• Lenovo A806

  Lenovo A806

  shes Lenovo A806.ne gjendje shum te mire.2giga ram .16 giga MEMORIE .tel eshte blere ne itali.ka shum pak shenja perdorimi dhe eshte 100% funksional.eshte ne gjendje shum te mire pune punon me cdo llo

  85 €
  Tiranë
  6 dhjetor 20:16
 • Lenovo A916

  Lenovo A916

  Tel.., eshte i ri pa aksesore.... i padiskutushem

  75 €
  Elbasan
  4 dhjetor 22:16
 • Lenovo

  Lenovo

  Lenovo shum i holl i mir 3 giga ram 16 giga gjendja prefekte shitet 75 milek ose nderrohet me iphone 5

  80 Lek
  Tiranë
  3 dhjetor 20:27
 • Shitet tablet lenovo

  Shitet tablet lenovo

  Tablet lenovo ne gjendje super pa asnje shenj perdorimi ka 2 muj qe esht ble Shitet 150 mij lek ose ndrrohet me ps3

  150 Lek
  Durrës
  3 dhjetor 14:16
 • Shitet

  Shitet

  Shitet telefoni LENOVO A 806 Ne gjendje te rregullt pa asnji defekt, punon mire. Shitet me te gjitha paisjet si; mbushesi, fatrolla Arsyeja e shitjes. Kam me shku ne gjermani. Qmimi 90

  90 €
  Malisheve
  3 dhjetor 09:16
 • Lenovo Vibe X S960

  Lenovo Vibe X S960

  Telefoni eshte me super parametra 2GB RAM,16GB Storage,kamerat 13/5.Shitet ose nderrohet me Samsung S3.Cmimi 90 i diskutueshem

  90 Lek
  Tiranë
  2 dhjetor 21:16
 • Next book

  Next book

  Sbitet tableti next book 8.0 incha me krejte paisje

  60 €
  Prizren
  2 dhjetor 17:17
 • Lenovo Vibe C ( A2020A40) me dy SIM 4G

  Lenovo Vibe C ( A2020A40) me dy SIM 4G

  Shitet telefon dual sim Levono Vibe C 2 SIM 4G i zi ne gjendje perfekte pa asnje shenje perdorimi dhe me aksesore.Karikues dhe kufje. Android 6.0.1 RAM 1GB,Storage 8GB+8GB SD Card. Ekran 5 ",kamerat 5

  80 Lek
  Tiranë
  30 nëntor 12:17
 • Shitet LENOVO A916

  Shitet LENOVO A916

  Çmimi 80 mij te vjetra ose 8.000 te reja Gjendje 10/10 me xham mbrojtes dhe kllef. Parametrat e tel: -Ram 1gb -Rom 8g -Octa core 1.4ghz -Kitkat 4.4 -2 karta -4G LTE

  8.000 Lek
  Tiranë
  26 nëntor 21:16
 • Lenovo vibe me 4g

  Lenovo vibe me 4g

  Shes telefon lenovo vibe me 4g dhe pa gervishtje, gjendem ne maminas durres, 80 mije lek

  8.000 Lek
  Durrës
  26 nëntor 10:16
 • Lenova A616

  Lenova A616

  telefini shoqerohet me karikues,gomine dhe xham mbajtes.cmimi 75 mij lek garancia 1 muaj.per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjende dhe modele te tjera Dyqani ndodhet tek rruga mine peza perball

  65 Lek
  Tiranë
  23 nëntor 14:16
 • Lenovo S939 6 inch i ri ne kuti

  Lenovo S939 6 inch i ri ne kuti

  shes telefonin Lenovo S939 Fablet ekranin 6 inch HD dual sim octa core RAM 1 Gb 8 gb memorie te brebdshme me mundsi te rritjes permes SD Card deri 64 gb telefoni eshte i ri siq shifet ne foto dhe ka w

