Elektronikë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 1 foto
  HP 450 G5, 7-7500U, RAM 16GB, SSD 512GB & HDD 1TB
  Kompjutera

  HP 450 G5, 7-7500U, RAM 16GB, SSD 512GB & HDD 1TB

  HP PROBOOK 450 G5 DISPALY 15.6\" FULL HD ( 1920 x 1080 ) RAM 16GB SSD 512GB & HDD 1000GB INTEL C

  Tiranë Sot, 10:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MAC RETINA 12\" 2017,M3 1.2GHz,RAM 8GB,SSD 256GB
  Kompjutera

  MAC RETINA 12\" 2017,M3 1.2GHz,RAM 8GB,SSD 256GB

  MACBOO RETINA 12\" 2017 GOLD DISPLAY 12 ( 2306 x 1440 ) RAM 8GB SSD 256GB INTEL CORE M3 1.2GHz INTE

  Tiranë Sot, 10:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 3 Riga Sapphire Mining Edition
  Pjese per kompjuter

  Shiten 3 Riga Sapphire Mining Edition

  Shes 3 riga Sapphire nitro rx470 mining edition në gjendje perfekte. Secila rig ka 6 kartela grafike

  Prishtinë Sot, 10:40
  2.800 €
 • 1 foto
  disqe me lojra origjinale PS.10003
  Lojra per PC / Videolojra

  disqe me lojra origjinale PS.10003

  shes disqe cd me lojra origjinale per ps3.kane ardhur nga gjermania.gjendja perfekte me prove.cmimi

  Tiranë Sot, 10:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  iphone 7 plus red nga zh 128gb
  Telefona celulare

  iphone 7 plus red nga zh 128gb

  ardhur nga zh shum i rujtun punon super 128 gb red

  Ferizaj Sot, 10:40
  385 €
 • 0 foto
  HP PROBOOK 440 G5, 5-8250U , RAM 8GB, SSD 256GB
  Kompjutera

  HP PROBOOK 440 G5, 5-8250U , RAM 8GB, SSD 256GB

  HP PROBOOK 440 G5 DISPLAY 14\" FULL HD ( 1920 x 1080 ) RAM 8GB SSD 256GB M2 INTEL CORE I5-8250U 1.

  Tiranë Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  XBOX SLIM 360 SUPER OKAZION VETEM SOT
  Lojra per PC / Videolojra

  XBOX SLIM 360 SUPER OKAZION VETEM SOT

  SHES XBOX SLIM 360 TIP I RI PRODHIM 2017 ME 3 LEVA 2 DISQE USHQYESI ORIGJINALFISHJA E LEVAVE ME BATE

  Tiranë Sot, 10:39
  100 €
 • 0 foto
  ASUS X550L, I5-4210U 1.7GHz, RAM 4GB, HDD 500GB
  Kompjutera

  ASUS X550L, I5-4210U 1.7GHz, RAM 4GB, HDD 500GB

  ASUS X550L DISPLAY 15.6\" HD ( 1366 x 768 ) RAM 4GB HDD 500GB INTEL CORE I5-4210U 1.7GHz INTEL HD GR

  Tiranë Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  HP 820 G3, I5-6200U 2.3GHz, RAM 4GB, HDD 500GB
  Kompjutera

  HP 820 G3, I5-6200U 2.3GHz, RAM 4GB, HDD 500GB

  HP ELITEBOOK 820 G3 DISPLAY 12.5\" HD ( 1366 x 768 ) RAM 4GB HDD 500GB 7200RPM INTEL CORE I5-6200U

  Tiranë Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LENOVO 330-15IKB, I5-8250 1.6GHz, RAM 8GB, 1000GB
  Kompjutera

  LENOVO 330-15IKB, I5-8250 1.6GHz, RAM 8GB, 1000GB

  LENOVO IDEAPAD 330-15IKB DISPLAY 15.6\" FULL HD ( 1920 x 1080 ) RAM 8GB HDD 1000GB INTEL CORE I5-825

  Tiranë Sot, 10:39
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Galaxy A6 plus
  Telefona celulare

  Galaxy A6 plus

  Shitet samsung galaxy A6 plus...4G+LTE....4G RAM..32G MEMORIE....TEL SHUM I PASTER ...SHOQEROHET..GO

  Durrës Sot, 10:39
  210 Lek
 • 11 foto
  Telfona te ardhur nga jasht
  Telefona celulare

  Telfona te ardhur nga jasht

  Iphone 6 Iphone 6s Iphone 7+ iphone 8 samsung S8 Telefonat jan nga jasht dhe jan ne gjendje treg

  Prizren Sot, 10:39
  1 €
 • 0 foto
  LEVA PS3 SUPER OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  LEVA PS3 SUPER OKAZION

  SHES LEVA PS3 GJENDJE PERFEKTE ME PROVE.CMIMI 25 MIJE LEKE SECILA.

