Elektronikë
Berat
 • 4 foto
  iPhone 7 plus
  Telefona celulare

  iPhone 7 plus

  Gjendja e tel eshte 9.5/10 me karikues dhe kufje orginale

  Berat 24 tetor 10:39
  700 Lek
 • 5 foto
  Iphone
  Telefona celulare

  Iphone

  Ne gjendje shum te mir si cduket dhe ne foto shoqeohet me te gjithe aksesoret si kufje karikus cover

  Berat 23 tetor 20:18
  360 Lek
 • 5 foto
  lg g2
  Telefona celulare

  lg g2

  Gjendja 8/10

  Berat 23 tetor 11:18
  100 Lek
 • 0 foto
  iPhone 6 16 dhe 64 GB te rinj me garanci
  Telefona celulare

  iPhone 6 16 dhe 64 GB te rinj me garanci

  iPhone 6 16 dhe 64 GB te rinj me garanci iPhone 6 16GB 35.000 Leke iPhone 6 64GB 39.500 Leke

  Berat 21 tetor 11:18
  35.000 Lek
 • 3 foto
  Iphone 6s plus 16 giga
  Telefona celulare

  Iphone 6s plus 16 giga

  Shitet iphone 6s plus 16 giga ne gjendje super i pa hapur teknikisht , pa gervishjen minimale 6 muaj

  Berat 21 tetor 11:17
  500 Lek
 • 1 foto
  Nderrohen ose shiten
  Telefona celulare

  Nderrohen ose shiten

  Telefona

  Berat 20 tetor 13:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten për pjes
  Telefona celulare

  Shiten për pjes

  Shiten tl per pjes nje hauei dhe nje Samsung galaksi note 5

  Berat 18 tetor 19:32
  60 Lek
 • 8 foto
  Iphone 5S GOLD i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia
  Telefona celulare

  Iphone 5S GOLD i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shitet Iphone 5S Memorja 16GB i Ri ne Kuti i Ardhur nga Italia.Shikoni fotot .Cmimi 250 mije leke

  Berat 18 tetor 18:19
  250 Lek
 • 0 foto
  Shiten te gjith bashk
  Telefona celulare

  Shiten te gjith bashk

  Shiten telefonat ne foto 1 vodafone , 3 nokia ,galaxy s3mini ,2x galaxy s5 me ekran te thyer

  Berat 18 tetor 16:40
  150 €
 • 7 foto
  Iphone 5S 16GB Si i Ri Ardhur nga Italia
  Telefona celulare

  Iphone 5S 16GB Si i Ri Ardhur nga Italia

  Shitet Iphone 5S i ardhur nga Italia Memorja 16GB . Telefoni eshte shume i paster duket si i Ri .S

  Berat 17 tetor 15:17
  220 Lek
 • 1 foto
  Nokia9210i
  Telefona celulare

  Nokia9210i

  Shitet Nokia 9210i i ardhur nga gjermania

  Berat 17 tetor 08:17
  500 €
 • 2 foto
  Galaxy A9
  Telefona celulare

  Galaxy A9

  Telefoni eshte vjetnami ka te krisura para dhe Mbrapa ka probleme me boksin

  Berat 15 tetor 18:26
  80 €
 • 0 foto
  iPhone 6
  Telefona celulare

  iPhone 6

  Shitet iphone 6 ne gjendje super.Shoqerohet me kllef karikus dhe xham mbrojtes. Dhurat dhe magnet qe

  Berat 14 tetor 16:33
  30.000 Lek
 • 4 foto
  Nokia Lumia 32GB i Ardhur nga Italia
  Telefona celulare

  Nokia Lumia 32GB i Ardhur nga Italia

  Shitet Nokia Lumia 925 i Ardhur nga Italia .Telefoni ka Garanci 2 Muaj .Memorja e Telefonit 32GB .E

  Berat 14 tetor 16:17
  120 Lek
 • 4 foto
  Xiaomi 4A 32GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia
  Telefona celulare

  Xiaomi 4A 32GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shiten Telefona Xiaomi 4A 32GB te Rinj ne kuti te Ardhur nga Italia Cmimi 180 mije leke Rrjeti 3G

  Berat 12 tetor 15:19
  180 Lek
 • 4 foto
  Tablet Great Wall i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia
  Telefona celulare

  Tablet Great Wall i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shiten Tablet Great Wall te Rinj ne Kutia Te Ardhur nga Italia . Memorja 8GB Ram 1GB Me 2 Kamera

