Truall 20.10 Ari në SHITJE në Poklek.

Çmimi: 420.000 €
Truall 20.10 Ari në SHITJE në Poklek.

Detajet

Postuar
2 janar 12:31
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Kuadratura
2010 m²

Përshkrimi

Trualli me sipërfaqe 20.10 Ari ndodhet në Poklek, në Drenas, në rrugë kryesore, në një zonë shumë të përshtatshme për ndërtim dhe për zhvillime të veprimtarive industriale dhe biznesore, i cili ka leje të ndërtimit dhe fletë poseduese. Ka një hapësirë të shfrytëzueshme, me mundësi shfrytëzimi sipas nevojës së klientëve.
Është i pozicionuar në një lokacion shumë të përshtatshëm gjeografik, me qasje të shpejtë në rrugë kryesore e dytësore.

ID e shpalljes: 95352

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhorë).


Pro Real Estate, mos kërko më larg!