Elektronikë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Cisco router-a dhe switch-a
  Pjese per kompjuter

  Cisco router-a dhe switch-a

  Shitet Cisco Lab me rack, çdo paisje ka kabëll konzollë. - Cisco Router - 1x 1921 G me license 3x 1

  Prishtinë Sot, 10:53
  1.250 €
 • 7 foto
  Hp i5 (gen-5) 8gb Ram • 128 SSD • 5 Gb Grafike•iRi
  Kompjutera

  Hp i5 (gen-5) 8gb Ram • 128 SSD • 5 Gb Grafike•iRi

  Shes 5 lloptopa nga Gjermania Lloptopat jan te gjith te Rii Ekranin 14 inch HD ( kamer/migrofon ) I

  Prishtinë Sot, 10:52
  335 €
 • 0 foto
  Xiaomi Mi8 6/64
  Telefona celulare

  Xiaomi Mi8 6/64

  Telefoni është i përdorur në gjëndje 10-10

  Tiranë Sot, 10:51
  269 €
 • 0 foto
  Telefona të lirë
  Telefona celulare

  Telefona të lirë

  Telefona janë të përdorur në gjëndje të mirë Samsung Galaxy S5, 5000L Huawei Ascend Y530, 5000L

  Tiranë Sot, 10:51
  5.000 Lek
 • 0 foto
  iPhone 7 Plus 256GB
  Telefona celulare

  iPhone 7 Plus 256GB

  Telefoni është në gjëndje të mirë, ka vetëm një ciflosje në cep të ekranit poshtë

  Tiranë Sot, 10:51
  44.000 Lek
 • 5 foto
  Iphone 5s CE Perfekt
  Telefona celulare

  Iphone 5s CE Perfekt

  Iphone 5s 16gb , ne gjendje perfekte , punon gjithqka mir , shum i rujtem . Ndrrim nuk boj. Whats ap

  Prizren Sot, 10:51
  69 €
 • 2 foto
  iPhone 7 silver 128g
  Telefona celulare

  iPhone 7 silver 128g

  I sapo importuar nga Zvicrra jepet me garancion esht po thuajse i ri shum pak i perdoret posedon fat

  Gjilan Sot, 10:50
  250 €
 • 0 foto
  Shes iphone xs max 64 gold ce
  Telefona celulare

  Shes iphone xs max 64 gold ce

  Shes iphone xs max 64 gb gold ce iphone osht i bler ne zürich vetem i hapur pa asnje shej perdorimi

  Gjilan Sot, 10:48
  965 €
 • 5 foto
  Shitet iphone 5 unlocked
  Telefona celulare

  Shitet iphone 5 unlocked

  Iphone 5 bon me krejte kartat Punon super asnje problem se ka Vjen me futroll edhe Adapter edhe x

  Prishtinë Sot, 10:48
  55 €
 • 4 foto
  Samsung Galaxy A40s i Ri DUOS.6GB RAM,Boj Ndrrim
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy A40s i Ri DUOS.6GB RAM,Boj Ndrrim

  Samsung Galaxy A40S DUOS. 2019 6GB RAM. 3 camera I Ri 1jav i perdorun Tel eshte perfekt Kontakt ne v

  Ferizaj Sot, 10:48
  210 €
 • 8 foto
  SUPER OFERTA iPhone
  Telefona celulare

  SUPER OFERTA iPhone

  ?? iPhone 8+ 64 GB 700 € ?? ?SUPER OFERTA #ElectroTech ⚠️ Telefonat nuk jan "vitrinash" apo "

  Tiranë Sot, 10:48
  500 €
 • 6 foto
  Workstation i7 - 16gb Ram - 256 SSD - K2100
  Kompjutera

  Workstation i7 - 16gb Ram - 256 SSD - K2100

  Shes lloptopin nga Gjermania Me kete performanca: HP zbook 15 G2 Ekranin 15\'6 inch Core i7 worksta

  Prishtinë Sot, 10:47
  680 €
 • 8 foto
  Kasetofon Android 8.1 Touchscreen 10.1 inch Gps
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon Android 8.1 Touchscreen 10.1 inch Gps

  Android 8.1 Double 2Din 1080P Touch Screen Quad-Core Car Stereo Radio GPS Wifi BT DAB Mirror Link OB

  Elbasan Sot, 10:47
  199 €
 • 3 foto
  Airpods kufje -(vetëm krahu i majte)
  Shtesa per telefon celulare

  Airpods kufje -(vetëm krahu i majte)

  Airpods kufje wireless-(vetem krahu i majte).Çmimi 30euro. Shkruani ne WahtsApp 0695911111.