  Tiranë Sot, 10:39
  2.500 Lek
 • 0 foto
  iphone 7 plus CE 128
  Telefona celulare

  iphone 7 plus CE 128

  nga zh gjendje perfekte 128 gb CE shum rujtun Roze

  Gjilan Sot, 10:39
  365 €
 • 3 foto
  iphone X Nga ch 64 gb ??
  Telefona celulare

  iphone X Nga ch 64 gb ??

  gjendje perfekte shum i rujtun punon super perdor 64 gb ardhur nga zh

  Ferizaj Sot, 10:39
  599 €
 • 1 foto
  SHES LEVA PS3 TE REJA SUPER OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  SHES LEVA PS3 TE REJA SUPER OKAZION

  SHES LEVA PS3 TE REJA NE QESE BASHKE ME KARIKUESIN. ARDHUR NGA HOLLANDA.CMIMI 3000 LEK TE REJA SECI

  Tiranë Sot, 10:38
  3.000 Lek
 • 0 foto
  HP ENVY, I5-7200U, RAM 12GB, HDD 1TB, TOUCHSCREEN
  Kompjutera

  HP ENVY, I5-7200U, RAM 12GB, HDD 1TB, TOUCHSCREEN

  HP ENVY M6-AQ103DX, TOUCH SCREEN DISPLAY 15.6\" FULL HD ( 1920 x 1080 ) RM 12GB HDD 1000GB 7200 RPM

  Tiranë Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DELL 5580, I5-7200U 2.5GHz, RAM 8GB, SSD 256GB
  Kompjutera

  DELL 5580, I5-7200U 2.5GHz, RAM 8GB, SSD 256GB

  DELL LATITUDE 5580 DISPLAY 15.6\" HD ( 1366 x 768 ) RAM 8GB SSD 256GB INTEL CORE I5-7200U 2.5GHz INT

  Tiranë Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  LEVA PS3 ORIGJINALE
  Lojra per PC / Videolojra

  LEVA PS3 ORIGJINALE

  SHES LEVA PS3 ORIGJINALE.GJENDJE PERFEKTE ME PROVE.CMIMI 30 MIJE LEKE SECILA.

  Tiranë Sot, 10:38
  3.000 Lek
 • 0 foto
  PS3 SUPER SLIM 500 GB SUPER OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SUPER SLIM 500 GB SUPER OKAZION

  SHES PS3 SUPER SLIM TIPI I RI PRODHIM I FUNDIT SONI.500 GB.GJENDJE PERFEKTE.CMIMI.170 MIJE LEKE.

  Tiranë Sot, 10:38
  17.000 Lek
 • 0 foto
  MACBOOK AIR 13\" EARLY 2015, I5 , RAM 8GB, SSD 256G
  Kompjutera

  MACBOOK AIR 13\" EARLY 2015, I5 , RAM 8GB, SSD 256G

  MACBOOK AIR 13\" EARLY 2015 DISPLAY 13\" (1440 x 900) RAM 8 GB, SSD 256 GB INTEL CORE I5 1.6GHz INT

  Tiranë Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MACBOOK AIR13\"EARLY 2014,I5/1.4GHz,RAM4GB,SSD128GB
  Kompjutera

  MACBOOK AIR13\"EARLY 2014,I5/1.4GHz,RAM4GB,SSD128GB

  MACBOOK AIR 13\" EARLY 2014 DISPLAY 13\" ( 1440 x 900 ) RAM 4GB SSD 128GB INTEL CORE I5 1.4GHz INTEL

  Tiranë Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MACBOOK AIR 13" I5 1.6GHz RAM 8GB SSD 128GB
  Kompjutera

  MACBOOK AIR 13" I5 1.6GHz RAM 8GB SSD 128GB

  MACBOOK AIR 13" EARLY 2015 DISPLAY 13" (1440 x 900) RAM 8 GB SSD 128 GB INTEL CORE I5 1.6GHz INTEL

  Tiranë Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MACBOOK PRO RETINA 13'' EARLY 2015 RAM 8GB SSD 128
  Kompjutera

  MACBOOK PRO RETINA 13'' EARLY 2015 RAM 8GB SSD 128

  MACBOOK PRO RETINA 13'' EARLY 2015 INTEL CORE i5 2.70 GHz RAM 8 GB DDR3 GRAFIK INTEL IRIS 6100 1.5GB

  Tiranë Sot, 10:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ACER TRAVELMATE P253, I3-GEN3 , RAM 4GB, HDD 500GB
  Kompjutera

