Elektronikë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 0 foto
  shiten 8 CD lojera per Playstation 3
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten 8 CD lojera per Playstation 3

  shes 8 CD per Sony Playstation 3 ne gjendje te rregullt lojrat jan: Fifa 14 , Fifa 12 , Fifa 11 , Ne

  Prishtinë Dje, 20:57
  25 €
 • 1 foto
  PS4 15 loja Fortnite / Hitman / Warfare
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 15 loja Fortnite / Hitman / Warfare

  shes Sony Playstation 4 ne gjendje te rregullt i perdorun 1 gjystik te gjitha kabllot me 13 lojra te

  Gjilan Dje, 20:57
  300 €
 • 0 foto
  Sony PS3 me qip me 23 lojra NEW dhe 2 gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS3 me qip me 23 lojra NEW dhe 2 gjystik

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha k

  Prishtinë Dje, 20:57
  150 €
 • 1 foto
  Sony PS3 me qip me 23 lojra dhe 2 gjystik
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS3 me qip me 23 lojra dhe 2 gjystik

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli Slim me qip dhe lojra, PS3 vjen me te gjitha k

  Gjilan Dje, 20:57
  150 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 4 PRO 4K 1TB 15 loja
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 4 PRO 4K 1TB 15 loja

  shes Sony Playstation 4 model ma i ri PRO 4K 1000 GB ne gjendje krejtesisht te rregullt me 1 gjystik

  Gjilan Dje, 20:57
  350 €
 • 0 foto
  Sony PS4 Pro 4K 15 loja Fifa 》Fortnite》NBA
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony PS4 Pro 4K 15 loja Fifa 》Fortnite》NBA

  shes Sony Playstation 4 model ma i ri PRO 4K 1000GB ne gjendje krejtesisht te rregullt me 1 gjystik

  Prishtinë Dje, 20:57
  350 €
 • 0 foto
  CD Fifa 20 per Sony Playstation 4
  Lojra per PC / Videolojra

  CD Fifa 20 per Sony Playstation 4

  shes CD Fifa 20 per Sony Playstation 4 ne gjendje krejtsisht te rregullt e perdorun shum pak qmimi 5

  Gjilan Dje, 20:57
  50 €
 • 0 foto
  Aksion CD per Sony PS-3 dhe PS-4
  Lojra per PC / Videolojra

  Aksion CD per Sony PS-3 dhe PS-4

  shiten CD per PS3 edhe PS4 ne gjendje krejtsisht te rregullt te perdoruna qmimet jane -CD PER S

  Prishtinë Dje, 20:56
  2 €
 • 0 foto
  shitet CD Battlefield 1 per PS4 23€
  Lojra per PC / Videolojra

  shitet CD Battlefield 1 per PS4 23€

  shes CD Battlefield 1 per ps4 ne gjendje te rregullt e perdorun shum pak qmimi osht 23€ trabsporti n

  Gjilan Dje, 20:56
  23 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 3 Slim me 22 lojna
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 Slim me 22 lojna

  shes sony 3 ne gjendje shum te mir ka qip me loja mat rejat si gta 5, blur, fifa 18, nba 2k18 , call

  Prishtinë Dje, 20:56
  150 €
 • 0 foto
  OKAZION IPHONE XS MAX 64GB GJENDJA 10/10
  Telefona celulare

  OKAZION IPHONE XS MAX 64GB GJENDJA 10/10

  IPHONE XS MAX 64GB GJENDJA 10/10.SHOQEROHET KE KARIKUES ,Gomine & Xham.GARANCIA 3 MUAJ, TRANSPO

  Tiranë Dje, 20:56
  599 €
 • 0 foto
  SHITET SONI i ARDHUR NGA JASHTI ME 20 LOJA
  Lojra per PC / Videolojra

  SHITET SONI i ARDHUR NGA JASHTI ME 20 LOJA

  shes Sony Playstation 3 me 20 lojrta ne gjendje shum te mir modeli Slim 320 GB HDD me qip dhe lojra,