  Tiranë Sot, 10:47
  30 €
 • 2 foto
  GPU MSI GT 730 2 GB 50 mijlek i diskutueshem
  Pjese per kompjuter

  GPU MSI GT 730 2 GB 50 mijlek i diskutueshem

  Budget card e cila mund te perballoje gaming me medium/low dhe ne disa title dhe high. 2 GB DDR3 MEM

  Tiranë Sot, 10:46
  5.000 Lek
 • 6 foto
  Playstation 4 + PSN account (me kariere) +13 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 4 + PSN account (me kariere) +13 lojra

  Shitet Playstation 4 (PS4) ne gjendje te shkelqyer. PS4 vjen i paketuar me te gjitha pajisjet percje

  Prishtinë Sot, 10:46
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SUPER LAPTOP THINKPAD T470 i7/256G SSD/16GB DDR4
  Kompjutera

  SUPER LAPTOP THINKPAD T470 i7/256G SSD/16GB DDR4

  🏆🏆SUPER LAPTOP THINKPAD T470 🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️ Thin

  Elbasan Sot, 10:46
  799 €
 • 3 foto
  Xiaomi MI WiFi Wireless Router Repeater 4 Antena
  Pjese per kompjuter

  Xiaomi MI WiFi Wireless Router Repeater 4 Antena

  Xiaomi MI WiFi Wireless Router 3C 2.4GHz Smart Mini WiFi Repeater 4 Antena 802.11n 300Mbps APP Contr

  Elbasan Sot, 10:46
  4.500 Lek
 • 1 foto
  Toshiba HDD P300 1TB 49€ (te rinj)
  Pjese per kompjuter

  Toshiba HDD P300 1TB 49€ (te rinj)

  Toshiba HDD P300 1TB 49€ (te rinj) Projektuar për llogaritjen e përditshme të desktopit Performancë

  Elbasan Sot, 10:46
  49 €
 • 2 foto
  OFERTE!! VETEM SOT Barcode Symbol Motorola 79€
  Pjese per kompjuter

  OFERTE!! VETEM SOT Barcode Symbol Motorola 79€

  OFERTE!! VETEM SOT Barcode Symbol Motorola 79€ Barcode Symbol Motorola LS9208 Skaner ---------------

  Elbasan Sot, 10:46
  79 €
 • 2 foto
  Karikues Charger Wireless - Baseus BSWC - P02
  Shtesa per telefon celulare

  Karikues Charger Wireless - Baseus BSWC - P02

  Karikues Charger Wireless - Baseus BSWC - P02 Multifunksional Cmimi: 3000 Leke - Suporton tre mëny

  Elbasan Sot, 10:46
  3.000 Lek
 • 0 foto
  ASUS RT-AC1200G+ 5GHz Wireless Router
  Pjese per kompjuter

  ASUS RT-AC1200G+ 5GHz Wireless Router

  ASUS RT-AC1200G Plus është Ruter me një shpejtësi tepër të lartë që përmban teknologjinë AiRadar. Sh

  Prishtinë Sot, 10:45
  70 €
 • 2 foto
  Seagate 500GB 2.5\" Transparent External HDD, USB 3
  Pjese per kompjuter

  Seagate 500GB 2.5\" Transparent External HDD, USB 3

  Shitetet Hard Disku Seagate i jashtem (transparent) me kapacitet 500GB dhe shpejtesi te transferit U

  Prishtinë Sot, 10:45
  38 €
 • 1 foto
  WD Purple Surveillance HIKVISION 4 TB 130€
  Pjese per kompjuter

  WD Purple Surveillance HIKVISION 4 TB 130€

  WD Purple Surveillance HIKVISION 4 TB (te rinj) CMIMI: 130€ Hard disk HDD Hikvision WD 4.0TB Ideal