  ACER TRAVELMATE P253, I3-GEN3 , RAM 4GB, HDD 500GB

  ACER TRAVELMATE P253 EKRANI 15.6" LED RAM 4GB HDD 500GB INTEL-CORE I3-3110M CPU 2.40GHz INTEL HD

  Tiranë Sot, 10:38
  30.000 Lek
 • 0 foto
  DELL E7450, I7-5600U 2.6GHz, RAM 16GB, SSD 256GB
  Kompjutera

  DELL E7450, I7-5600U 2.6GHz, RAM 16GB, SSD 256GB

  DELL LATITUDE E7450 DISPLAY 14\" FULL HD ( 1920 x 1080 ) RAM 16GB SSD 256 GB M2 INTEL CORE I7-5600U

  Tiranë Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ASUS UX310U,I5-7200U,RAM 16GB,SSD 512GB,940MX 2GB
  Kompjutera

  ASUS UX310U,I5-7200U,RAM 16GB,SSD 512GB,940MX 2GB

  ASUS UX310U NOTEBOOK DISPLAY 13.3\" FULL HD ( 1920 x 1080 ), IPS RAM 16GB SSD 512GB M2 INTEL CORE I

  Tiranë Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  LEVA XBOX ORIGJINALE UARLES
  Lojra per PC / Videolojra

  LEVA XBOX ORIGJINALE UARLES

  SHES 3 LEVA XBOX ORIGJINALE ME UARLES GJENDLE PERFEKTE CMIMI 25 MIJE LEKE SECILA.

  Tiranë Sot, 10:37
  2.500 Lek
 • 0 foto
  PS3 SLIM ME CIP SUPER OKAZION
  Lojra per PC / Videolojra

  PS3 SLIM ME CIP SUPER OKAZION

  SHES PS3 SLIM DHE SUPER SLIM. ME CIP. ME LOJRAT E FUNDIT TE INSTALUARA BRENDA.ME NJE LEVE DHE TRE FI

  Tiranë Sot, 10:37
  17.000 Lek
 • 1 foto
  Shes pin pongin
  Lojra per PC / Videolojra

  Shes pin pongin

  Shes pin pongin 2 copa ne gjendje shum tmir per gjdo infirmat tel : 049133777

  Gjakovë Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DELL INSPIRON 5570 , I7-8550U, RAM 8GB, SSD 256GB
  Kompjutera

  DELL INSPIRON 5570 , I7-8550U, RAM 8GB, SSD 256GB

  DELL INSPIRION 5570 (P75F) DISPLAY 15.6\" FULL HD ( 1290 x 1080 ) RAM 8GB, SSD 256 INTEL CORE I7-8

  Tiranë Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania 4 cope....
  Kompjutera

  Lenovo i5-gen 4 të riii nga Gjermania 4 cope....

  Shes lenovo thinkpad i5 Core i5 gjenerata 4 500gb hdd 4gb ram memory 15.6inch kamer/migrofon Adapter

  Prishtinë Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  APPLE iPAD AIR 2 MEMORIE 16GB SPACE GREY
  Kompjutera

  APPLE iPAD AIR 2 MEMORIE 16GB SPACE GREY

  APPLE iPAD AIR 2 MODEL MGL12FD/A RAM 2GB MEMORIE 16GB GJENDJE PERFEKTE SI I RI AKSESORE ORGJINAL CT

  Tiranë Sot, 10:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OKAZION!! Iphone 8 plus ***LEXO NJOFTIMIN***
  Telefona celulare

  OKAZION!! Iphone 8 plus ***LEXO NJOFTIMIN***

  Shitet IPHONE 8 Plus i Zi i APPLE! ***Telefoni eshte i zhbllokuar nga ana e rrjetit me CHIP. Per at

  Tiranë Sot, 10:36
  399 €
 • 2 foto
  OKAZION! Lg V30 128 GB(Gjendje Perfekte)
  Telefona celulare

  OKAZION! Lg V30 128 GB(Gjendje Perfekte)

  Shes LG V30 128GB me sistem android te fundit! Punon me cdo lloj karte shqiptare! Ne gjendje PERFEK

  Tiranë Sot, 10:36
  249 €
 • 0 foto
  Iphone 8 64GB (Gjendje PERFEKTE)
  Telefona celulare

  Iphone 8 64GB (Gjendje PERFEKTE)

  Shitet IPHONE 8 i Zi i APPLE Telefoni eshte i zhbllokuar per cdo lloj karte, Factory Unlocked pra J

  Tiranë Sot, 10:36
  399 €
 • 0 foto
  SAMSUNG Galaxy NOTE 8 (Gjendje shume te mire)
  Telefona celulare

  SAMSUNG Galaxy NOTE 8 (Gjendje shume te mire)

  Shitet SAMSUNG GALAXY NOTE 8 i Zi I zhbllokuar per cdo Karte, origjinal me sistem android. Eshte n

