Kaçanik

Telefona celulare në shitje në Kaçanik

 • 10 foto
  Tablet I-Touch i ri ne pako 50euro trasporti falas
  Telefona celulare

  Tablet I-Touch i ri ne pako 50euro trasporti falas

  Tablet I-touch 7\'\' i ri ne pako porosit online posta falas kontakto ne nr +377 45 635 290 mbrenda

  Kaçanik 17 tetor 15:08
  50 €
 • 3 foto
  APPLET E REPUBLIKA IPHONE E Re 7HGB FABRIKE GSM Bllokuar GACK BLACK A1660 128 GB
  Telefona celulare

  APPLET E REPUBLIKA IPHONE E Re 7HGB FABRIKE GSM Bllokuar GACK BLACK A1660 128 GB

  APPLET E REPUBLIKA IPHONE E Re 7HGB FABRIKE GSM Bllokuar GACK BLACK A1660 128 GB Për shitje me 50

  Kaçanik 10 tetor 19:36
  260 €
 • 0 foto
  iPhone 8 Plus 256GB Viber @ + 855717884451
  Telefona celulare

  iPhone 8 Plus 256GB Viber @ + 855717884451

  iPhone 8 Plus 256GB Viber @ + 855717884451 ** DELRGIMI BOTROR ** Dorëzim i shpejtë !!! Nxitoni Tani

  Kaçanik 21 shtator 03:27
  270 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy

  New, working good, original,not refurbished If you are interested WhatsApp::+40729209114

  Kaçanik 18 shtator 13:30
  460 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy

  New, working good, original,not refurbished If you are interested WhatsApp::+40729209114

  Kaçanik 18 shtator 13:18
  400 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy S9 Plus 128 GB i Bllokuar
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9 Plus 128 GB i Bllokuar

  Samsung Galaxy S9 Plus 128 GB i Bllokuar ** DELRGIMI në të gjithë botën ** Dorëzim i shpejtë !!! Nx

  Kaçanik 12 shtator 15:45
  250 €
 • 4 foto
  Shitet Iphone XS Gold me icloud për pjesë
  Telefona celulare

  Shitet Iphone XS Gold me icloud për pjesë

  Shitet Iphone XS Gold me icloud për pjesë Cmimi 320 € Ju lutem pa ndrime kontakt: 070441244 viber +

  Kaçanik 3 shtator 22:59
  320 €
 • 3 foto
  Shitet Iphone XR Red me icloud për pjesë
  Telefona celulare

  Shitet Iphone XR Red me icloud për pjesë

  Shitet Iphone XR Red me icloud për pjesë Cmimi 200 € Ju lutem pa ndrime kontakt: 070441244 viber +

  Kaçanik 3 shtator 22:59
  200 €
 • 3 foto
  Shitet Iphone 8 Gold me icloud për pjesë
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 8 Gold me icloud për pjesë

  Shitet Iphone 8 Gold me icloud për pjesë Cmimi 120 € Ju lutem pa ndrime kontakt: 070441244 viber +

  Kaçanik 3 shtator 22:59
  120 €
 • 3 foto
  Shitet Iphone XSMAX Gray me icloud për pjesë
  Telefona celulare

  Shitet Iphone XSMAX Gray me icloud për pjesë

  Shitet Iphone XSMAX Gray me icloud për pjesë Cmimi 380 € Ju lutem pa ndrime kontakt: 070441244 vibe

  Kaçanik 3 shtator 22:39
  380 €
 • 1 foto
  iPhone 5s 32g
  Telefona celulare

  iPhone 5s 32g

  Eshte I ri pa perdorur punon mir 32g

  Kaçanik 3 shtator 21:59
  60 €
 • 3 foto
  Apple iphone x
  Telefona celulare

  Apple iphone x

  New and original unlocked with warranty [email protected] Whatsapp + 14243220873

  Kaçanik 25 gusht 15:46
  300 €
 • 4 foto
  Apple iphone xs max
  Telefona celulare

