• 4 foto
  IPhone 7 Plus 128 GB - Silver
  Telefona celulare

  IPhone 7 Plus 128 GB - Silver

  Shitet iphone 7 plus 128 Gb Silver Gjendja shume e mire - 9/10

  Tiranë Dje, 15:16
  550 Lek
 • 3 foto
  Lg-g3-32gb-3gb ram 9.5/10 android 8.1
  Telefona celulare

  Lg-g3-32gb-3gb ram 9.5/10 android 8.1

  Gjendje shume e mire. Perdorur nga nje grua per ca kohe derisa mori cel me 2 karta. Gomine mbrojtese

  Tiranë Dje, 14:27
  120 Lek
 • 0 foto
  Samsung A7 2018
  Telefona celulare

  Samsung A7 2018

  Samsung A7 2018 me 2 vjet garancion

  Prishtinë Dje, 14:26
  300 €
 • 2 foto
  Iphone 8 plus 256 gb
  Telefona celulare

  Iphone 8 plus 256 gb

  shes iphone 8 plus 256 gb CE europian +38346108888

  Prishtinë Dje, 14:20
  590 €
 • 1 foto
  Apple iPhone 6s Plus 128GB Unlocked
  Telefona celulare

  Apple iPhone 6s Plus 128GB Unlocked

  brand new unlocked sealed in box and comes with 1 year international warranty,guarantee and return p

  Novoberdë Dje, 14:18
  200 €
 • 0 foto
  Iphone X 64gb Ce I RI- ndrrim me iphone 8
  Telefona celulare

  Iphone X 64gb Ce I RI- ndrrim me iphone 8

  Telefoni ka nje muaj qe u hap per her te par, ka garancion nga apple ende i kam dukumentat per verte

  Vushtrri Dje, 14:17
  670 €
 • 4 foto
  shitet iphon 6 gold 128gb ne super gjendje
  Telefona celulare

  shitet iphon 6 gold 128gb ne super gjendje

  telefoni esht i erdhur nga amerika esht ne gjendje shum te mire por si punon uarlesi ose wiffi pasta

  Pogradec Dje, 14:16
  120 €
 • 1 foto
  Shitet iPhone 7 Plus Jet Black 128GB
  Telefona celulare

  Shitet iPhone 7 Plus Jet Black 128GB

  Pa gervishtje. Shenja minimale perdorimi nga kasa.

  Tiranë Dje, 14:16
  60.000 Lek
 • 3 foto
  Iphone 6s i ri nga gjermania
  Telefona celulare

  Iphone 6s i ri nga gjermania

  Iphone 6s nga gjermania i ri pa asnje grrith pa asnje defeket te mundshem me garancion vjen me fotro

  Viti Dje, 13:27
  145 €
 • 3 foto
  Iphone 6s Gold CE
  Telefona celulare

  Iphone 6s Gold CE

  Iphone 6s gold Ce pa asnje problem si i ri pa grritha vjen me fotroll dhe folixham 044975753

  Viti Dje, 13:27
  155 €
 • 0 foto
  huawei
  Telefona celulare

  huawei

  shes huawei ascend y 300 ne gjendje te rregullt plus nje huawei ascend y 300 per piese qmimi per dy

  Prishtinë Dje, 13:27
  25 €
 • 4 foto
  Iphone X
  Telefona celulare

  Iphone X

  Iphone X 64gb CE Punon me krejt kartat Pa asni problem Prej zvicrres Vetem gjamin e ka te krist n

  Viti Dje, 13:26
  530 €
 • 3 foto
  Shes iPhone 6
  Telefona celulare

  Shes iPhone 6

  Shes iPhone 6 (16GB) shum pak i perdorur as 2 jav ne gjendje perfekte pa grritha punon shume mire .

  Prishtinë Dje, 13:26
  140 €
 • 4 foto
  URGJENT j3 dhe black vier
  Telefona celulare

  URGJENT j3 dhe black vier

  Shes ni j3 2016 dhe ni black vier qmimi per j3 75 per tjetrin 50 shiten urgjent

  Gllogoc Dje, 13:18
  50 €
 • 1 foto
  Galaxy J7
  Telefona celulare

  Galaxy J7

  gjendja 9/10 150 mij anje lloj prb nuk pranoj ndrrime.

