Shpallje, Vetura, Shtepi, Banesa, Telefona celulare, Mobilje në shitje në Gllogoc

 • 5 foto
  2viqa mashqi
  Kafshe ferme

  2viqa mashqi

  njeri ika 9muj qmimi.900. Kurse tjetri.2muj qmimi.580

  Gllogoc 13 maj 22:42
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  U shit Flm
  Kafshe ferme

  U shit Flm

  u shit ky.flm.merrjep

  Gllogoc 13 maj 22:31
  550 €
 • 2 foto
  Shitet viqi ...
  Kafshe ferme

  Shitet viqi ...

  Shes viqin mashkell 2 mujsh 38345922641

  Gllogoc 13 maj 22:18
  430 €
 • 6 foto
  3viqa mashqi Extra kllas
  Kafshe ferme

  3viqa mashqi Extra kllas

  shes 2viqa mashqi nga2muj Ekstra kllas qmimi.per cop asht 580dhe shes mzati 9mujsh qmimi 900 mall I

  Gllogoc 13 maj 21:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shporeti
  Teknik dhe paisje

  shporeti

  shporeti ismedereves

  Gllogoc 13 maj 20:32
  40 €
 • 4 foto
  SHITEN DY LOP BARCA NDRRIM ME DELE
  Kafshe ferme

  SHITEN DY LOP BARCA NDRRIM ME DELE

  Njana 6 muj barc njana 5 muj

  Gllogoc 13 maj 20:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET KOMBI 1.9 DIZELL RKS
  Vetura

  SHITET KOMBI 1.9 DIZELL RKS

  KOMBI PUN MIR EC MIR RKS DERI MUAIN 10.2020 POSEDON GOMA TE MIR CENTRALL GJENDJEN E KA SHUM MIR .

  Gllogoc 13 maj 19:53
  1.800 €
 • 11 foto
  ulse per ballkona tarasa +38344920419
  Mobilje

  ulse per ballkona tarasa +38344920419

  punojm ravolina karrika separe kompleti standard 180 euro tel.044920419

  Gllogoc 13 maj 19:52
  160 €
 • 1 foto
  K.c Puppies (tërheqës i artë)
  Kafshe shtepiake

  K.c Puppies (tërheqës i artë)

  Ne ende presim me padurim ardhjen e këlyshëve tanë *** Për shkak të sasisë së interesit të treguar

  Gllogoc 13 maj 19:32
  130 €
 • 2 foto
  N\'shitej
  Motore (mbi 50 cc)

  N\'shitej

  Suzuki RM 250cc full kros Pa dokumenta +38348655835

  Gllogoc 13 maj 18:01
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shesim hydrocentralin me kapacitet 100kw/h
  Makineri dhe inventare

  Shesim hydrocentralin me kapacitet 100kw/h

  Nga fabrika ne Kine shitet hidrocentrali i kompletuem me te gjitha paisjet percjellse! Per info te

  Gllogoc 13 maj 17:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kerkoj skuter 80 cc - 150 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Kerkoj skuter 80 cc - 150 cc

  kekruj me blej skuter 80 kubik deri 150 , 250 -300 kush ka le tme dergo foto ne viber

  Gllogoc 13 maj 16:41
  250 €
 • 5 foto
  Mercedes
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Mercedes

  Mercedes 709 shitet ne gjendje te mir Ne +38344611780

  Gllogoc 13 maj 15:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bmw 525 dizel
  Vetura

  Bmw 525 dizel

  Bmw 525 dizel Viti 1999 Regjistrim 21 janar 2020 Ne gjendje te mir Nr +38344611780

  Gllogoc 13 maj 15:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Peugeot
  Vetura

  Peugeot

  Shitet

  Gllogoc 13 maj 15:33
  2.600 €
 • 2 foto
  Albionkiqina
  Kafshe shtepiake

  Albionkiqina

  Shitet vuqjaku shum i mir per oborr.