  Elbasan Sot, 10:44
  130 €
 • 1 foto
  Iphone X Usa
  Telefona celulare

  Iphone X Usa

  Telefoni osht ngjendje shum tmir , punon perfekt preveq qe nuk i punon leximi i fryres , ka problem

  Gjilan Sot, 10:43
  430 €
 • 11 foto
  Aksesorë për Apple kompjuterët me Thunderbolt 3
  Pjese per kompjuter

  Aksesorë për Apple kompjuterët me Thunderbolt 3

  Kemi aksesorë të ndryshëm per Apple kompjuterë të ri me thunderbolt 3 konektorë: Apple Certified Ra

  Prishtinë Sot, 10:43
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PC-POINT & SMART HOME Software & Hardware
  Pjese per kompjuter

  PC-POINT & SMART HOME Software & Hardware

  Instalime - Riparime Software & Hardware Formatime - Programime Pc & Laptop Windows xp, Win7

  Elbasan Sot, 10:42
  1 Lek
 • 3 foto
  Printer termik Ocom 80mm usb & lan me prerje i ri
  Pjese per kompjuter

  Printer termik Ocom 80mm usb & lan me prerje i ri

  Printer termik Ocom 80mm usb & lan me prerje Printerat jane te rinj ne kuti te pahapur. Dispo

  Elbasan Sot, 10:42
  12.500 Lek
 • 6 foto
  SSD SAMSUNG EVO, SANDISK, WD, PNY, KINGSTON ETJ
  Pjese per kompjuter

  SSD SAMSUNG EVO, SANDISK, WD, PNY, KINGSTON ETJ

  PC-POINT & SMART HOME OFRON GAMEN E PRODUKTEVE SSD SANDISK, WD, SAMSUNG, KINGSTON, PNY & RIS

  Elbasan Sot, 10:42
  35 €
 • 7 foto
  Computer GAMING core i5 Nvidia per FORTNITE i Riii
  Kompjutera

  Computer GAMING core i5 Nvidia per FORTNITE i Riii

  Shes kompjuterin nga Gjermania i rii Me kete performanca... Core i5 G2 4gb ram memory 250gb HDD GTX7

  Prishtinë Sot, 10:42
  299 €
 • 10 foto
  Mouse X6 Knight
  Pjese per kompjuter

  Mouse X6 Knight

  Porosit në +37745738888 (tel+viber) & Inbox Transporti Gratis tërë Kosovën Nxito!!! Sasi e limi

  Prishtinë Sot, 10:42
  28 €
 • 3 foto
  Shitet telefoni Samsung A6+
  Telefona celulare

  Shitet telefoni Samsung A6+

  Shitet Samsung A6+, ngjyr e zez, ka 32GB, eshte komplet ne gjendje te rregullt , 044780555(viber) 18

  Prishtinë Sot, 10:40
  180 €
 • 4 foto
  Samsung S7 Black Onyx 32GB
  Telefona celulare

  Samsung S7 Black Onyx 32GB

  Shitet Samsung S7 Black Onyx 32GB Telefoni eshte ne gjendje te shklqyer Ka ekranin e nderuar te ri

  Prishtinë Sot, 10:40
  130 €
 • 5 foto
  Shitet note 5 ndrrim nuk boj
  Telefona celulare

  Shitet note 5 ndrrim nuk boj

  Shitet note 5 ce evropian me 4g duos Ndrrim nuk boj

  Prishtinë Sot, 10:40
  95 €
 • 0 foto
  Shes iPhone Xs Max / Grey
  Telefona celulare

  Shes iPhone Xs Max / Grey

  Shes iPhone Xs Max, Grey 64gb. Telefonin eshte ble ne USA, direkt ne apple store, funksionon 100% d

  Prishtinë Sot, 10:39
  880 €
 • 1 foto
  Sony Playstation 4 slim + fortnite me te gjitha
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 4 slim + fortnite me te gjitha

  Sony Playstation 4 slim + fortnite me te gjitha pisjet qmimi 250

  Pejë Sot, 10:39
  250 €
 • 1 foto
  X BOX 360 ME 28 LOJ 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  X BOX 360 ME 28 LOJ 2019

