Elektronikë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  Softueri per menagjimin e restauranteve si dhe m..
  Pjese per kompjuter

  Softueri per menagjimin e restauranteve si dhe m..

  Bejme shitjen instalimin si dhe menagjimin e aplikacioneve(programeve) te kontabilitetit material si

  Prishtinë Sot, 15:18
  200 €
 • 0 foto
  SAMSUNG GALAXY S9
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S9

  cmimi pak i diskutueshem.per cdo info ose foto sms ose whats app

  Dibër Sot, 15:17
  430 Lek
 • 10 foto
  SAMSUNG GALAXY S6 Edge 32GB Gold Europian super
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S6 Edge 32GB Gold Europian super

  Shes SAMSUNG GALAXY S6 Edge 32GB/3GB Ram gold platinum shum i bukur model Europian i perdorur ne gje

  Durrës Sot, 15:17
  17.000 Lek
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY A6 Plus Europian android 9.0
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A6 Plus Europian android 9.0

  Shes SAMSUNG GALAXY A6 Plus i zi 32GB model Europian SM-A605F me 1 sim modeli me i mire, i perdorur

  Durrës Sot, 15:17
  20.000 Lek
 • 8 foto
  iPhone X 256GB silver i pahapur teknikisht Okazion
  Telefona celulare

  iPhone X 256GB silver i pahapur teknikisht Okazion

  Shes iPhone X 256GB silver i perdorur ne gjendje shum te mire i pahapur teknikisht. Fotot jane reale

  Durrës Sot, 15:17
  82.000 Lek
 • 9 foto
  iPhone 8+ 64GB space gray Si i ri 10/10 OKAZION
  Telefona celulare

  iPhone 8+ 64GB space gray Si i ri 10/10 OKAZION

  Shes iPhone 8+ 64GB space gray i perdorur ne gjendje te shkelqyer pa demtime apo gervishtje 10/10, b

  Durrës Sot, 15:17
  63.000 Lek
 • 8 foto
  iPhone 7 32GB rose gold pa dallim nga i riu 10/10
  Telefona celulare

  iPhone 7 32GB rose gold pa dallim nga i riu 10/10

  Shes iPhone 7 32GB rose gold shum i bukur i perdorur ne gjendje te shkelqyer pa asnje lloj demtimi a

  Durrës Sot, 15:17
  32.000 Lek
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S8 64GB i zi Universal G950U
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S8 64GB i zi Universal G950U

  Shes SAMSUNG GALAXY S8 64GB ngjyre e zeze model Universal SM-G950U modeli me i mire me 4G/LTE androi

  Durrës Sot, 15:17
  33.000 Lek
 • 2 foto
  GPU MSI Radeon RX 480 GAMING X 4G
  Pjese per kompjuter

  GPU MSI Radeon RX 480 GAMING X 4G

  Shiten 1 Karta grafike RX 480 GAMING X 4G te markes MSI. E pershtshme per cdo lloj loje Kartat ja

  Tiranë Sot, 15:17
  220 €
 • 4 foto
  Shes 5 lloptopa Hp i5-gen 4. 8gb ram memory te rii
  Kompjutera

  Shes 5 lloptopa Hp i5-gen 4. 8gb ram memory te rii

  Lloptop hp model 650 15'6inch Core i5 2.60GHz-4210M 8gb ram memory 500gb hdd 1gb grafiken dedicated

  Prishtinë Sot, 15:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  5-lloptop Lenovo i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram
  Kompjutera

  5-lloptop Lenovo i5 te Rii nga Gjermania 8gb ram

  Shiten 5 lloptopa Lenovo i5 gen-4 Ekranin 14 inch HD 8gb ram memory 500gb HDD Intel HD graphics Bate

  Prishtinë Sot, 15:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Vertu Acent Ti okazion origjinal
  Telefona celulare

  Shitet Vertu Acent Ti okazion origjinal

  Super telefon per ato qe ia dine vlerat. Cmimi pak i negociushem

  Tiranë Sot, 15:16
  2.500 €
 • 10 foto
  HUAWEI P8 16GB/3GB ram Europian i zi si i Ri
  Telefona celulare

  HUAWEI P8 16GB/3GB ram Europian i zi si i Ri

  Shes HUAWEI P8 16GB/3GB ram i zi model Europian i perdorur ne gjendje te shkelqyer pothuajse i ri, t

  Durrës Sot, 15:16
  13.000 Lek
 • 2 foto
  Shitet sollariumi
  Shtesa per telefon celulare

  Shitet sollariumi

  Shitet sollariumi ngjendje te rregullt qmimi

  Gjilan Sot, 15:16
  350 €
 • 9 foto
  HUAWEI Y6 (2018) 16GB/2GB ram Europian si i ri
  Telefona celulare

