Kavajë

Apartment / Banesa në shitje në Kavajë

Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Apartamente QERRET KAVAJE
  Apartment / Banesa

  Apartamente QERRET KAVAJE

  SHITEN SUPER APARTAMENTE NE QERRET KAVAJE BREZI PARE DHE I DYTE. Cmime okazione. Ndrohen dhe me maki

  Kavajë 1 prill 20:30
  1 €
 • 5 foto
  Shitet apartament Golem
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament Golem

  SHITET APARTAMENT I MOBILUAR NE GOLEM PRANE RRUGES SE DETIT.APARTAMENTI NDODHET NE NJE ZONE TE MIRE

  Kavajë 31 mars 11:44
  32.000 €
 • 5 foto
  okazion apartament ne Qerret prane Detit
  Apartment / Banesa

  okazion apartament ne Qerret prane Detit

  Shiten 2 apartamente me siperfaqe 63 m2 secili , ngjitur me njeri-tjetrin ne katin e 4 te nje pallat

  Kavajë 28 mars 20:01
  32.000 €
 • 8 foto
  Shitet apartament 3+1+2,kompleksi\"Murrizi\",Kavaje
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 3+1+2,kompleksi\"Murrizi\",Kavaje

  Iguana Imobiliare

  Kavajë 21 mars 08:47
  65.000 €
 • 2 foto
  Shtepi Pushimi ne breg te Detit !
  Apartment / Banesa

  Shtepi Pushimi ne breg te Detit !

  Apartament 1+1 tek Mali Robit, tek pishat e buta. Kompletuar me te gjitha pajisjet e nevojshme, ne n

  Kavajë 20 mars 09:41
  30.000 €
 • 8 foto
  Apartament 1+1,shitje,afer \"Credins bank\",Kavaje
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1,shitje,afer \"Credins bank\",Kavaje

  Iguana Imobiliare

  Kavajë 20 mars 07:34
  28.000 €
 • 3 foto
  Shitet Apartament 1+1,te shkolla\"3Deshmoret,Kavaje
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1,te shkolla\"3Deshmoret,Kavaje

  Iguana Imobiliare

  Kavajë 16 mars 15:21
  25.000 €
 • 5 foto
  Shitet Apartament 1+1,afer elektrikut,Kavaje
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament 1+1,afer elektrikut,Kavaje

  Iguana Imobiliare

  Kavajë 16 mars 15:21
  22.000 €
 • 9 foto
  Shitet apartament 2+1,afer ish markates,Kavaje
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament 2+1,afer ish markates,Kavaje

  Iguana Imobiliare

  Kavajë 16 mars 15:13
  3.500.000 Lek
 • 0 foto
  APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TE MALI I ROBIT
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 1+1 PER SHITJE TE MALI I ROBIT

  Shitet apartament 1+1 te Mali i Robit. Organizohet ne nje dhome ndenje te perbashket me ambientin e

  Kavajë 14 mars 12:06
  43.000 €
 • 8 foto
  Apartament 1+1,per shitje ,buze shetitores\"Indrit
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1,per shitje ,buze shetitores\"Indrit

  Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallat te ndertuar vitet e fundit dhe ofron nje pamje te mre

  Kavajë 12 mars 16:45
  28.000 €
 • 0 foto
  Apartament pushimi ne bregdet te Qerretit/Kavaje
  Apartment / Banesa

  Apartament pushimi ne bregdet te Qerretit/Kavaje

  Apartament pushimi ne bregdet te Qerretit/Kavaje.Apartamenti 2+1 me dy ballkone me sip 114m ne total

  Kavajë 8 mars 19:10
  80.000 €
 • 11 foto
   Shitet ndrohet Apartament luksoz ne golem certif
  Apartment / Banesa

  Shitet ndrohet Apartament luksoz ne golem certif

  shitet ose nderohet apartament me hipoteke mbi 250m2 tek pishat e buta mbas restorant hena ne golem

  Kavajë 5 mars 17:52
  150.000 €
 • 3 foto
  Apartment 2+1 ne Golem
  Apartment / Banesa

  Apartment 2+1 ne Golem

  #Shitet Apartment 2+1 ne Golem #I mobiluar #Siperfaqe 62m2 #Kati 1 i banimit #Çmimi €35.000 i disku

