Pjese per kompjuter në shitje në Tiranë

 • 1 foto
  Shitet anten 8 dbi
  Pjese per kompjuter

  Shitet anten 8 dbi

  Shitet anten 8 dbi per ruder etj 18 cm ( femer ) Kontakt ne uacap

  Tiranë Dje, 22:42
  1.200 Lek
 • 0 foto
  Anten wifi thithese 13 dbi me 5m kabull
  Pjese per kompjuter

  Anten wifi thithese 13 dbi me 5m kabull

  Shitet anten thithese usb adapter 13 dbi me 5m kabull (kontakt ne uacap)

  Tiranë Dje, 22:42
  4.500 Lek
 • 0 foto
  Wifi usb adapter dual band 2.4 dhe 5 ghz
  Pjese per kompjuter

  Wifi usb adapter dual band 2.4 dhe 5 ghz

  Shitet usb wifi adapter 600M dual band 2.4 dhe 5 ghz (kontakt ne uacap)

  Tiranë Dje, 22:41
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Wifi Usb adapter b,g.n
  Pjese per kompjuter

  Wifi Usb adapter b,g.n

  Wifi usb adapter 150 mbs per kompjuter pc etj

  Tiranë Dje, 22:41
  800 Lek
 • 0 foto
  Shitet modem interneti amc per kompjuter
  Pjese per kompjuter

  Shitet modem interneti amc per kompjuter

  Shitet modem interneti (amc) per kompjuter me gjith kart nevoitet vetem rrimbushje

  Tiranë Dje, 22:40
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Shitet anten 9 dbi me 3 metra kabull
  Pjese per kompjuter

  Shitet anten 9 dbi me 3 metra kabull

  Shitet anten 9 dbi me 3 metra kabull per router etj Kontakt ne uacap

  Tiranë Dje, 22:40
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Shitet Acer aspire 5530g per pjes
  Pjese per kompjuter

  Shitet Acer aspire 5530g per pjes

  Shitet acer aspire 5530-g per pjes, i bler ne Greqi ,shitet bateria dhe karikuesi origjinal + cante

  Tiranë Dje, 22:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SUPER OKAZION HARDISK SEAGATE 6 TB
  Pjese per kompjuter

  SUPER OKAZION HARDISK SEAGATE 6 TB

  Super okazion shitet hardisk i jashtem Seagate 6 TB i ri ne kuti i sapoardhur nga Gjermania. Ky hard

  Tiranë Dje, 22:18
  26.000 Lek
 • 3 foto
  Shiten 2 kamera per kompjuter
  Pjese per kompjuter

  Shiten 2 kamera per kompjuter

  Rezolucioni: High Definition, Markat me te mira ne treg: Genius dhe Creative, jane te pajisura me mi

  Tiranë Dje, 21:27
  2.000 Lek
 • 1 foto
  PRINTER TERMIK & SCANER BARCODESH  6000 LEK
  Pjese per kompjuter

  PRINTER TERMIK & SCANER BARCODESH 6000 LEK

  Pranë R&R Compuer Services do të gjeni pajisje të përshtatshme për bar apo markete si: ➡️Mo

  Tiranë Dje, 20:41
  50 €
 • 1 foto
  Asus GTX 1060 3GB Dual OC
  Pjese per kompjuter

  Asus GTX 1060 3GB Dual OC

  Karte grafike gtx 1060 3gb . Shume pak e perdorur (2/3 muaj). Ne super gjendje pune. Per me shume in

  Tiranë Dje, 20:38
  200 €
 • 0 foto
  Intel Core i5 2400
  Pjese per kompjuter

  Intel Core i5 2400

  Intel Core i5 2400 - 4cores, 4 threads Ne gjendje pune. Shitet per arsye upgrade. Cmimi 3,000 Lek

  Tiranë Dje, 20:15
  3.000 Lek
 • 4 foto
  SteelSeries Apex M750 Mekanike
  Pjese per kompjuter