  HUAWEI Y6 (2018) 16GB/2GB ram Europian si i ri

  Shes HUAWEI Y6 (2018) 16GB/2GB ram i zi model Europian modeli me i mire me 4G, android 8.0 super tel

  Durrës Sot, 15:16
  11.000 Lek
 • 6 foto
  Lloptop Hp i5 gen3 / 320gb hdd / 4gb ram / te Riii
  Kompjutera

  Lloptop Hp i5 gen3 / 320gb hdd / 4gb ram / te Riii

  Shes 20 cope Lloptop te ardhura nga Gjermonia. Performancat Hp elitebook 8470p Ekranin 14 inch H

  Prishtinë Sot, 15:16
  175 €
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY A5 (2017) i zi Europian ne kuti
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY A5 (2017) i zi Europian ne kuti

  Shes SAMSUNG GALAXY A5 (2017) 32GB/3GB ram i zi model Europian SM-A520F me 1 sim modeli me i mire i

  Durrës Sot, 15:16
  17.000 Lek
 • 0 foto
  SONY PS3 Slim
  Lojra per PC / Videolojra

  SONY PS3 Slim

  Shitet Sony PS3 Slim Nuk ka doreza apo kabllo

  Ferizaj Sot, 15:16
  70 €
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY J7 (2017) 16GB/3GB ram Europian
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY J7 (2017) 16GB/3GB ram Europian

  Shes SAMSUNG GALAXY J7 (2017) 16GB/3GB ram model Europian SM-J730F modeli me i mire me 4G+, pak i pe

  Durrës Sot, 15:16
  17.500 Lek
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S7 32GB gold super gjendje
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S7 32GB gold super gjendje

  Shes SAMSUNG GALAXY S7 32GB/4GB ram gold shum i bukur model Universal SM-G930U modeli qe merr cdo up

  Durrës Sot, 15:16
  18.000 Lek
 • 3 foto
  iPhone 8 64Gb I ZI SI I RI!!
  Telefona celulare

  iPhone 8 64Gb I ZI SI I RI!!

  Shes iPhone 8 64Gb I ZI SI I RI!!i sapo ardhur nga USA pa dallim nga i riu.battery health 99%.punon

  Tiranë Sot, 15:16
  48.000 Lek
 • 1 foto
  OKAZION Gaming Combo (Tastiere + Gaming Mouse)
  Pjese per kompjuter

  OKAZION Gaming Combo (Tastiere + Gaming Mouse)

  Shitet me cmim okazion gaming combo (Tastiere + Mouse) pak te perdorur ne gjendje shume te mire .

  Korçë Sot, 15:15
  100 €
 • 2 foto
  iPhone 7 128GB I ZI SI I RI!!
  Telefona celulare

  iPhone 7 128GB I ZI SI I RI!!

  Shes iPhone 7 128GB I ZI SI I RI!!telefoni eshte shum i paster pa gervishtje.punon me cip super 3G/

  Tiranë Sot, 15:15
  28.000 Lek
 • 0 foto
  Xiaomi MI8 64 GB + aksesore dhurate
  Telefona celulare

  Xiaomi MI8 64 GB + aksesore dhurate

  Shitet Xiaomi MI8 64 GB versioni global ngjyre e zeze ne gjendje super . Se bashku me paketimin orig

  Korçë Sot, 15:15
  40.000 Lek
 • 7 foto
  Dell Optiplex i5,16GB,SSD480,HDD750,Gforce 730
  Kompjutera

  Dell Optiplex i5,16GB,SSD480,HDD750,Gforce 730

  Dell Optiplex 790 Windows 8.1 Pro 64-bit Office 2013 CPU: Intel Core i5-2400, 3.10GHz, Ram: 16GB DDR

  Prishtinë Sot, 15:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  iPhone 7 32Gb SILVER PERFEKT!!
  Telefona celulare

  iPhone 7 32Gb SILVER PERFEKT!!

