Elektronikë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  HP PAVILION GAMING 15,6" LAPTOP I RI
  Kompjutera

  HP PAVILION GAMING 15,6" LAPTOP I RI

  HP PAVILION GAMING 15,6" CPU: Intel® Core™ i7-8750H RAM: 16 GB DDR4 128GB SSD M.2 PCIE + 1000GB

  Prishtinë Sot, 00:49
  1.050 €
 • 1 foto
  Gjystika per Sony Playstation 3 / PC
  Lojra per PC / Videolojra

  Gjystika per Sony Playstation 3 / PC

  shes gjystika me pakic apo shumic me kabllo per Sony Playstation 3 ose PC te reja n pako me qmim te

  Prishtinë Sot, 00:44
  12 €
 • 0 foto
  Sony PS4 Slim 10 loja Fortnite Apex Fifa
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS4 Slim 10 loja Fortnite Apex Fifa

  shitet Sony Playstation 4 modeli slim 500 GB ne gjendje krejtsisht te rregullt e ka 1 CD Fifa 15 te

  Prishtinë Sot, 00:44
  280 €
 • 1 foto
  HDD Hitachi 400GB
  Pjese per kompjuter

  HDD Hitachi 400GB

  HDD Hitachi 400GB 7200RPM made in thailand eshte pak i perdorun qmimi 20 euro mund te shkruani ne vi

  Mitrovicë Sot, 00:44
  20 €
 • 0 foto
  CD Grand Theft Auto V >>GTA 5 per PS3 ?
  Lojra per PC / Videolojra

  CD Grand Theft Auto V >>GTA 5 per PS3 ?

  shes CD GTA 5 per Playstation 3 ne gjendje te rregullt qmimi 18€ transporti n krejt Kosoven +2€ ndrr

  Gjilan Sot, 00:44
  18 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 3 Slim me 22 lojna
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 Slim me 22 lojna

  shes sony 3 ne gjendje shum te mir ka qip me loja mat rejat si gta 5, blur, fifa 18, nba 2k18 , call

  Prishtinë Sot, 00:44
  150 €
 • 0 foto
  Zbritje mbi 70 CD per Sony Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  Zbritje mbi 70 CD per Sony Playstation 3

  shes CD per Sony playstation 3 ne gjendje shum te mir te perdoruna qmimet jon: 1. Grand The Auto V

  Gjilan Sot, 00:44
  2 €
 • 0 foto
  Sony PS3 me qip 23 lojra 2019* me 2 gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS3 me qip 23 lojra 2019* me 2 gjystik

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha k

  Ferizaj Sot, 00:44
  150 €
 • 0 foto
  Playstation 3 Super Slim me qip me 25 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3 Super Slim me qip me 25 lojra

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli ma i ri i PS3 Super Slim me qip dhe lojra, PS3

  Prishtinë Sot, 00:44
  150 €
 • 1 foto
  Sony PS4 1 TB 13 lojra Fortnite / Sniper 3/ Hitman
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS4 1 TB 13 lojra Fortnite / Sniper 3/ Hitman

  shes PS4 krejtsisht ne gjendje te rregullt i perdorun me kapacitet 1 Tera i ka 13 loj te instaluara

  Prishtinë Sot, 00:44
  330 €
 • 0 foto
  Grand Theft Auto V >> GTA 5 online 17€
  Lojra per PC / Videolojra

  Grand Theft Auto V >> GTA 5 online 17€

  shes CD Grand Theft Auto V >> GTA 5 << per Sony Playstation 3 e perdorun ne gjendje te r

  Gjilan Sot, 00:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Samsung core plus
  Telefona celulare

  Samsung core plus

  Shes samsung core plus i bardhe i ardhur nga italia telefoni eshte ne gjendje shum ti mire dhe i fun

  Durrës Sot, 00:44
  75 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 3 me qip 2 gjystika 130€
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 me qip 2 gjystika 130€

  shes PS3 model Slim ne gjendje te rregullt i perdorun me qip me lojrat mat reja Fifa 19 , Pes 18 ,

  Prishtinë Sot, 00:43
  130 €
 • 0 foto
  shitet CD Battlefield 1 per PS4 23€
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet CD Battlefield 1 per PS4 23€

  shes CD Battlefield 1 per ps4 ne gjendje te rregullt e perdorun shum pak qmimi osht 23€ trabsporti n

  Gjilan Sot, 00:43
  23 €
 • 0 foto
  shiten 8 CD lojera per Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten 8 CD lojera per Playstation 3

  shes 8 CD per Sony Playstation 3 ne gjendje te rregullt lojrat jan: Fifa 14 , Fifa 12 , Fifa 11 , Ne

  Prishtinë Sot, 00:43
  25 €
 • 1 foto
  PS4 15 loja Fortnite / Hitman / Warfare
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 15 loja Fortnite / Hitman / Warfare

  shes Sony Playstation 4 ne gjendje te rregullt i perdorun 1 gjystik te gjitha kabllot me 13 lojra te

  Gjilan Sot, 00:43
  300 €
 • 0 foto
  Sony PS3 me qip me 23 lojra NEW dhe 2 gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS3 me qip me 23 lojra NEW dhe 2 gjystik