  SteelSeries Apex M750 Mekanike

  Shes nje tastiere mekanike per gaming \"SteelSeries Apex M750\" ne kuti, te pa hapur dhe te pa perdo

  Tiranë Dje, 20:04
  150 €
 • 0 foto
  WORKSTATION DELL PRECISION Xeon QuadCore,Ram 36Gb,
  Pjese per kompjuter

  WORKSTATION DELL PRECISION Xeon QuadCore,Ram 36Gb,

  Kompjuter WORKSTATION DELL PRECISION Procesor :2 x XEON QUAD CORE 4x2,50GHZ RAM - 36 GB HDD SAS 15.

  Tiranë Dje, 19:58
  399 €
 • 1 foto
  SUPER OFERTE! SSD 128,160,180,240,256,300,480,512
  Pjese per kompjuter

  SUPER OFERTE! SSD 128,160,180,240,256,300,480,512

  SHES SSD 128 G

  Tiranë Dje, 19:31
  27 €
 • 4 foto
  Pjese te ndryshme per kompjutera
  Pjese per kompjuter

  Pjese te ndryshme per kompjutera

  Shiten pjese te ndryshme per kompjutera ,per me shume informacion nga merrni ne telefon ose na dergo

  Tiranë Dje, 19:01
  1 Lek
 • 0 foto
  Ram 4Gb
  Pjese per kompjuter

  Ram 4Gb

  Shiten rame laptopi 4gb

  Tiranë Dje, 19:01
  25 Lek
 • 0 foto
  RAM 8GB ddr3 PER LAPTOP
  Pjese per kompjuter

  RAM 8GB ddr3 PER LAPTOP

  shiten rame 8gb ddr3 per laptop

  Tiranë Dje, 19:01
  30 Lek
 • 0 foto
  ASUS RX 580 4GB
  Pjese per kompjuter

  ASUS RX 580 4GB

  Shitet kart grafike Asus rx 580 4gb gddr5.JU LUTEM MOS KONTAKTONI PER CMIM TJETER.per me shume infor

  Tiranë Dje, 19:00
  145 €
 • 0 foto
  Rame per Laptop
  Pjese per kompjuter

  Rame per Laptop

  Shiten rame per laptop 2gb ddr3

  Tiranë Dje, 19:00
  10 Lek
 • 0 foto
  RX 580 4GB
  Pjese per kompjuter

  RX 580 4GB

  SHITEN KARTA GRAFIKE RX 580 4GB NE GJENDJE PERFEKTE.

  Tiranë Dje, 19:00
  150 €
 • 1 foto
  core i3 7100
  Pjese per kompjuter

  core i3 7100

  shitet cpu i3 7100 + motherboard asus b250+12gb ram ddr4

  Tiranë Dje, 19:00
  280 €
 • 0 foto
  Motherboard Asus + i7
  Pjese per kompjuter

  Motherboard Asus + i7

  Shitet super motherboard asus lga 1156 + cpu i7 870

  Tiranë Dje, 19:00
  100 €
 • 3 foto
  Gaming Monitor 27\'\' 1ms
  Pjese per kompjuter

  Gaming Monitor 27\'\' 1ms

  ViewSonic 27″ VX2757-mhd FHD 1920 x 1080 16.9 Response time 1ms 75Hz Monitori eshte me kutin origj

  Tiranë Dje, 18:08
  170 €
 • 0 foto
  Gaming PC
  Pjese per kompjuter

  Gaming PC

  Windows 10 Procesor i7 3770 3.4Ghz RAM 8Gb (up to 32GB max) HDD 500Gb DVD RW GPU Asus Expedition GTX

  Tiranë Dje, 18:08
  440 €
 • 1 foto
  R9 285 2GB MSI
  Pjese per kompjuter

  R9 285 2GB MSI

  Shitet R9 285 2GB MSI. Karta ka performance gati sa GTX 1060. Luan te gjithe lojrat e fundit ne var

