• Shitet banesa 4 dhomshe 95m2 kati i 2-te ne Aktash

  Shitet banesa 4 dhomshe 95m2 kati i 2-te ne Aktash

  Shitet banesa 4 dhomshe 95m2, ne katin e 2-te, ne lagjen Aktash ndertim i ri. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ofron kushte shume te mira, gjindet afer Menzes se studenteve, ka ngrohje te qytetit.

  95.000 €
  Prishtinë
  12 nëntor 23:33
 • Banesat ne shitje

  Banesat ne shitje

  Banesa ne shitje: Lokacioni Gjilan: Ofrohen per shitje 8 banesa te "livadhet e arapit"... Te gjitha banesat posedojn nxemje qendrore ne dysheme muncit jane me rrym ose pelet... Koridoret e banesave ja

  Me Marrveshje
  Gjilan
  12 nëntor 20:53
 • Shitet Banesa ne Breg Dillit ndertim i vjeter.

  Shitet Banesa ne Breg Dillit ndertim i vjeter.

  Shitet banesa ne Prishtine lagjja Bregu Dillit ndertim i vjeter gjendet ne afersi te shkolles fillore Ismail Qemaji , kopshtin te femijeve , kati 1 , 55m2 me dokumenta , renditja , dhom neje , dhom gj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 nëntor 17:53
 • BANESE GOLEM PLAZH DURRES

  BANESE GOLEM PLAZH DURRES

  BANESE 1+1, KATI 3, E MOBILUAR, MES PISHASH, 30 METRA LARG DETIT, ME BALLKON TE MADH

  16.000 €
  Durrës
  12 nëntor 17:31
 • Ofroj banes në shitje në Fushë kosovë

  Ofroj banes në shitje në Fushë kosovë

  Ofroj banes në shitje në Fushë kosovë ma saktësisht te universiteti AAB 90 m2 në katin e 5 Banesa posedon kamera në çdo katë. banesa posedon: 2 dhoma gjumi,sallon,kuzhin,korridor,banjo dhe ballkon. çm

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 nëntor 15:53
 • Banes ne shitje ne Dardani 60m2 e renovuar

  Banes ne shitje ne Dardani 60m2 e renovuar

  Banes ne shitje ne Dardani 60m2 me flete poseduese Shitet banesa ne Dardani afer Xhamis se Dardanis dhe Parkut te Dardanis. Banesa gjendet ne katin e 2 dhe posedon edhe lift. Banesa eshte e madhe 60m

  75.000 €
  Prishtinë
  12 nëntor 15:36
 • Banesa 127m2. kati 7. mbrapa ministris shendetsis

  Banesa 127m2. kati 7. mbrapa ministris shendetsis

  posedon 3 dhoma gjumi. banjo. ballkon. shpajz. sallon dhe kuzhine. pamjen ne perndim

  770 €
  Prishtinë
  12 nëntor 14:34
 • Ofroj Banes ne shitje ne lagjen ulpiana

  Ofroj Banes ne shitje ne lagjen ulpiana

  Ofroj Banes ne shitje ne lagjen ulpiana ma saksisht te Hollywood banesa ka 44m2 dhe ka kete renditje: 1kuzhin + Sallon, 1 Dhom Gjumit, Shpajz, Banjo , dhe Ballkon Qmimi 50000 euro (I Diskuttushem)

  50.000 €
  Prishtinë
  12 nëntor 11:34
 • Banes per shitje

  Banes per shitje

  Banesa per shitje lagja e spitalit mati 1 prishtin Siperfage prej 50 m2, 74 m2, 77 m2, 103 m2 Banesat jan afer finalizimit

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 nëntor 10:55
 • Shes banesen ne katin e 6 me 83m2 te gatshme

  Shes banesen ne katin e 6 me 83m2 te gatshme

  Shes banesen ne katin e 6 te gatshme per banim e ndertuar nga kompania MAB project. Banesa siq mund te shihni ne planimetri ka nje organizim shume te mire, te interesuarit mund te me kontaktojn ne +38

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  12 nëntor 10:53
 • Shes banesen me 94m2 ne katin e 7

  Shes banesen me 94m2 ne katin e 7

  Shes banesen me 94m2 e te shkolla mihal grameno Banesa ka pamje nga rruga ( perendimi) dhe sic mund te shihni ne planimetri ka nje organizim shume te mire. Te interesuarit mund te me kontaktojn ne +38

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  12 nëntor 10:42
 • Shitet banesa 90m2 në Veternik afer restoran Ariut

  Shitet banesa 90m2 në Veternik afer restoran Ariut

  ⭕️Shitet banesa 90m2 në katin e 3-të në Veternik afer restoran Ariut ⭕️Banesa poesdon: ⭕️Sallon ⭕️Kuzhin ⭕️2 dhome gjumi ⭕️2 Banjo ⭕️Ballkon Banesa komplet e mobiluar Çm

  90.000 €
  Prishtinë
  12 nëntor 09:35
 • Shitet Banesa ne Breg Dillit nderim i vjeter.

