Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 4 foto
  Shes gomat 20/55/16 viti 2018
  Autopjese dhe paisje

  Shes gomat 20/55/16 viti 2018

  Shes gomat 205/55/16 viti 2018 made in hungary jan vet 1 muj te perdorura per me shum 044/999/053

  Gllogoc 12 mars 16:05
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet pikapi urgjent
  Vetura

  Shitet pikapi urgjent

  shitet pikapi 1.9 dizel rks i skaduar ne gjendje te mir perkthimi pa problem qmimi vetem per sot 450

  Gllogoc 12 mars 11:48
  450 €
 • 3 foto
  MAN F 2000 35.414
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  MAN F 2000 35.414

  MAN F 2000 35.414 Year:2001 ZF Gear box manuel Tyres-80% Very good Condition Full Steel Suspension

  Gllogoc 12 mars 11:36
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  vakum pump
  Autopjese dhe paisje

  vakum pump

  shitet pumpa e vakumit per ,golf,audi,pasatt.etj

  Gllogoc 12 mars 11:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  mbulojse bagazhi per opel zafira B 1.9
  Autopjese dhe paisje

  mbulojse bagazhi per opel zafira B 1.9

  shitet mbulojsja e bagazhit per zafira B 1.9 esht funksionale më gjersiaht ne viber +38344362383 &am

  Gllogoc 12 mars 11:02
  49 €
 • 0 foto
  dëshmi
  Sherbime

  dëshmi

  Përshëndetje të dashur vëllezër dhe motra, Përshëndetje të dashur prindër. Unë jam këtu këtë mëngjes

  Gllogoc 12 mars 10:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  boshpump vw sdi
  Autopjese dhe paisje

  boshpump vw sdi

  shitet boshpumpa vw sdi eshte ne gjendje shum te mir

  Gllogoc 12 mars 10:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Lopa me viq
  Kafshe shtepiake

  Shitet Lopa me viq

  Shitet lopa me viq, viqi i tret, viqi i ka 2muj

  Gllogoc 12 mars 10:26
  1.500 €
 • 1 foto
  Audi a8
  Vetura

  Audi a8

  Shitet audi a8 me rks deri muj 11

  Gllogoc 12 mars 10:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tenda, Karrika, Tavolina me qera 049639883
  Sherbime

  Tenda, Karrika, Tavolina me qera 049639883

  Ofrojmë Tenda më qera në dimensione të ndryshme. Tenda me Matrial të aluminit sipas kushteve zvicran

  Gllogoc 12 mars 09:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  CO2
  Makina dhe vegla

  CO2

  jan ne gjendje te mir pune 500 a 300 a 270 a 200 a 180 a 160 a lakore per gypa te hekur

  Gllogoc 12 mars 09:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mbuloj agregatit
  Makina dhe vegla

  Mbuloj agregatit

  Per gjenerator ose agregat ose me shti dru ne ta ose qymyr ose per kolib per qen shum e mir e ka edh

  Gllogoc 12 mars 07:10
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Agregat yamaha 10kw
  Makina dhe vegla

  Agregat yamaha 10kw

  Gjeneratori monofaz 10 kw me benxin origjinal shum i mir pa asniproblem

  Gllogoc 12 mars 07:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Agregat gjenerator suzuki 8.5kw
  Makina dhe vegla

  Agregat gjenerator suzuki 8.5kw

  Agregati esht 100 perqin origjinal japan 8.5 kw gjeneratorin e ka esht me benxin teper ne gjendje te

  Gllogoc 12 mars 07:06
  520 €
 • 5 foto
  Shes vektren me 10 muj regjistrim baj ndrrim
  Vetura

  Shes vektren me 10 muj regjistrim baj ndrrim

  Shes opell vektren benzin plin 1.8 ngjendje trregullt hec mir punon mir regjistrim 10 muj perkthim

  Gllogoc 11 mars 23:20
  950 €
 • 11 foto
  Pjese per VW Polo 1.9 tdi viti 2000
  Vetura

  Pjese per VW Polo 1.9 tdi viti 2000

  Per info 383 45 666 717

  Gllogoc 11 mars 23:20
  1 €
 • 4 foto
  Pjese per VW Pasat 1.9 tdi
  Vetura

  Pjese per VW Pasat 1.9 tdi

  Shesim pjese per vw pasat, golf 4, skoda fabia, skoda oktavia, polo, seat etj. Info 38345666717 Gjen