  Kavajë 4 mars 17:21
  35.000 €
 • 2 foto
  Okazion Apartament 1+1 ne Qerret
  Apartment / Banesa

  Okazion Apartament 1+1 ne Qerret

  Shitet Apartament 1+1 ne Qerret. Apartamenti ndodhet ne vijen e dyte me pamje nga deti 🌅, mbrapa Hot

  Kavajë 10 shkurt 22:14
  44.880 €
 • 10 foto
  Shitet apartament ne Golem
  Apartment / Banesa

  Shitet apartament ne Golem

  Shitet apartament i mobiluar Golem plazh, kompleksi Freskia, per arsye mos perdorimi. Apartamenti es

  Kavajë 4 shkurt 21:07
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  APARTAMENT 1+1
  Apartment / Banesa

  APARTAMENT 1+1

  Shitet apartament 1+1 me hipoteke, ne vije te pare ne breg te detit kati 3(Gloria Palace& SPA) Objek

  Kavajë 25 janar 21:01
  50.000 €
 • 11 foto
  Shite Apartaent, ne Qerret prane detit
  Apartment / Banesa

  Shite Apartaent, ne Qerret prane detit

  Shitet apartament 1+1 (63m2) me Certifikate te rregullt pronesie ne Qerret, vija e dyte e ndertimit,

  Kavajë 15 janar 11:24
  44.000 €
 • 2 foto
  Jepet me qera Dyqan ne kavaje
  Apartment / Banesa

  Jepet me qera Dyqan ne kavaje

  Jepet me qera dyqan ne qytetin e kavaje tek kryqezimi tek agjensia ngjitur me tregun indrustial shum

  Kavajë 15 janar 05:37
  170 €
 • 1 foto
  Apartament ne shitje ne Golem, Plazh
  Apartment / Banesa

  Apartament ne shitje ne Golem, Plazh

  Shitet apartament ne Golem - Plazh (Kavaje) me siperfaqe 64 M2, 1+1, Kati i 4 i mobiluar teresisht.

  Kavajë 9 janar 17:51
  26.000 €
 • 4 foto
  Shiten 6 hyrje super okazion plazhi Mali Robit
  Apartment / Banesa

  Shiten 6 hyrje super okazion plazhi Mali Robit

  ×××ju lutem kontakt dhe info vetem ne whatsapp++++++Shiten 6 hyrje okazion ne plazh + garazh per 2 m

  Kavajë 9 janar 11:22
  130.000 €
 • 3 foto
  Shitet Garsonier , 30 m/2, 12.000 €
  Apartment / Banesa

  Shitet Garsonier , 30 m/2, 12.000 €

  Shitet Garsonier , 30 m/2, 12.000 € Apartamenti ndodhet ne katin e IV, te rezidences Luma , nuk esh

  Kavajë 1 janar 18:40
  12.000 €
 • 10 foto
  #Shitet Apartament 2+1 ne Golem
  Apartment / Banesa

  #Shitet Apartament 2+1 ne Golem

  #Shitet Apartament 2+1 ne Golem Siperfaqja 70m2 Kat 3 Ashensor I mobiluar Apartamenti perbehet

  Kavajë 12 nëntor 17:04
  37.000 €
 • 9 foto
  #Shitet Apartament 2+1+1
  Apartment / Banesa

  #Shitet Apartament 2+1+1

  #Shitet Apartament 2+1+1 Siperfaqja 92m2 I mobiluar Ballkon Kati i 5 Adresa: Rruga "Qazim Karri

  Kavajë 8 nëntor 17:50
  45.000 €
 • 5 foto
  #SHITET APARTAMET 2+1
  Apartment / Banesa

  #SHITET APARTAMET 2+1

  #SHITET APARTAMET 2+1 ADRESA: Prane Hotel Brilant ,QERRET ,KAVAJE, SIPERFAQJA : 93 m2 Zone mjaft

  Kavajë 7 nëntor 09:38
  950 €
 • 7 foto
  #Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  #Shitet Apartament 2+1

  #Shitet Apartament 2+1 Siperfaqja 90m2 Kati 3 Mobiluar Kondicioner Ballkon me tende 2 banjo

  Kavajë 25 tetor 17:09
  55.000 €
 • 7 foto
  #Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  #Shitet Apartament 2+1

