Kategoria

Kuadratura m²

Numri i dhomave

Çmimi

Vendi

 • Shitet Gasonjerka ne Ulpian

  Shitet Gasonjerka ne Ulpian

  Shitet Gasonjerka ne Ulpian perball Konviktev Esht ne katin e 5,e mobiluar extra me siperfaqe 33m2 Tel: 044 442 969

  42.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 17:42
 • Banesa ne lagjen e spitalit

  Banesa ne lagjen e spitalit

  shitet banesa ne lagjen e spitalit me leje ndertimi Banesat e Prineceshes,kati i 6-të me lift,105 m2 ,çmimi fix 550 euro per m2 i pa negociueshem. Banesa posedon: sallonin me kuzhine,tr dhoma,gjumi,b

  57.750 €
  Prishtinë
  18 shkurt 17:32
 • LINA-Shitet banesa 88 m2-K-IV-Rr.E.Topalli -146/16

  LINA-Shitet banesa 88 m2-K-IV-Rr.E.Topalli -146/16

  Shitet: Banesa Kuadratur: 88 m2 Kati: -IV Organizimi i mbrendeshm: Sallon me kuzhine.,dy dhoma gjumi,banjo Adressa :Rruga Enver Topalli -Ferizaj Dokumentacioni: Ne rregull Pronari:Shqipetar Ndermjet

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 17:32
 • Shitet banesa 184m2 dhe 200 m2 teras ne Mat 1

  Shitet banesa 184m2 dhe 200 m2 teras ne Mat 1

  Shitet banesa 184m2 dhe 200 m2 teras ne Mat 1 Banesa posedon : -Sallon -Kuzhine -3 dhoma gjumi -2 banjo -Teras -Depo Qmimi 120,000 euro Per te kerkuar banesa, shtepi, troje ose ckado qe ka te beje

  120.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 16:58
 • Banesa 65m2 te sheshi Zahir Pajaziti

  Banesa 65m2 te sheshi Zahir Pajaziti

  Shitet banesa 65m2 ne katin e 4-te te sheshi Zahir Pajaziti Banesa posedon : -Sallon -Kuzhin -2 dhome gjumi -Banjo -Ballkon Qmimi 130000 euro i diskutushem PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TON

  130.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 16:57
 • RINI-Shitet banesa 114m2 afer AMBULANTES ne Lipjan

  RINI-Shitet banesa 114m2 afer AMBULANTES ne Lipjan

  Shitet banesa ne Lipjan afer ambulantes OBJEKTI BANESOR GIPA Banesa gjindet ne katin 2 banim perbehet ng 3 dhoma ,sallon kuzhin,2 banjo terasa Me respekt Agjensioni autorizuar RINI afer Procreditban

  Me Marrveshje
  Lipjan
  18 shkurt 16:56
 • Banesë 150m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.

  Banesë 150m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha.

  Banesë 150m2 në shitje, B. i Diellit, B. e Bardha. Banesa gjendet te Banesat e Bardha në lagjen Bregu I Diellit (te stacioni i fundit i 4-shit), është shumë afër Sh.F. ILIRI, është tërësisht e renovua

  159.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 16:55
 • Shitet banesa 94.07m2 Cima Sh.P.K Kompleksi Eliza

  Shitet banesa 94.07m2 Cima Sh.P.K Kompleksi Eliza

  Shitet banesa 94.07m2 ne katin e 5-te ne bllokun IV ne Fushekosove te Cima Sh.P.K Kompleksi Eliza Banesa posedon : -Sallon -Kuzhin -2 dhoma gjumi -Banjo -Ballkon -Depo Banesa perfundon ne Shtator te v

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  18 shkurt 16:55
 • Banesa 63 m2 ne katin e 1-te ne Fushekoso

  Banesa 63 m2 ne katin e 1-te ne Fushekoso

  Shitet banesa 63 m2 ne katin e 1-re ne Fushekosove te shkolla MIHAL GRAMENO Banesa posedon: -Sallon -Kuzhin -3 dhoma gjumi -Banjo -Ballkon Qmimi 550 euro per m2 PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJ

  550 €
  Fushë Kosovë
  18 shkurt 16:54
 • Shitet banesa 64m2 Afer shkolles Mihael Grameno

