• Android boxa 2ram 16 GB Supersport SKY Tring

  Android boxa 2ram 16 GB Supersport SKY Tring

  TV BOX Android 3cop bjeri nr per info 069 24 83 849 Android box 6.0 OS Funksionon ME dhe PA Abonim (me Aplikacionet e instaluara tek pajisja ON/OFF) mjafton te keni linj interneti. i Vendos dhe Abonim

  59 €
  Durrës
  8 dhjetor 19:16
 • shitet nr

  shitet nr

  Shitet nr 044 75 75 99 nr I ri 120.ero kontakto ne nr 044 239 230

  120 €
  Prishtinë
  6 dhjetor 22:29
 • Shitet Tablet

  Shitet Tablet

  Shitet tableti me te dhenat ne foto cmimi 9000 leke

  9.000 Lek
  Fier
  5 dhjetor 13:16
 • Shes

  Shes

  Shes 30 euro metra katror

  30 €
  Mitrovicë
  29 tetor 01:16
 • Apple iPhone 8 - 64GB - Gold Smartphone

  Apple iPhone 8 - 64GB - Gold Smartphone

  El artículo es nuevo original sellado en caja viene con accesorios completos, Para más información escriba aquí: Whatapps: - +918750302348

  400 €
  Dragash
  19 tetor 03:29
 • SHitet TABLET

  SHitet TABLET

  SHitet TABLET trekStor me te gjitha funksionale vetem se ka nevoj per programim

  60 €
  Shkodër
  8 shtator 13:19
 • iPhone SE

  iPhone SE

  Ne gjendje perfekte eshte IPhone pres blers serioz. IPHONE 5 SE . Ështe factory unlock.

  210 €
  Prishtinë
  4 shtator 09:27
 • Numer i ipkos

  Numer i ipkos

  Shes numrin e ipkos Shkruaj ne Viber 049460660

  100 €
  Pejë
  18 gusht 20:16
 • Samsung galaxy edge 6

  Samsung galaxy edge 6

  32 Gb (AT%T) Ngjyea: I bardhe Adapteri: Fast charging per 1 ore etj. Telefoni eshte i ardhur nga amerika eshte shume i ruajtur beje edhe ndrrim me telefon tjeter.

  330 €
  Gjilan
  6 gusht 17:16
 • okazion anten qe vjedh internet TP-link_7210n

  okazion anten qe vjedh internet TP-link_7210n

  Shes anten wirles qe vjedh wifi antena eshe e mir. E maj ne gjenje pune vete vjedh wifi vete antena vjeth 5 kilometra larg ndersa shperda wirles 6 klm te rri wifi pa shkeputje ku do qe te vesh perqar

  Me Marrveshje
  Peqin
  27 korrik 17:16
 • Sony XPERIA Z Ultra C6802 Black 6.4" LCD Quad-Core

  Sony XPERIA Z Ultra C6802 Black 6.4" LCD Quad-Core

  Item specifics Condition: New: A brand-new, unused, unopened, undamaged item in its original packaging (where packaging is ... Read more Brand: Sony Style: Bar Model: Sony Xperia Z Ultra Features:

  346 €
  Prishtinë
  19 korrik 04:16
 • LETV LE S3 32GB 16 MEGAPIXEL 4G

  LETV LE S3 32GB 16 MEGAPIXEL 4G

  LETV LE S3 32 GB 16 MEGAPIXEL 4G FINGERPRINT Prodhimi ri i firmes LETV me parametrat me te larta,RAM 3GB,quad core.I ri ne kuti.Punon me cdo karte...WHATSAPP;0695192537

  270 €
  Durrës
  29 qershor 19:16
 • Interfon per femije

  Interfon per femije

  Shiten interfon per femije me video camera largesi deri 100 metra te ardhuna nga gjermania.

  45 €
  Prishtinë
  29 maj 07:16
 • blackview

  blackview

  blackview r6 (servis technology) na gjeni perball policise ngjitur me big market. kemi shume modele telefonash te ri dhe te perdorur,gjithashtu dhe nje game te gjere aksesoresh.FALEMINDERIT!

  25.000 Lek
  Lezhë
  27 maj 16:21