  #Shitet Apartament 2+1 Vija e pare nga detit Siperfaqja 113m2 Kati 3 Apartamenti posedon: 2 Dho

  Kavajë 24 tetor 10:27
  85.000 €
 • 8 foto
  #Shitet 🏡 Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  #Shitet 🏡 Apartament 1+1

  #Shitet 🏡 Apartament 1+1 📐Siperfaqja 50m2 🛋Mobiluar ❄️Kondicioner 🔹Ballkon te bollshem 🔹Kati 4

  Kavajë 21 tetor 13:07
  28.000 €
 • 13 foto
  #Shitet 🏡Apartament ne Plazh Golem.
  Apartment / Banesa

  #Shitet 🏡Apartament ne Plazh Golem.

  #Shitet 🏡Apartament ne Plazh Golem. 📐Siperfaqja 170m2 + 140m2 3 ballkone dhe terrace. 🔹Apartamenti

  Kavajë 17 tetor 18:01
  240.000 €
 • 12 foto
  #Shitet Apartament 1+1 Palzh Golem
  Apartment / Banesa

  #Shitet Apartament 1+1 Palzh Golem

  #Shitet Apartament 1+1 Siperfaqja 67.5m2 Ballkon qe ofron pamje anesore te detit Mobiluar Kati 3

  Kavajë 16 tetor 19:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  #Shitet Apartament 2+1
  Apartment / Banesa

  #Shitet Apartament 2+1

  #Shitet Apartament 2+1 Siperfaqja 100m2 Mobiluar Ballkon i bollshem Kati 7 Ashensor ADRESA: K

  Kavajë 16 tetor 18:15
  52.000 €
 • 11 foto
  Apartament 1+1 Rrogozhine
  Apartment / Banesa

  Apartament 1+1 Rrogozhine

  Apartament ne pallat ekzistues Kati i 3 me pamje nga rruga rrg peqin E kap djelli gjat gjoth dites M

  Kavajë 10 tetor 17:52
  3.000.000 Lek
 • 6 foto
  #Shitet Gasionere
  Apartment / Banesa

  #Shitet Gasionere

  #Shitet Gasionere #Siperfaqe 45m2 #i mobiluar #kati 1 i nderteses #Me dokumentacione te rregullt

  Kavajë 5 tetor 11:37
  21.000 €
 • 1 foto
  Ditet apartament 1+1 Ne Golem tek Ma Mi i Robit
  Apartment / Banesa

  Ditet apartament 1+1 Ne Golem tek Ma Mi i Robit

  Apartament 1+1 ne katin e 5.Ndodhet ne krahun e derit, afer Hotel Grint. Apartamenti perbehet nga nj

  Kavajë 22 shtator 20:44
  33.000 €
 • 0 foto
  Shitet super apartament ne Qerret, Golem
  Apartment / Banesa

  Shitet super apartament ne Qerret, Golem

  Shitet apartament 2+1 ne Qerret, Golem. Ambientet jane shume afer bregdetit, ne nje zone shume te mi

  Kavajë 20 shtator 10:02
  38.000 €
 • 11 foto
  shitet apartament ne golem
  Apartment / Banesa

  shitet apartament ne golem

  apartamenti ndodhet ne golem 30 metra larg plazhit. pallati eshte ndertim i ri me kushte bashkekohor

  Kavajë 14 shtator 19:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet apartamenti Tek Mali I robit
  Apartment / Banesa

  Shitet apartamenti Tek Mali I robit

  Shitet apartamenti 1+1 me sip 70 m katrore Kati I 2 banimi me hipoteke.pallati ndodhet 350 m larg br

  Kavajë 11 shtator 00:48
  30.000 €
 • 15 foto
  Shitet Apartament ne Golem 70m nga plazhi
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartament ne Golem 70m nga plazhi

  shiten apartament ne plazh. pallati eshte ndertim i ri mjaft cilesor i vitit 2017. apartamenti ka do

  Kavajë 7 shtator 20:29
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET PAPAFINGO NE GOLEM
  Apartment / Banesa

  SHITET PAPAFINGO NE GOLEM

  Shitet papafingo ne golem . Ka nje siperfaqe te brendshme prej 70m/2 edhe nje verande me sip 85 m/2.

