Elektronikë
Berat
Posto shpallje
 • Apple iphone 8 plus 128gb e hapur

  Apple iphone 8 plus 128gb e hapur

  Apple iphone 8 plus 128gb e hapur

  400 €
  Berat
  19 tetor 04:16
 • Apple iphone 8 plus 128gb e hapur

  Apple iphone 8 plus 128gb e hapur

  Apple iphone 8 plus 128gb e hapur

  400 €
  Berat
  19 tetor 04:16
 • Shiten për pjes

  Shiten për pjes

  Shiten tl per pjes nje hauei dhe nje Samsung galaksi note 5

  60 Lek
  Berat
  18 tetor 19:32
 • Iphone 5S GOLD i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Iphone 5S GOLD i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shitet Iphone 5S Memorja 16GB i Ri ne Kuti i Ardhur nga Italia.Shikoni fotot .Cmimi 250 mije leke

  250 Lek
  Berat
  18 tetor 18:19
 • Shiten te gjith bashk

  Shiten te gjith bashk

  Shiten telefonat ne foto 1 vodafone , 3 nokia ,galaxy s3mini ,2x galaxy s5 me ekran te thyer

  150 €
  Berat
  18 tetor 16:40
 • Iphone 5S 16GB Si i Ri Ardhur nga Italia

  Iphone 5S 16GB Si i Ri Ardhur nga Italia

  Shitet Iphone 5S i ardhur nga Italia Memorja 16GB . Telefoni eshte shume i paster duket si i Ri .Shikoni fotot .Telefoni ka 2 muaj Garanci .Cmimi 220 mije leke

  220 Lek
  Berat
  17 tetor 15:17
 • Nokia9210i

  Nokia9210i

  Shitet Nokia 9210i i ardhur nga gjermania

  500 €
  Berat
  17 tetor 08:17
 • Iphone 6 plus 64Gb 10/10

  Iphone 6 plus 64Gb 10/10

  Iphone 6 plus 64 gb pa asnje shenj perdorimi super i mbajt gjendja 10/10 i mbajtur gjithmon ne kllef mbrojtes plus xham mbrojtes... shoqerohet me te gjithe aksesoret..

  45.000 Lek
  Berat
  17 tetor 07:16
 • Nokia9210i

  Nokia9210i

  Shitet nokia 9210i ne gjendje te shkelqyer i ardhur nga gjermania

  500 €
  Berat
  16 tetor 10:17
 • Galaxy A9

  Galaxy A9

  Telefoni eshte vjetnami ka te krisura para dhe Mbrapa ka probleme me boksin

  80 €
  Berat
  15 tetor 18:26
 • iPhone 6

  iPhone 6

  Shitet iphone 6 ne gjendje super.Shoqerohet me kllef karikus dhe xham mbrojtes. Dhurat dhe magnet qe mbahet te makina.

  30.000 Lek
  Berat
  14 tetor 16:33
 • Nokia Lumia 32GB i Ardhur nga Italia

  Nokia Lumia 32GB i Ardhur nga Italia

  Shitet Nokia Lumia 925 i Ardhur nga Italia .Telefoni ka Garanci 2 Muaj .Memorja e Telefonit 32GB .Ekrani 4.5 inch Amoled ...Ram 1GB. Telefoni eshte Shume i Paster duket si i Ri .Shikoni fotot .Cmimi

  120 Lek
  Berat
  14 tetor 16:17
 • Apple iphone 7 plus 128gb

  Apple iphone 7 plus 128gb

  Email: stevenberry791 (@) gmail.com WhatsApp chat: +14199725941 Të gjitha prodhimet janë origjinal të markës origjinale të nënshkruara me kuti të plotë të faturës dhe aksesorëve, vjen me garanci 1 vj