  Gjilan Dje, 20:56
  150 €
 • 0 foto
  Sony Playstation 3 me qip +25 lojra NEW 2019*
  Lojra per PC / Videolojra

  Sony Playstation 3 me qip +25 lojra NEW 2019*

  shes Sony Playstation 3 modeli ma i ri Super Slim ne gjendje shum te mir me qip dhe lojra, PS3 vjen

  Gjilan Dje, 20:56
  150 €
 • 0 foto
  Playstation 3 Super Slim me qip me 25 lojra
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 3 Super Slim me qip me 25 lojra

  shes Sony Playstation 3 ne gjendje shum te mir modeli ma i ri i PS3 Super Slim me qip dhe lojra, PS3

  Prishtinë Dje, 20:56
  150 €
 • 1 foto
  shiten CD per Sony Playstation 4 ??
  Lojra per PC / Videolojra

  shiten CD per Sony Playstation 4 ??

  shiten CD per Sony Playstation 4 te perdoruna ne gjendje te rregullt qmimet jane: 1. NBA 2K18 = 23€

  Gjilan Dje, 20:56
  13 €
 • 0 foto
  CD per PS4 Dragon Ball Xenoverse XV
  Lojra per PC / Videolojra

  CD per PS4 Dragon Ball Xenoverse XV

  shes CD per Sony Playstation 4 Dragon Ball Xenoverse XV ne gjendje te rregullt qmimi 25€ transporti

  Gjilan Dje, 20:56
  25 €
 • 0 foto
  SAMSUNG S8 MODEL EUOPIAN
  Telefona celulare

  SAMSUNG S8 MODEL EUOPIAN

  SAMSUNG S8 64GB 4GB RAM,SHOQEROHET ME KARIKUES,GOMINE DHE KUFJE GARANCIA 3 MUAJ TRANSPORTI FALAS 24

  Tiranë Dje, 20:56
  26.900 Lek
 • 0 foto
  Grand Theft Auto V >> GTA 5 online 17€
  Lojra per PC / Videolojra

  Grand Theft Auto V >> GTA 5 online 17€

  shes CD Grand Theft Auto V >> GTA 5 << per Sony Playstation 3 e perdorun ne gjendje te r

  Gjilan Dje, 20:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SAMSUNG S10 EUROPIAN (TRANSPORTI FALAS)
  Telefona celulare

  SAMSUNG S10 EUROPIAN (TRANSPORTI FALAS)

  SAMSUNG S10 128Gb 8Gb Ram i ardhur nga Franca gjendja 10/10 pa dallim nga i ri i pahur fizikisht,Sho

  Tiranë Dje, 20:56
  52.000 Lek
 • 7 foto
  Ndëroj me Iphone XS Max
  Telefona celulare

  Ndëroj me Iphone XS Max

  LlapTop Dell Latitude E5550 Core i7 gjenerata e 5-të 16 gb ram dhe 512 gb ssd Display 15.6\" fhd Bet

  Prishtinë Dje, 20:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  IPAD MINI 4 128GB WIFI si i ri (TRANSPORTI FALAS)
  Kompjutera

  IPAD MINI 4 128GB WIFI si i ri (TRANSPORTI FALAS)

  IPAD MINI 4 128GB WIFI 5 CIKLE KARIKIMI 100% bateria pa dallim nga i riu,i pahur fizikisht shoqerohe

  Tiranë Dje, 20:55
  29.000 Lek
 • 5 foto
  IPHONE 8 PLUS 64 Gb (TRANSPORTI FALAS)
  Telefona celulare

  IPHONE 8 PLUS 64 Gb (TRANSPORTI FALAS)

  IPHONE 8 plus 64GB gjendja 10/10 i pahur fizisht shoqerohet me karikues Gomine & Xham.GARANCIA 3

  Tiranë Dje, 20:55
  43.000 Lek
 • 1 foto
  Mbaruan! SonyVaio 15.5, Core i5,Ram 12Gb
  Kompjutera

