Elektronikë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 8 foto
  SAMSUNG N900X i5 4 GB RAM 250 SSD
  Kompjutera

  SAMSUNG N900X i5 4 GB RAM 250 SSD

  SAMSUNG N900X i5 4GB RAM 250 SSD I PERDORUN NE GJENDJE PERFEKTE 049 130 888 044 331864 ledion

  Prishtinë 12 nëntor 19:37
  250 €
 • 7 foto
  HUAWEI MATE 10 PRO 128GB 6GB RAM I RI PAKET
  Telefona celulare

  HUAWEI MATE 10 PRO 128GB 6GB RAM I RI PAKET

  HUAWEI MATE 10 PRO I RI PAKET PA PERDORUN 128 GB MEMORIE 6GB RAM BEJ NDRRIM ME TELEFONA 044331864

  Prishtinë 12 nëntor 19:37
  480 €
 • 6 foto
  Me shumic aksesor me lisenc Aplle-brend i njoften
  Telefona celulare

  Me shumic aksesor me lisenc Aplle-brend i njoften

  Shiten aksesor me shumic nga brend i njoftur botror S-LINK me lisenc APLLE 044189856

  Prishtinë 12 nëntor 19:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SAMSUNG NOTE 10 PLUS 256 GB I RI PAKET BEJ NDRRIM
  Telefona celulare

  SAMSUNG NOTE 10 PLUS 256 GB I RI PAKET BEJ NDRRIM

  SAMSUNG NOTE 10 PLUS256 GB 12 GB RAM DUOS I RI PAKET PA PERDORUN HIQ 00 NDRRIM I MUNDSHEM 0443318

  Prishtinë 12 nëntor 19:36
  970 €
 • 0 foto
  SHITET NR VALES  045 707 708
  Shtesa per telefon celulare

  SHITET NR VALES 045 707 708

  SHES NR E VALES ESHTE I RI 045 707 708 049130888

  Prishtinë 12 nëntor 19:36
  130 €
 • 0 foto
  APPLE AIRPODS  ORGINALL
  Telefona celulare

  APPLE AIRPODS ORGINALL

  APLLE AIR PODS JON TE PERDORNE PAK NE GJENDJE TE RREGULLT ORGJINALE 044331864 049130888 Le

  Prishtinë 12 nëntor 19:36
  130 €
 • 0 foto
  IPHONE 6 PLUS 16 GB PA ASNJE DEFEKT
  Telefona celulare

  IPHONE 6 PLUS 16 GB PA ASNJE DEFEKT

  IPHONE 6 PLUS 16 GB I RUJTUN SHUM I PERDORUN NE GJENDJE TE RREGULLT PA ASNJE DEFEKT 049 130 888

  Prishtinë 12 nëntor 19:36
  169 €
 • 3 foto
  IPHONE XS MAX CE 64 GB I MBYLLUR PAKET BEJ NDRRIM
  Telefona celulare

  IPHONE XS MAX CE 64 GB I MBYLLUR PAKET BEJ NDRRIM

  IPHONE XS MAX CE 64 GB I RI PAKET I MBYLLUR I ARDHUN PREJ NORWEGJIE BEN ME GJITHA KARTAT BEJ NDRRIM

  Prishtinë 12 nëntor 19:36
  1.100 €
 • 6 foto
  HUAWEI MATE 20 PRO I RI PA PERDORUN BEJ NDRRIM
  Telefona celulare

  HUAWEI MATE 20 PRO I RI PA PERDORUN BEJ NDRRIM

  HUAWEI MATE 20 PRO 128 GB I RI PA PERDORUN HIQ MODE EUROPIAN I ARDHUN PREJ NORWEGJIE BEN ME GJITHA K

  Prishtinë 12 nëntor 19:36
  890 €
 • 4 foto
  IPAD AIR 16 GB SHUM I RUJTUN
  Kompjutera

  IPAD AIR 16 GB SHUM I RUJTUN

  IPAD AIR 16 GB I PERDORUN PAK I RUJTUN SHUM NE GJENDJE TE RREGULLT PA ASNJE DEFEKT 044 331 864 0

  Prishtinë 12 nëntor 19:36
  190 €
 • 1 foto
  U shittt
  Telefona celulare

  U shittt

  IPHONE XS 256 GB I BARDH MODEL EUROPIAN I RI PAKET PA PERDORUN I MBYLLUR ME GJITHA PAISJET ORGJINAL

  Prishtinë 12 nëntor 19:36
  960 €
 • 6 foto
  SAMSUNG NOTE 9 DUOS I RI BEJ NDRRIM
  Telefona celulare