  350 €
  Berat
  13 tetor 20:16
 • Xiaomi 4A 32GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Xiaomi 4A 32GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shiten Telefona Xiaomi 4A 32GB te Rinj ne kuti te Ardhur nga Italia Cmimi 180 mije leke Rrjeti 3G edhe 4G Memorja 32GB Ram 2GB Kamera Mbrapa 13MP Kamera Para 5Mp Ekrani 5 inch Bateria 3120 mha C

  180 Lek
  Berat
  12 tetor 15:19
 • Doogee X20 16GB te Rinj ne Kuti Ardhur nga Italia

  Doogee X20 16GB te Rinj ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shiten telefona Doogee X20 Prodhim i vitit 2017 te Rinj ne kuti Ardhur nga Italia .Telefonat jane me 3 Muaj Garanci . Memoria 16GB Ram 2GB Kamera Mbrapa 8MP Kamera Para 5MP Android 7.0 Ekrani 720 HD

  120 Lek
  Berat
  12 tetor 15:18
 • Tablet Great Wall i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Tablet Great Wall i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shiten Tablet Great Wall te Rinj ne Kutia Te Ardhur nga Italia . Memorja 8GB Ram 1GB Me 2 Kamera Cmimi 80 Mije leke

  80 Lek
  Berat
  2 tetor 22:22
 • samsugne s4

  samsugne s4

  shes samsug galaxy s4 ne gjendje prefekt me xham mbrojts telefoni 1 muaj i perdorur versioni amerikan telefoni ska asnje dhoj difekti shes arsye mos perdorim rri kot ne shpi as nuk ngec asdhe nje p

  200 Lek
  Berat
  17 shtator 15:18
 • Boks Montarbo 500w

  Boks Montarbo 500w

  Gjendie perfekte, 2 muaj i perdorur

  20.700 Lek
  Berat
  16 shtator 21:16
 • iPhone 6

  iPhone 6

  Shitet Iphone 6,por eshte i bllokuar. Ne gjendje te mire pervec nje krisje ne xham. Nuk ka probleme te tjera. 150 Euro -ose- 200.000 Leke(te vjetra). Cmimi i diskutueshem.

  20.000 Lek
  Berat
  16 shtator 20:26
 • PRINTER & SKANER

  PRINTER & SKANER

  Shitet Printer(SKANER)-->HP Deskjet F4280 Cmimi i diskutueshem. 40 EURO - ose - 50.000 LEKE(te vjetra).Eshte Printer dhe Skaner ne nje.Ka edhe CD e instalimit,gjithashtu permban edhe fishat per li

  5.000 Lek
  Berat
  16 shtator 20:16
 • iPhone 4s

  iPhone 4s

  iPhone 4s gjendja e Mir kamer te reg meme 32g kapak pas me shenj bez njgjyr bardh super tel dhurat xham mbrojt Dhe kover

  70 €
  Berat
  16 shtator 14:26
 • Asus ROG G551JM Gaming Laptop

  Asus ROG G551JM Gaming Laptop

  Asus ROG G551JM Gaming Laptop 600 Euro

  600 €
  Berat
  11 shtator 21:16
 • LG G5

  LG G5

  LG G5 350 mij lek

  350 Lek
  Berat
  11 shtator 20:16
 • IPHONE 7 PLUS

  IPHONE 7 PLUS

   iPhone 6S 200 €  iPhone 6S+ 275€  iPhone 7 PLUS 32GB € 400  iPhone 7 PLUS 128 GB € 475  iPhone 7 PLUS 256 GB € 560 ( Blej 1 dhe fito + 5 te tjere gratis , vlen vetem per sot +pranohet

  Me Marrveshje
  Berat
  11 shtator 16:16
 • OKAZION 100$ PS3

  OKAZION 100$ PS3

  Shitet ps3 ne gjendje te mire me 2 leva me chip.