  Mbaruan! SonyVaio 15.5, Core i5,Ram 12Gb

  Laptop NEW.Sony Vaio design shume i bukur, sidomos per Vajza. 15.5 Black- Core I5 ; Ram 8gb; Hdd 500

  Tiranë Dje, 20:54
  639 €
 • 1 foto
  shitet iPhone 6s 16g
  Telefona celulare

  shitet iPhone 6s 16g

  shitet iPhone 6s 16g ne gjendje te mir

  Tiranë Dje, 20:53
  170 €
 • 0 foto
  geforce rtx 2060
  Pjese per kompjuter

  geforce rtx 2060

  gigabyte rtx 2060 6gb oc e perdorur reth ni vit nuk esht perdorur per mining ska kurfar problemi

  Prishtinë Dje, 20:47
  380 €
 • 4 foto
  Iphone 5s 16gb ne gjendje shume tmire
  Telefona celulare

  Iphone 5s 16gb ne gjendje shume tmire

  Te interesuarit mund te kontaktojne edhe ne wiber

  Gjilan Dje, 20:46
  65 €
 • 5 foto
  Iphone 5s 16gb ne gjendje shume tmir
  Telefona celulare

  Iphone 5s 16gb ne gjendje shume tmir

  Per me shume shenoni edhe ne wiber

  Prishtinë Dje, 20:46
  65 €
 • 3 foto
  SAMSUNG GALAXY A80 DUOS SI I RI NPAKET BEJ NDRRIM
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A80 DUOS SI I RI NPAKET BEJ NDRRIM

  NE GJENDJE TE MIRE PER ME SHUME 8GBRAM , 128GB ROM , 48MP PER ME SHUME shenoni ne wiber

  Gjilan Dje, 20:46
  347 €
 • 4 foto
  Okazion URGJENT!!!
  Telefona celulare

  Okazion URGJENT!!!

  iPhone 4 8GB + Fishen e karikimit Gjendje Perfekte Shume i mire si telefon dytesore ose per femije

  Tiranë Dje, 20:45
  4.500 Lek
 • 3 foto
  BLUETOOTH SPEAKER E RE
  Telefona celulare

  BLUETOOTH SPEAKER E RE

  E RE PA PERDORUR PER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER

  Prishtinë Dje, 20:45
  25 €
 • 2 foto
  SHITEN DY NOKIA TRANSPORTI GRATIS KUDO NE KOSOVE
  Telefona celulare

  SHITEN DY NOKIA TRANSPORTI GRATIS KUDO NE KOSOVE

  NOKIA C6 TOUCH ME WIFI - 17€ NOKIA E THJESHTE - 15€ NOKIA E THJESHTE - 10€ SIEMENS - 8€

  Prishtinë Dje, 20:43
  22 €
 • 3 foto
  Shes Tastier gaming semi-mekanike rgb
  Pjese per kompjuter

  Shes Tastier gaming semi-mekanike rgb

  Shes tastieren gaming Semi-mekanike Rgb lighting Anti-ghosting Phone stand Shes per arsyje se e k

  Gjilan Dje, 20:42
  30 €
 • 0 foto
  SHES/NDRROJ RAM 16GB KINGSTON PER SERVERA
  Pjese per kompjuter

  SHES/NDRROJ RAM 16GB KINGSTON PER SERVERA

  SHES/NDRROJ RAM 16GB KINGSTON PER SERVERA NGJENDJE PERFEKTE E BLER 150EURO GARANTOJ PER RAM ARSYJA

  Gjilan Dje, 20:42
  100 €
 • 5 foto
  Shiten tre tele fona ipona
  Telefona celulare

  Shiten tre tele fona ipona

  Shes telefonat njeri ipon 7 32 giga gjith shka ne rregull tjetri ipon 6 16 giga ne rregull tjetri ip

  Gjakovë Dje, 20:38
  1 €
 • 1 foto
  BLACKBERRY BOLD 9900 PER MERAKLU
  Telefona celulare