  90 €
  Vushtrri
  23 nëntor 03:16
 • shitet Lenovo A806

  shitet Lenovo A806

  Në gjendje shume te mir, pothuajse i ri dy dite bateri. 4G 13 camera + 5 para

  5.000 Lek
  Tiranë
  21 nëntor 19:16
 • Shitet lenovo

  Shitet lenovo

  shitet si qark ose per pjes funksional pervec ekranit

  35 Lek
  Durrës
  21 nëntor 09:17
 • GJENDJE PERFEKTE

  GJENDJE PERFEKTE

  Shitet Lenovo k3 Note i Zi 2Gb Ram Cpu 1.7 GHz octa-core 16GB ROM CAMERA 13MP AUTOFOCUS DUAL LED FLASH dhe 8MP FRONT CAMERA .

  100 €
  Tiranë
  19 nëntor 21:16
 • Shitet

  Shitet

  shitet lenovo modeli - vibe p1 memorie - 16/2 kamera - 13-5 3G/4G Android - 6.0.1 bateri - 5000 mAh 2 karta sim gjendje 8/10

  145 €
  Lezhë
  17 nëntor 17:28
 • Lenovo A806

  Lenovo A806

  Shes lenovo A806 Ram 2 Rom 16 , camera 13 cmimi i diskutueshem , ekranii nuk ka as nji gervishtje nje shenj e vogel perdorimi

  100 Lek
  Elbasan
  16 nëntor 20:26
 • Okazion, super tel

  Okazion, super tel

  Shitet lenovo vibe shot z-90 me super parametra gjendje 10/10 pa shenja perdorimi. Kamera 16 mp dhe 8. Ram, 3 giga. Rom, 32gb ekran 5.5 inch cpu octa core. Ultra slim

  250 Lek
  Tiranë
  16 nëntor 18:26
 • Shes Lenovo A Plus

  Shes Lenovo A Plus

  Shes telefonin Lenovo A Plus me 2 sim kartela ne gjendje te rregullt i rujtun me kuti komplet viber +37744 460-262

  55 €
  Prishtinë
  16 nëntor 07:16
 • Lenovo 616 jo origjinal

  Lenovo 616 jo origjinal

  Lenovo 616 kinez, gjendje sh te mire pune.

  5.000 Lek
  Tiranë
  15 nëntor 12:18
 • Okazion tel Note K3

  Okazion tel Note K3

  Shitet tel okazion Lenovo Note K3, me dy karta sim, vend per shtese memorje, ekran I madh, kamera 13 megapixel etjr. Nr te 00 355 69 202 8688. Cmim okazion 18000 lele te reja.

  Me Marrveshje
  Tiranë
  10 nëntor 14:24
 • Lenovo P780

  Lenovo P780

  Telefoni eshte ne gjendje shume te mire bateria e mban dy dite detajet ne https://www.gsmarena.com/lenovo_p780-5544.php Telefoni eshte blere ne Europrinty http://www.merrjep.com/Shpallja/Shitet/Pri

  69 €
  Prishtinë
  9 nëntor 16:31
 • Lenovo Tablet

  Lenovo Tablet

  Shes tabletin Lenovo i cili posedon Kamerë 16GBRam Memorje+ 8GB Kartelë Memorjeje, 1GB ROM Memorje , 7" , Android LOLLIPOP 'Funksoinon edhe me Android Nougat'.Tableti ëdhtë në gjendje perfekte 'e kam

  60 €
  Prishtinë
  6 nëntor 14:24
 • Lenovo K80

  Lenovo K80

  Shitet...telefoni eshte ne gjendje shum te mire dhe pa asnje problem..internet 4g.. ekrani 5,5inch..kamera mbrapa 13 para 5mp.. ram 4gb..bateri 4000mph..ngjyre e bardhe...cmimi 120 mije i diskutueshem

  120 Lek
  Korçë
  5 nëntor 22:16
 • Gjendje shume te mire

  Gjendje shume te mire

  LENOVO S960,Gjendje shume te mire ,Shitet se kam mare tel tjeter, 100 Milek ska cmim tjeter

  100 Lek
  Tiranë
  31 tetor 21:17
 • shitet lenovo si i ri

  shitet lenovo si i ri

  do ekranin.. ndizet jep vibracionin sjep ekrani

  30 Lek
  Durrës
  31 tetor 19:19
 • tablet

  tablet

  shes tablet i blere tek vodafon.eshte ne gjendje shum te mire ,pak i perdorur.e shes per arsye mos perdorimi.