  Shitet Banesa ne Breg Dillit nderim i vjeter.

  Shitet banesa ne Prishtine lagjja Bregu Dillit ndertim i vjeter gjendet ne afersi te shkolles fillore Ismail Qemaji , kopshtin te femijeve , kati 1 , 55m2 me dokumenta , renditja , dhom neje , dhom gj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  12 nëntor 09:35
 • Shitet banesa 4 dhomshe 115 kati 4 ne Fush Kosov

  Shitet banesa 4 dhomshe 115 kati 4 ne Fush Kosov

  Shitet banesa 4 dhomshe 115m2 kati i 4-re ne Kompleksi Exclusive “Eliza” ndertim i Cima Construction ne Fushe Kosove. Banesa gjindet afer Hotel Semitronix, rruga e Dardanise, posedon uje 24 ore, n

  500 €
  Fushë Kosovë
  12 nëntor 00:42
 • Shiten banesat

  Shiten banesat

  Shiten Dy banesat nga ndertimi aurora group lagjen bair ku banesa e par ka 83.1m² dhe banesa e dyt 90.3m² . Çmimi Sipas marrveshjes

  Me Marrveshje
  Mitrovicë
  12 nëntor 00:32
 • shitet banesa

  shitet banesa

  shitet banesa ne Mati 1 rruga Ndue Perlleshi afer Maxit 24h banesa eshte 34 metra grasonierk ka te improvizuar nje dhom gjumi e mobiluar dhe renovuar qmimi 750e per meter

  750 €
  Prishtinë
  12 nëntor 00:32
 • Shitet banesa 63m2, kati perdhes ne Tog bashqe

  Shitet banesa 63m2, kati perdhes ne Tog bashqe

  Shitet banesa 2 dhomshe 63m2,netto kati perdhes e nalte, ne Taukbahqe. Banesa gjindet perballe shkolles fillore Gjergj Fishta, Banesa eshte e renovume ndertim i vjeter , ka ambient te qete dhe ofron

  73.000 €
  Prishtinë
  12 nëntor 00:32
 • Shitet banesa 3 dhomshe 69m2 kati 3-te, ne Ulpianë

  Shitet banesa 3 dhomshe 69m2 kati 3-te, ne Ulpianë

  Shitet banesa 3 dhomeshe 69m2 katin e 3-te, ne lagjen Ulpiana. Banesa eshte ndertim i shtetit komplet e renovuar dhe mobiluar, gjendet mbi restorant Momento. Ka organizim shume te mire te hapesires me

  85.000 €
  Prishtinë
  12 nëntor 00:32
 • Ofroj Banes Ne Shitje Ne Lagjen Ismail Dumoshi

  Ofroj Banes Ne Shitje Ne Lagjen Ismail Dumoshi

  Ofroj Banes Ne Shitje ne Qender Te Prishtines Ma Saksisht Te Domi i Pleqve Banesa Posedon 35m2 neto, dhe ka ketë Renditje ; 1dhom Gjumi, Kuzhin+ Sallon, Banjo Qmimi 30000 Për Info: 049244247(VIBE

  30.000 €
  Prishtinë
  11 nëntor 22:55
 • Shitet banesa ne Breg Dillit ndertim i Vjeter.

  Shitet banesa ne Breg Dillit ndertim i Vjeter.

  Shitet banesa ne Prishtine lagjja Bregu Dillit ndertim i vjeter gjendet ne afersi te shkolles fillore Ismail Qemaji , kopshtin te femijeve , kati 1 , 55m2 me dokumenta , renditja , dhom neje , dhom gj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 nëntor 22:45
 • Shitet Banesa ne Breg Dillit ndertim i Vjeter.

  Shitet Banesa ne Breg Dillit ndertim i Vjeter.

