Elektronikë
Tiranë

Elektronikë në shitje në Tiranë

 • 4 foto
  Pjese te ndryshme per kompjutera
  Pjese per kompjuter

  Pjese te ndryshme per kompjutera

  Shiten pjese te ndryshme per kompjutera ,per me shume informacion nga merrni ne telefon ose na dergo

  Tiranë Dje, 11:02
  1 Lek
 • 0 foto
  Adaptor 6pin to sata
  Pjese per kompjuter

  Adaptor 6pin to sata

  shitet adaptor per karte grafike ,6pin to sata .

  Tiranë Dje, 11:02
  5 Lek
 • 0 foto
  Adaptor
  Pjese per kompjuter

  Adaptor

  Adaptor 8pin to sata

  Tiranë Dje, 11:02
  8 Lek
 • 0 foto
  SERVIS PROFESIONAL PER LEVA PS4
  Lojra per PC / Videolojra

  SERVIS PROFESIONAL PER LEVA PS4

  Riparojme leva per ps4 edhe per ps3 ,ndrim analogesh ,gominash ,bateri,baze karikimi ,kasa etjr.Nje

  Tiranë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RIPARIME LEVASH PER PS3
  Lojra per PC / Videolojra

  RIPARIME LEVASH PER PS3

  Riparojme leva per ps3 te gjitha llojet ,servis profesional,per me shume dergoni sms ose kontaktoni

  Tiranë Dje, 11:02
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  RAM 8GB ddr3 PER LAPTOP
  Pjese per kompjuter

  RAM 8GB ddr3 PER LAPTOP

  shiten rame 8gb ddr3 per laptop

  Tiranë Dje, 11:01
  30 Lek
 • 0 foto
  Rame per Laptop
  Pjese per kompjuter

  Rame per Laptop

  Shiten rame per laptop 2gb ddr3

  Tiranë Dje, 11:01
  10 Lek
 • 5 foto
  Okazion Playstation 4 Nxitoni !!!!!!!
  Lojra per PC / Videolojra

  Okazion Playstation 4 Nxitoni !!!!!!!

  Na ndiqni ne instagram per produktet tona. 👉https://www.instagram.com/tech_zone_servis/?hl=en 📣Ofer

  Tiranë Dje, 11:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SUPER OFERT SDD SAMSUNG SANDISK & MICRON 256 GB
  Pjese per kompjuter

  SUPER OFERT SDD SAMSUNG SANDISK & MICRON 256 GB

  SSD SAMSUNG 256 GB SSD MICRON 256 GB SSD SAMSUNG 256 GB vetem 45 eur ssd jan orgjinal madein ge

  Tiranë Dje, 10:30
  45 €
 • 1 foto
  Printer fotografish
  Pjese per kompjuter

  Printer fotografish

  QSS-350I plus. Vitprodhimi 2009. Pak i perdorur ne gjendje shume te mire.Per me shume info tel ne nr

  Tiranë Dje, 10:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SAMSUNG GALAXY S8 Perfekt si i ri. 32.000 leke
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S8 Perfekt si i ri. 32.000 leke

  Samsung Galaxy S8. Ne gjendje perfekte si i ri pa asnje shenje ose gervishtje . Shoqerohet me kuti k

  Tiranë Dje, 10:06
  32.000 Lek
 • 0 foto
  Cigareelektronike
  Shtesa per telefon celulare

  Cigareelektronike

  Menyra me e mire per te len duhanin

  Tiranë Dje, 10:06
  2.500 Lek
 • 11 foto
  Laptop DELL 7567 GTX1050 Gaming/Rendering Okazion!
  Kompjutera

  Laptop DELL 7567 GTX1050 Gaming/Rendering Okazion!