  SAMSUNG NOTE 9 DUOS I RI BEJ NDRRIM

  SAMSUNG NOTE 9 DUOS I RI THUJA SHUM PAK I PERDORUN MODEL EUTOPIAN I ARDHUN PREJ NORWEGJIE BEN ME GJI

  Prishtinë 12 nëntor 19:35
  450 €
 • 2 foto
  TASTIER & MAUS APPLE
  Pjese per kompjuter

  TASTIER & MAUS APPLE

  SHITEN TASTIERA & MAUSI TE DYJA JAN NE GJENDJE TE RREGULLT PA ASNJE DEFEKT 044331864 04422211

  Prishtinë 12 nëntor 19:35
  140 €
 • 1 foto
  APLLE WATCH SERIA 3 CELULAR 42 MM E RE NE PAKET
  Telefona celulare

  APLLE WATCH SERIA 3 CELULAR 42 MM E RE NE PAKET

  APLLE WATCH SERIA 3 42 MM CELULAR E PERDORNE SHUM PAK PA ASNJE VREJTJE NE PAKET KOMPLET viber

  Prishtinë 12 nëntor 19:35
  299 €
 • 6 foto
  HUAWEI P20 LITE I RI DUOS 64 GB
  Telefona celulare

  HUAWEI P20 LITE I RI DUOS 64 GB

  HUAWEI P20 LITE 64 GB DUOS I PERDORUN SHUM PAK ASNJE SHEJ PERDORIMI SKA NE GJENDJE TE RREGULLT PA A

  Prishtinë 12 nëntor 19:35
  220 €
 • 4 foto
  IPAD 2 64 GB NE GJENDJE PERFEKTE
  Kompjutera

  IPAD 2 64 GB NE GJENDJE PERFEKTE

  IPAD 2 64 GB I PERDORUN NE GJENDJE TE RREGULLT PA ASNJE DEFEKT 049130888 viber 044 331 864

  Prishtinë 12 nëntor 19:35
  149 €
 • 5 foto
  SAMSUNG TAB A 32 GB SIKUR I RI
  Telefona celulare

  SAMSUNG TAB A 32 GB SIKUR I RI

  SAMSUNG TAB A 32 GB I PERDORUN NE GJENDJE TE RREGULLT ME FATROLL ORGJINALE SAMSUNG ESHTE MODELI SM

  Prishtinë 12 nëntor 19:35
  130 €
 • 5 foto
  SAMSUNG A8 2018 SIKUR I RI DEMO
  Telefona celulare

  SAMSUNG A8 2018 SIKUR I RI DEMO

  SAMSUNG A8 2018 SIKUR I RI TELEFONI ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT PA ASNJE DEFEKT VETEM SE ESHTE DEMO

  Prishtinë 12 nëntor 19:35
  130 €
 • 0 foto
  7plus gjendja 10/10
  Telefona celulare

  7plus gjendja 10/10

  shes iphone 7plus black gjendje shum te mir . bateri 87% . i mbajtur me cover si i ri . karikues org

  Elbasan 12 nëntor 19:32
  380 Lek
 • 3 foto
  Nvidia Quadro4000 2GB GDDR5
  Pjese per kompjuter

  Nvidia Quadro4000 2GB GDDR5

  Shitet Nvidia Quadro4000 2 GB GDDR5 Ne gjendje pune Shitet per arsye mosperdorimi Per me shume kon

  Durrës 12 nëntor 19:30
  70 Lek
 • 11 foto
  Ram memory ddr3 per pc 8gb 4gb 2g
  Pjese per kompjuter

  Ram memory ddr3 per pc 8gb 4gb 2g

  Ofroj ram lloje te ndryshme ddr3 pc 8gb....4gb dhe 2gb

  Prishtinë 12 nëntor 19:29
  15 €
 • 0 foto
  iPhone 8 Plus Space Grey 64GB
  Telefona celulare

  iPhone 8 Plus Space Grey 64GB

  I perdorur nuk ka asnje problem , shitet sepse ka baterine 67% , cmimi i padiskutueshem vetem telefo

  Durrës 12 nëntor 19:28
  430 €
 • 2 foto
  Printer Laser Dell
  Pjese per kompjuter

  Printer Laser Dell

  Dell Laser Multifunction Printer Me Ngjyra.. I Perdorur Per nje kohe te shkurter,por ne gjendje shu

  Kavajë 12 nëntor 19:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Printer LEX MARK
  Pjese per kompjuter

  Printer LEX MARK

  Printer I markes LEX MARK type: 2480 - 200. 220 v -240 v. Cmimi me marrveshje.