  Shitet banesa ne Prishtine lagjja Bregu Dillit ndertim i vjeter gjendet ne afersi te shkolles fillore Ismail Qemaji , kopshtin te femijeve , kati 1 , 55m2 me dokumenta , renditja , dhom neje , dhom gj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 nëntor 22:45
 • SUPER BANES NE SHITJE TE ISH BANKA E LUBLANES

  SUPER BANES NE SHITJE TE ISH BANKA E LUBLANES

  Ofrohet Banesa në Shitje në Qendër të Prishtinës mbrapa (ish OSBE, Bankës së Lublanës). Banesa renditet në përdhese e cila shumë lehtë mund të shëndrohet në lokal(ordinancë, zyre). Banesa posedon rret

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 nëntor 21:34
 • Shitet Apartamenti ne Sofali

  Shitet Apartamenti ne Sofali

  Shitet Banesa 3 dhomshe -Villa kati i 2,e mobiluar,banjo,kuzhine te mbrendshme,uje 24 ore,salloni me kamine dhe pamje te mrekullueshme te parkut nacional te germis. Afer AUK parku i tokbashqes,Viva Fr

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 nëntor 21:34
 • Shitet banesa ne breg dillit ndertim i vjeter.

  Shitet banesa ne breg dillit ndertim i vjeter.

  Shitet banesa ne Prishtine lagjja Bregu Dillit ndertim i vjeter gjendet ne afersi te shkolles fillore Ismail Qemaji , kopshtin te femijeve , kati 1 , 55m2 me dokumenta , renditja , dhom neje , dhom gj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 nëntor 20:44
 • Shitet banesa ne Breg Dillit ndertim i vjeter.

  Shitet banesa ne Breg Dillit ndertim i vjeter.

  Shitet banesa ne Prishtine lagjja Bregu Dillit ndertim i vjeter gjendet ne afersi te shkolles fillore Ismail Qemaji , kopshtin te femijeve , kati 1 , 55m2 me dokumenta , renditja , dhom neje , dhom gj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 nëntor 20:43
 • Ofroj banes në shitje në Lagjen Bregu i Diellit

  Ofroj banes në shitje në Lagjen Bregu i Diellit

  Ofroj banes në shitje në Lagjen Bregu i Diellit e ndërtuar prej kompanis Standard Banesa Ka 83m2 kati 6 me lift dhe këtë renditje: sallon,kuzhinë,2 dhoma gjumi,banjo,ballkon Qmimi 76000 Euro Për Inf

  76.000 €
  Prishtinë
  11 nëntor 19:43
 • Shitet Banesa ne Breg Dillit 55m2

  Shitet Banesa ne Breg Dillit 55m2

  Shitet banesa ne Prishtine lagjja Bregu Dillit ndertim i vjeter gjendet ne afersi te shkolles fillore Ismail Qemaji , kopshtin te femijeve , kati 1 , 55m2 me dokumenta , renditja , dhom neje , dhom gj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 nëntor 19:35
 • Shes Banesen 118m2 Kompleksi ELIZA F.Kosovë

  Shes Banesen 118m2 Kompleksi ELIZA F.Kosovë

  Shitet Banesa sip..118.5m2, Kati i 8-të, Objekti Banesor "ELIZA", në F.Kosovë, Lokacioni afer shkolles M.Grameno, Objekti ka leje ndertimi, Banesa ka pamje kah Lindje,(kah parku), Banesa ka një re

  450 €
  Fushë Kosovë
  11 nëntor 17:42
 • Shiten dy banesa ne Mati 1

  Shiten dy banesa ne Mati 1

  Shiten dy banesa ne kompleksin Urban Living ne Mati 1, banesa kane dokumentacion te rregult, dhe perkthehen tek Noteri, gjenden ne katin e 2-te dhe 7-te, njera banesa ka 88m2 Posedon: - dy dhoma gjum

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 nëntor 17:35
 • Super banes ne shitje ne Breg te Diellit

  Super banes ne shitje ne Breg te Diellit

  Shitet banesa ndertim i vjeter ne lagje te qete,paster te Posta e vogel ne Breg te Diellit, me hapesire parkimi te mjaftueshem, eshte mobiluar ne teresi, ka nxemje qendrore, teresisht e renovuar se f

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 nëntor 17:34
 • Shitet banesa ne Breg Dillit ndertim i vjeter.

  Shitet banesa ne Breg Dillit ndertim i vjeter.