  Tiranë Dje, 18:00
  150 Lek
 • 0 foto
  Hard Disk Destop Laptop : 80Gb - 1000Gb
  Pjese per kompjuter

  Hard Disk Destop Laptop : 80Gb - 1000Gb

  Destop : 80Gb - 1500 lek ...160Gb - 2500 lek ..250Gb - 3000 Lek Laptop : 160Gb - 2500 Lek ... 250G

  Tiranë Dje, 17:35
  1.500 Lek
 • 0 foto
  Karikues Laptop
  Pjese per kompjuter

  Karikues Laptop

  Karikuesa Laptopash Duke filluar nga 1500 Lek Asus Acer Samsung Dell HP

  Tiranë Dje, 17:35
  1.500 Lek
 • 1 foto
  Xerox Phaser 4500 INK
  Pjese per kompjuter

  Xerox Phaser 4500 INK

  Xerox Phaser 4500 Toner Cartridge CN-084K Color: Black Condition : New

  Tiranë Dje, 17:35
  80 €
 • 2 foto
  KARTE GRAFIKE GTX 550 ti
  Pjese per kompjuter

  KARTE GRAFIKE GTX 550 ti

  1 GB DDR5 Fortnite READY !!!

  Tiranë Dje, 17:34
  7.500 Lek
 • 1 foto
  Kompjuter (njesi) 6500Lek
  Pjese per kompjuter

  Kompjuter (njesi) 6500Lek

  Core2Duo 2.00GHZ RAM 2Gb HDD 160Gb

  Tiranë Dje, 17:34
  6.500 Lek
 • 2 foto
  Monitor 42 polesh shumm profesional!!! detaist!!
  Pjese per kompjuter

  Monitor 42 polesh shumm profesional!!! detaist!!

  Shes monitor HP 42 polesh full hd i perdorur ne gjendje perfekte ekselente asnje shenje perdorimi s

  Tiranë Dje, 17:19
  450 €
 • 0 foto
   Tirane, shes Hard disk Kingston 120 Gb nga Gjerma
  Pjese per kompjuter

  Tirane, shes Hard disk Kingston 120 Gb nga Gjerma

  Hard-drive SSD Kingston 120 Gb, te sjelle nga Gjermania ( kam vetem pak cop gjendje), i ri, ne ambal

  Tiranë Dje, 17:17
  59 €
 • 1 foto
  RB2011iL-RM
  Pjese per kompjuter

  RB2011iL-RM

  The RB2011 is a low cost multi port device series. Designed for indoor use, and available in many di

  Tiranë Dje, 16:56
  14.900 Lek
 • 2 foto
  LiteBeam LBE-M5-23
  Pjese per kompjuter

  LiteBeam LBE-M5-23

  LBE-M5-23 Ubiquiti LiteBeam është një zgjidhje e plotë; ideale për konfigurimin e WISP. Radio frekue

  Tiranë Dje, 16:55
  7.000 Lek
 • 0 foto
  Tirane, shes Dell Latitude E series DockingStation
  Pjese per kompjuter

  Tirane, shes Dell Latitude E series DockingStation

  Dell Latitude E Series Docking Station , DVI & VGA konektore monitori , 2 x 3.0 porta USB , 3 x

  Tiranë Dje, 16:37
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Tirane, shes Hard disk 97 Euro
  Pjese per kompjuter

  Tirane, shes Hard disk 97 Euro

  Hardisk SSD Kingston/SanDisk/Toshiba 240Gb, i ri, i pa hapur ndonjehere nga kutia, sic ka ardhur nga

  Tiranë Dje, 16:25
  97 €
 • 0 foto
  8GB DDR3 1333MHz RAM SODIMM 50EURO
  Pjese per kompjuter

  8GB DDR3 1333MHz RAM SODIMM 50EURO

  Shiten 2x4GB DDR3 PC10600 1333MHz PC3-10600 SODIMM Laptop Memory Perfekt per pc ose Macbook, Imac et