  Kavajë 12 nëntor 19:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Stabilizatore
  Pjese per kompjuter

  Stabilizatore

  Shiten tre stabilizator. Te shkelqyer per te mbrojtur pajisjet tuaja nga luhatjet e tensionit. Nje s

  Elbasan 12 nëntor 19:26
  90 €
 • 5 foto
  hp i7 2.53ghz 4gb ram
  Kompjutera

  hp i7 2.53ghz 4gb ram

  shitet laptopi hp i7 4gb ram 13inch monitori ne gjendje te mire pune verejtje baterin nuk e mban p

  Ferizaj 12 nëntor 19:24
  110 €
 • 2 foto
  zmadhues  (pojaqalla) Sony 404wat
  Audio / CD / Stereo

  zmadhues (pojaqalla) Sony 404wat

  shitet zmadhuesi sony fuqia 404w ne gjendje te mire pune per ma shume viber 0037744963391

  Ferizaj 12 nëntor 19:24
  40 €
 • 2 foto
  Printer Laser Dell
  Pjese per kompjuter

  Printer Laser Dell

  Printer Laser Dell. Impresora Laser. machine type 4512. 4d3. 220 v - 240 v. 50- 60 hz. Cmimi me ma

  Kavajë 12 nëntor 19:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  IPAD 2 16GB WIFI GJENDJA 9/10 (POSTA FALAS)
  Kompjutera

  IPAD 2 16GB WIFI GJENDJA 9/10 (POSTA FALAS)

  IPAD 2 16GB WIFI GJENJDA 9/10 ,Shoqerohet me karikues, Garancai 3 muaj.Transporti ne gjithe shqipe

  Tiranë 12 nëntor 19:23
  11.500 Lek
 • 2 foto
  LAPTOP TOSHIBA SUPER GJENDJE
  Kompjutera

  LAPTOP TOSHIBA SUPER GJENDJE

  TOSHIBA SATELLITE CPU CORE2 DUO RAM 3GB HDD 500GB GRAFIKA 1.2 GB,BATERIA I MBAN 2-3ORE Shoqerohet

  Tiranë 12 nëntor 19:22
  15.500 Lek
 • 0 foto
  EKRAN SAMSUNG NOTE 4 100% origjinal
  Shtesa per telefon celulare

  EKRAN SAMSUNG NOTE 4 100% origjinal

  EKRAN SAMSUNG NOTE 4 100% origjinal I HEQUR NA TELEFONI .Ne cmimi perfshihet dhe montini . Per me s

  Tiranë 12 nëntor 19:21
  50 €
 • 4 foto
  KASE 100% ORIGJINALE PER IPHONE 8 (POSTA FALAS)
  Shtesa per telefon celulare

  KASE 100% ORIGJINALE PER IPHONE 8 (POSTA FALAS)

  KASE 100% ORIGJINALE PER IPHONE 8 NE KASEN JANE TE GJITHA PJESET SIC NE FOTO NR 5 Transporti ne g

  Tiranë 12 nëntor 19:21
  8.000 Lek
 • 0 foto
  SAMSUNG TAB S WIFI 16GB 3GB RAM (POSTA FALAS)
  Kompjutera

  SAMSUNG TAB S WIFI 16GB 3GB RAM (POSTA FALAS)

  SAMSUNG TAB S WIFI 16GB 3GB RAM 8.4 INCH ME EKRAN LED,GJENDJA 10/10 Garancai 6 muaj.Transporti ne

  Tiranë 12 nëntor 19:20
  16.000 Lek
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG NOTE 5 AMERIKAN
  Telefona celulare

  QARK PER SAMSUNG NOTE 5 AMERIKAN

  QARK PER SAMSUNG NOTE 5 MODEL AMERIKAN Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele

  Tiranë 12 nëntor 19:19
  5.500 Lek
 • 5 foto
  TECH TRONIC Aksesore Dhe Pjese Apple Pro iMac
  Pjese per kompjuter

  TECH TRONIC Aksesore Dhe Pjese Apple Pro iMac

  Servis Dhe Shitje 1. Karikues Macbook pro dhe air te te gjitha vieteve 2. Karikuesat jane origjina

  Tiranë 12 nëntor 19:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  QARK SAMSUNG S8 EUROPIAN & AMERIKAN (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  QARK SAMSUNG S8 EUROPIAN & AMERIKAN (POSTA FALAS)

  QARK PER SAMSUNG S8 (G920U) & S8 (G920F) MODEL AMERIKAN DHE EURPOIAN NE CMIM PERFSHIHET DHE MONT

  Tiranë 12 nëntor 19:18
  85 €
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG j5 MODEL EUROPIAN .
  Telefona celulare

  QARK PER SAMSUNG j5 MODEL EUROPIAN .

