Elektronikë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  KASE 100% ORIGJINALE PER IPHONE 8 (POSTA FALAS)
  Shtesa per telefon celulare

  KASE 100% ORIGJINALE PER IPHONE 8 (POSTA FALAS)

  KASE 100% ORIGJINALE PER IPHONE 8 NE KASEN JANE TE GJITHA PJESET SIC NE FOTO NR 5 Transporti ne g

  Tiranë Sot, 09:25
  8.000 Lek
 • 5 foto
  BLACKBERRY 9720 GJRNDJA 10/10
  Telefona celulare

  BLACKBERRY 9720 GJRNDJA 10/10

  BLACKBERRY 9720 ME TAC DHE BUTON SHUME PAK TE PERDORUR TE ARDHUR NGA GJERMANIA .Per me shume kaloni

  Tiranë Sot, 09:25
  25 €
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG NOTE 5 AMERIKAN
  Telefona celulare

  QARK PER SAMSUNG NOTE 5 AMERIKAN

  QARK PER SAMSUNG NOTE 5 MODEL AMERIKAN Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele

  Tiranë Sot, 09:24
  5.500 Lek
 • 2 foto
  LAPTOP TOSHIBA SUPER GJENDJE
  Kompjutera

  LAPTOP TOSHIBA SUPER GJENDJE

  TOSHIBA SATELLITE CPU CORE2 DUO RAM 3GB HDD 500GB GRAFIKA 1.2 GB,BATERIA I MBAN 2-3ORE Shoqerohet

  Tiranë Sot, 09:24
  15.500 Lek
 • 3 foto
  HUAEWI PER ZYRA DHE LOKALE (OSE PER TE MOSHUAR)
  Telefona celulare

  HUAEWI PER ZYRA DHE LOKALE (OSE PER TE MOSHUAR)

  HUAWEI F362 I I RI NE KUTI, TELEFONI SHOQEROHET ME KKURI KARIKUES DHE BAZMENTIN SIC NE FOTO. Per me

  Tiranë Sot, 09:24
  4.000 Lek
 • 2 foto
  OKAZION IPAD AIR 1 16GB WIFI (POSTA FALAS)
  Kompjutera

  OKAZION IPAD AIR 1 16GB WIFI (POSTA FALAS)

  IPAD AIR 1 16GB WIFI 9.7INCH TE ARDHUR NGA FRANCA GJENJDA 9,5/10 ,Shoqerohet me karikues dhe kove

  Tiranë Sot, 09:24
  19.900 Lek
 • 1 foto
  Shitet server profesional NEC Flex Power MFSYS25
  Kompjutera

  Shitet server profesional NEC Flex Power MFSYS25

  Server profesional i perdorur. Ka 2 blade me nga nje procesor Xeon 2.4 Blade 1 ka 8 gb ram, blade

  Tiranë Sot, 09:23
  900 €
 • 3 foto
  OKAZION IPHONE 6S 16GB SI I RI (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  OKAZION IPHONE 6S 16GB SI I RI (POSTA FALAS)

  IPHONE 6S 16GB Gjendja 10/10,Shoqerohet me karikues,gomine dhe xham Garancai 3 muaj.Transporti ne

  Tiranë Sot, 09:22
  19.900 Lek
 • 5 foto
  Shitet kasetofoni per auto dhe zerimi pioneer
  Audio / CD / Stereo

  Shitet kasetofoni per auto dhe zerimi pioneer

  Shitet kasetofoni per automobil dhe zetimi dhe perforcuesi PIONEER

  Prishtinë Sot, 09:22
  100 €
 • 7 foto
  kasetofon 10 polsh ..me sistem androit
  Audio / CD / Stereo

  kasetofon 10 polsh ..me sistem androit

  kasetofon me sistem androit 10.1 inc ..jan të rinj.. përmasat e kasetofonit i keni në foto .. 130

  Kuçovë Sot, 09:16
  129 €
 • 7 foto
  Kasetofon me sistem androit
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon me sistem androit

  Kasetofon me sistem Androit 7.1 njesoj si nje tablet ..ka play store mund te shkarkoni njesoj si nj

  Kuçovë Sot, 09:14
  129 €
 • 1 foto
  Tablet Trio AXS 16GB
  Telefona celulare

  Tablet Trio AXS 16GB

  Tableti eshte me kart sim.

  Tiranë Sot, 09:10
  50 €
 • 8 foto
  SHITET OKAZION
  Telefona celulare

  SHITET OKAZION

  Shitet kamera dixhitale 25 mega pixel me te gjitha aksesoret . Kamera esht nga me te mirat dhe me e

  Tiranë Sot, 09:09
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Kufje AKG origjinale
  Shtesa per telefon celulare

  Kufje AKG origjinale

  Kufjet jane te pa hapure marr nga samsung S9.

  Tiranë Sot, 09:09
  20 €
 • 0 foto
  IPhone 8 256GB I RI
  Telefona celulare

  IPhone 8 256GB I RI

  Telefoni eshte i ri i ardhur nga USA dhe zhblokohet me cip. Vetem shitje jo nderrime

  Tiranë Sot, 09:08
  500 €
 • 0 foto
  Shitet Cd ne gjendje shum te mire PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet Cd ne gjendje shum te mire PS3

  Shitet per arsye mosperdorimi.

