Elektronikë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Samsung A6+ duos 2018 ndrrim me s8
  Telefona celulare

  Samsung A6+ duos 2018 ndrrim me s8

  Samsung A6 plus 2018 ndrrim me samsung s8

  Suharekë Dje, 20:36
  155 €
 • 2 foto
  Printer termik per etiketa
  Shtesa per kompjuter

  Printer termik per etiketa

  Printer termik per etiketa, cmimore, deklaracione etj.

  Prishtinë Dje, 20:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Printer termik
  Pjese per kompjuter

  Printer termik

  Printer termik 80mm, LAN, USB

  Prishtinë Dje, 20:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Printer termik
  Shtesa per kompjuter

  Printer termik

  Printer termik 58mm

  Prishtinë Dje, 20:35
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qipi per ps3 / 10 loj / 10€
  Lojra per PC / Videolojra

  Qipi per ps3 / 10 loj / 10€

  Instalojm lojra n sony 3 / 10 euro

  Prishtinë Dje, 20:35
  10 €
 • 2 foto
  RFID lexues dhe kartela
  Shtesa per kompjuter

  RFID lexues dhe kartela

  RFID lexues dhe kartela 125KHz 13.56MHz

  Prishtinë Dje, 20:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Arke
  Pjese per kompjuter

  Arke

  Arke per markete

  Prishtinë Dje, 20:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Arke, sef, sirtar
  Pjese per kompjuter

  Arke, sef, sirtar

  Arke, sirtar per te holla dhe monedha

  Prishtinë Dje, 20:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Arke per te holla
  Shtesa per kompjuter

  Arke per te holla

  Arke montuese per te holla

  Prishtinë Dje, 20:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Peshore digjitale me barkod
  Shtesa per kompjuter

  Peshore digjitale me barkod

  Peshore 8digjitale me barkod Peshoja, vaga.

  Prishtinë Dje, 20:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Peshore digjitale
  Shtesa per kompjuter

  Peshore digjitale

  Peshore digjitale me barkod

  Prishtinë Dje, 20:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Iphone X 64 gb white no face id
  Telefona celulare

  Iphone X 64 gb white no face id

  Shitet iphone x 64 gb baterin 84 % nuk ka asnje grith kam degjuar se rregullohet face id. Telefoni e

  Gjakovë Dje, 20:30
  360 €
 • 4 foto
  OnePlus 7 Pro
  Telefona celulare

  OnePlus 7 Pro

  Shite OnePlus 7 Pro 12 Gb Rom 256 Memori, Eshte i ri Posedon garancin dhe gjitha paisjet percjellse.

  Pejë Dje, 20:30
  550 €
 • 5 foto
  XIAOMI REDMI 5 SI I RI BEJ EDHE NDRRIM
  Telefona celulare

  XIAOMI REDMI 5 SI I RI BEJ EDHE NDRRIM

  ne gjendje super pune per me shume na shenoni edhe ne wiber

  Prishtinë Dje, 20:30
  160 €
 • 5 foto
  XIAOMI REDMI 5 SI I RI BEJ EDHE NDRRI.
  Telefona celulare

  XIAOMI REDMI 5 SI I RI BEJ EDHE NDRRI.

  Ne gjendje super pune per me shume wiber

  Gjilan Dje, 20:30
  160 €
 • 0 foto
  2GB ddr3 hynix ram per laptop( i ri )
  Pjese per kompjuter

  2GB ddr3 hynix ram per laptop( i ri )

  HMT325S6EFR8A Ram per laptop 2gb ddr3 hynix pc3l 12800s I ri i ardhun nga jasht

  Prishtinë Dje, 20:28
  10 €
 • 3 foto
  Shes Apple iwatch serie 1 42mm
  Telefona celulare

  Shes Apple iwatch serie 1 42mm

  Shitet ora apple iwatxh serie 1 42mm , ne gjendje perfekte me gjithe mbushes origjinal te vetin me c

  Prishtinë Dje, 20:27
  199 €
 • 1 foto
  Samsung Galaxy Note 8
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 8

  Ne gjendje tmire per me shume wiber

  Prishtinë Dje, 20:27
  399 €
 • 1 foto
  shes degjuset per iphone x origjinale ne kuti
  Shtesa per telefon celulare

  shes degjuset per iphone x origjinale ne kuti

  Shiten degjuset ( Kufjet) ndegjuset, per iphone x garantoj per prejardhjen dhe origjinalitetin. te

  Prishtinë Dje, 20:27
  39 €
 • 5 foto
  LAPTOP ACER MINI TRANSPORTI GRATIS KUDO NE KOSOVE
  Kompjutera

  LAPTOP ACER MINI TRANSPORTI GRATIS KUDO NE KOSOVE

  NE GJENDJE SHUME TE MIRE PERFORMANCAT NE FOTO PER ME SHUME WIBER

  Prishtinë Dje, 20:23
  55 €
 • 9 foto
  Home cinema Sony
  Audio / CD / Stereo

  Home cinema Sony

  shiten vetem bokset ne foto mqs me ka humbur amplifikatori qe lidhet me Tv.