  Shitet banesa 64m2 Afer shkolles Mihael Grameno

  Shitet banesa 64m2 ne katin e 7-te ne Fushkosove Afer shkolles Mihael Grameno 30m Banesa posedon : -Sallon -Kuzhin -1 dhome gjumi -Banjo -Ballkon Qmimi 430 euro per m2 Per te kerkuar banesa, shtepi,

  430 €
  Fushë Kosovë
  18 shkurt 16:53
 • BANESA ERE 87cM2 NE GJAKOVE

  BANESA ERE 87cM2 NE GJAKOVE

  SHITET BANESA ERE 87M2 DY DHOMA FJETJE SALLON BANJO SHPAJZ DY BALLKONA ETJ ...SHITET E MOBILUAR...AFER QENDRES....

  Me Marrveshje
  Gjakovë
  18 shkurt 16:52
 • Garsonjerk Moderne me Qira te Qafa - Kodi 0430

  Garsonjerk Moderne me Qira te Qafa - Kodi 0430

  Garsonjerk me Qira te Qafa - Kodi 0430 Lokacioni: perball VV dhe afer City Park Siperfaqe: 40 m2 Kati 10 Renditjet: - Sallon - Kuzhin - Banjo - Koridor - Banesa eshte e renovua

  220 €
  Prishtinë
  18 shkurt 16:51
 • Ringa 2 Banesa Ne Ferizaj 143/15

  Ringa 2 Banesa Ne Ferizaj 143/15

  Shiten 2 Banesa Njera Te Shkolla Ahmet Hoxha 86 m2 dhe kati 6 Tjetra Te Ambulanca Re me 118 m2 Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dh

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:46
 • Banese ne Ferizaj

  Banese ne Ferizaj

  Shitet Banesa te Inxhinieringu me hapsir 95 m2 ne katin 5 e mobiluar me dokumentacion te rregullt si dhe pronar Shqiptar. Shitjen e Mundeson Agjensioni i Patundshmeris "RINGA" Per me shume oferta ton

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:46
 • Banese prej 75m2 ne Prishtine

  Banese prej 75m2 ne Prishtine

  shitet banesa ne raberi ish-dragodan te komuna e re kati i III-të me lift,75m2,çmimi 850 euro per m2 i negociueshem. banesa posedon:sallon me kuzhine,dy dhoma gjumi,banjo, dy ballkona.koridor. tel. 0

  63.750 €
  Prishtinë
  18 shkurt 16:45
 • Ringa (Shitet Banesa Ne Rr.Enver Topalli)229/16

  Ringa (Shitet Banesa Ne Rr.Enver Topalli)229/16

  Ringa Shitet Banesa me 112 m2 me mobilje Rr.Enver Topalli (Rr.Gremes): Renditja:3 Dhome gjumi ,sallon kuzhine,wc,terase e kompletuar me te gjitha mobiljet. Me Dokumentacion te Rregullt dhe pronar sh

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:45
 • Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)225/16

  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)225/16

  Shitet Banesa ne Prishtine me 85 m2 Kati 4 me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dh

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 16:45
 • Ringa (Shitet Banesa2 ne prishtin ne hyrje te v..

  Ringa (Shitet Banesa2 ne prishtin ne hyrje te v..

  Shitet Banesa Ne Prishtine Banesa 3 dhomshe e gatshme 110 m2 me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agje

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 16:45
 • Banese ne Ferizaj

  Banese ne Ferizaj

  Banesat ne qender te Qytetit saksisht mbi RONI PUB me keto hapsira: Kati 5* 68m2 Kati 7* 75m2 Kati 7* 75m2 Banesat jan te gatshme per banim. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:45
 • Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)282/17

  Ringa (Shitet Banesa ne Rr.V Gervalla)282/17

  Shitet Banesa ne Rr.Vellezerit Gervalla: Banesa ne Rr.Vellezerit Gervalla. Banesa ka 137 m2 me dy dhoma gjumi,sallon,kuzhine,banjo,depo. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cf

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:45
 • Ringa (Banesat mbrapa Stacionit te Policis)

  Ringa (Banesat mbrapa Stacionit te Policis)