  Tiranë Sot, 10:36
  399 €
 • 0 foto
  SAMSUNG Galaxy S9 ( Gjendje PERFEKTE)
  Telefona celulare

  SAMSUNG Galaxy S9 ( Gjendje PERFEKTE)

  Shitet Galaxy S9, origjinal me sistem android I zhbllokuar per cdo karte, ngjyre i Zi si ne foto! Te

  Tiranë Sot, 10:36
  389 €
 • 0 foto
  S9 + plus ( Gjendje Shume te mire)
  Telefona celulare

  S9 + plus ( Gjendje Shume te mire)

  Shitet Galaxy S9 Plus, origjinal me sistem android I zhbllokuar per cdo karte, ngjyre i Zi si ne fot

  Tiranë Sot, 10:36
  449 €
 • 0 foto
  Iphone 7 (Gjendje PERFEKTE)
  Telefona celulare

  Iphone 7 (Gjendje PERFEKTE)

  Shitet IPHONE 7 i Zi i APPLE Telefoni eshte i zhbllokuar per cdo lloj karte, Factory Unlocked pra J

  Tiranë Sot, 10:36
  269 €
 • 3 foto
  Hp Elitebook 840 i5 Gjenerata 4
  Kompjutera

  Hp Elitebook 840 i5 Gjenerata 4

  Shes laptop Hp Elitebook 840 Intel core i5 2.40 ghz gjenerata 4 Ram 8Gb Disk 256Gb SSD Madhesia 14.

  Prishtinë Sot, 10:35
  230 €
 • 0 foto
  Blej Xeon CPU X5650, X5660, X5670
  Pjese per kompjuter

  Blej Xeon CPU X5650, X5660, X5670

  Nese keni ndonje cpu te larte permendur dergomani oferten ne Viber me qmim. Flm.

  Prishtinë Sot, 10:35
  1 €
 • 7 foto
  Kompjuter kopmlet i3, 8GB Ram, HDD 500 GB,GC1050
  Kompjutera

  Kompjuter kopmlet i3, 8GB Ram, HDD 500 GB,GC1050

  Prodhuesi: Hp Modeli: Hp 280 G1 OS: Windows 10 Pro, MS: Office 2013, Processori: Intel Core i3-4160

  Prishtinë Sot, 10:35
  290 €
 • 7 foto
  Kompjuter i6 G6, 16GB DDR4, SSD480, HDD500
  Kompjutera

  Kompjuter i6 G6, 16GB DDR4, SSD480, HDD500

  Modeli: Fujitsu Esprimo P556/E85+ CPU: Intel Core i3-610, 3.70GHz (4 CPUs) Memory: 16GB DDR4 SSD: 48

  Prishtinë Sot, 10:34
  360 €
 • 1 foto
  shes samsung note 9
  Telefona celulare

  shes samsung note 9

  shes samsung note 9 128 gb ne gjendje shum te mire shum i mirembajtur.

  Tiranë Sot, 10:33
  500 Lek
 • 1 foto
  ps3 me 15 loj me te rejat 2 gjystika 6 muj garanci
  Lojra per PC / Videolojra

  ps3 me 15 loj me te rejat 2 gjystika 6 muj garanci

  shes ps3 me qip me 15 loja dy kontrolla kabllat hdmi e rrymes dhe qka i mbush gjystikat e kompletume

  Gjilan Sot, 10:33
  150 €
 • 3 foto
  ps3 instalojm loja me te rejat te gjitha verzionet
  Lojra per PC / Videolojra

  ps3 instalojm loja me te rejat te gjitha verzionet

  instalojm loja ne te gjitha verzionet gjitha modelet e sonit ps3 10 euro 3 loja 20 euro 7 loja

  Gjilan Sot, 10:33
  10 €
 • 1 foto
  Playstation 2 memory kart qip mi lexu lojat falls
  Lojra per PC / Videolojra

  Playstation 2 memory kart qip mi lexu lojat falls

  vetum 12 euro memory kart per ps2 mi lexu lojat falls si dhe mi lujten lojat prej usb nese ke memory

  Gjilan Sot, 10:33
  10 €
 • 7 foto
  Samsung A20 e model 2019
  Telefona celulare

  Samsung A20 e model 2019

  Shes samsung a20 ne gjendje te mire me dy kartela 3 giga ram 32 memorje si dhe mundesi me vendose me

  Prishtinë Sot, 10:32
  105 €
 • 0 foto
  IPTV Kanale Kudo ne Bote
  Telefona celulare

  IPTV Kanale Kudo ne Bote

  Ploooootë 1600 Kanale Televizive 🥇Eja në shtëpine e Kampioneve🥇 Ne ofrojmë cilësi maksimale të pak

  Prishtinë Sot, 10:32
  Me Marrveshje