  Apple iphone xs max

  New and original unlocked with warranty [email protected] Whatsapp + 14243220873

  Kaçanik 25 gusht 15:43
  500 €
 • 7 foto
  Iphone x, Iphone 8 Plus, Iphone 8 me ICLOUD
  Telefona celulare

  Iphone x, Iphone 8 Plus, Iphone 8 me ICLOUD

  Iphone x, Iphone 8 Plus, Iphone 8 me ICLOUD Cmimi 650 € kontakt +38970441244 vendi Shkup

  Kaçanik 22 gusht 22:52
  650 €
 • 6 foto
  Iphone për pjesë me icloud Iphone XSMAX & Iphone 8
  Telefona celulare

  Iphone për pjesë me icloud Iphone XSMAX & Iphone 8

  Iphone për pjesë me icloud ORGINAL Iphone XSMAX Silver i thym është pak dhe Iphone 8 gray si i ri Cm

  Kaçanik 14 gusht 11:25
  120 €
 • 3 foto
  Apple iPad 16GB
  Telefona celulare

  Apple iPad 16GB

  iPad eshte i ardhur nga Suedia 16Gb ,i rujtun vetem se ka te krisur xhamin anash dhe pullat nalt nuk

  Kaçanik 13 gusht 02:52
  55 €
 • 2 foto
  Buy Now Apple iPhone XS Max XR XS X 8 Plus 7 Plus All Sealed
  Telefona celulare

  Buy Now Apple iPhone XS Max XR XS X 8 Plus 7 Plus All Sealed

  New Apple iPhone XS Max XR XS X 8 Plus 7 Plus 6s Plus 6s All Sealed Original Samsung Galaxy S10 Pl

  Kaçanik 12 gusht 14:35
  300 €
 • 0 foto
  Ofertë:whatsapp: 0022997351844
  Telefona celulare

  Ofertë:whatsapp: 0022997351844

  Ofertë kredie midis një individi shumë të shpejtë në 48 orë: whatsapp: 0022997351844 Pershendetje t

  Kaçanik 7 gusht 17:23
  6.487 €
 • 2 foto
  iPad 3 GSM 16GB
  Telefona celulare

  iPad 3 GSM 16GB

  I perdorur po ne gjendje te rregullt. Punon shume mire dhe nuk ka asnje problem.

  Kaçanik 2 gusht 22:05
  130 €
 • 1 foto
  iPhone X Max Gold 64GB Full Unlocked
  Telefona celulare

  iPhone X Max Gold 64GB Full Unlocked

  Shitet IPhone X Max Gold 64GB. Unlock, telefoni posedon te gjitha paisjet. Nuk ka asnje defekt. Nuk

  Kaçanik 1 gusht 09:12
  800 €
 • 2 foto
  SAMSUNG J2 16GB
  Telefona celulare

  SAMSUNG J2 16GB

  SAMSUNG J2 2018 16GB N GJENDJE PERFEKTE I BLEM QE 1 - 2 MUJ SHUM PAK I PERDORUR I THYM PA DEFEKT

  Kaçanik 31 korrik 19:32
  80 €
 • 3 foto
  Apple iPhone 7 plus - 128GB - Argjendi (Verizon) A1549 (CDMA GSM) JO REZERVË
  Telefona celulare

  Apple iPhone 7 plus - 128GB - Argjendi (Verizon) A1549 (CDMA GSM) JO REZERVË

  Apple iPhone 7 plus - 128GB - Argjendi (Verizon) A1549 (CDMA GSM) JO REZERVË

  Kaçanik 23 korrik 13:30
  200 €
 • 3 foto
  Selling Original : Samsung S10 Plus,iPhone Xs Max,S10E,iPhone X
  Telefona celulare