  Kavajë 4 shtator 19:17
  69.000 €
 • 7 foto
  #Shitet Apartamenti 1+1
  Apartment / Banesa

  #Shitet Apartamenti 1+1

  #Shitet Apartamenti 1+1 #Apartamenti ka nje siperfaqe prej 64 m2 #I mobiluar #Kati i 1 i banimit #P

  Kavajë 28 gusht 11:48
  36.000 €
 • 11 foto
  #Shitet Apartamenti 2+1 tek Shkembi i Kavajes
  Apartment / Banesa

  #Shitet Apartamenti 2+1 tek Shkembi i Kavajes

  #Shitet Apartamenti 2+1 tek Shkembi i Kavajes #Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te banimit #Siperfa

  Kavajë 28 gusht 11:44
  65.000 €
 • 9 foto
  #Shitet Apartamenti 2+1 ,Golem,Plazh
  Apartment / Banesa

  #Shitet Apartamenti 2+1 ,Golem,Plazh

  #Shitet Apartamenti 2+1 ,Golem,Plazh #Posedon 2dhoma gjumi #Dhome pritje+kuzhine #Ballkon #Tualet #

  Kavajë 28 gusht 11:44
  38.000 €
 • 11 foto
  #SHITET APARTAMENTI 1+1 SHKEMBI I KAVAJES
  Apartment / Banesa

  #SHITET APARTAMENTI 1+1 SHKEMBI I KAVAJES

  #SHITET APARTAMENTI 1+1 SHKEMBI I KAVAJES #ADRESA : Tek Shkembi i Kavajes prane 5 Zone #Posedon 2

  Kavajë 28 gusht 11:44
  40.000 €
 • 11 foto
  #Shitet Gasionere ne Golem 50 m larg nga bregu i d
  Apartment / Banesa

  #Shitet Gasionere ne Golem 50 m larg nga bregu i d

  #Shitet Gasionere ne Golem 50 m larg nga bregu i detit. #Zona shume e qete #Adresa: Rruga e plazhit

  Kavajë 28 gusht 11:44
  18.000 €
 • 6 foto
  * Shiten Apartamente 1+1 dhe 2+1,
  Apartment / Banesa

  * Shiten Apartamente 1+1 dhe 2+1,

  * Shiten Apartamente 1+1 dhe 2+1, me vendodhje ne rrugen e plazhit Golem.(mes dy rrethrrotullimeve t

  Kavajë 28 gusht 11:43
  600 €
 • 11 foto
  #SHITET APARTAMENTI 2+1+2 Ne Golem.
  Apartment / Banesa

  #SHITET APARTAMENTI 2+1+2 Ne Golem.

  #SHITET APARTAMENTI 2+1+2 Ne Golem. #Apartamenti posedon 2 tualete #I mobiluar #Me pamje fantastike

  Kavajë 28 gusht 11:43
  90.000 €
 • 10 foto
  #Shitet Apartament 1+1
  Apartment / Banesa

  #Shitet Apartament 1+1

  #Shitet Apartament 1+1 #Apartamenti ndodhet vetem 20 metra larg nga bregdeti #I mobiluar #Zone mjaf

  Kavajë 28 gusht 11:43
  33.000 €
 • 10 foto
   Shiten Apartamente 1+1 dhe 2+1,
  Apartment / Banesa

  Shiten Apartamente 1+1 dhe 2+1,

  * Shiten Apartamente 1+1 dhe 2+1, me vendodhje ne rrugen e plazhit Golem.(mes dy rrethrrotullimeve t

  Kavajë 28 gusht 11:42
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  Shitet Apartamen tek Mali i Robit -Golem
  Apartment / Banesa

  Shitet Apartamen tek Mali i Robit -Golem

  Shitet Apartamen i mobiluar tek Mali i Robit -Golem. * Apartamenti eshte 85 metra 2 dhe perbehet nga

  Kavajë 28 gusht 11:42
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  * Shitet Apartament 1+1 *
  Apartment / Banesa

  * Shitet Apartament 1+1 *

  * Shitet Apartament 1+1 * - Apartamenti ndodhet ne zonen e Pishave të buta ,tek Kompleksi FAFA në M

  Kavajë 28 gusht 11:42
  45 €