  10.000 Lek
  Shkodër
  31 tetor 13:37
 • Tablet

  Tablet

  shes tablet vodafon.shitet per arsye mos perdorimi.eshte ne gjendje shum te mire.

  10.000 Lek
  Shkodër
  30 tetor 22:18
 • Lenovo A616

  Lenovo A616

  4 giga memory i ri ne kuti

  75 €
  Tiranë
  29 tetor 14:28
 • Lenovo A806

  Lenovo A806

  Shes Lenovo A806 ne gjendje perfekte pa asnje difekt Ram 2gb Procesor 1.7Ghz Octa core 16gb memorie Bateri 2500mAh Kamera 13MP dhe 5MP Shitet per arsye mosperdorimi, cmimi nuk diskutohet

  7.000 Lek
  Shkodër
  29 tetor 13:26
 • Lenovo A8

  Lenovo A8

  Gjendja 8/10. 2 GB ram,16 GB memorje të brendshme. 13 Megapixel kamera primare. 5 Megapixel kamera sekondare.

  8.000 Lek
  Tiranë
  28 tetor 22:26
 • Shitet Tableti 2 A7

  Shitet Tableti 2 A7

  Ne shtije tableti Lenovo 7 inch Ekrani Ne gjenje shume te mire teknike Cmimi 40€ Kontakti ne tel 049191733

  40 €
  Prishtinë
  28 tetor 09:16
 • Shes llaptopin

  Shes llaptopin

  Shes llaptopin toshiba ne gjendje te mire perveq bateris dhe adapterit te cilat nuk i posedon i ardhun nga Germania arsya e shitjes osht se spe perdor kerkush

  80 €
  Prishtinë
  23 tetor 21:29
 • Shitet lenovo a6010

  Shitet lenovo a6010

  Shitet lenovo a6010 ne gjendje te mire.Pa problemen.Telefoni ndodhet ne Elbasan.Cmimi i diskutueshem Te dhenat: https://www.gsmarena.com/lenovo_a6010-7552.php

  Me Marrveshje
  Elbasan
  23 tetor 15:42
 • Lenovo A7600, 4G LTE (sikur i ri)

  Lenovo A7600, 4G LTE (sikur i ri)

  Shitet telefoni Lenovo A7600 , S8 ( i bardh) 4G LTE SmartPhone, Octa Core , 5.5" HD 1280 X 720 , HD (267 PPI Display) 2GB Ram, 8GB INternal Camera 13MP, 5 Mp front. Mundet edhe nderrim. Linku p

  110 €
  Prishtinë
  23 tetor 09:16
 • Lenovo Tab 10.1 inc,sim card 4G Perfekt

  Lenovo Tab 10.1 inc,sim card 4G Perfekt

  Tableti eshte ne super gjendje pa asnje shenje.Me karte sim, internet 4g lte.Madhesia e ekranit 10.1 inc me ekran Hd dhe 16 giga memorje+memory card.Cmimi 180 lek

  180 Lek
  Lushnjë
  22 tetor 10:23
 • Lenovo ZUK Z2 Dual SIM Snapdragon 820, 4GB RAM

  Lenovo ZUK Z2 Dual SIM Snapdragon 820, 4GB RAM

  Released 2016, June FINGERPRINT (FAST) - one button AIO Chipset Qualcomm MSM8996 Snapdragon 820 CPU Quad-core (2x2.15 GHz Kryo & 2x1.6 GHz Kryo) GPU Adreno 530 MEMORY Card slot No Internal 64 GB