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha k

  Prishtinë Sot, 00:43
  150 €
 • 0 foto
  SHITET SONI i ARDHUR NGA JASHTI ME 20 LOJA
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET SONI i ARDHUR NGA JASHTI ME 20 LOJA

  shes Sony Playstation 3 me 20 lojrta ne gjendje shum te mir modeli Slim 320 GB HDD me qip dhe lojra,

  Gjilan Sot, 00:43
  150 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 3 me qip +25 lojra NEW 2019*
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 me qip +25 lojra NEW 2019*

  shes Sony Playstation 3 modeli ma i ri Super Slim ne gjendje shum te mir me qip dhe lojra, PS3 vjen

  Gjilan Sot, 00:43
  150 €
 • 1 foto
  Sony PS3 me qip me 23 lojra dhe 2 gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS3 me qip me 23 lojra dhe 2 gjystik

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha k

  Gjilan Sot, 00:43
  150 €
 • 1 foto
  Gjystik dhe mbajtes per Celular tranporti free
  Lojra per PC / Videolojra

  Gjystik dhe mbajtes per Celular tranporti free

  shiten Gjystik ( kontroller ) per Celuar >> Smart Phone << Iphone , Samsung , HTC , LG ,

  Prishtinë Sot, 00:43
  7 €
 • 1 foto
  shiten CD per Sony Playstation 4 ??
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten CD per Sony Playstation 4 ??

  shiten CD per Sony Playstation 4 te perdoruna ne gjendje te rregullt qmimet jane: 1. NBA 2K18 = 23€

  Gjilan Sot, 00:43
  13 €
 • 3 foto
  shkop(selfie stick) per d.kamera dhe gopro
  Shtesa per telefon celulare

  shkop(selfie stick) per d.kamera dhe gopro

  shkop(selfie stick) per kamera dixhitale,GoPro kamera,telefona mobil. shkopi eshte i ri. shkopi mome

  Mitrovicë Sot, 00:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kasetofon
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon

  Shes ket kasetofon Sony dhe 1 super woofer dhe 1 kaset origjinal me qmim te lir ok..

  Ferizaj Sot, 00:37
  12 €
 • 1 foto
  20 Cd
  Lojra per PC / Videolojra

  20 Cd

  Shes 20 CD per Ps2,Jan loj shum te mira.cd nuk jan origjinal duhet me pas Ps2 qe i Lexon lojeat fal

  Ferizaj Sot, 00:37
  12 €
 • 0 foto
  ndegjojse per iphone
  Shtesa per telefon celulare

  ndegjojse per iphone

  ndegjojse per iphone jan origjinale te reja krejtesisht i kom hap veq me i provu qmimi 20 euro

  Mitrovicë Sot, 00:37
  20 €
 • 2 foto
  ndegjuese bluetooth BASEUS S09
  Shtesa per telefon celulare

  ndegjuese bluetooth BASEUS S09

  ndegjuese bluetooth BASEUS S09 super quality super bass qmimi 15 euro numrin e telefonit e dergoj me

  Mitrovicë Sot, 00:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  BITMAIN Antminer S9 13.5TH/s (3 copa)
  Kompjutera

  BITMAIN Antminer S9 13.5TH/s (3 copa)

  Shiten 3 BITMAIN Antminer S9 13.5TH/s + Power Supply, 600euro per cop. Te perdorur nje muaj 13 Antm

  Gjilan Sot, 00:36
  600 €
 • 1 foto
  Bitmain - Antminer L3+
  Pjese per kompjuter

  Bitmain - Antminer L3+

  Shiten 3 BITMAIN Antminer S9 13.5TH/s + Power Supply, 600euro per cop. Te perdorur nje muaj 13 Antm

  Gjilan Sot, 00:36
  350 €
 • 0 foto
  Zmadhues i zerit per veture
  Audio / CD / Stereo

  Zmadhues i zerit per veture

  shes zmadhues te zerit per veture disa jan ne rregull e disa kan nevoje me ju ndrru tranzistori i fu

  Mitrovicë Sot, 00:36
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  telefona CUBOT dhe KAZAM
  Telefona celulare

  telefona CUBOT dhe KAZAM

  CUBOT S550 PRO 3gb ram 16gb memory kamera 13mpx mbrapa dhe 8mpx perpara ekrani 5.5 inch qmimi 100 e

  Mitrovicë Sot, 00:35
  30 €
 • 0 foto
   cd per ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  cd per ps4

  shiten cd per ps4 per mashum kontakto vetm ne viber +37744828617 Call of Duty ww2 e kam shit

  Ferizaj Sot, 00:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kellef mbrojtes Samsung S8 Plus
  Shtesa per telefon celulare

  Kellef mbrojtes Samsung S8 Plus

  Shitet kellef mbrojtes per Samsung S8 Plus ne gjendje te mire. Kellefi eshte prej markave me te mira

  Tiranë Sot, 00:30
  1.700 Lek
 • 1 foto
  Monitor ne gjendje perfekte
  Pjese per kompjuter