  Gllogoc 11 mars 23:20
  1 €
 • 2 foto
  Shiten komodat
  Mobilje

  Shiten komodat

  Komodat jan ne gjendje prefekte shum pak te perdorura dhe aspak te demtuara me dimensione 1.20xm

  Gllogoc 11 mars 23:03
  70 €
 • 2 foto
  Mondial RF 150cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Mondial RF 150cc

  Shes mondial RF 150cc ne gjendje te rregull me dokomenta Boj Ndrrim Viber +38343518548

  Gllogoc 11 mars 22:17
  200 €
 • 1 foto
  Biku
  Kafshe ferme

  Biku

  Biku 500 gl

  Gllogoc 11 mars 22:17
  3 €
 • 2 foto
  Shiten kupaqka Adiddas f50
  Paisje per sport

  Shiten kupaqka Adiddas f50

  Shiten kupaqkat Adiddas f50 nga Austria te perdorura vetëm njê herë .

  Gllogoc 11 mars 22:09
  25 €
 • 4 foto
  Shitet Audi 80 1.6 benzine
  Vetura

  Shitet Audi 80 1.6 benzine

  Shitet Audi 80 1.6 benzin, regjistrim i skaduar . Ne gjendje Te rregullt , tip top Cmimi 450€ Nr k

  Gllogoc 11 mars 19:56
  450 €
 • 1 foto
  Fellne 17 coll
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 coll

  Fellne 17 coll shum te mira me guma vere shum te mira

  Gllogoc 11 mars 19:56
  240 €
 • 0 foto
  blej vetura 100 deri 500
  Vetura

  blej vetura 100 deri 500

  blej vetura te gjitha llojet pa regjistrim qlajmrune etj fotot dergoni viber +38349555413 0452173

  Gllogoc 11 mars 19:50
  300 €
 • 5 foto
  Fellne 17 per Tiguan me goma 2018 si te reja
  Autopjese dhe paisje

  Fellne 17 per Tiguan me goma 2018 si te reja

  Shes fellnet origjinal ne gjendje perfekte jan 5 cop nje rezerv poashtu ekstra vjen me to e njejta ,

  Gllogoc 11 mars 19:39
  440 €
 • 2 foto
  Bager kubota
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Bager kubota

  Shitet bageri kubota u-30 3200kg ne gjendje pune ka 3 koropa viti 2008 044 482 416

  Gllogoc 11 mars 19:39
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes shotat
  Kafshe shtepiake

  Shes shotat

  shes shota

  Gllogoc 11 mars 18:16
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Golf 4 tdi Clim funksionale gjendje perfekte
  Vetura

  Golf 4 tdi Clim funksionale gjendje perfekte

  Golf 4 tdi Clim funksionale gjendje perfekte 045295112

  Gllogoc 11 mars 18:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Japim shtylla me qera
  Materiale ndertimi

  Japim shtylla me qera

  Japim shtylla me qera.tel.044285065.ose viber.+38344285065

  Gllogoc 11 mars 17:48
  1 €
 • 0 foto
  Formë (Kallapë) per kubeza betoni-Tezguller 508
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Formë (Kallapë) per kubeza betoni-Tezguller 508

  Shes 2 Kallape për kubëza betoni të makines Tezguller 508, -Forma e kubëzes tull 6 cm dhe -Forma e

  Gllogoc 11 mars 17:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Gurëthyesin ne gjendje te rregullt
  Makina dhe vegla

  Gurëthyesin ne gjendje te rregullt

  Gurëthyesi posedon çekanat për thyerje të gurëve dhe produkteve tjera të betonit është ne gjëndje t

  Gllogoc 11 mars 17:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shitet komodina
  Mobilje

  shitet komodina

  komodin gjatesia 1.80 cm

  Gllogoc 11 mars 16:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Mzati
  Kafshe ferme

  Shitet Mzati

  Shitet Mzati race shumë e mirë për majmeri!