  Gllogoc 13 maj 15:32
  30 €
 • 4 foto
  Shporet Gjysem Alfa
  Teknik dhe paisje

  Shporet Gjysem Alfa

  Shitet shporeti gjysem alfa shum pak i perodorun arsyja pse po shitet te une nuk ka pjek i rujtun sh

  Gllogoc 13 maj 15:12
  70 €
 • 0 foto
  audi a4
  Vetura

  audi a4

  shesh audi a4 pa dagon edhe pa regjistrim kerri a shum i mir 1.8 benzin

  Gllogoc 13 maj 14:59
  650 €
 • 6 foto
  Kombi T4 2.4 Diesel
  Vetura

  Kombi T4 2.4 Diesel

  Kombi është ne gjendje te mire 2.4

  Gllogoc 13 maj 14:11
  2.500 €
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Gllogoc 13 maj 13:41
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  reliable funding
  Sherbime

  reliable funding

  Përshëndetje, unë jam një individ që ofron kredi ndërkombëtare. Me një kapital i cili do të përdoret

  Gllogoc 13 maj 13:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bmw e46 2.0 d
  Vetura

  Bmw e46 2.0 d

  Shes bmw e46 2.0 dizel Rks i skadum Vetura gjendje perfekte Qmimi fiks 2600 Me ndrrim tjeter qmi

  Gllogoc 12 maj 21:52
  2.600 €
 • 2 foto
  Servisim Riparim Dekorim
  Mobilje

  Servisim Riparim Dekorim

  Bëjm riparimin e dhomave, kuzhinave, komodave dhe gjdo gje qe ka te bej me Mobilje, gjithashtu bëjme

  Gllogoc 12 maj 21:52
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shiten 2 lop qumshtore me viqa
  Kafshe ferme

  Shiten 2 lop qumshtore me viqa

  Shiten lopt qumshtore shytja eka viqin femen ushtu qe 3 jav kjo me brina eka viqin mashkull ushtu qe

  Gllogoc 12 maj 21:27
  3.250 €
 • 2 foto
  Goma kamioni
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  Goma kamioni

  Gomat kamioni apo rimorkio.. Jan gomat e para te kamionit... bajn edhe per rimorkio.. njera ka vetem

  Gllogoc 12 maj 20:07
  150 €
 • 9 foto
  Bmw e60 m-packet
  Vetura

  Bmw e60 m-packet

  Shitet Bmw e60 530d full m-packet Fellne 18 Karrika me nxemje,automatike+memorie Drita xenon+bi x

  Gllogoc 12 maj 20:03
  1 €
 • 6 foto
  Subaru Legacy 2.0 benzin 4x4
  Vetura

  Subaru Legacy 2.0 benzin 4x4

  Shes Subaru legacy 2.0 benzin karavan 4x4 me kuk terheqse e pershtatshme per tgjitha terenet e munds

  Gllogoc 12 maj 18:41
  499 €
 • 4 foto
  Tavolin e bukes
  Mobilje

  Tavolin e bukes

  Shes tavolinen e bukes ne gjendje shum te mir e ardhur nga gjermania Tavolina ka 6 karrika Tavolin

  Gllogoc 12 maj 18:31
  110 €
 • 0 foto
  Passat 1.9 Turbo Dizel
  Vetura

  Passat 1.9 Turbo Dizel

  Passat 1.9 Turbo Dizel V.P 91 Rks i Skadun gjendje shum tmir

  Gllogoc 12 maj 17:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Autopjese dhe paisje

  Shitet

  Shitet guma 255-35-18.