  100 €
  Berat
  11 shtator 13:16
 • PS3 100€

  PS3 100€

  Shitet ps3 me 3leva me chip ne gjendje te mire dhe shum pak i perdor 100€

  100 €
  Berat
  11 shtator 13:16
 • iPhone 7 plus 256gb

  iPhone 7 plus 256gb

  Apple i ri i markës Apple me 7 plus 256gb. vjen me aksesorë të plotë të mbyllur në kutinë dhe me një garanci ndërkombëtare prej një viti.WhatsApp Chat ... + 13212604546 Kushti: E re: Një artikull i ri

  500 €
  Berat
  9 shtator 17:16
 • Laptop ASUS ROG G752VL lojrave.

  Laptop ASUS ROG G752VL lojrave.

  Krejt të re ASUS ROG G752VL Gaming laptopë. vjen me aksesorë të plotë të mbyllur në kutinë dhe me një garanci ndërkombëtare prej një viti.WhatsApp Chat ... + 13212604546 Kushti: E re: Një artikull i r

  750 €
  Berat
  9 shtator 17:16
 • Samsung Galaxy S8 plus 64GB

  Samsung Galaxy S8 plus 64GB

  Krejt të re Samsung Galaxy S8 plus 64gb. vjen me aksesorë të plotë të mbyllur në kutinë dhe me një garanci ndërkombëtare prej një viti.WhatsApp Chat ... + 13212604546 Kushti: E re: Një artikull i ri,

  650 €
  Berat
  9 shtator 17:16
 • Shes HTC one M7 + Sony xperia z2

  Shes HTC one M7 + Sony xperia z2

  Shes HTC one M7 + Sony xperia z2 te dy ne gjendje te mire. Htc ka shenja perdorimi. Ka nje te krisur te lehte qe mezi duket ne ekran , por q nuk ndikon ne perdorim. Sony xperia z2 ka shume pak shenj

  26.000 Lek
  Berat
  9 shtator 15:26
 • Galaxy J7 Prime

  Galaxy J7 Prime

  Shitet Per arsye mos perdorimi telefoni eshte akull i ri pa asnje gervishtje gjendja 10/10 I mbajtur gjate gjithe kohesh me mbrojtese ai para dhe mbrapa Cmimi i diskutueshem

  300 Lek
  Berat
  7 shtator 23:16
 • Telefon LeEco 32GB i Ri ne kuti Ardhur nga Italia

  Telefon LeEco 32GB i Ri ne kuti Ardhur nga Italia

  Telefon LeEco S3 Ngjyre Gold 32GB i ri ne Kuti Ardhur nga italia Kamera Para 8MP Kamera Mbrapa 16MP Memorja 32GB Ram 3GB Procesori Deca Core Ekrani 5.5 inch 1080 Full HD Cmimi 230 Mije Leke

  230 Lek
  Berat
  7 shtator 17:16
 • Shitet P S 4

  Shitet P S 4

  Shitet PS4 shume pak i perdorur, i ardhur nga America. Ka nje doreze dhe nje loje.

  300 €
  Berat
  7 shtator 16:16
 • Shitet Doogee X30

  Shitet Doogee X30

  Shitet Doogee X30 i ri. Shitet per arsye mosperdorimi. 16 gb Rom, 2 gb Ram. Me 2 sim kart.

  100 €
  Berat
  6 shtator 13:27
 • Shitet iphone 6s +

  Shitet iphone 6s +

  Shitet iphone 6s plus. 16 gb. Ne gjendje te shkelqyer. Shume pak i perdorur.