  Selling Original : Samsung S10 Plus,iPhone Xs Max,S10E,iPhone X

  GLOBE ELECTRONICS LTD DEAL IN ALL KIND OF ORIGINAL UNLOCKED MOBILES PHONES AND ELECTRONICS WITH FULL

  Kaçanik 10 korrik 06:25
  400 €
 • 0 foto
  Shes xuaomi mi 5
  Telefona celulare

  Shes xuaomi mi 5

  Shes xiaomi mi 5 osht ngjendje tregullt 3&32

  Kaçanik 9 korrik 12:03
  100 €
 • 5 foto
  Shitet Samsung Galaxy S4 ne gjendje perfekte
  Telefona celulare

  Shitet Samsung Galaxy S4 ne gjendje perfekte

  Shitet Samsung Galaxy S4 ne gjendje perfekte siq shihet ne foto me kuti te veten i bler ne duqan zyr

  Kaçanik 24 qershor 16:59
  60 €
 • 5 foto
  Shitet Iphone 6s+ 64gb
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 6s+ 64gb

  Shitet iphone 6s+ 64 gb

  Kaçanik 8 qershor 15:44
  185 €
 • 1 foto
  Iphone 6S Gold
  Telefona celulare

  Iphone 6S Gold

  shitet iphone 6S Gold 16GB ndrrim nuk boj

  Kaçanik 1 qershor 09:09
  110 €
 • 0 foto
  Blackberry Passport
  Telefona celulare

  Blackberry Passport

  Blackberry Passport, ne gjendje te rregullt Mundesi ndrrimi.... Cmimi i negociushem

  Kaçanik 16 maj 15:14
  110 €
 • 2 foto
  Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira Gri (Softuare e Hapur) A1921 (CDMA + GSM)
  Telefona celulare

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira Gri (Softuare e Hapur) A1921 (CDMA + GSM)

  Apple iPhone XS Max - 512GB - Hapësira Gri (Softuare e Hapur) A1921 (CDMA + GSM)

  Kaçanik 7 maj 02:04
  500 €
 • 1 foto
  Shitet tableti I Touch i paperdorur
  Telefona celulare

  Shitet tableti I Touch i paperdorur

  Shitet tableti I touch i pa perdorur me paket esht ne gjendje shum te mir nuk esht perdorur asnjeher

  Kaçanik 26 prill 22:50
  50 €
 • 3 foto
  Samsung galaxy j7 neo
  Telefona celulare

  Samsung galaxy j7 neo

  Gjithqka ne rregull osht Viber 045507284

  Kaçanik 15 prill 23:07
  190 €
 • 0 foto
  iPhone 6S
  Telefona celulare

  iPhone 6S

  Shes Telefonin Iphone 6S vetem Xhami eshte pak i krisur eshte ne gjendje te mir teknike po ashtu kam

  Kaçanik 6 prill 22:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shes samsung galaxy s6 shum i mir
  Telefona celulare

  shes samsung galaxy s6 shum i mir

  shes samsung galaxy s6 shum i mir asht shum i rujt.

  Kaçanik 3 prill 19:22
  160 €
 • 0 foto
  IPhone XS MAX 512GB
  Telefona celulare

  IPhone XS MAX 512GB

  Hurry !!! Blej 2 Get 1 falas Markë e re origjinale Lexuara SIM lirë dhe të punojnë në mënyrë të përk

  Kaçanik 3 prill 19:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pllake per iphone 5
  Telefona celulare

  Pllake per iphone 5

  shes pllaken per iphone 5 full unlock. 16 gh

  Kaçanik 3 prill 16:48
  30 €
 • 4 foto
  Mobil Huawei P8 - bej ndrrim me laptop I7
  Telefona celulare

  Mobil Huawei P8 - bej ndrrim me laptop I7

  Shes mobil telefon shume te ruajtur Huawei P8 ne gjendje perfekte me 13 megapiksel kamer, me 3 gb ra

  Kaçanik 3 prill 15:07
  179 €
 • 2 foto
  Galaxy S8
  Telefona celulare

  Galaxy S8

  E ka xhamin e thyer, tjeter problem ska, punon shum mire.

