Banesë-Zyrë 67m² për #SHITJE në Qendër.

Çmimi: Me Marrveshje
Banesë-Zyrë 67m² për #SHITJE në Qendër.

Detajet

Postuar
11 prill 16:12
Kategoria
Patundshmeri > Apartment / Banesa
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Prishtinë
Kuadratura
67 m²
Numri i dhomave
3

Përshkrimi

Ofrohet për shitje banesa për zyrë me sipërfaqe 67m² me lokacion në Qendër, tek Kafet e Vogla.
Banesa ka orientim nga jug-lindja dhe ka tri hapësira të shfrytëzueshme pune dhe një banjo.
Banesa ka investime të çmueshme, është e mobiluar me një stil mjaft unik si dhe ofrohet e tëra me invertar.
Sistemin e ngrohjes e ka me termokos.
Banesa ofron hapësirë të mjaftueshme për vendparkim.
Banesa ndodhet në qendër të qytetit, me pamje nga rruga kryesore dhe me lokacion mjaft të përshtatshëm në afërsi me të gjitha shërbimet e nevojshme.

ID e shpalljes: 7441

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
Adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhor).

Pro Real Estate, mos kërko më larg!

#Prishtine #Banesë