  430 €
  Berat
  6 shtator 13:16
 • Shitet ose nderrohet iPhone 5S 32GB

  Shitet ose nderrohet iPhone 5S 32GB

  Shitet ose nderrohet iPhone 5S 32GB me ndonje telefon tjeter + ose - diference preferohet iPhone. Telefoni nuk ka asnje problem dhe eshte blere ne Australi gjendja eshte 9/10

  220 Lek
  Berat
  5 shtator 05:16
 • Samsung S7 vitnam

  Samsung S7 vitnam

  shitet s7 vietnam per arsye mosperdorimi . mundesi ndrrimi me ore telefon I sapo ardhur nga italia . cmimi i diskutushm

  100 Lek
  Berat
  3 shtator 12:17
 • nokia bizens

  nokia bizens

  Shitet per arsye mosperdorimi. ka me shumic

  5.000 Lek
  Berat
  3 shtator 11:16
 • Galaxy s6 edhe 250 lek

  Galaxy s6 edhe 250 lek

  Telefoni esht ne gjendje shum te mir pune vetem se ka nje krisje te vogel qe nuk pengon ne ekran

  250 Lek
  Berat
  2 shtator 21:16
 • Okazion iphon 6 128 giga

  Okazion iphon 6 128 giga

  Gjendja e telefonit esht 9/10 telefoni esht roz gold nuk ka asnje lloj problemi

  400 Lek
  Berat
  2 shtator 19:16
 • Super ofert ,blej iphone 7 plus +5gratis#nxitoni

  Super ofert ,blej iphone 7 plus +5gratis#nxitoni

  ************ Super oferte vetem per sot ************* Mos ngurroni , beje porosin tani dhe merre produktin tend ne dore. Produkte evropiane origjinale , ne pakete te mbyllur me aksesoret e tyre origj

  Me Marrveshje
  Berat
  2 shtator 18:26
 • Samsung Galaxy S7

  Samsung Galaxy S7

  shitet per arsye mosperdorimi

  100 Lek
  Berat
  2 shtator 16:26
 • Lg K4

  Lg K4

  Ne gjendje shume te mire

  90 €
  Berat
  2 shtator 10:16
 • Alcatel one touch

  Alcatel one touch

  Shitet telefon Alcatel one touch pop 3 (5) per arsye mos perdorimi. I perdorur vetem nga nje person. 6 muaj i perdorur. Çmimi 70€

  70 €
  Berat
  31 gusht 20:16
 • Aparatura Dj

  Aparatura Dj

  Shiten aparatura DJ(Profesionale) , te kompletuara . Jane 4 bokse (400W/Secili) me stekat mbajtese + Woofer + Mikser + Amplifikator + Mikron + Fishat . Per me shume kontaktoni ne nr. e telefonit ,

  1.750 €
  Berat
  31 gusht 20:16
 • Nderoj telefonin

  Nderoj telefonin

  One Plus X...13MP Camera...3GB RAM...Internal Storage 16...Gjendja perfekte me gervishtje te vogla por qe nuk duken... Nderohet me iphone Ose galaxy Mjafton te jet ne gjendje te mir (Nuk ka problem

  150 Lek
  Berat
  31 gusht 13:16
 • Super ofert ,blej iphone 7 plus +3gratis#nxitoni

  Super ofert ,blej iphone 7 plus +3gratis#nxitoni

  ************ Super oferte vetem per sot ************* Mos ngurro beje porosin tani ne viber.. Produkte evropiane origjinale me garanci 2 vjet IPhone 7 Plus 32gb = 250€ Iphone 7 Plus 128gb = 350€ IPHO

  Me Marrveshje
  Berat
  30 gusht 19:28
 • samsung s6

  samsung s6

  1 muaj i perdorur.Shitet per aryeje mosperdorimi.Gjendja 10/10 .350 mij i diskutueshem

  350.000 Lek
  Berat
  29 gusht 15:16
 • One plus x

  One plus x

  One plus x 13MP Camera (Original) 3GB RAM Internal Storage: 16GB Cmimi: 180 Mij (I diskutushem,ose nderohet)

  180 Lek
  Berat
  29 gusht 11:26
 • Telefoni OnePlus

  Telefoni OnePlus

  One plus x version: 6.0.1 13MP Camera 3GB RAM Internal Storage: 16GB Cmimi 180 Mij (i diskutushem)

  180 Lek
  Berat
  29 gusht 11:17