  Kaçanik 3 prill 13:52
  190 €
 • 0 foto
  iPhone XS gold silver blac ne paketim fabrik
  Telefona celulare

  iPhone XS gold silver blac ne paketim fabrik

  iPhone xs te ri me garancion internacional 1 vit gold silver blac ne paketim orgjinal telefonat jan

  Kaçanik 3 prill 12:51
  900 €
 • 2 foto
  Shitet Samsung galaxy J5 duos (2016)
  Telefona celulare

  Shitet Samsung galaxy J5 duos (2016)

  Sm- J510gn. Shitet samsung galaxy s5 Duos, punon n\'gjendje t\'rregullt edhe oshte shum i rujten

  Kaçanik 2 prill 16:56
  125 €
 • 1 foto
  Shitet Samsung Galaxy S7 Edge
  Telefona celulare

  Shitet Samsung Galaxy S7 Edge

  Shitet Samsung Galaxy S7 Edge 32gb Silver

  Kaçanik 30 mars 23:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Ndrroj Samsung s7 edge 32 giga
  Telefona celulare

  Shes Ndrroj Samsung s7 edge 32 giga

  Shes Ndrroj Samsung s7 edge 32 giga punon perfekt veq xhami permas eshte i thym po me 10 ero rregul

  Kaçanik 21 mars 15:17
  140 €
 • 2 foto
  ne shitje
  Telefona celulare

  ne shitje

  Shes samsung galaxy s8

  Kaçanik 20 mars 10:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  samsung galaxy s8
  Telefona celulare

  samsung galaxy s8

  Shes samsung galaxy s8

  Kaçanik 14 mars 18:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Iphone 6 gold 64 GB
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 6 gold 64 GB

  Shitet Iphone 6 gold 64 GB ,i ardhur nga Anglia,i perdorur,me icloud. Defektin e vetem e ka anash te

  Kaçanik 4 mars 13:18
  160 €
 • 4 foto
  Apple iPhone 6s Plus Markë e re e hapur
  Telefona celulare

  Apple iPhone 6s Plus Markë e re e hapur

  Të gjitha artikujt tanë janë produkte origjinale të reja të cilat vijnë me 1 vjet Garanci Ndërkombët

  Kaçanik 15 shkurt 20:24
  309 €
 • 4 foto
  iphone 7
  Telefona celulare

  iphone 7

  shitet iphone 7 gold 32 gb shum i rujten si i ri

  Kaçanik 15 shkurt 18:17
  240 €
 • 2 foto
  Shitet Iphone 7 / 128GB Black
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 7 / 128GB Black

  Shitet Iphone 7 ne gjendje te mir dhe shum i rujshem. Per me shum info kontakto nr telefoni.

  Kaçanik 12 shkurt 18:19
  275 €
 • 4 foto
  Me Icloud 8 Plus dhe 7 Plus
  Telefona celulare

  Me Icloud 8 Plus dhe 7 Plus

  Iphone 8 Plus & Iphone 7 plus me icloud për pjesë Orgjinale Iphone 8 plus Gold cmimi 130 euro nu

  Kaçanik 11 shkurt 01:16
  130 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy J5 DUOS
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy J5 DUOS

  Shitet samsung galaxy j5 duos ngjendje trregullt pa asni problem dhe defekt punon ngjendje trregullt

  Kaçanik 10 shkurt 15:16
  80 €
 • 2 foto
  Shitet samsung galaxy J5 Duos (2016)
  Telefona celulare

  Shitet samsung galaxy J5 Duos (2016)

  Sm- J510gn. Shitet samsung galaxy s5 Duos, punon n'gjendje t'rregullt edhe oshte shum i rujten

  Kaçanik 6 shkurt 20:32
  90 €