  Shitet banesa ne Prishtine lagjja Bregu Dillit ndertim i vjeter gjendet ne afersi te shkolles fillore Ismail Qemaji , kopshtin te femijeve , kati 1 , 55m2 me dokumenta , renditja , dhom neje , dhom gj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 nëntor 16:45
 • Shitet banesa 3 dhomshe 89m2 kati 4 Fushë Kosovë

  Shitet banesa 3 dhomshe 89m2 kati 4 Fushë Kosovë

  Shitet banesa 3 dhomëshe në Fushë Kosovë (Afër Vivës së Vjetër), me sipërfaqe 89m2, kati i 4-të. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, shpajz, banjo, ballkon dhe korridor. Banesa ka ujë 24H

  41.000 €
  Fushë Kosovë
  11 nëntor 16:36
 • Shitet banesa 2 dhomshe 54m2 kat 5 Lagja Spitalit

  Shitet banesa 2 dhomshe 54m2 kat 5 Lagja Spitalit

  Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Spitalit (Afër Supër Vives, të Krapi), me sipërfaqe 54m2, kati i 5-të (me 2 lifta). Banesa ka sallon me kuzhin, dhomë gjumi, banjo, ballkon dhe korridor.Banesa ka

  44.000 €
  Prishtinë
  11 nëntor 15:52
 • Shitet banesa2 dhomshe 57m2 kati 6 Lagj Muhagjerve

  Shitet banesa2 dhomshe 57m2 kati 6 Lagj Muhagjerve

  Shitet banesa 2 dhomëshe në lagjen e Muhaxherëve (afër Ambasades të Zvicrrës, te Xhamia e Muhaxherëve) me sipërfaqe 57m2 kati 6-të (me lift). Banesa ka sallon me kuzhinë, dhomë gjumi, banjo, ballkon d

  51.000 €
  Prishtinë
  11 nëntor 15:44
 • Shitet Banesa ne Breg Dillit ndertim i Vjeter

  Shitet Banesa ne Breg Dillit ndertim i Vjeter

  Shitet banesa ne Prishtine lagjja Bregu Dillit ndertim i vjeter gjendet ne afersi te shkolles fillore Ismail Qemaji , kopshtin te femijeve , kati 1 , 55m2 me dokumenta , renditja , dhom neje , dhom gj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 nëntor 14:55
 • Banes me qera ne B.Diellit tek B.Bardha 2Dh.Gjumi

  Banes me qera ne B.Diellit tek B.Bardha 2Dh.Gjumi

  Banes me qera ne B.Diellit tek B.Bardha 2Dh.Gjumi Leshohet banesa me qera ne lagjen Bregu i Diellit tek Banesat e Bardha ne objektin e MAxi-t. Banesa eshte e madhe 90m2 dhe ka kete renditje: Qendrimi

  220 €
  Prishtinë
  11 nëntor 14:55
 • Shitet Banesa ne Sante

  Shitet Banesa ne Sante

  Shitet banesa ne Sante ne katin e pare te banimit me sip.58m2 me dokumentacion te rregullt bartje brtja behet te noteri dhe ka kete renditje: - Dhoma e dites, - Kuzhina ndaraz, - Dhoma e gjumit, - Ko

  80.000 €
  Prishtinë
  11 nëntor 14:42
 • Shitet banesa ne Breg Dillit ndertim i vjeter.

  Shitet banesa ne Breg Dillit ndertim i vjeter.

  Shitet banesa ne Prishtine lagjja Bregu Dillit ndertim i vjeter gjendet ne afersi te shkolles fillore Ismail Qemaji , kopshtin te femijeve , kati 1 , 55m2 me dokumenta , renditja , dhom neje , dhom gj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 nëntor 14:42
 • ⭕️Shitet banesa 90m2 në katin e 3-të në Veternik afer restoran Ariut

  ⭕️Shitet banesa 90m2 në katin e 3-të në Veternik afer restoran Ariut

  ⭕️Shitet banesa 90m2 në katin e 3-të në Veternik afer restoran Ariut ⭕️Banesa poesdon: ⭕️Sallon ⭕️Kuzhin ⭕️2 dhome gjumi ⭕️2 Banjo ⭕️Ballkon Banesa komplet e mobiluar Çmimi 90.000 euro

  90.000 €
  Prishtinë
  11 nëntor 13:55
 • Shitet Banesa ne Breg Dillit ndertim i vjeter.

  Shitet Banesa ne Breg Dillit ndertim i vjeter.