  X BOX 360 ME 28 LOJ 2019 Me te gjitha paisjet

  Pejë Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sony Playstation 3 super slim 500GB 41 LOJ 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 super slim 500GB 41 LOJ 2019

  Sony Playstation 3 super slim 500GB 41 LOJ 2019 2 kontrollera te ri pa qel me kamer si dhe paisjet

  Pejë Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Apple Macbook Pro 13” (2017) 3.10 GHz i5 8GB ram
  Kompjutera

  Apple Macbook Pro 13” (2017) 3.10 GHz i5 8GB ram

  Sapo i ardhur nga Zvicrra Apple Macbook Pro 13” (2017), 3.10 GHz i5, 8GB ram, 256GB ssd. Process

  Prishtinë Sot, 10:39
  1.600 €
 • 0 foto
  SONY PSP me loj ne gjendje te rregullt
  Lojra per PC / Videolojra

  SONY PSP me loj ne gjendje te rregullt

  SONY PSP me loj ne gjendje te rregullt 3 cd gratis

  Pejë Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kontroller për Sony 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Kontroller për Sony 3

  Kontroller për Sony 3 Modeli : A 1 044681848

  Prishtinë Sot, 10:39
  15 €
 • 0 foto
  Galaxy note 10 + 256gb 12gb ram.
  Telefona celulare

  Galaxy note 10 + 256gb 12gb ram.

  Shitet Galaxy note 10 + 256gb 12gb ram. Me paket dhe gjitha paisjet. Shume i rujtun, i bler ne neptu

  Lipjan Sot, 10:39
  900 €
 • 0 foto
  Sonyplaystation 3 me 28 loj 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  Sonyplaystation 3 me 28 loj 2019

  Sonyplaystation 3 me 28 loj 2019 Me 2 kontrollera te ri pa qel 320 GB

  Pejë Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Instalimin e lojrave 2019
  Lojra per PC / Videolojra

  Instalimin e lojrave 2019

  Instalimin e lojrave 2019 ne te gjitha llojet e sonyplaystation 3

  Pejë Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sonyplaystation 2 me gjeth monitor 15 loj
  Lojra per PC / Videolojra

  Sonyplaystation 2 me gjeth monitor 15 loj

  Shitet sonyplaystation 2 me gjeth monitor 15 loj te reja 32 GB USB 3.0 me te gjitha paisjet lojt jon

  Pejë Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sonyplaystation 4 te gjitha paisjet perciellse
  Lojra per PC / Videolojra

  Sonyplaystation 4 te gjitha paisjet perciellse

  Sonyplaystation 4 te gjitha paisjet perciellse CD HDMI USB KONTROLLERA INSTALIM TE LOJRAVE SERVISI

  Pejë Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Tablet Phone 10.1`inch 64GB ,4GB RAM , Octa core
  Shtesa per telefon celulare

  Tablet Phone 10.1`inch 64GB ,4GB RAM , Octa core

  Tablet Phone 10.1`` inch-26 cm ekran ,OctaCore procesor , 64GB ROM , 4GB RAM , DUAL SIM CARD , 3G .

  Ferizaj Sot, 10:39
  120 €
 • 2 foto
  Sony 2 superslim me qip 15 loj te reja
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony 2 superslim me qip 15 loj te reja

  sony 2 superslim gjestika te ri memorikarten dhe usb 32 GB 3.0 . 15 loj te instalume

  Pejë Sot, 10:39
  50 €
 • 0 foto
  Instalojm lojrat ma te rejat fifa 19
  Lojra per PC / Videolojra

  Instalojm lojrat ma te rejat fifa 19

  Instalojm lojrat ma te rejat per sonyplaystatio 3 lojrat e 2019

  Pejë Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Instalimin e lojrave 2019 OFERT SPECIALE
  Lojra per PC / Videolojra

  Instalimin e lojrave 2019 OFERT SPECIALE

  Instalimin e lojrave 2019 OFERT SPECIALE Ne te gjitha modelet e sonyplaystation 3

  Pejë Sot, 10:39
  Me Marrveshje