  Tiranë Sot, 09:08
  1.000 Lek
 • 0 foto
  CD per Ps3 ne gjendje shum te mire .
  Lojra per PC / Videolojra

  CD per Ps3 ne gjendje shum te mire .

  Shitet per arsye mosperdorimi .

  Tiranë Sot, 09:08
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Loje per PS 3 e perdorur .Nderrohet .
  Lojra per PC / Videolojra

  Loje per PS 3 e perdorur .Nderrohet .

  Shitet ne gjendje shum te mire .

  Tiranë Sot, 09:08
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Disk per PS3 ne super gjendje .
  Lojra per PC / Videolojra

  Disk per PS3 ne super gjendje .

  Shitet per arsye mosperdorimi .

  Tiranë Sot, 09:08
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet loje per PS 3 ne gjendje shum te mire .
  Lojra per PC / Videolojra

  Shitet loje per PS 3 ne gjendje shum te mire .

  Nuk e perdor .Nderrohet .

  Tiranë Sot, 09:08
  1.000 Lek
 • 1 foto
  THE LAST OF US loje per PS4. Si e re .
  Lojra per PC / Videolojra

  THE LAST OF US loje per PS4. Si e re .

  SHITET PER ARSYE MOSPERDORIMI .

  Tiranë Sot, 09:08
  35 €
 • 0 foto
  Loje per PS 3 ne gjendje shum te mire .
  Lojra per PC / Videolojra

  Loje per PS 3 ne gjendje shum te mire .

  Shitet sepse nuk e perdor me .

  Tiranë Sot, 09:08
  1.000 Lek
 • 0 foto
  GTA 5 per PS4 .
  Lojra per PC / Videolojra

  GTA 5 per PS4 .

  Shitet si e re , perdorur ne kushte shpie .

  Tiranë Sot, 09:08
  35 €
 • 7 foto
  Macbook Pro Retina 15.4 . Emc 2910 . AKULL .
  Kompjutera

  Macbook Pro Retina 15.4 . Emc 2910 . AKULL .

  PA ASNJE SHENJE PERDORIMI . Super i shpejte .

  Tiranë Sot, 09:08
  1.550 €
 • 0 foto
  Ps3 si i ri me cip .
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps3 si i ri me cip .

  Shitet per arsye mosperdorimi .

  Tiranë Sot, 09:07
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Nokia 6310i ne gjendje shum te mire .
  Telefona celulare

  Nokia 6310i ne gjendje shum te mire .

  I sapo ardhur .

  Tiranë Sot, 09:07
  65 €
 • 2 foto
  iPad 4 A 1458 me difekt qarku . Per pjese .
  Kompjutera

  iPad 4 A 1458 me difekt qarku . Per pjese .

  Shitet ne gjendje shum te mire si ekran dhe si kas .

  Tiranë Sot, 09:07
  60 €
 • 0 foto
  Disk per PS3 si e re .
  Lojra per PC / Videolojra

  Disk per PS3 si e re .

  Shitet per arsye mosperdorimi .

  Tiranë Sot, 09:07
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Cd per PS3 e perdorur ne gjendje te mire .
  Lojra per PC / Videolojra

  Cd per PS3 e perdorur ne gjendje te mire .

  Shitet per arsye mosperdorimi .

  Tiranë Sot, 09:07
  1.000 Lek
 • 1 foto
  CD PS4 SI E RE
  Lojra per PC / Videolojra

  CD PS4 SI E RE

  Shitet per arsye mosperdorimi .

  Tiranë Sot, 09:07
  35 €
 • 1 foto
  DRIVERCLUB per PS4 .
  Lojra per PC / Videolojra

  DRIVERCLUB per PS4 .

  Shitet si e re disk per Ps 4 .

  Tiranë Sot, 09:07
  35 €
 • 0 foto
  Ps4 500 Gb shum pak i perdor ne shpi .
  Lojra per PC / Videolojra

  Ps4 500 Gb shum pak i perdor ne shpi .

  Shitet e perdorur 6 muaj ne kushte shtepie .

  Tiranë Sot, 09:07
  37.000 Lek
 • 0 foto
  Makine llogaritese TI 84 Plus C Silver Edition
  Kompjutera

  Makine llogaritese TI 84 Plus C Silver Edition

  Makine llogaritese profesionale Texas Instruments - TI 84 Plus C Silver Edition E aprovuar per prov

  Tiranë Sot, 09:04
  216 €
 • 2 foto
  GOOGLE PIXEL 3XL I RI
  Telefona celulare

  GOOGLE PIXEL 3XL I RI

  Shitet Google Pixel 3XL i ri ne kuti. Pa perdorur fare. Super telefon. Parametrat te pakrahasueshme