  Berat 2 tetor 22:22
  80 Lek
 • 3 foto
  samsugne s4
  Telefona celulare

  samsugne s4

  shes samsug galaxy s4 ne gjendje prefekt me xham mbrojts telefoni 1 muaj i perdorur versioni amerik

  Berat 17 shtator 15:18
  200 Lek
 • 4 foto
  PRINTER & SKANER
  Pjese per kompjuter

  PRINTER & SKANER

  Shitet Printer(SKANER)-->HP Deskjet F4280 Cmimi i diskutueshem. 40 EURO - ose - 50.000 LEKE(te v

  Berat 16 shtator 20:16
  5.000 Lek
 • 0 foto
  iPhone 4s
  Telefona celulare

  iPhone 4s

  iPhone 4s gjendja e Mir kamer te reg meme 32g kapak pas me shenj bez njgjyr bardh super tel dhurat x

  Berat 16 shtator 14:26
  70 €
 • 0 foto
  OKAZION 100$ PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  OKAZION 100$ PS3

  Shitet ps3 ne gjendje te mire me 2 leva me chip.

  Berat 11 shtator 13:16
  100 €
 • 0 foto
  PS3 100€
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 100€

  Shitet ps3 me 3leva me chip ne gjendje te mire dhe shum pak i perdor 100€

  Berat 11 shtator 13:16
  100 €
 • 0 foto
  Galaxy J7 Prime
  Telefona celulare

  Galaxy J7 Prime

  Shitet Per arsye mos perdorimi telefoni eshte akull i ri pa asnje gervishtje gjendja 10/10 I mbajtu

  Berat 7 shtator 23:16
  300 Lek
 • 2 foto
  Shitet P S 4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet P S 4

  Shitet PS4 shume pak i perdorur, i ardhur nga America. Ka nje doreze dhe nje loje.

  Berat 7 shtator 16:16
  300 €
 • 2 foto
  Shitet Doogee X30
  Telefona celulare

  Shitet Doogee X30

  Shitet Doogee X30 i ri. Shitet per arsye mosperdorimi. 16 gb Rom, 2 gb Ram. Me 2 sim kart.

  Berat 6 shtator 13:27
  100 €
 • 3 foto
  Shitet iphone 6s +
  Telefona celulare

  Shitet iphone 6s +

  Shitet iphone 6s plus. 16 gb. Ne gjendje te shkelqyer. Shume pak i perdorur.

  Berat 6 shtator 13:16
  430 €
 • 0 foto
  Shitet ose nderrohet iPhone 5S 32GB
  Telefona celulare

  Shitet ose nderrohet iPhone 5S 32GB

  Shitet ose nderrohet iPhone 5S 32GB me ndonje telefon tjeter + ose - diference preferohet iPhone. Te

  Berat 5 shtator 05:16
  220 Lek
 • 0 foto
  Samsung S7 vitnam
  Telefona celulare

  Samsung S7 vitnam

  shitet s7 vietnam per arsye mosperdorimi . mundesi ndrrimi me ore telefon I sapo ardhur nga italia

  Berat 3 shtator 12:17
  100 Lek
 • 0 foto
  nokia bizens
  Telefona celulare

  nokia bizens

  Shitet per arsye mosperdorimi. ka me shumic

  Berat 3 shtator 11:16
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Galaxy s6 edhe 250 lek
  Telefona celulare

  Galaxy s6 edhe 250 lek

  Telefoni esht ne gjendje shum te mir pune vetem se ka nje krisje te vogel qe nuk pengon ne ekran

  Berat 2 shtator 21:16
  250 Lek
 • 1 foto
  Okazion iphon 6 128 giga
  Telefona celulare

  Okazion iphon 6 128 giga

  Gjendja e telefonit esht 9/10 telefoni esht roz gold nuk ka asnje lloj problemi

  Berat 2 shtator 19:16
  400 Lek
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S7
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S7

  shitet per arsye mosperdorimi

  Berat 2 shtator 16:26
  100 Lek
 • 1 foto
  Lg K4
  Telefona celulare

  Lg K4

  Ne gjendje shume te mire

  Berat 2 shtator 10:16
  90 €
 • 5 foto
  Alcatel one touch
  Telefona celulare

  Alcatel one touch

  Shitet telefon Alcatel one touch pop 3 (5) per arsye mos perdorimi. I perdorur vetem nga nje person.