  QARK PER SAMSUNG j5 2015 MODEL EUROPIAN . Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe model

  Tiranë 12 nëntor 19:18
  3.000 Lek
 • 2 foto
  OKAAZION SAMSUNG TAB A 2019 I RI (POSTA FALAS)
  Kompjutera

  OKAAZION SAMSUNG TAB A 2019 I RI (POSTA FALAS)

  SUPER TABLET SAMSUNG TAB A (2019) 32GB 2GB RAM ME SIM CARD 10.1 INCH I RI NE KUTI Garancai 6 muaj.T

  Tiranë 12 nëntor 19:17
  199 €
 • 0 foto
  AIR PODS 2 WIFI (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  AIR PODS 2 WIFI (POSTA FALAS)

  AIR PODS 2 WIFI IMITIMI ME CILSORE NE TREG,KUNKSIONJNE SIC ORIGJINALET,ME SENSORE KUR I HEQ NGA VESH

  Tiranë 12 nëntor 19:17
  49 €
 • 3 foto
  Game ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Game ps3

  Shiten disqe origjinale per ps3 .nje disk kushton 1000 leke.disqet jane te blera ne itali.me shumice

  Durrës 12 nëntor 19:16
  1.000 Lek
 • 4 foto
  Apple Macbook Pro 13” (2017) 3.10 GHz i5 8GB ram
  Kompjutera

  Apple Macbook Pro 13” (2017) 3.10 GHz i5 8GB ram

  Sapo i ardhur nga Zvicrra Apple Macbook Pro 13” (2017), 3.10 GHz i5, 8GB ram, 256GB ssd. Process

  Prishtinë 12 nëntor 19:15
  1.600 €
 • 4 foto
  Joystick ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Joystick ps3

  Shiten leva pe playstation 3 te reja .cmimi 2200 leke copa.per me shume 0682730965

  Durrës 12 nëntor 19:15
  2.200 Lek
 • 3 foto
  Acer Predator i7 3770
  Kompjutera

  Acer Predator i7 3770

  Shitet gaming pc ne gjendje te rregullt 500 gb hardisk performancat tjera shihen ne foto per me shum

  Gjilan 12 nëntor 19:14
  280 €
 • 0 foto
  Hardiska
  Pjese per kompjuter

  Hardiska

  Shiten hardiskat 1 Tb 2 Tb ne gjendje te rregullt mund te testohen per me shum me kontaktoni

  Gjilan 12 nëntor 19:14
  30 €
 • 2 foto
  Mini laptop \"Toshiba \" per pjese.
  Kompjutera

  Mini laptop \"Toshiba \" per pjese.

  Mini laptop \" Toshiba\" se bashku me ushqyesin , shitet per pjese. Cmimi : me marrveshje.

  Kavajë 12 nëntor 19:14
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Dell i3 gene 2
  Kompjutera

  Dell i3 gene 2

  Shitet pc i3 gene 2 ram 4 gb hardisk 250 gb per me shum me Kontaktoni.

  Gjilan 12 nëntor 19:13
  60 €
 • 2 foto
  Pc hp
  Kompjutera

  Pc hp

  Shitet pc 250 gb hardsik tjerat performanca shihen ne foto per me shum me kontaktoni

  Gjilan 12 nëntor 19:13
  120 €
 • 6 foto
  PC I7 4770k Gaming Pc
  Kompjutera

  PC I7 4770k Gaming Pc

  Shitet pc performancat shihen ne foto per ma shum me kontaktoni

  Gjilan 12 nëntor 19:13
  480 €
 • 3 foto
  HP 210
  Kompjutera

  HP 210

  Shitet pc hp 210 lojrat i qon fortnite performancat shihen ne foto per me shum me kontaktoni.

  Gjilan 12 nëntor 19:13
  170 €
 • 0 foto
  OKAZION SAMSUNG A2 CORE 2019 (POSTA FALASA)
  Telefona celulare

  OKAZION SAMSUNG A2 CORE 2019 (POSTA FALASA)

  SAMSUNG A2 CORE (2019) 16 Gb 1Gb ram 6.2Inch,I riShoqerohet me kuti(aksesoert Origjinal) dhe xham dh

  Tiranë 12 nëntor 19:12
  Me Marrveshje