Elektronikë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 2 foto
  Acer Aspire i5/ 8.0GB Ram /1.5TB HDD/ 1.0GB NVIDIA
  Kompjutera

  Acer Aspire i5/ 8.0GB Ram /1.5TB HDD/ 1.0GB NVIDIA

  Acer Aspire AM3920 Intel Core i5-2300 Up To 3.10GHz Ram Memory 8.0 GB HDD 1.5TB Sata NVIDIA Ge

  Ferizaj Sot, 14:48
  245 €
 • 1 foto
  HP ProBook 640 G1
  Kompjutera

  HP ProBook 640 G1

  HP ProBook 640 G1 used (i perdorur) CPU: Intel Core i5-4210M GPU: Intel HD Graphics 4600 Display: 1

  Gjakovë Sot, 14:48
  220 €
 • 0 foto
  Laptop Hp OMEN 17 Gaming i7-8750H
  Kompjutera

  Laptop Hp OMEN 17 Gaming i7-8750H

  Hp OMEN 17 Gaming i7-8750H OMEN HP 17 Gaming Notebook Series , Intel Core i7-8750H up to 4.10

  Tiranë Sot, 14:48
  2.000 €
 • 4 foto
  Acer i7-5th/15.6\" Full HD/8 Ram/1TB/ 2 GB Grafik
  Kompjutera

  Acer i7-5th/15.6\" Full HD/8 Ram/1TB/ 2 GB Grafik

  Acer Aspire E15 Ekrani 15.6\" FULL HD me Webcam Procesori Intel Core i7-5500U up to 3.0GHz NVIDIA

  Ferizaj Sot, 14:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Deshironi te bleni dhe te Shiteni Rreth Lojrave!
  Lojra per PC / Videolojra

  Deshironi te bleni dhe te Shiteni Rreth Lojrave!

  Klikoni ne kete Link eshte Group Facebook https://www.facebook.com/groups/335630957215532/

  Lipjan Sot, 14:47
  1 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS;
  Pjese per kompjuter

  OFERTE FALAS;

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 A po kërkoni për një kredi parash për të realizua

  Prishtinë Sot, 14:44
  30.000 €
 • 3 foto
  Shitet telefoni Samsung A6+
  Telefona celulare

  Shitet telefoni Samsung A6+

  Shitet Samsung A6+, ngjyr e zez, ka 32GB, eshte komplet ne gjendje te rregullt , 044780555(viber) 18

  Prishtinë Sot, 14:44
  180 €
 • 2 foto
  Karikues Charger Wireless - Baseus BSWC - P02
  Shtesa per telefon celulare

  Karikues Charger Wireless - Baseus BSWC - P02

  Karikues Charger Wireless - Baseus BSWC - P02 Multifunksional Cmimi: 3000 Leke - Suporton tre mëny

  Elbasan Sot, 14:44
  3.000 Lek
 • 1 foto
  iPad Pro 9.7 me sim kartele 32 GB grey
  Kompjutera

  iPad Pro 9.7 me sim kartele 32 GB grey

  Vetem 7 muaj e perdorur me 4 covers

  Prizren Sot, 14:43
  380 €
 • 2 foto
  Shes Iphone 7 32 GB
  Telefona celulare

  Shes Iphone 7 32 GB

  Shes Iphone 7 32GB ne gjendje super te mir.. po e heki per shkak qe e kom tjeter...

  Prishtinë Sot, 14:42
  200 €
 • 1 foto
  PC-POINT & SMART HOME Software & Hardware
  Pjese per kompjuter

  PC-POINT & SMART HOME Software & Hardware

  Instalime - Riparime Software & Hardware Formatime - Programime Pc & Laptop Windows xp, Win7

  Elbasan Sot, 14:41
  1 Lek
 • 1 foto
  CompactFlash Card Transcend 1GB
  Pjese per kompjuter

  CompactFlash Card Transcend 1GB

  Original Transcend 1GB CF Card CompactFlash Card industrial CF80 I kam 6 copë 5 euro copa

  Prizren Sot, 14:40
  5 €
 • 1 foto
  WD Purple Surveillance HIKVISION 4 TB 130€
  Pjese per kompjuter

  WD Purple Surveillance HIKVISION 4 TB 130€

  WD Purple Surveillance HIKVISION 4 TB (te rinj) CMIMI: 130€ Hard disk HDD Hikvision WD 4.0TB Ideal

  Elbasan Sot, 14:40
  130 €
 • 1 foto
  REK
  Pjese per kompjuter

  REK

  Shitet Rack mount ne gjendje pothuajse te re,posedon qelsat.