  Durrës Dje, 13:17
  150 Lek
 • 3 foto
  iPhone 7 OKAZION
  Telefona celulare

  iPhone 7 OKAZION

  Shitet iphone7 I perdorur ne gjendje shume te mire. Nuk eshte hapur asnjehere ne servis! Telefoni k

  Tiranë Dje, 13:16
  320 Lek
 • 3 foto
  Shes samsung
  Telefona celulare

  Shes samsung

  Shitet samsung S3 40 euro ne gjendje pune,pa defekete. (Nfillim kur ta shtish kartelen duhet me vend

  Gjakovë Dje, 13:16
  40 €
 • 2 foto
  iPhone 6s
  Telefona celulare

  iPhone 6s

  iPhone 6s 16 gb silver ne gjendje te mir

  Ferizaj Dje, 13:16
  165 €
 • 4 foto
  Iphone X 64gb
  Telefona celulare

  Iphone X 64gb

  Iphone X 64gb CE punon me krejt kartat Ne gjendje te rregullt Pa asni problem Vetem gjamin e ka

  Prishtinë Dje, 13:16
  530 €
 • 3 foto
  Samsung Galaxy S8 PLUS SM-G955U1 GSM E ZBULUAR 64GB Midnight Black
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8 PLUS SM-G955U1 GSM E ZBULUAR 64GB Midnight Black

  Samsung Galaxy S8 PLUS SM-G955U1 GSM E ZBULUAR 64GB Midnight Black Për shitje me ofertë zbritje 5

  Dragash Dje, 13:00
  400 €
 • 1 foto
  iphone 5 urgjent
  Telefona celulare

  iphone 5 urgjent

  shes iphone 5 m ka ra n tok spodhez urgjentt

  Ferizaj Dje, 12:26
  25 €
 • 5 foto
  Shitet iphone 8 plus 64 giga
  Telefona celulare

  Shitet iphone 8 plus 64 giga

  Shitet iphone 8 plus 64 giga CE EUROPIAN i ardhun nga gjermania ne gjendje krejt te rregull si i ri

  Prishtinë Dje, 12:22
  530 €
 • 2 foto
  Shes telefonin
  Telefona celulare

  Shes telefonin

  Telefoni eshte Samsung A3 2017 shum pak i perdorur dhe ne gjendje shum te mire Çmimi 100€ Numri per

  Prizren Dje, 12:20
  100 €
 • 3 foto
  Iphone 6s original swiss
  Telefona celulare

  Iphone 6s original swiss

  Iphoni ardhur nga zvicrra me 3 muaj garancion me super pune. Teli eshte origjinal jo refurbish.

  Gjilan Dje, 12:17
  175 €
 • 0 foto
  Dy Iphona 5s dhe nje 5
  Telefona celulare

  Dy Iphona 5s dhe nje 5

  Shiten ose nderrohen 2 Iphona 5s ngjyre e zez te ruajtun dhe nje iphone 5 ngjyre e zez i ruajtun...

  Prizren Dje, 12:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  iPhone8 CE-europian i ardhur nga Belgjika🇧🇪
  Telefona celulare

  iPhone8 CE-europian i ardhur nga Belgjika🇧🇪

  E shes iphone 8 me 64GB Telefoni osht shume pak i perdorun dhe osht 100% funksional, me garancion ta

  Prishtinë Dje, 12:17
  399 €
 • 0 foto
  Galaxy S8
  Telefona celulare

  Galaxy S8

  gjendje perfekte ekran shum i paster vec nga mbrapa ka nje krisje te vogel OKAZION 350 mij LEKE kont

  Durrës Dje, 12:16
  350 Lek
 • 4 foto
  Samsung Galaxy a8 2018 + xbox 360 me 5 lojra
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy a8 2018 + xbox 360 me 5 lojra

  Kemi telefonin me 2 vjet garanci vjen me kuti me gjithe aksesoret + 3 kovera dhe pershtates per kari

  Kavajë Dje, 12:16
  650.000 Lek
 • 0 foto
  Blackview A7 Gold duos
  Telefona celulare

  Blackview A7 Gold duos

  Shitet blackview A7 ngjyra Gold me dy kartela, me gjersisht ne viber +38345506208

  Prizren Dje, 12:16
  50 €
 • 2 foto
  OKAZIONNN!!! Iphone 8 Black Gray 64gb europian
  Telefona celulare

  OKAZIONNN!!! Iphone 8 Black Gray 64gb europian

  Telefoni ngjendje 10/10 si i ri ,64 gb i zi perfekt.

  Durrës Dje, 12:16
  540 Lek
 • 2 foto
  IPhone i ri i Apple 6s plus 128 GB Hapësira Gri GSM Fabrika në botë e hapur Smartphone
  Telefona celulare

  IPhone i ri i Apple 6s plus 128 GB Hapësira Gri GSM Fabrika në botë e hapur Smartphone

  IPhone i ri i Apple 6s plus 128 GB Hapësira Gri GSM Fabrika në botë e hapur Smartphone Për shitje

  Dragash Dje, 12:02
  200 €
 • 2 foto
  Apple iPhone 7 128GB RED-Special Edition dhe të gjitha ngjyrat e tjera- BRAND NEW USA Model
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 128GB RED-Special Edition dhe të gjitha ngjyrat e tjera- BRAND NEW USA Model

  Apple iPhone 7 128GB RED-Special Edition dhe të gjitha ngjyrat e tjera- BRAND NEW USA Model Për s

  Deqan Dje, 12:00
  260 €
 • 2 foto
  Apple iPhone 8 Plus Fabrika e Hapur AT & T Verizon T-Mobile Sprint 64GB 256GB I ri
  Telefona celulare