  Gllogoc 11 mars 15:59
  800 €
 • 3 foto
  Vjtat
  Kafshe ferme

  Vjtat

  Vjetat per mi majt

  Gllogoc 11 mars 15:47
  800 €
 • 11 foto
  Opel Astra J 1.3 Cdti Ecoflex
  Vetura

  Opel Astra J 1.3 Cdti Ecoflex

  Shes Opel Astra J 1.3 Cdti Ecoflex (motor me zingjir), viti i prodhimit 2010, me servise te rregullt

  Gllogoc 11 mars 14:11
  7.300 €
 • 6 foto
  LAPTOPA KLASIK
  Pjese per kompjuter

  LAPTOPA KLASIK

  shiten laptopa tipit vjeter te firmes compac panasonic dhe toshiba , adaptera nuk kan qmimi me

  Gllogoc 11 mars 12:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  blej pllaka te modemave dhe resiverave defekt
  Pjese per kompjuter

  blej pllaka te modemave dhe resiverave defekt

  blej pllakat defekt te modemave te cilet perdoren per internet , pastaj pllakat e cd dhe vdv romave

  Gllogoc 11 mars 12:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  blej pjese defekt te kompjuterav me shumice
  Pjese per kompjuter

  blej pjese defekt te kompjuterav me shumice

  blej pjese te kompjuterave me shumice te tipave te vjeter edhe me defekte , pra te gjitha ato qe nuk

  Gllogoc 11 mars 12:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  ram memorje per laptop 2 GB === DDR2
  Pjese per kompjuter

  ram memorje per laptop 2 GB === DDR2

  shiten keto ram memorje per laptopa ne gjendje te rregullt 4 copa nga 2 GB qmimi per cope 5 eur

  Gllogoc 11 mars 12:40
  5 €
 • 4 foto
  Golf 2 1.9 Dizel Fabrikisht .
  Vetura

  Golf 2 1.9 Dizel Fabrikisht .

  043708673//Shes golf 2 1.9 Dizel ne gjendje teper tmir motorr prej ma tmirvee nuk hargjo as ni gram

  Gllogoc 11 mars 12:08
  580 €
 • 5 foto
  Iveco 3 Kiper 35 C 15
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Iveco 3 Kiper 35 C 15

  IVECO TIPER Iveco 3 Tiper 35 C 15 Year:2011 Milage:103.000 Good Condition

  Gllogoc 11 mars 11:56
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Golf 6 GTD Full Lled
  Vetura

  Golf 6 GTD Full Lled

  Golf 6 GTD pa dogan i sapoardhur nga Gjermania Viti 8.2011 Motorri 2.0 170 ps Dsg Km 201.256 km me

  Gllogoc 11 mars 11:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  vegla muzikore
  Instrumente muzikore dhe paisje

  vegla muzikore

  sharki dhe qifteli

  Gllogoc 11 mars 08:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET RENO KANGO 1.9 DIZELL
  Vetura

  SHITET RENO KANGO 1.9 DIZELL

  VETURA PUN MIR EC MIR RKS DERI MUJIN 11.2020

  Gllogoc 11 mars 07:37
  950 €
 • 4 foto
  SHITET OPELL VEKTRA 1.6 BENXIN 16 V
  Vetura

  SHITET OPELL VEKTRA 1.6 BENXIN 16 V

  OPELLI PUN MIR EC MIR GOMAT E REJA MATORRIN EKOTEK .ETJ

  Gllogoc 11 mars 07:36
  650 €
 • 1 foto
  SHITET OPELL ASTRA 1 .6 BENXIN
  Vetura

  SHITET OPELL ASTRA 1 .6 BENXIN

  VETURA PUN MIR EC MIR .PA DOGAN

  Gllogoc 11 mars 07:36
  390 €
 • 3 foto
  Shitet lopa me viq 3 javsh
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq 3 javsh

  Shes lopen me viq viqin e dyt 1400 ero marr edhe yshym

  Gllogoc 11 mars 06:55
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Te4
  Vetura

  Te4

  Shes kobin te4 ngjedje tmir boj edhe drrim me naj pikap Kotaktoni viber +38344260944

  Gllogoc 11 mars 00:00
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet
  Vetura

  Shitet

  Ford Fiesta coupe

  Gllogoc 10 mars 21:23
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes 2 copa lop qumshtore me viqa
  Kafshe ferme

  Shes 2 copa lop qumshtore me viqa

  Shes 2 lop qumshtore te cilat jan shtuar njana me daten 04 03 2020 viqin femer per heren e tr

  Gllogoc 10 mars 21:16
  Me Marrveshje