  Dell Inspiron 7567. Super laptop me super parametra per Gaming, Rendering,Video Editting, Design etj

  Tiranë Dje, 10:05
  825 €
 • 5 foto
  Samsung Galaxy S8 64Gb
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy S8 64Gb

  Shitet Samsung Galaxy S8 64Gb ... Ne gjendje shum te mire vec ka nje krisje te vogel ne ekran pothua

  Tiranë Dje, 09:53
  270 Lek
 • 1 foto
  Shitet bluetooth speaker MUSIC 2800 leke
  Telefona celulare

  Shitet bluetooth speaker MUSIC 2800 leke

  Shitet bluetoth speaker Paisje per te degjuar muziken tuaj te preferuar kudo Paisja mund te lidhet

  Tiranë Dje, 09:00
  2.800 Lek
 • 3 foto
  Kufje me bluetooth I7-Mini
  Shtesa per telefon celulare

  Kufje me bluetooth I7-Mini

  🎧Kufje me bluetooth I7-Mini 🔥Per vetem 1800 Leke ✅Kontabel per Iphone , Android , Tablet ✅ D

  Tiranë Dje, 08:58
  1.800 Lek
 • 1 foto
  Celular Z3310
  Telefona celulare

  Celular Z3310

  Celular Z3310 Telefon shume praktik Bateri 1500 mAh. 2 sim Sd card Transport fals per 48 ore ne adr

  Tiranë Dje, 08:58
  4.800 Lek
 • 2 foto
  40GB RAM DDR3 PC3-14900R, 5x8GB
  Pjese per kompjuter

  40GB RAM DDR3 PC3-14900R, 5x8GB

  Shiten 40GB RAM DDR3 PC3-14900R, 5x8GB = 40GB Cmimi: 1 cope 3300 Lek 5 cope 15000 Lek Tel: 0684066

  Tiranë Dje, 08:47
  3.000 Lek
 • 0 foto
  Xham mbrojtes per XIAOMI MI MIX 6.4
  Shtesa per telefon celulare

  Xham mbrojtes per XIAOMI MI MIX 6.4

  Xham origjinal mbrojtes per telefon. XIAOMI MI MIX , me ekran te madh 6.4.

  Tiranë Dje, 08:07
  1.000 Lek
 • 4 foto
  Macbook pro 2012 13inch
  Kompjutera

  Macbook pro 2012 13inch

  Laptopi eshte ne gjendje perfekte. Vjen me karikuesin origjinal dhe kutine origjinale 13.3-inch

  Tiranë Dje, 06:20
  449 €
 • 1 foto
  iPhone 5S
  Telefona celulare

  iPhone 5S

  Tel me gjendje te mire 6 muaj garaci

  Tiranë Dje, 05:20
  160 Lek
 • 1 foto
  Nderroj dy iPhone
  Telefona celulare

  Nderroj dy iPhone

  Nderroj dy iPhone nje 4s I bardhe ne gjendje perfekte + nje iPhone 4 i zi I bllokuar perdoret vetem

  Tiranë Dje, 04:34
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sete Hp 25 cope
  Kompjutera

  Sete Hp 25 cope

  OKAZION SHITEN 25 SETE HP NE GJENDJE MJAFT TE MIRE, TE KOMPLETUAR ME NJESI EKRAN 19\' TASTIER MAUSE

  Tiranë Dje, 00:01
  40 €
 • 1 foto
  5 Sete Dell Optiplex 780
  Kompjutera

  5 Sete Dell Optiplex 780

  SUPER OKAZION DERI NE FUND TE KORRIKUT SHITEN 5 SETE OPTIPLEX 780 PROCESOR core 2 duo 3.2 Ghz 4

  Tiranë Dje, 00:01
  8.000 Lek
 • 0 foto
  Lev PS per vetem 1000leke te vjetra
  Lojra per PC / Videolojra

  Lev PS per vetem 1000leke te vjetra

  Lev PS komode she shum e mir

  Tiranë 11 dhjetor 23:13
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Samsung A5
  Telefona celulare

  Samsung A5

  esht 2 muaj telefon i perdorur , shitet me karikus orgjinal dhe me 2 kasa mbarojtse... ka xhamin e p

  Tiranë 11 dhjetor 23:06
  160 Lek
 • 1 foto
  Modem(wifi)ZTE 10 mije lek
  Pjese per kompjuter

  Modem(wifi)ZTE 10 mije lek

  Shitet modem ZTE i Albtelekomit per arsye mosperdorimi.Gjendje perfekte.Cmimi 10 mije lek i pa disku

  Tiranë 11 dhjetor 20:56
  1.000 Lek
 • 7 foto
  Samsung J5 (2016) 16 Giga memorie! Te rinj!!
  Telefona celulare

  Samsung J5 (2016) 16 Giga memorie! Te rinj!!

