Laptop workstation extrem!!!17.3\" 32gb ram- i7-quadro k4100

Çmimi: 450 Lek
 Laptop workstation extrem!!!17.3\" 32gb ram- i7-quadro k4100

Detajet

Postuar
1 nëntor 2023 14:35
Kategoria
Elektronikë > Kompjutera
Vendi
Shqipëri > Rajoni i Tiranës > Tiranë

Përshkrimi

Shitet laptop dell precision m6800, seria me max e dellit nuk ka me max se precision dhe gjithashtu me i madhi qe ekziston 17.3 polesh led full hd ips antiglare , i gjith alumin
-me procesor i7 -4910qmquad core 8 cpu 3.9 ghz - po flasim per procesor 6300 pik bench mark si cpu desktopi teper i fuqishem
-kart grafike unikale !!! Nvidea quadro K4100m 4 giga e dedikur 256 bit gdr5!!!(shenim kjo kur ka qen e re ka kushtuar vetem karta mbi 1000$!
A
-nuk ekziston program ose loj qe nuk e hap. Ky laptop!render 3d , revit , autocad , dhe cdo loj
- 32 -giga ram
- Ssd 256 giga samsung + 500gb hdd
- Rezolucioni. Ekranit 1920x1080 full hd perfekt ekselent asnje pixel i djegur pa dallim nga i riu
- Shtrirje 180 grad per cdo kend rehatie!
- Bateri mbi 3 ore , karikues fast charge origjinal 230wat, bluetooth , vend per kart sim,hotspot , te gjitha daljet e mundshme display port, hdmi, vga, te gjith lexueset e kartave te mundshme etj, cmimi me i lir i perdorur ne amazon eshte 900$ mund ta shifni vet online vjen per 450 mij lek deri ne fund te muajit , me nderrim ka cmim tjeter. Nderrohet me macbook pro 2016 e siper i7 -+diferenc per cdo pyetje 0683804778 vetem whatsapp


Shpallje te ngjashme