  Shitet banesa ne Prishtine lagjja Bregu Dillit ndertim i vjeter gjendet ne afersi te shkolles fillore Ismail Qemaji , kopshtin te femijeve , kati 1 , 55m2 me dokumenta , renditja , dhom neje , dhom gj

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  11 nëntor 13:42
 • Jap nje kat shtepie ne katin e par

  Jap nje kat shtepie ne katin e par

  Jap nje kat shtepie ne katin e pare,banesa gjindet ne Emshir Rr.bajram shabani.Banesa permban nje sallon me kuzhin,nje dhom gjumi,koridor banjo

  160 €
  Prishtinë
  10 nëntor 18:22
 • Apartament 2+1 me qira

  Apartament 2+1 me qira

  Sun Real Estate ofron me qira një apartament 2+1 me sipërfaqe të përgjithshme prej 70 m². Apartamenti ndodhet në katin e 6 te pallati “Fishta”, rruga e Tafilicëve, përballë gjimnazit “Oso Kuka”. ✅Apa

  20.000 Lek
  Shkodër
  10 nëntor 16:35
 • LINA-SHITET BANESA 70m2 NE FUSHE KOSOVE 40/17

  LINA-SHITET BANESA 70m2 NE FUSHE KOSOVE 40/17

  Shitet : Banesa Kuadraturë: 70 m2 Kati: V Organizimi i mbrendshëm: Sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo. Adressa: Fushe Kosov perball shkolles Mihail Grameno Dokumentacioni: Në rregull Pronari: Shqi

  32.000 €
  Fushë Kosovë
  10 nëntor 13:03
 • Shitet banesa 4 dhomshe 103m2 kati i 3 ne Arberi

  Shitet banesa 4 dhomshe 103m2 kati i 3 ne Arberi

  Shitet Banesa 4 dhomshe 103m2 ne kati i 3-te ndertesa VIP ne Arberi.Banesa ka pamje nga qyteti, eshte ndertim i ri nga kompania Arberia. Banesa ka keto hapsira - salloni me kuzhine e trepezari - 3 dho

  850 €
  Prishtinë
  10 nëntor 12:15
 • Shitet banesa 2 dhomshe 57m2 kati 1 L.e Spitalit

  Shitet banesa 2 dhomshe 57m2 kati 1 L.e Spitalit

  Shitet banesa 2 dhomshe 56.70m2, ne katin e 1-re, ne lagjen e Spitalit, ndertim i ri. Objekti poashtu ka hapesirat percjellese, ashensor modern, hapesirat me gjelbrim, kendin e lojerave per femije, pa

  750 €
  Prishtinë
  10 nëntor 12:13
 • LINA-SHITET BANESA 95.40m2 Ferizaj 170/16B

  LINA-SHITET BANESA 95.40m2 Ferizaj 170/16B

  Shitet: Banesa Kuadratura: 95.40m2 Kati;VI Organizimi i mbrendshëm: Qëndrimi ditorë+kuzhina,tre dhoma gjumi,depo,wc+b, terasë . Adresa: Rr ,,Vëllëzrit Gërvalla''(afër Procredit Bank) Investitori: IDEA

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  10 nëntor 12:01
 • Shitet banesa ne lagjen Kalabria

  Shitet banesa ne lagjen Kalabria

  Shitet Banesa 61m2 ne Lagjen Kalabria -Prishtine. Banesa ka kete renditje: Dhome dite me kuzhine Dhome gjumi Banjo Koridor dhe Ballkon. Komplet e mobiluar. Kati VI. Çmimi: 42,000€ (pa mobilje ). T

  42.000 €
  Prishtinë
  10 nëntor 11:33
 • Shes banesen 94m2 kati 5 te BB Home

  Shes banesen 94m2 kati 5 te BB Home

  Shes banesen me 94m2 ne katin e 5 me pamje nga parku Banesa ka nje organizim shume te mire dhe eshte ne fazen finale te punimeve. Te interesuarit mund te me kontaktojn ne +38649231894 viber.

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  10 nëntor 10:49
 • SHITET BANESA EKSKLUZIVE TE KULLA E MUHAXHEREVE

  SHITET BANESA EKSKLUZIVE TE KULLA E MUHAXHEREVE

  Shitet banesa tre-dhomëshe me çmim shumë të volitshëm, në lagjen e Muhaxherëve, vetëm pesë minuta në këmbë afër qendrës së Prishtinës, në kompleksin banesor "Kulla Muhaxherëve", një nga objektet më ek

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  10 nëntor 09:53
 • Shitet banesa ne lagjen Mati 1

  Shitet banesa ne lagjen Mati 1

  Shitet banesa 60 m2 ne lagjen Mati 1, te Maxi 24, kompleksi banesor ''Alko Impex''. Banesa gjindet ne katin e V, me pamje ka Lindja. Çmimi: 730 € per m2 Tel:045478477 Metro R

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  10 nëntor 09:43