  Tiranë Sot, 08:37
  550 €
 • 4 foto
  NOKIA LUNA 8600
  Telefona celulare

  NOKIA LUNA 8600

  Shitet NOKIA LUNA 8600,100 % ORIGJINAL DHE NE GJENDJE TE PERKRYER,CDO PJESE E CELULARIT ESHTE ORIGJI

  Durrës Sot, 08:37
  200 €
 • 0 foto
  Bej Ps4 5.05 me cip dhe ps3 me chip
  Lojra per PC / Videolojra

  Bej Ps4 5.05 me cip dhe ps3 me chip

  .........Bej ps4 me cip dhe Vendos lojra +update + Dlc ne ps4 versioni 4.05 - 4.55 dhe 5.05 Kam PE

  Tiranë Sot, 08:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Game ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Game ps3

  Shiten disqe origjinale per ps3 .nje disk kushton 1000 leke.disqet jane te blera ne itali.me shumice

  Durrës Sot, 08:34
  1.000 Lek
 • 4 foto
  Joystick ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Joystick ps3

  Shiten leva pe playstation 3 te reja .cmimi 2200 leke copa.per me shume 0682730965

  Durrës Sot, 08:34
  2.200 Lek
 • 0 foto
  AirPods 2, 190 euro
  Shtesa per telefon celulare

  AirPods 2, 190 euro

  Te reja.

  Tiranë Sot, 08:32
  190 €
 • 2 foto
  Stabilizatore
  Pjese per kompjuter

  Stabilizatore

  Shiten tre stabilizator. Te shkelqyer per te mbrojtur pajisjet tuaja nga luhatjet e tensionit. Nje s

  Elbasan Sot, 08:32
  90 €
 • 3 foto
  SAMSUNG S10 5 G MEMORIE 256, I RI
  Telefona celulare

  SAMSUNG S10 5 G MEMORIE 256, I RI

  Super telefon Samsung S10 5 G prodhim i 24 Maj 2019 me 8 Giga Ram dhe 256 Giga Memorie TELEFONI ESHT

  Tiranë Sot, 08:25
  1.300.000 Lek
 • 11 foto
  SAMSUNG NOTE 7 FAN EDITION SUPER GJENDIE
  Telefona celulare

  SAMSUNG NOTE 7 FAN EDITION SUPER GJENDIE

  SAMSUNG GALAXY NOTE 7 VERSIONI I FUNDIT , 4 GIGA RAM DHE 64 MEMORIE BLUE GOLD NE GJENDIE TE SHKELQYE

  Tiranë Sot, 08:24
  350.000 Lek
 • 8 foto
  SAMSUNG GALAXY S6 EDGE
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S6 EDGE

  S6 edge ngjyr jeshil me nuanc ne gjendie te mire me shenja fare te vogla 3 Giga ram dhe 32 memorie 1

  Tiranë Sot, 08:24
  190.000 Lek
 • 8 foto
  LG G-2 MOBILE KOREA SHOP
  Telefona celulare

  LG G-2 MOBILE KOREA SHOP

  Ne gjendie shum te mir LG G-2 2 GIGA RAM DHE 32 MEMORIE SHUM I PASTER DHE 100% FUNKSIONAL VETEM SHIT

  Tiranë Sot, 08:18
  100 Lek
 • 5 foto
  LG G-6 THINK Q MEMORIE 64 RAM 4
  Telefona celulare

  LG G-6 THINK Q MEMORIE 64 RAM 4

  NE SUPER GJENDIE LG G6 THINK Q ME 4 RAM DHE 64 MEMORIE I SAPOARDHUR NGJYRA SILVER PA ASNJE SHENJE PE

  Tiranë Sot, 08:17
  240.000 Lek
 • 3 foto
  DELL Vostro 3568 (intel Core i7)4GB RAM /1TB HDD
  Kompjutera

  DELL Vostro 3568 (intel Core i7)4GB RAM /1TB HDD

  Dell-Vostro-3568 intel core i7-7500U 4GB ram Radeon-R5-M420X W10

  Durrës Sot, 08:04
  299 €
 • 5 foto
  Çante lekure Bellroy per laptop 13 inc macbook
  Pjese per kompjuter

  Çante lekure Bellroy per laptop 13 inc macbook

  Çante lekure origjinale bellroy per macbook ose laptop deri ne 14 inc

  Durrës Sot, 08:04
  49 €
 • 3 foto
  AntMiner S9 13.5 TH/s ne kuti me PSU APW3++
  Pjese per kompjuter

  AntMiner S9 13.5 TH/s ne kuti me PSU APW3++

  AntMiner S9 13.5 TH/s sebashku me kutine dhe ushqyesin APW3++ AntMiner eshte perdorur per rreth 4 m

  Durrës Sot, 08:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Boj origjinale dhe compatible Hp samsung etj
  Pjese per kompjuter

  Boj origjinale dhe compatible Hp samsung etj

  Bojra Origjinale: HP 05A HP 11A HP 42A Samsung ML 1610 Samsung SCX 4521 Samsung MLT 1052 S Samsung

  Vlorë Sot, 07:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  okazjon
  Audio / CD / Stereo

  okazjon

  shiter per arsyje mos perdorimi ne gjendje te mir pune me yrje auksi lidhet dhe me cellular dhe komp

  Tiranë Sot, 07:55
  25 Lek