  Shiten Banesat te sapo ndertuara te Euro-Invest Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat ton

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:45
 • Ringa (Shiten Banesat Mbrapa St.Polic)192/15

  Ringa (Shiten Banesat Mbrapa St.Polic)192/15

  Shiten 2 Banesa Mbrapa St.Policor me 94 m2 dhe 68 m2 me dokumentacion te rregullt Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaq

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:44
 • Ringa Banesa ne rr Varoshit 021

  Ringa Banesa ne rr Varoshit 021

  Shitet Banesa ne rr.Varoshit 105 m2 Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona. WEB: ww

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 16:44
 • Ringa (Shiten Banesat Mbrapa Qytetit)200/16

  Ringa (Shiten Banesat Mbrapa Qytetit)200/16

  Shiten Banesat Mbrapa Qytetit me 106 m2 100 m2 55 m2 saktesisht mbrapa market happy me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:53
 • Ringa (Shiten Banesat Mbrapa St.Policor)219/16

  Ringa (Shiten Banesat Mbrapa St.Policor)219/16

  Shiten Banesat Mbrapa St.Policor te Euro-Invest: Kati 6-118.5 m2 Kati 7- 79.8 m2 Kati 2- 56.33 m2 Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:53
 • Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)214/16

  Ringa (Shiten Banesat ne Ferizaj)214/16

  Ringa Shiten banesat ne Ferizaj Mbrapa St.Policor: Kati 4-94 m2 Kati 3-92 m2 Banesat Jane te Euro-Invest Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensi

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:53
 • Shiten disa banesa Prishtine te Vellezrit Asllani

  Shiten disa banesa Prishtine te Vellezrit Asllani

  Shiten disa banesa tri, kater dhomshe 85 m2, 108 m2 afer Spitalit, QKUK-se Prishtine te Kompleksi VELLEZERIT ASLLANI Banesat jane: - Tri dhomshe 85 m2 Kati 4 dhe 7 - Kater dhomshe 108 m2 Kati 5 dhe 6

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 15:53
 • Leshohet banesa me qira ne qender te avalla

  Leshohet banesa me qira ne qender te avalla

  leshohet banesa me qira ne qender te avalla,kati i III-të,55m2 tersisht e renovuar, extra e rregulluar çmimi 300 euro preferohen nderkombetar apo ndonje qift, Banesa perbehet prej sallonit ,kuzhines,

  300 €
  Prishtinë
  18 shkurt 15:42
 • Ringa(Shitet Banesa Urgjent Perball Vives)244/16

  Ringa(Shitet Banesa Urgjent Perball Vives)244/16

  Shitet banesa urgjent perball vives me 98m2 ne katin e 3 me dy dhoma gjumi e gatshme per banim me mobilje. Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar. Per me shume oferta tona tek webfaqja merrj

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:35
 • Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)227/16

  Ringa (Shitet Banesa ne Prishtine)227/16

  Ringa Shitet Banesa ne Prishtine me 57.8m2 katin e 2 me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjension

  Me Marrveshje
  Prishtinë
  18 shkurt 15:34
 • Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te re)208/16

  Ringa (Shitet Banesa ne Lagje te re)208/16

  Shitet Banesa ne Lagje te re me 57 m2 kati 5 me 1 dhome gjumi me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani â€

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:34
 • Leshohet banesa me qira te sllovenija sporti nde..

  Leshohet banesa me qira te sllovenija sporti nde..

  leshohet banesa me qira te sllovenija sporti ndertim i ri ,kati i VI-të me lift,70 m2,çmimi 300 euro plus depozit me vlere prej 300 euro per qeshtje sigurije ,banesa leshohet per afat te gjat kohor.