  235 €
  Tiranë
  22 tetor 08:16
 • Shes Lenovo A916

  Shes Lenovo A916

  Celulari eshte ne gjendje te mire ska asnje problem. Arsyeja e shitjes eshte blerja e nje cel tjeter . Per cdo pyetje apo informacion dergoni mesazh tek nr im se gjate dites jam ne pune kur jam i lire

  100 Lek
  Tiranë
  21 tetor 19:17
 • Tablet lenovo i ri pa perdor nga zvicra

  Tablet lenovo i ri pa perdor nga zvicra

  Shes tabletin lenov 10 i ri i pa perdorur i sapo ardhur nga zvicra

  230 €
  Pejë
  20 tetor 18:17
 • Lenovo vibe shot z90-7

  Lenovo vibe shot z90-7

  Ram 3 GB. Rom 32 gb Kamera 16&8 MP. Ekran 5 inch. Android 6.01. cpu octa core. Pa asnje shenje perdorimi. Cmimi i diskutueshem.

  300 Lek
  Tiranë
  19 tetor 15:22
 • Lenovo k3 note

  Lenovo k3 note

  Celulari ne gjendje shume te mire 2 giga RAM 16 giga memorie,kamera mbrapa 13 megapixel 5 perpara

  100 €
  Lushnjë
  18 tetor 20:16
 • Lenovo A806, (Golden Warrior A8). Shitet

  Lenovo A806, (Golden Warrior A8). Shitet

  Shitet telefoni Lenovo A806 ( i bardh) Ne gjendje shume te mire, i ruajtun! Octa-core 1.7 GHz Cortex-A7 2 Gb Ram, 16 GB Internal 5.0 Inch Ekrani 720 x 1280 pixels (294 ppi pixel ) 13 MP, autofocus,

  80 €
  Prishtinë
  18 tetor 09:16
 • LENOVO K3 NOTE 16GB

  LENOVO K3 NOTE 16GB

  shitet lenovo k3 note 16gb gjendje perfekte shoqerohet me karikues orgjinal dhe cover

  10.000 Lek
  Durrës
  17 tetor 00:16
 • Lenovo Z2 Vibe

  Lenovo Z2 Vibe

  Shitet Lenovo z2 Vibe gjendja 10/10 parametrat: Ram 2 gb , Rom 32 gb ekrani 5.5' inch 720×1280 pixels , camera 13 me 8 MP , battery 3000 mAh. android 4.4 kitkat, + kasë kufje karikues. cmimi i padisku

  130 €
  Durrës
  16 tetor 09:16
 • Lenovo a916

  Lenovo a916

  Shitet Lenovo a916 ka tac ekran te thyer. Shitet per pjes ose kush don me e rregullu diku ke 40 mi lek shkon.i ka te gjitha pjesët bateria e re ka akoma garancinë.

  55 Lek
  Durrës
  15 tetor 22:17
 • Tablet lenovo tab 3 7"

  Tablet lenovo tab 3 7"

  Tableti eshte i ri me pisjet percjellese baterin e mban shum gjate. Mund te me kontaktoni edhe ne viber +37744668032

  80 €
  Ferizaj
  15 tetor 19:38
 • Shitet Ipad Lenovo 16G

  Shitet Ipad Lenovo 16G

  Shes Ipad Lenovo eshte shume i rujtun 16GB

  130 €
  Ferizaj
  15 tetor 16:21
 • Llaptop Lenovo 4GB ram i ri 130$

  Llaptop Lenovo 4GB ram i ri 130$

  Llaptop Lenovo , 4GB RAM memorie, Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU L9400 , ka windows 7 aero blue 2016, llaptopi esht ne gjendje te mire punon super nuk ka asnje problem, shitet urgjent per kontakt : 044

  130 €
  Lipjan
  12 tetor 19:17
 • Lenovo

  Lenovo

  Shes Lonovo ne gjendje te mir pune xham mbrojtes

  65 €
  Tiranë
  12 tetor 15:32
 • Shes Lonovo

  Shes Lonovo

  shes lonovo A6600 ne xhendje te mir pune gjam mbrojtes

  66 €
  Tiranë
  12 tetor 15:31