  Berat 31 gusht 20:16
  70 €
 • 1 foto
  Aparatura Dj
  Audio / CD / Stereo

  Aparatura Dj

  Shiten aparatura DJ(Profesionale) , te kompletuara . Jane 4 bokse (400W/Secili) me stekat mbajtese +

  Berat 31 gusht 20:16
  1.750 €
 • 1 foto
  Nderoj telefonin
  Telefona celulare

  Nderoj telefonin

  One Plus X...13MP Camera...3GB RAM...Internal Storage 16...Gjendja perfekte me gervishtje te vogla p

  Berat 31 gusht 13:16
  150 Lek
 • 2 foto
  samsung s6
  Telefona celulare

  samsung s6

  1 muaj i perdorur.Shitet per aryeje mosperdorimi.Gjendja 10/10 .350 mij i diskutueshem

  Berat 29 gusht 15:16
  350.000 Lek
 • 2 foto
  One plus x
  Telefona celulare

  One plus x

  One plus x 13MP Camera (Original) 3GB RAM Internal Storage: 16GB Cmimi: 180 Mij (I diskutushem,ose

  Berat 29 gusht 11:26
  180 Lek
 • 2 foto
  Telefoni OnePlus
  Telefona celulare

  Telefoni OnePlus

  One plus x version: 6.0.1 13MP Camera 3GB RAM Internal Storage: 16GB Cmimi 180 Mij (i diskutushem)

  Berat 29 gusht 11:17
  180 Lek
 • 1 foto
  Shitet Iphone 6S 16GB i bllokuar me Icloud
  Telefona celulare

  Shitet Iphone 6S 16GB i bllokuar me Icloud

  Shitet iphone 6S me icloud esht shum shum i paster pa asnje gervishje gjendja 10/10

  Berat 27 gusht 12:16
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  S4
  Telefona celulare

  S4

  Kam cel tjeter Cmimi i diskutueshem

  Berat 24 gusht 20:16
  170 Lek
 • 0 foto
  samsung s7
  Telefona celulare

  samsung s7

  shitet samsung s7 i thjesht . dubai

  Berat 21 gusht 16:16
  15.000 Lek
 • 5 foto
  Shitet ipad air.Cmimi 230 mije leke i diskutueshem
  Telefona celulare

  Shitet ipad air.Cmimi 230 mije leke i diskutueshem

  Ipadi eshte ne gjendje te mire.Ngjyra e bardhe,16gb,dhe ka nje gervishje te vogel.Eshte dhe me kllef

  Berat 19 gusht 16:26
  230 Lek
 • 1 foto
  Samsung a 5 ne 6
  Telefona celulare

  Samsung a 5 ne 6

  Samsung Galaxy A5 6 I sapo ardhur 1 vit garanci Original I bler per 540€ Dhe vetem 240€

  Berat 19 gusht 14:16
  240 €
 • 3 foto
  Gaming GPU
  Pjese per kompjuter

  Gaming GPU

  Radeon HD 6870. Karta rshte e re nuk eshte perdorur ka qen ne gjendje stok

  Berat 16 gusht 21:26
  120 €
 • 3 foto
  Bokse komplet per dj
  Audio / CD / Stereo

  Bokse komplet per dj

  Jan 4 bokse foni Samick 1000 vat fisha 3 mikrofona 2 kemza per bokset e vegjel

  Berat 15 gusht 17:16
  900 €
 • 1 foto
  Lavatest
  Telefona celulare

  Lavatest

  Shitet Lavatest ne gje te mire pune. Cmimi 10000 lek te reja.

  Berat 14 gusht 22:20
  10.000 Lek
 • 2 foto
  Iphone 6 16GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia
  Telefona celulare

  Iphone 6 16GB i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Shitet iphone 6 16GB gold i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia Cmimi 360 mije leke

  Berat 14 gusht 02:16
  360 Lek
 • 1 foto
  iPhone 4
  Telefona celulare

  iPhone 4

  Telefoni eshte ne gjendje te mire 9/10 16gb por ka nje defekt nuk punon butoni i kycjes

  Berat 9 gusht 18:16
  55 Lek
 • 3 foto
  Nokia 6 32GB 2017 i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia
  Telefona celulare

  Nokia 6 32GB 2017 i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia

  Nokia 6 32GB Viti Prodhim i 2017 i Ri ne Kuti Ardhur nga Italia. Memorja 32GB Ram 4GB Kamera mbrap

  Berat 9 gusht 01:26
  380 Lek
 • 1 foto
  SAMSUNG GALAXY J5 I 2016
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY J5 I 2016

  Shitet samsung galaxy j5 prodhimi i 2016 .... esht e 20 dite i perdorur eshte me kuti me aksesoret

  Berat 4 gusht 16:16
  200 Lek