  300 €
  Prishtinë
  18 shkurt 15:33
 • LINA-SHITET Banesa 70m2 K IV në Durrës 116/16B

  LINA-SHITET Banesa 70m2 K IV në Durrës 116/16B

  Shitet;Banesa Kuadratur;70m2 Kati;IV Adresa;Në Durrës(afër Bregdetit) Gjendja e tanishme; E gatëshme Organizimi i mbrendshem; Qëndrimi ditor+kuzhina,një dhoma gjumi,wc+b, dhe terasë Dokumentacion;Në R

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 15:01
 • LINA-Shitet Banesa 108 m2 K-III 93/16B

  LINA-Shitet Banesa 108 m2 K-III 93/16B

  Shitet;Banesa Kuadratur; 108m2 Kati;III Adresa; Në Qendër të Qytetit Gjendja e tanishme; E gatëshme Organizimi i mbrendshem; Qëndrimi ditor+kuzhina,dy dhoma gjumi,dy wc+b, dhe terasë Dokumentacion;Në

  450 €
  Ferizaj
  18 shkurt 15:01
 • BANES NE SHITJE NE DARDANI

  BANES NE SHITJE NE DARDANI

  Shitet banesa ne lagjen Dardania, ne Kurriz ne katin e 3-te, sip.62m2, me pamje kah pllatoja. Eshte ndertim i vjeter, posedon dokumentacion te rregullt dhe ka kete renditje: Dhoma e dites Kuzhina me t

  1.250 €
  Prishtinë
  18 shkurt 14:59
 • Banesë 160m2 në shitje në Gërmi.

  Banesë 160m2 në shitje në Gërmi.

  Banesë 160m2 në shitje në Gërmi. Banesa gjendet rrugës për Gërmi, mbrapa Shkollës Normale dhe është në katin e IV-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 4. Dhoma gjumi 1. Kuzhinë 1. Terasë 2. Banjo

  89.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 14:59
 • Banesë 70.5m2 në shitje në Dragodan.

  Banesë 70.5m2 në shitje në Dragodan.

  Banesë 70.5m2 në shitje në Dragodan. Banesa gjendet në lagjen Dragodan/Arbëria, afër Hekurudhës (mrapa stacionit te trenit), ngjitur me Kompleksin Dumnica Group, ka një ndërtim shumë të mirë me një ob

  63.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 14:59
 • BANESE NE SHITJE TE VIVA 72.3M2 KATI 3 470€/M2

  BANESE NE SHITJE TE VIVA 72.3M2 KATI 3 470€/M2

  BANESE NE SHITJE TE VIVA 72.3M2 KATI 3 470€/M2 LOKACIONI: FUSHE KOSOVE TE VIVA DHE QERDHJA E FEMIJEVE. SIPERFAQJA E BANESES: 72.3M2 ÇMIMI: 470€/M2 VEREJTJE: DUKE U PERFUNDUAR Tek kërkimi: shtypni

  470 €
  Fushë Kosovë
  18 shkurt 14:53
 • Banesë 80m2 në lagjen TOPHANE

  Banesë 80m2 në lagjen TOPHANE

  Banesë 80m2 në shitje në lagjen TOPHANE. Banesa gjendet përballë Universitetit RIINVEST dhe është në katin e VIII-të. Banesa ka këtë renditje: 1. Sallon 2. Dhoma gjumi 1. Banjo 1. Koridor 1. Ballkon B

  65.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 14:53
 • A4# Banesë me shitje në Bregun e Diellit 70.000€

  A4# Banesë me shitje në Bregun e Diellit 70.000€

  Banesa Posedon: 1 - Sallon 1 - Kuzhinë 2 - Dhoma Gjumi 1 - Banjo/Wc 1 - Ballkon kati - 2 KODI : A31 Cmimi: 70.000 € Tel: 044/841-555 | 049/213-223 Viber: +377 (45) 653 838 NË DISPOZICION PREJ ORË

  70.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 14:52
 • BANESA 160M2 NE ARBERI TE MINISTRIA E SHENDETESI..

  BANESA 160M2 NE ARBERI TE MINISTRIA E SHENDETESI..