  Prishtinë Sot, 14:40
  100 €
 • 0 foto
  Studio ne gjendje te rregullt
  Audio / CD / Stereo

  Studio ne gjendje te rregullt

  Punon me cd dhe traka

  Gjilan Sot, 14:40
  30 €
 • 5 foto
  BLI LIRE,BLI MIRE!SAMSUNG J2 CORE NE KUTI \"PHONECT
  Telefona celulare

  BLI LIRE,BLI MIRE!SAMSUNG J2 CORE NE KUTI \"PHONECT

  SAMSUNG J2 CORE I RI NE KUTI MEMORIA 8 GB CAMERA 8 MP GARANCI 12 MUAJ ADRESA:RR.ASIM VOKSHI PERBALLE

  Tiranë Sot, 14:38
  11.000 Lek
 • 3 foto
  OFERTE!!SAMSUNG A30 2019 I RI NE KUTI \"PHONECT\"
  Telefona celulare

  OFERTE!!SAMSUNG A30 2019 I RI NE KUTI \"PHONECT\"

  SAMSUNG A30 2019 I RI NE KUTI EKRANI 6.4 INCH MEMORIA 32 GB RAM 3 GB CAMERA 16 MP BATERIA 4000 mAh G

  Tiranë Sot, 14:38
  25.000 Lek
 • 2 foto
  SUPER OFERTE!!SAMSUNG M20 I RI NE KUTI "PHONECT"
  Telefona celulare

  SUPER OFERTE!!SAMSUNG M20 I RI NE KUTI "PHONECT"

  SAMSUNG M20 I RI NE KUTI MEMORIA 32 GB RAM 3 GB GARANCI 12 MUAJ ADRESA:RR.ASIM VOKSHI PERBALLE KOMPL

  Tiranë Sot, 14:38
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Printer termik Ocom 80mm usb & lan me prerje i ri
  Pjese per kompjuter

  Printer termik Ocom 80mm usb & lan me prerje i ri

  Printer termik Ocom 80mm usb & lan me prerje Printerat jane te rinj ne kuti te pahapur. Dispo

  Elbasan Sot, 14:37
  12.500 Lek
 • 3 foto
  Xiaomi MI WiFi Wireless Router Repeater 4 Antena
  Pjese per kompjuter

  Xiaomi MI WiFi Wireless Router Repeater 4 Antena

  Xiaomi MI WiFi Wireless Router 3C 2.4GHz Smart Mini WiFi Repeater 4 Antena 802.11n 300Mbps APP Contr

  Elbasan Sot, 14:36
  4.500 Lek
 • 8 foto
  Kasetofon Android 8.1 Touchscreen 10.1 inch Gps
  Audio / CD / Stereo

  Kasetofon Android 8.1 Touchscreen 10.1 inch Gps

  Android 8.1 Double 2Din 1080P Touch Screen Quad-Core Car Stereo Radio GPS Wifi BT DAB Mirror Link OB

  Elbasan Sot, 14:36
  199 €
 • 3 foto
  Game ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Game ps3

  Shiten disqe origjinale per ps3 .nje disk kushton 1000 leke.disqet jane te blera ne itali.me shumice

  Durrës Sot, 14:36
  1.000 Lek
 • 4 foto
  Joystick ps3
  Lojra per PC / Videolojra

  Joystick ps3

  Shiten leva pe playstation 3 te reja .cmimi 2200 leke copa.per me shume 0682730965

  Durrës Sot, 14:36
  2.200 Lek
 • 2 foto
  Oferte! SSD LEXAR 256GB 520 MB/s 55€
  Pjese per kompjuter

  Oferte! SSD LEXAR 256GB 520 MB/s 55€

  Lexar SSD 256 GB 256G NS100 2.5\" SATA 6Gb/sec Solid State Drive Sequential Read: Up to 520MB/s Int

  Elbasan Sot, 14:35
  55 €
 • 8 foto
  SUPER LAPTOP THINKPAD T470 i7/256G SSD/16GB DDR4
  Kompjutera

  SUPER LAPTOP THINKPAD T470 i7/256G SSD/16GB DDR4

  🏆🏆SUPER LAPTOP THINKPAD T470 🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖️ Thin

  Elbasan Sot, 14:35
  799 €
 • 1 foto
  Toshiba HDD P300 1TB 49€ (te rinj)
  Pjese per kompjuter