  BLACKBERRY BOLD 9900 PER MERAKLU

  NE GJENDJE SUPER PUNE PER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER

  Gjilan Dje, 20:38
  60 €
 • 3 foto
  iPhone 6 PLUS 64 GB GOLD BEJ EDHE NDRRIM
  Telefona celulare

  iPhone 6 PLUS 64 GB GOLD BEJ EDHE NDRRIM

  ne gjendje tmire per me shume wiber

  Prishtinë Dje, 20:38
  116 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy Note 8
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 8

  Ne gjendje shum tmire per me shume wiber

  Gjilan Dje, 20:38
  399 €
 • 3 foto
  SAMSUNG GALAXY A80 2019 SI I RI NPAKET BEJ NDRRIM
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A80 2019 SI I RI NPAKET BEJ NDRRIM

  NE GJENDJE TE MIRE PER ME SHUME 8GBRAM , 128GB ROM , 48MP PER ME SHUME shenoni ne wiber

  Prishtinë Dje, 20:38
  346 €
 • 7 foto
  IPHONE 6 PLUS 64 GB BEJ NDRRIM
  Telefona celulare

  IPHONE 6 PLUS 64 GB BEJ NDRRIM

  nw gjendje tmire per me shume wiber

  Gjilan Dje, 20:38
  116 €
 • 2 foto
  Peshore digjitale platforme
  Pjese per kompjuter

  Peshore digjitale platforme

  Peshore platforme me indikator nga 300 Kg deri ne 3000 Kg

  Prishtinë Dje, 20:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Peshore digjitale
  Pjese per kompjuter

  Peshore digjitale

  Peshore digjitale nga 15Kg deri ne 300 Kg

  Prishtinë Dje, 20:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten accesoriet per Iphone X Xs, Xs Max 7/8/plus
  Shtesa per telefon celulare

  Shiten accesoriet per Iphone X Xs, Xs Max 7/8/plus

  Shiten accesoriet per IphoneX , Iphone Xs, Iphone Xs Max, Iphone Xr, Iphone 8, Iphone 8 Plus, Iphone

  Prishtinë Dje, 20:37
  1 €
 • 1 foto
  Tastier e bardh pa tela
  Pjese per kompjuter

  Tastier e bardh pa tela

  Sandstrom wifi keyboard e re ulm

  Ferizaj Dje, 20:37
  25 €
 • 0 foto
  Shes adapterat origjinal te Iphone X 10 te kutis
  Shtesa per telefon celulare

  Shes adapterat origjinal te Iphone X 10 te kutis

  Shes keta mbushesa origjinal te Iphones iphone x, iphone 8 iphone 7 iiphone 8 plus, iphone 7 plus si

  Prishtinë Dje, 20:37
  25 €
 • 1 foto
  VETEM SAMSUNG DHE IPHONE QE I KENI URGJENT
  Telefona celulare

  VETEM SAMSUNG DHE IPHONE QE I KENI URGJENT

  Blejm VETEM iPhone Dhe Samsung qe keni me i shit URGJENT me qmime tvolitshme Per ma shum infoo kont

  Prishtinë Dje, 20:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blejm Telefona
  Telefona celulare

  Blejm Telefona

  Blejm VETEM iPhone Dhe Samsung qe keni me i shit URGJENT me qmime tvolitshme Per ma shum infoo kont

  Prishtinë Dje, 20:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Peshore digjitale
  Pjese per kompjuter

  Peshore digjitale

  Peshore digjitale

  Prishtinë Dje, 20:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Peshore digjitale
  Pjese per kompjuter

  Peshore digjitale

  Peshore digjitale Max: 15Kg

  Prishtinë Dje, 20:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Peshore digjitale
  Shtesa per kompjuter

  Peshore digjitale

  Peshore digjitale, peshoja, vaga

  Prishtinë Dje, 20:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Skaner per barkode multiline
  Shtesa per kompjuter

  Skaner per barkode multiline

  Skaner per barkode multiline, USB, 208 rreze ne 5 drejtime.

  Prishtinë Dje, 20:36
  Me Marrveshje