  Samsung J5 (2016) •4g LTE •1.2 GHz Quad Core Processor •131.8 mm(5.2") HD sAMOLED •13MP AF +

  Tiranë 11 dhjetor 20:55
  22.500 Lek
 • 1 foto
  TV 43 2 cop te fundit 500lek
  Lojra per PC / Videolojra

  TV 43 2 cop te fundit 500lek

  4 TV 43 FULL HD LED jan te perdorura vetem 6 muaj 300 MI LEK COPA 2 cop te fundit vetem per 500lek

  Tiranë 11 dhjetor 20:33
  270 Lek
 • 8 foto
  SSD SANDISK 120GB 4500 LEK - 240GB 6500 LEK  R&R
  Pjese per kompjuter

  SSD SANDISK 120GB 4500 LEK - 240GB 6500 LEK R&R

  🤓 R&R COMPUTER OFRON GAMEN E PRODUKTEVE SANDISK & WD & SAMSUNG & KINGSTONE & &am

  Tiranë 11 dhjetor 20:22
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  OFERTA ? SMARTWATCHES, FITNESS BANDS ?
  Telefona celulare

  OFERTA ? SMARTWATCHES, FITNESS BANDS ?

  ?? SMARTWATCHES me touch, te pajisura me SIM card, Camera, ne te cilat me te kryeni cdo funksion si

  Tiranë 11 dhjetor 20:16
  5.500 Lek
 • 0 foto
  iPhone 5,6, Nubia, OnePlus, Nokia, LG, për pjesë
  Telefona celulare

  iPhone 5,6, Nubia, OnePlus, Nokia, LG, për pjesë

  LG G5 ekran i thyer nuk ndez 60mij, iPhone 5 do zhbllokuar nr 50mij. iPhone 6 i bllokuar me iCloud 6

  Tiranë 11 dhjetor 19:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SAMSUNG S10 5 G MEMORIE 256, I RI
  Telefona celulare

  SAMSUNG S10 5 G MEMORIE 256, I RI

  Super telefon Samsung S10 5 G prodhim i 24 Maj 2019 me 8 Giga Ram dhe 256 Giga Memorie TELEFONI ESHT

  Tiranë 11 dhjetor 19:21
  1.300.000 Lek
 • 6 foto
  Cakmak jack daniels
  Pjese per kompjuter

  Cakmak jack daniels

  Shitet cakmak jack daniels Per me shume aksesore follow faqen ne instagram aksesorecelularesh htt

  Tiranë 11 dhjetor 19:18
  600 Lek
 • 3 foto
  USB 16 GB
  Pjese per kompjuter

  USB 16 GB

  shitet usb ne forme plumbi materiali alumin usb 16 GB - 1500 leke Kontakt telefon whatsApp ose ins

  Tiranë 11 dhjetor 19:18
  1.500 Lek
 • 3 foto
  Super oferte Xham mbrojtes per iphone
  Shtesa per telefon celulare

  Super oferte Xham mbrojtes per iphone

  shiten xhama mbrojtes me cmime shimice. Shiten Xhama mbrojtes per modelet e Iphone . Xhami eshte tep

  Tiranë 11 dhjetor 19:18
  200 Lek
 • 3 foto
  Xham mbrojtes 5D
  Telefona celulare

  Xham mbrojtes 5D

  Shitet xham mbrojtes 5D per iphone 7 i bardhe.