  Toshiba HDD P300 1TB 49€ (te rinj)

  Toshiba HDD P300 1TB 49€ (te rinj) Projektuar për llogaritjen e përditshme të desktopit Performancë

  Elbasan Sot, 14:35
  49 €
 • 6 foto
  SSD SAMSUNG EVO, SANDISK, WD, PNY, KINGSTON ETJ
  Pjese per kompjuter

  SSD SAMSUNG EVO, SANDISK, WD, PNY, KINGSTON ETJ

  PC-POINT & SMART HOME OFRON GAMEN E PRODUKTEVE SSD SANDISK, WD, SAMSUNG, KINGSTON, PNY & RIS

  Elbasan Sot, 14:35
  35 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S9 64GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S9 64GB

  Tel eshte i perdorur ne gjendje perfekte Dergesa falas ne te gjithe Shqiperine 🔥Mundesi blerje me

  Tiranë Sot, 14:34
  43.000 Lek
 • 3 foto
  Apple Iphone X 64GB
  Telefona celulare

  Apple Iphone X 64GB

  Iphone X 64GB - 615 Euro Per klientet BKT Prima dhe Credins ndarje me 10 keste. 🔥Mundesi blerje me

  Tiranë Sot, 14:34
  615 €
 • 0 foto
  Samsung Galaxy S7 32GB
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S7 32GB

  Samsung Galaxy S7 32GB I perdorur 15.500L Dergesa falas ne te gjithe Shqiperine 🔥Mundesi blerje me

  Tiranë Sot, 14:33
  15.500 Lek
 • 0 foto
  Shes/Nderroj Titanfall 2 ps4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes/Nderroj Titanfall 2 ps4

  Shes lojen Titanfall 2 Apo Nderroj me 2 cd tjera +38344238344 - Viber

  Prishtinë Sot, 14:33
  20 €
 • 2 foto
  Shes PS4 Kontroller origjinal
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes PS4 Kontroller origjinal

  Shes PS4 Kontroller (Xhojstik) origjinal te hekur nga Soni qe vine fabrikisht, Xhojstiku nuk eshte

  Prishtinë Sot, 14:33
  30 €
 • 0 foto
  Shes/Nderroj Mafia 3 per PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes/Nderroj Mafia 3 per PS4

  Shes lojeMafia 3 per ps4 Ndrroj me 2 lojra tjera 044238344 - Viber

  Prishtinë Sot, 14:33
  20 €
 • 8 foto
  Tv Box TX3 16GB Ram2GB te Rinj Ardhur nga Italia
  Telefona celulare

  Tv Box TX3 16GB Ram2GB te Rinj Ardhur nga Italia

  Tv Box Tanix Te Rinj ne Kuti te Ardhur nga Italia Memorja 16GB Ram 2GB WIFI 2.4G Me kete Aparat m

  Berat Sot, 14:26
  70 Lek
 • 4 foto
  Shitet Kufje Freebuds Origjinale te Huawei
  Telefona celulare

  Shitet Kufje Freebuds Origjinale te Huawei

  Shes Kufje origjinale te Huawei . Lidhen me bluetooth . Bateri mbajne gjithe diten Produkti eshte i

  Tiranë Sot, 14:24
  59 €
 • 0 foto
  EKRAN SAMSUNG NOTE 4 100% origjinal
  Shtesa per telefon celulare

  EKRAN SAMSUNG NOTE 4 100% origjinal

  EKRAN SAMSUNG NOTE 4 100% origjinal I HEQUR NA TELEFONI .Ne cmimi perfshihet dhe montini . Per me s

  Tiranë Sot, 14:23
  50 €
 • 0 foto
  QARK SAMSUNG S8 EUROPIAN & AMERIKAN (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  QARK SAMSUNG S8 EUROPIAN & AMERIKAN (POSTA FALAS)

  QARK PER SAMSUNG S8 (G920U) & S8 (G920F) MODEL AMERIKAN DHE EURPOIAN NE CMIM PERFSHIHET DHE MONT

  Tiranë Sot, 14:23
  85 €
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG NOTE 5 AMERIKAN
  Telefona celulare

  QARK PER SAMSUNG NOTE 5 AMERIKAN

  QARK PER SAMSUNG NOTE 5 MODEL AMERIKAN Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe modele

  Tiranë Sot, 14:23
  5.500 Lek
 • 0 foto
  OKAZION SAMSUNG A2 CORE 2019 (POSTA FALASA)
  Telefona celulare

  OKAZION SAMSUNG A2 CORE 2019 (POSTA FALASA)

  SAMSUNG A2 CORE (2019) 16 Gb 1Gb ram 6.2Inch,I riShoqerohet me kuti(aksesoert Origjinal) dhe xham dh

  Tiranë Sot, 14:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  QARK PER SAMSUNG j5 MODEL EUROPIAN .
  Telefona celulare

  QARK PER SAMSUNG j5 MODEL EUROPIAN .