  Tiranë Dje, 16:05
  50 €
 • 2 foto
  PSU Enermax Liberty 400W 80+ Gold Modular
  Pjese per kompjuter

  PSU Enermax Liberty 400W 80+ Gold Modular

  Gjendja perfekt e PSU, nuk ndihet fare, perdoret per te apasionuarit pas lojrave, ushqen cdo karte g

  Tiranë Dje, 15:37
  4.000 Lek
 • 0 foto
  4GB RAM DDR3 PER LAPTOP
  Pjese per kompjuter

  4GB RAM DDR3 PER LAPTOP

  4GB DDR3 per laptop Model: HyniX 1600MHz

  Tiranë Dje, 15:37
  20 Lek
 • 1 foto
  Game Pad
  Pjese per kompjuter

  Game Pad

  Game Pad i ri, PC Wired USB 2.0 Gamepad Game Controller Joypad Joystick per kompjuter ose laptop, i

  Tiranë Dje, 15:17
  500 Lek
 • 1 foto
  HP Q3964A IMAGING DRUM UNIT - 4 COLOUR GENUINE
  Pjese per kompjuter

  HP Q3964A IMAGING DRUM UNIT - 4 COLOUR GENUINE

  PRINT TECHNOLOGY LASER PAGE YIELD (COLOR) APPROXIMATELY 5,000 PAGES PAGE YIELD (BLACK AND WHITE) APP

  Tiranë Dje, 14:45
  145 €
 • 2 foto
  NetGear Wireless ADSL2+ Modem Router
  Pjese per kompjuter

  NetGear Wireless ADSL2+ Modem Router

  The Netgear DGN2200 N300 Wireless modem router adds considerable power and flexibility to your netwo

  Tiranë Dje, 14:45
  10 €
 • 1 foto
   D-Link Wireless ADSL2+ Modem Router
  Pjese per kompjuter

  D-Link Wireless ADSL2+ Modem Router

  Tag: ########################### android 8.1 double 2din 1080p touch screen quad-core car stereo rad

  Tiranë Dje, 14:45
  15 €
 • 0 foto
  Ram & Hdd per desktop dhe laptop, Cmimi 6 EUR
  Pjese per kompjuter

  Ram & Hdd per desktop dhe laptop, Cmimi 6 EUR

  Ram dhe HDD per kompjuter dhe laptop. Per kompjuter desktop: DDR 1Gb 7 Eur, DDR2 1Gb 6 Eur, DDR 3

  Tiranë Dje, 14:37
  6 €
 • 0 foto
  Flesh Disk USB Sandisk 8Gb
  Pjese per kompjuter

  Flesh Disk USB Sandisk 8Gb

  Flesh disk SanDisk 8GB, i ri, ne amballazh sic vjen nga fabrika, i sjelle nga gjermania, disponojme

  Tiranë Dje, 14:37
  700 Lek
 • 1 foto
  PESHORE ME BARKOD 39 KG WIFI E RE
  Pjese per kompjuter

  PESHORE ME BARKOD 39 KG WIFI E RE

  PESHORE ME BARKOD 30KG

  Tiranë Dje, 13:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  PESHORE ME BARKOD 30KG E RE
  Pjese per kompjuter

  PESHORE ME BARKOD 30KG E RE

  PESHORE 30KG ME BARKOD

  Tiranë Dje, 13:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  PRINTER INDUSTRIAL PER BARKODA
  Pjese per kompjuter

  PRINTER INDUSTRIAL PER BARKODA

  PRINTER INDUSTRIAL PER BARKODA

  Tiranë Dje, 13:30
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BARCODE SCANNER SYMBOL METROLOGIC ORIGJINALE
  Pjese per kompjuter

  BARCODE SCANNER SYMBOL METROLOGIC ORIGJINALE

  *BARCODE SCANNER ORIGJINALE TË BRENDEVE MË TË NJOHURA *METROLOGIC ORBIT ,HONEYWELL,DATALOGIC,SYMBOL

  Tiranë Dje, 13:29
  Me Marrveshje