTE 5 Gold 32GB si i Ri

  SAMSUNG GALAXY NOTE 5 Gold 32GB si i Ri

  Shes SAMSUNG GALAXY NOTE 5 32GB gold platinum model SM-N920T ne gjendje te shkelqyer pa demtime apo gervishtje dhe mbi te gjitha i pahapur asnjeher ne servis dhe jo i ricikluar apo telefon vitrine. Fo

  35.000 Lek
  Durrës
  Dje, 18:16
 • Samsung Galaxy J5

  Samsung Galaxy J5

  Shitet se kam cel tjter cel pothuajse esht i ri

  145 Lek
  Tiranë
  Dje, 17:26
 • Samsung S2 plus

  Samsung S2 plus

  Samsung galaxy s2plus duos i perdorun per pun garantoi punon sikur i ri

  50 €
  Prishtinë
  Dje, 17:20
 • Samsung s6 edge ME GARANCI

  Samsung s6 edge ME GARANCI

  1 MUAJ GARANCI NGA DYQANI..Shitet Samsung Galaxy s6 edge EUROPIAN ka pak xhamin e krisur lart ne cep dhe 1 njoll te zez ne ekran..nuk pengon ne perdorim dhe touchi punon 100%. Facebook --> Eletroni

  18.000 Lek
  Durrës
  Dje, 17:16
 • Samsung galaxy grand prime - Boj ndrrim

  Samsung galaxy grand prime - Boj ndrrim

  Boj ndrrim me iphone 5 ose me naj telefon tjeter Osht ne gjendje te rregulllt te gjitha i punojn ska as nje defekt gjiththqka ne rregull kontakto ne email ose ne viber Nuk pom bon me i shti foto shk

  50 €
  Podujevë
  Dje, 16:26
 • Boj edhe ndrrim me Iphone 5es - 5 - 5c

  Boj edhe ndrrim me Iphone 5es - 5 - 5c

  Ne gjetdje te rregullut ska as nje defekt te gjitha i punojn as 1 grith se ka i ri o me kontaktoni ne viber per me shum infromata

  50 €
  Podujevë
  Dje, 16:26
 • Samsung Galaxy S5

  Samsung Galaxy S5

  Shitet galaxy S5 ne gjendje shum tmir 1 muaj i perdor me karikuese orgjinale cmimi 15.500 lek pak i diskutueshem

  Me Marrveshje
  Tiranë
  Dje, 16:23
 • SAMSUNG GALAXY S6 Gold Europian G920F si i Ri

  SAMSUNG GALAXY S6 Gold Europian G920F si i Ri

  Shes SAMSUNG GALAXY S6 32GB gold platinum model Europian SM-G920F modeli me i mire. Telefoni eshte ne gjendje te shkelqyer si i Ri 10/10. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim

  24.000 Lek
  Durrës
  Dje, 16:18
 • Samsung S8

  Samsung S8

  Shitet Samsung Galaxy S8 Original Model Europe i blere para 2 muajsh ne neptun me 2 vjet garanci.. gjendja e telefonit 10/10 pa asnje gervishtje shoqerohet me kutin origjinale kufje karikues dhe flete

  490 €
  Elbasan
  Dje, 16:18
 • SAMSUNG GALAXY S7 Edge i zi si i Ri ne kuti

  SAMSUNG GALAXY S7 Edge i zi si i Ri ne kuti

  Shes SAMSUNG GALAXY S7 Edge 32GB i zi black onyx si i ri ne kuti pa shenja perdorimi me garanci. Fotot jane reale te telefonit qe disponoj. Shitet me nje cmim Okazion prej 43.000 leke te reja i Padisk

  43.000 Lek
  Durrës
  Dje, 16:17
 • SAMSUNG GALAXY J5 2016 EUROPIAN I RI

  SAMSUNG GALAXY J5 2016 EUROPIAN I RI

  Shes samsung galaxy j5 2016 europian i ri vetem 1 jav i perdort me 1 kartel i sa po ardhur nga gjermania ne gjendjenperfekte siq shihet fotot originale per me shum info..+38643548004