  Tiranë Dje, 20:23
  100 €
 • 3 foto
  ORA ORIGJINALE FOTOJA FLET GARANCION 1 VJET
  Telefona celulare

  ORA ORIGJINALE FOTOJA FLET GARANCION 1 VJET

  PER ME SHUME SHENONI EDHE NE PRIVAT

  Gjilan Dje, 20:22
  135 €
 • 7 foto
  probook i3.gen4.13.3inch.8gb ram.320hd.2-3h batery
  Pjese per kompjuter

  probook i3.gen4.13.3inch.8gb ram.320hd.2-3h batery

  probook 13.3 inch.i3gen4.8gb ram,320hdd.2-3,batery laptopi punon perfekt gjithqka garantoi per te ,e

  Prishtinë Dje, 20:22
  155 €
 • 0 foto
  batery lenovo t440s
  Pjese per kompjuter

  batery lenovo t440s

  4,2 von 5 Sternen 121 U.S. Rezensionen Lenovo 6-Zellen-Akku 68 + 0 c 52862 für L450, L460, L470, P5

  Skënderaj Dje, 20:21
  17 €
 • 3 foto
  probook 6470b-i5gen3.8gb ram .500hdd.14.1inch 3h
  Kompjutera

  probook 6470b-i5gen3.8gb ram .500hdd.14.1inch 3h

  probook 6470b-i5gen3.8gb ram .500hdd.14.1inch rreth 3h batery ,laptopi punon perfekt garantoi gjith

  Prishtinë Dje, 20:20
  165 €
 • 6 foto
  Samsung galaksi s5
  Telefona celulare

  Samsung galaksi s5

  Shesh telefon samsung galaksi s5 ngjendje teper te mir i ri pa i perdorur ne kosov numri k9ntaktues

  Gjilan Dje, 20:20
  60 €
 • 5 foto
   edge i5 gen2 .8g ram.500 hdd 13.3inch+qanta
  Kompjutera

  edge i5 gen2 .8g ram.500 hdd 13.3inch+qanta

  Lenovo edge i5gen2 13,3 inch.8gb ram 500hd posedon kartel grafike intel hd4000 +qanta . Me garacion

  Prishtinë Dje, 20:19
  185 €
 • 5 foto
  edge i3 e330.4gb ram,320hd.13.3inch me garancion
  Kompjutera

  edge i3 e330.4gb ram,320hd.13.3inch me garancion

  Lenovo edge e330.i3 gen3 4gb ram,320hd.13.3inch.1.3h batery.garantoi gjithqka per laptop jan te inp

  Prishtinë Dje, 20:19
  135 €
 • 4 foto
  Lenovo e320.8gb ram.320hdd.13.3inch me gatancion
  Kompjutera

  Lenovo e320.8gb ram.320hdd.13.3inch me gatancion

  Lenovo e320 i3 gen2 .8gb ram.320hdd.13.3 inch 3h batery Eshte teper i ruiten dhe ne gjendje dhe shum

  Mitrovicë Dje, 20:19
  150 €
 • 1 foto
  SAMSUNG NOTE 3 per pjes
  Telefona celulare

  SAMSUNG NOTE 3 per pjes

  KERKOJ SAMSUNG NOTE 3 EKRANI LE TI PUNOJE PER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER

  Gjilan Dje, 20:19
  30 €
 • 7 foto
  Lenovo e 320 i3 gen3.4gb.320hd+qanta garantoi
  Kompjutera

  Lenovo e 320 i3 gen3.4gb.320hd+qanta garantoi

  Lenovo edge e 320 i3 4gb ram. 320 hdd reth 1h batery 13.3 inch windows te licencuar office 2013 te l

  Skënderaj Dje, 20:18
  135 €
 • 2 foto
  Mini laptop \"Toshiba \" per pjese.
  Kompjutera

  Mini laptop \"Toshiba \" per pjese.

  Mini laptop \" Toshiba\" se bashku me ushqyesin , shitet per pjese. Cmimi : me marrveshje.

