Truall 3.88 HA në #SHITJE në Korroticë të Epërme.

Çmimi: 2.800 €
Truall 3.88 HA në #SHITJE në Korroticë të Epërme.

Detajet

Postuar
2 janar 12:40
Kategoria
Patundshmeri > Truall / Toke
Vendi
Kosovë > Rajoni i Prishtinës > Gllogoc
Kuadratura
38800 m²

Përshkrimi

Trualli me sipërfaqe prej 3.88 hektarë ndodhet në Korroticë të Epërme të Komunës së Drenasit afër ‘‘Parkut të Biznesit’’. Trualli mund të ndahet dhe destinimi i tij është ndërtim i ulët. Çmimi për ari është 2800 €.
*Për këtë truall kontrata mund të bëhet te noteri.

ID e shpalljes: 81508

Kompania për Patundshmëri
Pro Real Estate

044/888-444
www.pro-rks.com
e-mail: [email protected]
adresa: Rruga Tirana, Objekti C4/1-nr.5 (përballë Stacionit Hekurudhorë).


Pro Real Estate, mos kërko më larg!


Shpallje te ngjashme