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  Dje, 16:16
 • Samsung galaxy a5 i perdorur

  Samsung galaxy a5 i perdorur

  Samsung galaxy a5 2017 i zi i perdorur , ka disa shenja mbrapa . Fingerprint . Camera 16 para 16 mbrapa megapixels . Always on display . Memorje 32 gb ram3 . Contakt ne whatsapp viber 0696362366

  330 Lek
  Tiranë
  Dje, 16:16
 • Samsung J5

  Samsung J5

  Shitet cel samsung j5 16gb gjendja shum e mire 130 euro i pa diskutueshem

  130 €
  Tiranë
  Dje, 16:16
 • Samsung j2

  Samsung j2

  Shes samsung j2 ne gjendje te ŕegullt 2 jav i pordorur

  120 €
  Podujevë
  Dje, 15:30
 • Samsung galaxy s8

  Samsung galaxy s8

  Telefoni osht shum i rujtun pos me kan i ri garantoj per tel.me qdo sen kontakto viber 049396y76

  450 €
  Mitrovicë
  Dje, 15:26
 • Samsung Galaxy S6 Edge

  Samsung Galaxy S6 Edge

  Shitet Samsung S6 edge,ka pak te krisur ekranin anash,poashtu eshte mbetur duke u bere update...baterin e ka te re!!!

  149 €
  Ferizaj
  Dje, 14:19
 • Telefonat Samsung S3 dhe alcatel

  Telefonat Samsung S3 dhe alcatel

  Shes telefonat me defekt samsung dhe alcatel me defekte te vogla

  20 €
  Ferizaj
  Dje, 14:18
 • samsung s3 ne shitje viber 0037745657812

  samsung s3 ne shitje viber 0037745657812

  Shes samsung gallaksy s3 I zi Tell so po I ardour nga ger

  55 €
  Prizren
  Dje, 14:16
 • Samsung Note 4

  Samsung Note 4

  note 4 gjendje perfekte. 4g LTE. 3 gb ram, 32 gb memorie.

  23.000 Lek
  Shkodër
  Dje, 14:16
 • Shitet samsung s6 edge plus si i ri 300 mij lek

  Shitet samsung s6 edge plus si i ri 300 mij lek

  Shes samsung s6 edge plus blu i sapo ardhur nga amerika pa asnje gervishtje me te vogel i pa perdorur shitet me nje cmim okazion prej 300 mij lekesh

  30.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 13:18
 • SAMSUNG S5 G900V

  SAMSUNG S5 G900V

  SAMSUNG S5 G900V NGJYRA E BARDHE NE GJENDJE SUPER 10/10 KUFJE USHQYES ME KABULL DHURATE KUFJE SPORT ME BLUETOOTH CMIMI 18 000 LEK GARANCI 1 MUAJ

  18.000 Lek
  Tiranë
  Dje, 13:16
 • Samsung S5 mundesi ndrrimi

  Samsung S5 mundesi ndrrimi

  shes samsung S5 gjendje shume tmir pake perdorur evropian asgje prb ska baterin mbane super gjerat tjera krejt funksjonojne te intresuarit kontaktoni eshte ne viber 38649514193

  139 €
  Pejë
  Dje, 12:27
 • Samsung s3 mini

  Samsung s3 mini

  Telefoni esht ne gjendje te rregullt esht i ardhur nga gjermania ka vetem tre muaj perdorim ka kabllen origjinale dhe paketen e vet per me shum informata kontaktoni ne045368314

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  Dje, 12:26
 • Cx

  Cx

  Samsung galaxy s4 LTE 32 gb

  125 Lek
  Lezhë
  Dje, 12:17
 • Samsung S5 ne gjendj te regullt

  Samsung S5 ne gjendj te regullt

  Samsung S5 shihet gjedje te regullt

  110 €
  Lipjan
  Dje, 11:26
 • Grand neo plus

  Grand neo plus

  Shitet celulari ne gjendje shume te mire pune.

  55 €
  Tiranë
  Dje, 11:17