  Kavajë Dje, 20:18
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  PS4 PRO EVOLUTION SOCCER 2019 SUPER OFERT
  Lojra per PC / Videolojra

  PS4 PRO EVOLUTION SOCCER 2019 SUPER OFERT

  PS4 PRO EVOLUTION SOCCER 2019 SUPER OFERT OFERTA ZGJAT DERI NE DATEN 15/9/2019

  Durrës Dje, 20:17
  1.990 Lek
 • 0 foto
  spider man ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  spider man ps4

  spider man

  Durrës Dje, 20:17
  2.990 Lek
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S9 Plus 64GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9 Plus 64GB

  Telefoni eshte I perdorur ne gjendje perfekte Dergesa falas ne te gjithe Shqiperine 🔥Mundesi ble

  Tiranë Dje, 20:17
  49.000 Lek
 • 0 foto
  Samsung Galaxy Note 9 128gb
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 9 128gb

  Tel eshte i perdorur ne gjendje perfekte, si i ri Dergesa falas ne te gjithe Shqiperine 🔥Mundesi b

  Tiranë Dje, 20:17
  56.500 Lek
 • 0 foto
  IPHONE 6G 16GB - SIM LOCK NO ICLOUD
  Telefona celulare

  IPHONE 6G 16GB - SIM LOCK NO ICLOUD

  HOMETECH-PC

  Gjakovë Dje, 20:17
  60 €
 • 0 foto
  KABELL PER XBOX 360
  Lojra per PC / Videolojra

  KABELL PER XBOX 360

  SHES KABLLEN PER XBOX 360 per me shume na shenoni edhe ne wiber

  Prishtinë Dje, 20:17
  12 €
 • 2 foto
  edge 330.i3.gen3 4gb ram\'320hd.1hbatery
  Kompjutera

  edge 330.i3.gen3 4gb ram\'320hd.1hbatery

  ,,edge e330.i3 gen3.4gb ram.320hd 13,3inch rreth 1h batery,laptopat jan ne gjendeje Perfekte . te i

  Prishtinë Dje, 20:17
  135 €
 • 1 foto
  URGJENT Shitet 4GB Asus 1650 Dual (E re)
  Pjese per kompjuter

  URGJENT Shitet 4GB Asus 1650 Dual (E re)

  Shitet urgjent kartela grafike Asus 1650 Dual e re. Per detaje te tjera: https://gjirafa50.com/pjes

  Prishtinë Dje, 20:17
  160 €
 • 1 foto
  SAMSUNG GALAXY NOTE 3 per po pjes
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY NOTE 3 per po pjes

  KERKOJ EKRAN PER NOTE 3 LE TI PUNOJE OSE E SHES PER PJES PER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER

  Prishtinë Dje, 20:17
  30 €
 • 1 foto
  Ekran 14.0 inch slim me garancion 30 pin
  Kompjutera

  Ekran 14.0 inch slim me garancion 30 pin

  Ekran 14.0 30 pin inch slim me garancion Kontakto 049623266 trasn gratis..

  Prishtinë Dje, 20:17
  37 €
 • 0 foto
  KABELL PER XBOX 360
  Lojra per PC / Videolojra

  KABELL PER XBOX 360

  SHES KABLLEN PER XBOX 360

  Gjilan Dje, 20:17
  8 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy S8 64GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8 64GB

  Samsung Galaxy S8 64GB gjendje perfekte 26.900 Lek Dergesa ne te gjithe Shqiperine 🔥Mundesi blerje

  Tiranë Dje, 20:17
  26.900 Lek
 • 1 foto
  Google Pixel 3 XL
  Telefona celulare

  Google Pixel 3 XL

  Google Pixel 3XL 64Gb 39900 Dergesa ne te gjithe Shqiperine 🔥Mundesi blerje me keste🔥 Shoqerohen m

  Tiranë Dje, 20:17
  39.900 Lek
 • 0 foto
  iPhone 7 Plus
  Telefona celulare

  iPhone 7 Plus

  Iphone 7 Plus 32GB ne gjendje perfekte 34.900L Dergesa falas ne te gjithe shqiperine 🔥Mundesi bler

  Tiranë Dje, 20:17
  34.900 Lek
 • 4 foto
  IPHONE 6S 16GB SHUME I RUAJTUR
  Telefona celulare

  IPHONE 6S 16GB SHUME I RUAJTUR

  NE GJENDJE SHUME TE MIRE PUNE PER ME SHUME NA SHENONI EDHE NE WIBER

  Prishtinë Dje, 20:16
  115 €
 • 4 foto
  Laptop I5 Dell 2.4ghz 4gb Ram
  Kompjutera

  Laptop I5 Dell 2.4ghz 4gb Ram

  Shitet laptopi i5 firma Fujitsu gjenerata e trete 14.1\' eshte ne ngjendje te mrekullueshme shume i

  Prishtinë Dje, 20:16
  180 €
 • 4 foto
  Notebook Model: A1181 viti 2007
  Pjese per kompjuter

  Notebook Model: A1181 viti 2007

  Shitet Notebook per pjese. Eshte ne gjendje te rregullt me ekran, bateri dhe hard disk. Ka probleme

  Tiranë Dje, 20:16
  8.500 Lek
 • 3 foto
  Shes iPhone 6 64gb me defekt
  Telefona celulare

  Shes iPhone 6 64gb me defekt

  Shes iPhone 6 64gb me defekt nuk dhez per me shum kontakto +38344458262

  Prishtinë Dje, 20:16
  35 €