  Monitor ne gjendje perfekte

  Shes monitorin ne gjendje perfekte 17 inch HP Tel: 046161368 Viber: +38346161368

  Prishtinë Sot, 00:27
  15 €
 • 1 foto
  Shes 3 monitora 17 inch per PC
  Pjese per kompjuter

  Shes 3 monitora 17 inch per PC

  Shes 3 monitora ne gjendje perfekte HP 17 inch, 20 Euro copa nese mirren 3t vijne 50 Euro, te persht

  Prishtinë Sot, 00:27
  50 €
 • 0 foto
  The Order 1886 e nderroj me Uncharted 4\n
  Lojra per PC / Videolojra

  The Order 1886 e nderroj me Uncharted 4\n

  Ndërroj The Order 1886. Loja vjen ne nje kapak te lojes GTA V pasi kapaku vet eshte i thyer. Prefe

  Tiranë Sot, 00:26
  1.500 Lek
 • 4 foto
  SteelSeries Apex M750 Mekanike
  Pjese per kompjuter

  SteelSeries Apex M750 Mekanike

  Shes nje tastiere mekanike per gaming \"SteelSeries Apex M750\" ne kuti, te pa hapur dhe te pa perdo

  Tiranë Sot, 00:26
  150 €
 • 1 foto
  Nderrohet \"The Evil Within 2\"
  Lojra per PC / Videolojra

  Nderrohet \"The Evil Within 2\"

  Nderroj \"The Evil Within 2\". Nje nga lojrat me te cilat preferoj ta nderroj eshte Spider-Man per P

  Tiranë Sot, 00:26
  2.500 Lek
 • 1 foto
  Fush kruj
  Telefona celulare

  Fush kruj

  Ndrroheet....i thyer pak

  Krujë Sot, 00:25
  250 €
 • 7 foto
  Xiaomi Redmi 6A
  Telefona celulare

  Xiaomi Redmi 6A

  Xiaomi Redmi 6A 16 GB ne gjendje perfekte 10/10 Per kontakt ne whatsapp ose viber +355693402830!

  Shkodër Sot, 00:23
  10.000 Lek
 • 3 foto
  Acer i3 edhe toshiba i5
  Kompjutera

  Acer i3 edhe toshiba i5

  Ne gjendje te rregulle jan dyte

  Ferizaj Sot, 00:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Adapter
  Kompjutera

  Adapter

  Adapter per llaptop original nga gjermania

  Kaçanik Sot, 00:20
  15 €
 • 4 foto
  Samsung s8 64gb
  Telefona celulare

  Samsung s8 64gb

  Samung s8 64gb Punon me krejt kartat Pa asni problem Prej zvicrres Me garancion Viber +3834614364

  Prishtinë Sot, 00:19
  195 €
 • 4 foto
  Pioneer autoparlanta (zvuqnika)
  Audio / CD / Stereo

  Pioneer autoparlanta (zvuqnika)

  Shes 2 autoparlanta (zvuqnika) te firmes "Pioneer" te ardhura nga Suedia. Jane te pa perdorura, 4-We

  Prizren Sot, 00:19
  120 €
 • 0 foto
  Zerim me qera
  Audio / CD / Stereo

  Zerim me qera

  Ofrojme zerim me qera per ahengje te ndryshme familjare

  Fushë Kosovë Sot, 00:18
  1 €
 • 0 foto
  KARIKUES ORIGJINAL SAMSUNG S6/7/8/9 NOTE 4/5/8/9
  Shtesa per telefon celulare

  KARIKUES ORIGJINAL SAMSUNG S6/7/8/9 NOTE 4/5/8/9

  Karikues 100% origjinal fast charge per te gjithe llojet e telefonave dhe tabletave samsung si edhe

  Tiranë Sot, 00:16
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet salle kompjuterash
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet salle kompjuterash

  Shiten 3 ps3 1 xbox 360 4tv 42polesh 5 kolltuqe dhe 5 kopjutera pc me tavoline te kompletuara Per me

  Berat Sot, 00:16
  2.000 €
 • 1 foto
  IPHONE 7 32 GIGA CE
  Telefona celulare

  IPHONE 7 32 GIGA CE

  iPhone 7 32 giga ce gold punon me gjitha kartelat ne gjendje te rregullt shum i rujtun. Tel—viber

  Prishtinë Sot, 00:14
  195 €
 • 5 foto
  Iphone 8plus 64gb
  Telefona celulare

  Iphone 8plus 64gb

  Iphone 8+ 64gb Punon me krejt kartat Pa asni problem Prej zvicrres Shum i rujatur Viber +383461

  Viti Sot, 00:13
  430 €
 • 7 foto
  XIAOMI REDMI NOTE 7 3/32 & 4/64 TE RINJ NE KUTI
  Telefona celulare

  XIAOMI REDMI NOTE 7 3/32 & 4/64 TE RINJ NE KUTI

  Xiaomi Redmi Note 7 te rinj ne kuti versioni origjinal europian <<<GLOBAL VERSION>>&g

  Tiranë Sot, 00:13
  30.000 Lek