  Gllogoc 12 maj 17:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet
  Autopjese dhe paisje

  Shitet

  Shiten 2 goma 235-50-18

  Gllogoc 12 maj 17:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  hahahahah
  Vetura

  hahahahah

  shesh audi a4 benzin 1.8 shes edhe per pjes pa dokumenta pa tabela viberi +38349595805 qmimi fix

  Gllogoc 12 maj 17:11
  700 €
 • 6 foto
  Opel vectra 2.0 benzin
  Vetura

  Opel vectra 2.0 benzin

  Opel vectra 2.0 benzin viti 91 abs centrall shiber Rks i Skadun nr kontaktus 049-355-295

  Gllogoc 12 maj 15:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Biqikleta TOTEM
  Motore (mbi 50 cc)

  Biqikleta TOTEM

  Shitet URGJENT biqikleta Totem nga Zvicrra. Ka 7 shpejtësi. Me çmimin 220 euro. Ata që janë të inter

  Gllogoc 12 maj 15:51
  220 €
 • 4 foto
  CNC GRAVIMI
  Telefona celulare

  CNC GRAVIMI

  Shitet maqinë gravimi Gravon në material Druri , Plastikë , Letër & Metal . 530€

  Gllogoc 12 maj 15:41
  530 €
 • 1 foto
  Shitet Sera
  Kafshe ferme

  Shitet Sera

  Shitet sera 20 me 5 ose 1 ari vend Ne gjendje shum te mire Beje edhe ndrrim. Ju mirepres

  Gllogoc 12 maj 15:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Komod per TV
  Mobilje

  Komod per TV

  Shitet Komoda

  Gllogoc 12 maj 14:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  pula te mishit
  Kafshe ferme

  pula te mishit

  shiten pulat e mishit peshojn 4 deri 5 kg

  Gllogoc 12 maj 14:09
  1 €
 • 2 foto
  Karrika tavolina. Dritare
  Teknik dhe paisje

  Karrika tavolina. Dritare

  Invertsri i perfort. 8 dritare. 5 tavolina me karrika

  Gllogoc 12 maj 11:41
  50 €
 • 0 foto
  Shitet
  Paisje per sport

  Shitet

  Shes bicikleten e re Viber:+38344980198

  Gllogoc 12 maj 11:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shiten
  Kafshe ferme

  Shiten

  Shiten nje bik edhe nje mshtjerr shum te mira

  Gllogoc 12 maj 11:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Lop Bars
  Kafshe ferme

  Lop Bars

  Lop Sementall - hollantajn Bars Lopa shtohet edhe 1 muj e ban viqin e 3-t hala mjelet shum e but e

  Gllogoc 12 maj 10:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lop me Viq
  Kafshe ferme

  Lop me Viq

  Shitet Lopa Sementall me Viq Femen Lopa osht shtu qe 2 muj ne viqin e Tret lopa osht Barsu qe 3 jav

  Gllogoc 12 maj 10:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shitet kamioni mercedes 507 kiper
  Makineri Ndertimi / Pirungrites /Aut. te renda

  shitet kamioni mercedes 507 kiper

  shitet kamioni mercedes 507 viti 1987 kiper motorrin 2.4 shum ne gjendje te mir rigjistrim i skadum

  Gllogoc 12 maj 10:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten Bikat
  Kafshe ferme

  Shiten Bikat

  Shes dy bika, mish me garancion.

  Gllogoc 12 maj 10:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Burmashin hillt
  Makina dhe vegla

  Burmashin hillt

  Teper e forr esht edhe me qekiq punon teper mir

  Gllogoc 12 maj 09:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes 190 dizell
  Vetura

  Mercedes 190 dizell

  Mercedesi asht 190 dizell denim ska nkredi sasht ndokomenta gjithqka nrregull .regjestrim ka dejme 2

  Gllogoc 12 maj 09:10
  1.800 €
 • 7 foto
  opel astra 1.7 diezell viti 93
  Vetura

  opel astra 1.7 diezell viti 93

  oepl astra 1.7 diezel viti 93 esht ne gjendje shum te mir per me shum informata mund te kontaktoni n

  Gllogoc 12 maj 08:20
  750 €
 • 2 foto
  Kros 125 cc
  Motore (mbi 50 cc)

  Kros 125 cc

  Shitet motorr kross 125cc viti 2019 gjendje trregullt

  Gllogoc 12 maj 07:35
  620 €
 • 1 foto
  Shitet pezho
  Vetura

  Shitet pezho

  Vetura esgt ne gjendje te mir pune

  Gllogoc 12 maj 07:29
  500 €