  Shes iPhone 7 32Gb SILVER PERFEKT!!ne gjendje te shkelqyer pa gervishtje i sapo ardhur nga USA. vje

  Tiranë Sot, 15:15
  33.000 Lek
 • 3 foto
  Ink per hp DesinhJet
  Pjese per kompjuter

  Ink per hp DesinhJet

  Shiten inkat per hp DesingJet per modelin z2100, z3100, z3200, z5200. Vëmendje: inkat janë të reja p

  Prishtinë Sot, 15:15
  110 €
 • 7 foto
  Kompjuter kopmlet i3, 8GB Ram, HDD 500 GB,GC1050
  Kompjutera

  Kompjuter kopmlet i3, 8GB Ram, HDD 500 GB,GC1050

  Prodhuesi: Hp Modeli: Hp 280 G1 OS: Windows 10 Pro, MS: Office 2013, Processori: Intel Core i3-4160

  Prishtinë Sot, 15:15
  290 €
 • 7 foto
  PC i5-4570 3.60 GHz, 16Gb RAM, SSD 120Gb
  Kompjutera

  PC i5-4570 3.60 GHz, 16Gb RAM, SSD 120Gb

  Shitet PC SUPERMICRO shumë pak i përdorur pothuajse i ri. - Intel Core i5-4570 3.20 GHz (3.60 GHz T

  Prishtinë Sot, 15:15
  389 €
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S8+ 64GB i zi si i ri 10/10
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S8+ 64GB i zi si i ri 10/10

  SAMSUNG GALAXY S8+ 64GB i zi model universal SM-G955U me android te fundit 9.0 super bateri, telefon

  Durrës Sot, 15:14
  35.000 Lek
 • 9 foto
  100 cop • Lenovo i5 gen-4 nga Gjermania te Riii
  Kompjutera

  100 cop • Lenovo i5 gen-4 nga Gjermania te Riii

  Shes 100 copa Lenovo Thinkpad T440p Lloptopat jane nga Gjermania te rii... Core i5 Vpro gen-4 2.60

  Prishtinë Sot, 15:14
  190 €
 • 8 foto
  HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram Europian si i ri
  Telefona celulare

  HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram Europian si i ri

  Shes HUAWEI P20 Lite 64GB/4GB ram i zi mode Europian pak i perdorur ne gjendje te shkelqyer pothuajs

  Durrës Sot, 15:14
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Samsung S10+  ➡️ I RI NE KUTI EUROPIAN
  Telefona celulare

  Samsung S10+ ➡️ I RI NE KUTI EUROPIAN

  Samsung S10+ ➡️ 829 Euro 🆕🆕🆕TELEFONAT JANE TE RINJ NE KUTI , EUROPIAN , GARANCI 12 MUAJ 🆕🆕🆕 🏃

  Tiranë Sot, 15:14
  829 €
 • 2 foto
  SUPER LAPTOP PER ARKITEKTURE NE OFERTE !!
  Kompjutera

  SUPER LAPTOP PER ARKITEKTURE NE OFERTE !!

  🏆SUPER LAPTOP WORKSTATION PER ARKITEKT🏆 🥇🥇SUPER SUPER KONFIGURIM 🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIM 💵🎖️🎖

  Tiranë Sot, 15:14
  629 €
 • 3 foto
  HP 840 CORE i5 GEN4 8GB RAM128GB SSD VETEM 239Eu
  Kompjutera

  HP 840 CORE i5 GEN4 8GB RAM128GB SSD VETEM 239Eu

  🏆🏆SUPER SUPER LAPTOP BUSSINES🏆🏆🏆 🥇🥇SUPER SUPER MODELE🥇🥇 🎖️🎖️SUPER SUPER CMIME🎖️🎖️ 🔥 🔥 💣💣💣S

  Tiranë Sot, 15:14
  239 €
 • 2 foto
  Samsung Galaxy Note 9 I RI EUROPIAN 128 GB 730 EU
  Telefona celulare

  Samsung Galaxy Note 9 I RI EUROPIAN 128 GB 730 EU

  🇦🇱️🇦🇱️🇦🇱️ GEZUAR FESTAT E NENTORIT ME SUPER OFERTA! 🇦🇱️🇦🇱️🇦🇱 📱Samsung Note 9 128gb➡️

  Tiranë Sot, 15:14
  730 €
 • 2 foto
  Apple iMac 21.5-inch 2.9GHz Quad-core i5 649 eu
  Kompjutera

  Apple iMac 21.5-inch 2.9GHz Quad-core i5 649 eu

  ??? SUPER SUPER OKAZION PER IMAC ??? ??? SUPER SUPER FURNIZIM ME IMAC ??? ??? SUPER SUPER CILESI ???