  Apple iPhone 8 Plus Fabrika e Hapur AT & T Verizon T-Mobile Sprint 64GB 256GB I ri

  Apple iPhone 8 Plus Fabrika e Hapur AT & T Verizon T-Mobile Sprint 64GB 256GB I ri Për shitje me

  Fushë Kosovë Dje, 11:54
  450 €
 • 2 foto
  Unë jam duke shitur markë të re mollë iPhone X - 256GB - Space Gray
  Telefona celulare

  Unë jam duke shitur markë të re mollë iPhone X - 256GB - Space Gray

  Unë jam duke shitur markë të re mollë iPhone X - 256GB - Space Gray (Lexuar) PRIORITET SHIPPINGXmas

  Fushë Kosovë Dje, 11:49
  500 €
 • 5 foto
  Samsung Note 4
  Telefona celulare

  Samsung Note 4

  Shitet Samsung Note 4 xhamin pak te krist shihet ne foto perndryshe punon perfekt pa asnje problem

  Prizren Dje, 11:26
  85 €
 • 2 foto
  Apple iPhone XS Max - Hapësira Gri - 512GB - E ZBUKUR - OLED - WIFI - KAMERA
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - Hapësira Gri - 512GB - E ZBUKUR - OLED - WIFI - KAMERA

  Apple iPhone XS Max - Hapësira Gri - 512GB - E ZBUKUR - OLED - WIFI - KAMERA Xmas shitjet promovues

  Graçanicë Dje, 11:21
  500 €
 • 4 foto
  Samsung j5 2016
  Telefona celulare

  Samsung j5 2016

  Shitet telefoni ne gjendje te rregullt ,punon mire shume pak i perdorur ,jo i demtuar thuaj se i ri

  Prishtinë Dje, 11:20
  90 €
 • 0 foto
  Sesh Samsung S3 mini dhe S4 mini
  Telefona celulare

  Sesh Samsung S3 mini dhe S4 mini

  Sesh Samsung S3 mini dhe S4 mini te perdorur ne gjendje te rregulllt

  Fushë Kosovë Dje, 11:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Iphone 6 shum i ruajtur
  Telefona celulare

  Iphone 6 shum i ruajtur

  shes iphone 6 i ardhur nga zvicra, ne gjendje shume te mire , per me shume info kontaktoni ne viber

  Gjilan Dje, 11:18
  130 €
 • 4 foto
  Samsung Galaxy C7 32Gb
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy C7 32Gb

  Asht ne gjendje perfekte me 32gb, 4gb ram ngjyra gold. Kontakt +38349477125

  Prizren Dje, 11:18
  185 €
 • 3 foto
  iPhone 6
  Telefona celulare

  iPhone 6

  Shes iphone 6 full unlock,ardhur nga Zvicra,ne gjendje te mire pune,i perdorur,mire i rujtun,pa fing

  Podujevë Dje, 11:17
  135 €
 • 1 foto
  iPhone 6s Plus
  Telefona celulare

  iPhone 6s Plus

  64gb

  Prizren Dje, 11:17
  240 €
 • 2 foto
  Iphone X i rujten tej mase
  Telefona celulare

  Iphone X i rujten tej mase

  Pasnje grithë shum i mir per me shum info viber +37745537589

  Prishtinë Dje, 11:16
  670 €
 • 5 foto
  HUAWEI MATE 20 I RI
  Telefona celulare

  HUAWEI MATE 20 I RI

  Shitet Huawei Mate 20 i ri me 24 muj garancion 4gb ram dhe 128gb rom tel viber +38349880

  Prizren Dje, 11:16
  650 €
 • 0 foto
  Iphone 6s plus
  Telefona celulare

  Iphone 6s plus

  Shitet iphone 6s plus gold shum u rujt pa asni defekt

  Ferizaj Dje, 11:16
  270 €
 • 4 foto
  Samsung J7 Pro 2017
  Telefona celulare

  Samsung J7 Pro 2017

  Shes samsung j7 pro i 2017 ne gjendje shume te mire pune . Telefoni ka disa shenja te vogla perdorim

  Lushnjë Dje, 11:16
  220 Lek
 • 4 foto
  iphone 6
  Telefona celulare

  iphone 6

  2 muaj i perdorur shitet per arsye mos perdorimi. i diskutueshem

  Durrës Dje, 10:27
  2.000 Lek
 • 1 foto
  Iphone 5s gold
  Telefona celulare

  Iphone 5s gold

  Iphone 5s gold

  Shtime Dje, 10:17
  55 €
 • 1 foto
  Samsung galaxy tab2
  Telefona celulare

  Samsung galaxy tab2

  Shitet ngjendje t rregullt per me shum info kontakto

  Prizren Dje, 10:17
  80 €
 • 0 foto
  Shes iphone
  Telefona celulare

  Shes iphone

  She’s telefonin ne gjendje rregullt vetem pulla onesie si ban ose ndroj me Samsung ajfon 5 5es qe

  Pejë Dje, 10:17
  Me Marrveshje