  Tiranë 11 dhjetor 19:18
  500 Lek
 • 4 foto
  Usb 16GB mercedes benz
  Pjese per kompjuter

  Usb 16GB mercedes benz

  shitet usb ne formen e celesit te makines 16 GB - 1200 leke Kontakt telefon whatsApp o

  Tiranë 11 dhjetor 19:17
  1.200 Lek
 • 0 foto
  Nintendo DSi XL me çip
  Lojra per PC / Videolojra

  Nintendo DSi XL me çip

  SHitet Nintendo DSi XL me cip ,karikus dhe kartmemorie 2GB ne gjendje shum te mir pune. Lojrat hapen

  Tiranë 11 dhjetor 18:55
  80 Lek
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY A30 ➡️ 190 Euro 4/64
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A30 ➡️ 190 Euro 4/64

  SAMSUNG GALAXY A30 ➡️ 190 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ

  Tiranë 11 dhjetor 17:41
  190 €
 • 2 foto
  Peshore okazion Argjendarie?⚖️⚖️⚖️⚖️?
  Pjese per kompjuter

  Peshore okazion Argjendarie?⚖️⚖️⚖️⚖️?

  Shes peshore per argjendari e ardhur nga Gjermania, peshon shum sakte nga 0.01gr deri ne 100gr. E sh

  Tiranë 11 dhjetor 17:35
  35 €
 • 0 foto
  samsumg note 5
  Telefona celulare

  samsumg note 5

  shiten 2 samsung note 5 per pjes vetem per ekrane

  Tiranë 11 dhjetor 17:17
  70 Lek
 • 3 foto
  Laptop Emachines 15.000 LEK
  Kompjutera

  Laptop Emachines 15.000 LEK

  Screen 15.6' Ram 2Gb HDD 160Gb Bateria 30 min Cmimi 15.000Lek Garanci 1 muaj

  Tiranë 11 dhjetor 17:09
  15.000 Lek
 • 5 foto
   Shitet monitor AOC c 22 inçh LCD,1.3 MP Web-cam
  Pjese per kompjuter

  Shitet monitor AOC c 22 inçh LCD,1.3 MP Web-cam

  Shitet monitor AOC 2217Pwc ofron cilësi premium të fotografisë në 1680 x 1050 për aplikacione me int

  Tiranë 11 dhjetor 16:51
  60 €
 • 0 foto
  AMD RX 580 - SAPPHIRE Pulse 8GB
  Pjese per kompjuter

  AMD RX 580 - SAPPHIRE Pulse 8GB

  Shes karten RX 580, ne gjendje shume te mire, eshte perdorur shume pak.

  Tiranë 11 dhjetor 16:35
  200 €
 • 0 foto
  Okazion
  Telefona celulare

  Okazion

  Shitet Samsung j7 2017 pothuaise fare i perdorur shitet per arsye ekonomike ne menyre urgjente cmi

  Tiranë 11 dhjetor 16:16
  22.000 Lek
 • 1 foto
  I perdorur
  Telefona celulare

  I perdorur

  Samsung galaxy note 3 neo Karikus origjinal Gomin e zez dhe xham Cmimi I diskutushem

  Tiranë 11 dhjetor 16:16
  180 Lek
 • 0 foto
  Kamera ip me wifi per ambjente te jashtme
  Audio / CD / Stereo

  Kamera ip me wifi per ambjente te jashtme

  Kamera ip wifi per ambjente te brendshme dhe te jashtem. Me aplikacion per kontroll ne kohe reale.

  Tiranë 11 dhjetor 15:57
  50 €
 • 2 foto
  Kompiuter desktop me tastiere maus
  Kompjutera

  Kompiuter desktop me tastiere maus

  Kompiuter desktop me tastiere maus i kompletuar ne gjendje te mire pune, shiko fotot origjinale, cmi

  Tiranë 11 dhjetor 15:42
  15.000 Lek
 • 0 foto
  Ati RX 580 - SAPPHIRE Nitro+ 4GB
  Pjese per kompjuter

  Ati RX 580 - SAPPHIRE Nitro+ 4GB

  Shitet Karte Grafiche ne qenje shum te mire funksionale dhe estetike. Karta eshte versioni Nitro+ q

  Tiranë 11 dhjetor 15:26
  20.000 Lek