  Tiranë Sot, 15:14
  649 €
 • 0 foto
  ? SAMSUNG A6+(32 GB) 2018 ➡️220 EURO
  Telefona celulare

  ? SAMSUNG A6+(32 GB) 2018 ➡️220 EURO

  ??????SUPER TELEFONA TE IMPORTUAR NGA GJERMANIA ?????? ❗❗MERRE ME KESTE VETEM ME KARTE ID,2% IN

  Tiranë Sot, 15:14
  220 €
 • 0 foto
  ?Samsung A6+(2018) ➡️230 Euro I RI NE KUTI EUROPE
  Telefona celulare

  ?Samsung A6+(2018) ➡️230 Euro I RI NE KUTI EUROPE

  🇦🇱️🇦🇱️🇦🇱️ GEZUAR FESTAT E NENTORIT ME SUPER OFERTA! 🇦🇱️🇦🇱️🇦🇱 📱Samsung A6+(2018) ➡️ 23

  Tiranë Sot, 15:14
  230 €
 • 2 foto
  Xiaomi Pocophone (6/128) ➡️315 Euro I RI NE KUTI
  Telefona celulare

  Xiaomi Pocophone (6/128) ➡️315 Euro I RI NE KUTI

  🇦🇱️🇦🇱️🇦🇱️ GEZUAR FESTAT E NENTORIT ME SUPER OFERTA! 🇦🇱️🇦🇱️🇦🇱 ⭕ Xiaomi Pocophone (6/128)

  Tiranë Sot, 15:14
  315 €
 • 3 foto
  SAMSUNG GALAXY NOTE 5 PA PERDORUR 24000 LEKE
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY NOTE 5 PA PERDORUR 24000 LEKE

  SAMSUNG GALAXY NOTE 5 PA PERDORUR 24000 LEKE ? MUNDESI PAGESE ME KESTE! ? ?? BEJME TRANSPORT NE GJ

  Tiranë Sot, 15:14
  190 €
 • 11 foto
  Shes.  Servera HP G5 - G6 dhe Blade server G7
  Pjese per kompjuter

  Shes. Servera HP G5 - G6 dhe Blade server G7

  Shiten serverat G5 - G6 dhe blade server G7 Per ma shum info 045260284 viber ##########

  Prishtinë Sot, 15:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  HP PROBOOK 450 G3 / CORE i5 / GJEN 6
  Kompjutera

  HP PROBOOK 450 G3 / CORE i5 / GJEN 6

  Hp probook 450 g3 / 15.6 inch 8 ram 500 hdd Intel hd grafik Windows 10 Ne gjendje te mor teknike e

  Gjilan Sot, 15:13
  270 €
 • 4 foto
  ?Iphone 6s Plus okazion ?
  Telefona celulare

  ?Iphone 6s Plus okazion ?

  Shitet Iphone 6s plus 16 gb gold ne gjendje perfekte.

  Tiranë Sot, 15:13
  300 Lek
 • 9 foto
  XIAOMI REDMI NOTE 6 Pro 32GB/3GB ram Europian
  Telefona celulare

  XIAOMI REDMI NOTE 6 Pro 32GB/3GB ram Europian

  XIAOMI REDMI Note 6 Pro 32GB/3GB ram i zi model Europian prodhim i Tetor 2018 nje super smartphone m

  Durrës Sot, 15:13
  17.000 Lek
 • 7 foto
  Samsung J5 duos
  Telefona celulare

  Samsung J5 duos

  Shes samsung j5 duos ( me dy kartela) ne gjendje perfekte e ka edhe fotrollen ( gomë) dhe foljen bat

  Pejë Sot, 15:13
  75 €
 • 4 foto
  HP 450 G1 / CORE i5 / GJEN 4 / 4200 M
  Kompjutera

  HP 450 G1 / CORE i5 / GJEN 4 / 4200 M

  Hp probook core i5 gjen 4 15.6 inch 500 giga hardisk 8 giga ram Intel hd graphics 4600 Windows 10

  Gjilan Sot, 15:13
  190 €
 • 5 foto
  ? APPLE MACBOOK PRO 15?
  Kompjutera

  ? APPLE MACBOOK PRO 15?

  Shitet Macbook Pro 15 inch me super parametra, shum i shpejte, perdoret per cdo lloj pune. i7 2ghz,

  Tiranë Sot, 15:13
  450 €
 • 8 foto
  iPhone 7+ 128GB i kuq (PRODUCT) red super gjendje
  Telefona celulare

  iPhone 7+ 128GB i kuq (PRODUCT) red super gjendje

  Shes iPhone 7+ 128GB i kuq (PRODUCT) red i perdorur ne gjendje te shkelqyer i pahapur ndonjehere ne

  Durrës Sot, 15:13
  47.000 Lek
 • 9 foto
  SAMSUNG GALAXY S8+ 64GB i zi si i ri android 9.0
  Telefona celulare

  SAMSUNG GALAXY S8+ 64GB i zi si i ri android 9.0

  SAMSUNG GALAXY S8+ 64GB i zi, model universal SM-G955U me android te fundit 9.0 super bateri, telefo

  Durrës Sot, 15:13
  38.000 Lek