  SHITET BANESA NE ARBERI TE MINISTRIA E SHENDETESISE, NE KATIN E FUNDIT, ME SIPERFAQE 160M2. QENDRIM DITORE, KUZHINE, TRE DHOMA GJUMI, SHPAJZ DHE BANJO. BANESA KA NE SHFRYTEZIMI TAVANIN ME SIPERFAQE 12

  1.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 14:44
 • BANESE NE SHITJE B. DIELLIT 38M2 KATI 4 SK+BB 1100

  BANESE NE SHITJE B. DIELLIT 38M2 KATI 4 SK+BB 1100

  BANESE NE SHITJE B. DIELLIT 38M2 KATI 4 SK+BB 1100€/M2 LOKACIONI: BREGU I DIELLIT TE BANESAT E KUQE DHE AMBULANCA. SIPERFAQJA E BANESES 38M2 ÇMIMI: 1100€/M2 BANESA KA KETE STRUKTURE: SALLON-1 KUZ

  1.100 €
  Prishtinë
  18 shkurt 14:35
 • Banesa exlusive ne qender te restorant rugova

  Banesa exlusive ne qender te restorant rugova

  shitet banesa luksoze ne qender te restorant rugova,ndertim i vjeter tersisht e renovuar me mobilje te reja,kati i IX-të, me lift,78m2,çmimi 80000 euro . Banesa posedon: sallon me kuzhinë, nje sallon

  80.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 13:55
 • LINA-Shitet banesa 70 m2 te Royali në Prishtinë

  LINA-Shitet banesa 70 m2 te Royali në Prishtinë

  Shitet:Banesa Kuadraturë :70 m2 Organizimi i mbrendshëm:Dhomë dite,dy dhoma gjumi,wc&banjo dhe terasë. Kati: IV Adresa:Rr Muharrem Fejza ,te rruga B. Objekti finalizohet në fund të vitit 2017. N

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 13:55
 • Garsoniera në qender te nenkalimi

  Garsoniera në qender te nenkalimi

  Shitet gatsoniera në qendër te nënekalimi , banesa është e renovuar komplet dhe e rregulluar në menyrë moderne , banesa është me fletë poseduese 24,58m2 në kadastër kështu i ka mbi 30 m2 , banesa i ka

  28.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 13:53
 • Banese prej 115m2 ne F Kosove me Super Cmim

  Banese prej 115m2 ne F Kosove me Super Cmim

  Banesa gjindet në Qendër të Fushë Kosovës mbrapa SH.F “Mihal Grameno” Banesa ka 115 m ² dhe eshte e gatshme per banim. Banesa ka kete renditje : 1-Sallon me Kuzhine 3-Dhoma të gjumit 1-Shpajz

  Me Marrveshje
  Fushë Kosovë
  18 shkurt 13:47
 • Banesa 87m2. kati 7. 2 dhoma gjumi. E gatshme.

  Banesa 87m2. kati 7. 2 dhoma gjumi. E gatshme.

  banesa gjindet ne katin e 7. posedon 2 dhoma gjumi. qendrimin ditor dhe kuzhinen ballkon uji me rezervar. 2 lifta shpajz banjo wc qmimi 405 euro per m2. Marrveshja behet te noteri

  405 €
  Fushë Kosovë
  18 shkurt 13:46
 • LINA-SHITEN Banesat 91m2,83m2,88m2. 92/16B-FR

  LINA-SHITEN Banesat 91m2,83m2,88m2. 92/16B-FR

  Shiten;Banesat Kuadratur; 91m2, 88m2, 83m2 Katet; -VII-, -I- -VI,VII- Adresa; Në Lagje te re Gjendja e tanishme; e gatshme Organizimi i mbrendshem; qendrimi ditor+kuzhina,dy dhoma gju

  Me Marrveshje
  Ferizaj
  18 shkurt 13:45
 • BANESE NE SHITJE - AKTASH - 97.65m2 - KATI 10

  BANESE NE SHITJE - AKTASH - 97.65m2 - KATI 10

  BANESE NE SHITJE - AKTASH - 97.65m2 - KATI 10 Prona PLUS +377/ 045534717 (VIBER) +377/ 044199993 +386/ 049199993 e-mail: [email protected] Facebook: https://web.facebook.com/agjenciapronaplus/

  1.200 €
  Prishtinë
  18 shkurt 13:44
 • Banese prej 78m2 ne Prishtine

  Banese prej 78m2 ne Prishtine

  shitet banesa te lagjeja e spitalit,ndertesat e Avni Gjakoves afer Eulex-it,ndertim i ri kati i VII-të 78m2,çmimi 52000 euro i negociueshem. Banesa posedon: sallon me kuzhinë,dy dhoma gjumi,banjo,kor

  52.000 €
  Prishtinë
  18 shkurt 13:43