  QARK PER SAMSUNG j5 2015 MODEL EUROPIAN . Per me shume kaloni nga dyqani ku mund te gjeni dhe model

  Tiranë Sot, 14:23
  3.000 Lek
 • 4 foto
  KASE 100% ORIGJINALE PER IPHONE 8 (POSTA FALAS)
  Shtesa per telefon celulare

  KASE 100% ORIGJINALE PER IPHONE 8 (POSTA FALAS)

  KASE 100% ORIGJINALE PER IPHONE 8 NE KASEN JANE TE GJITHA PJESET SIC NE FOTO NR 5 Transporti ne g

  Tiranë Sot, 14:23
  8.000 Lek
 • 5 foto
  BLACKBERRY 9720 GJRNDJA 10/10
  Telefona celulare

  BLACKBERRY 9720 GJRNDJA 10/10

  BLACKBERRY 9720 ME TAC DHE BUTON SHUME PAK TE PERDORUR TE ARDHUR NGA GJERMANIA .Per me shume kaloni

  Tiranë Sot, 14:23
  25 €
 • 3 foto
  OKAZION IPHONE 6S 16GB SI I RI (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  OKAZION IPHONE 6S 16GB SI I RI (POSTA FALAS)

  IPHONE 6S 16GB Gjendja 10/10,Shoqerohet me karikues,gomine dhe xham Garancai 3 muaj.Transporti ne

  Tiranë Sot, 14:23
  19.900 Lek
 • 0 foto
  AIR PODS 2 WIFI (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  AIR PODS 2 WIFI (POSTA FALAS)

  AIR PODS 2 WIFI IMITIMI ME CILSORE NE TREG,KUNKSIONJNE SIC ORIGJINALET,ME SENSORE KUR I HEQ NGA VESH

  Tiranë Sot, 14:23
  49 €
 • 3 foto
  HUAEWI PER ZYRA DHE LOKALE (OSE PER TE MOSHUAR)
  Telefona celulare

  HUAEWI PER ZYRA DHE LOKALE (OSE PER TE MOSHUAR)

  HUAWEI F362 I I RI NE KUTI, TELEFONI SHOQEROHET ME KKURI KARIKUES DHE BAZMENTIN SIC NE FOTO. Per me

  Tiranë Sot, 14:23
  4.000 Lek
 • 5 foto
  Nvidia Shield
  Lojra per PC / Videolojra

  Nvidia Shield

  Shes Nvidia Shield Per ato qe jane te apasionuar mbas lojrave 52 lojra te Nvidias Steam Uplay Etj.

  Durrës Sot, 14:22
  300 Lek
 • 0 foto
  OKAZION IPHONE 6 16Gb Gjendja 10/10 (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  OKAZION IPHONE 6 16Gb Gjendja 10/10 (POSTA FALAS)

  IPHONE 6 16Gb Gjendja 10/10,Shoqerohet me karikues,gomine dhe xham mbrojtes Garancai 3 muaj.Transpor

  Tiranë Sot, 14:22
  15.900 Lek
 • 5 foto
  OKAZION IPHONE 6S 16GB (POSTA FALAS)
  Telefona celulare

  OKAZION IPHONE 6S 16GB (POSTA FALAS)

  IPHONE 6S GOLD 16GB Gjendja 10/10,Shoqerohet me karikues,gomine dhe kufje Garancai 3 muaj.Transport

  Tiranë Sot, 14:22
  19.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten Lojra Ps3 10 mije te vjetra
  Lojra per PC / Videolojra

  Shiten Lojra Ps3 10 mije te vjetra

  Shiten Lojra Ps3 10 mije te vjetra Disponoj edhe te tjera

  Durrës Sot, 14:22
  10 Lek
 • 1 foto
  Leve per Xbox 360 wireless
  Lojra per PC / Videolojra

  Leve per Xbox 360 wireless

  1 leve 30 mije 2 leva 55 mije

  Durrës Sot, 14:21
  3.000 Lek